Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
15
16
17
18
19
22
23
24
25
29
30
listopad 2021
Najbliższe zawody
27.11.2021, godz. 16:30
Ruka HS-142

O wielkim pechu we wczorajszych zawodach mog± mówić gospodarze. Dwaj liderzy reprezentacji Niemiec zaliczyli upadki. Martin Schmitt upadł w pierwszej serii i doznał urazu brody, Uhrmann w drugiej, ale na szczę¶cie nie doznał poważniejszych obrażeń.

Schmitt mimo upadku miał prawo startu w drugiej odsłonie, niestety jej nie wykorzystał, został bowiem przewieziony do pobliskiej kliniki na badania. Tam założono mu szwy, przez co nie będzie mógł wystartować w jutrzejszych zawodach. Niepewny jest też występ Michaela Uhrmanna. Decyzja w sprawie Michaela zapadnie jutro.
Typuj wyniki i wygrywaj nagrody!
« luty 2007 - wszystkie artykuły
Komentarze
jasnowłosa
Smutno musi być tak się przewrócić, gdy tłumy ludzi patrz± na ciebie i jeste¶ ich jedyn± nadziej±... Nawet nie chodzi o kompromitację, ale po prostu to musi być przykre uczucie...
(06.02.2007, 16:47)
Maja
O ludzie jakie głupoty ten koles plecie:/ to sie nazywa uprzedzenie. a na dodatek pewnie zadnego niemca na oczy nigdy nie widziałes.
(05.02.2007, 13:11)
v12
czyj± prawde?
(04.02.2007, 19:58)
Jasiek
@uskotko
Czemu twierdzisz, że człowiekowy się niedobrze robi od moich "bzdur"? To cała prawda, tylko troszkę nieoptymistyczna.
(04.02.2007, 15:12)
uskotko
@Jasiek
Masz tak± ładn± ksywkę, a bzdury takie gadasz, że się człowiekowie niedobrze robi.
Halo, Redakcja! Czy za rozsiewanie negatywnych tre¶ci i szerzenie nienawi¶ci można dostać bana???
(04.02.2007, 14:37)
Jasiek
Ja Schmitta, podobnie jak innych Szwabów, nie lubię. Nie tylko za ich bluĽniercz± piosenkę, która miała zdeprymować Polaków. Nie tylko za wojny ¶wiatowe. Nie lubię ich, bo s± dla nas podli i okrutni. Niedawno zabronili małżeństwom polsko-niemieckim uczyć dzieci j. polskiego! Nie dziwię się, że w Niemczech jest mikra mniejszo¶ć polska, albo w ogóle jej nie ma! W takim razie powinno się wygonić Niemców z Polski! Wynocha! Niech was tu nie ma!
(04.02.2007, 14:31)
KAROLINA
Szkoda ze nie zobaczymy przystojniaka Martina w dzisiejszym pojedynku na skoczni,ale dobrze ze nic mu się powazniejszego nie stalo.Trzymaj się.Pozdrawiam
(04.02.2007, 13:46)
Asiek
So ein mist...nie zbyt ciekawie wygladal upadek Schmitta...dobrze,ze to tylko uraz brody...miejmy nadzieje,ze wkrotce nowu go zobaczymy na skoczni...bo dzisiaj to juz nie mozliwe bo ma szwy :(A i dajcie notke czemu Arthur Pauli nie skacze ostatnio!!!POzdro dla fanow skokow i Arthura Pauli :*:*
(04.02.2007, 13:04)
ela
a ja niestety nie widziałam tego upadku i nie wiem gdzie bym mogła go zobaczyć ,MOze zna kto¶ strone?
ŻAl ich
(04.02.2007, 13:00)
Wiolusia9
Wracaj szybko do zdrowia bo jeste¶ naprawde super skoczkiem:))Wierze,że jeszcze nie raz pokarzesz,że wracasz do dobrej formy:))Trzymam kciuki:))
(04.02.2007, 12:34)
Justi
Martin 3maj się :P:P:P:P jestesmy z Tob±:*
(04.02.2007, 12:31)
agnes_morgen
bieeedny Martin... Widzieli¶cie, jak mu krew z nosa leciała... toć on prosto na twarz poleciał... bieeedny!!!
(04.02.2007, 12:12)
milka
I tak Martin jest najprzystojniejszy, nawet z "rozwalon± bródka"... mam nadzieje, że w następnych konkursach już wyst±pi!
(04.02.2007, 12:06)
@g@
Dobrze że dla Uhrmana nic się nie stało.Bym go przytuliła.
(04.02.2007, 11:56)
v12
widze,ze "rozwalił sobie brode" nie zrobilo kariery stad "uraz brody" ;)

w kazdym razie ten wychwalany zeskok jest felerny - twardy,zmarzniety -to dobrze...ale ukosne koleiny to porazka..dwoch zawodnikow trafilo "idealnie" i wtedy nie ma przebacz - leci się na głowe ;/

fakt ze uhrmann wygral fartem jeden konkurs..ale to nie powod zeby sie cieszyc z upadku ;/
skoki to wci±ż nie piłka ręczna...
(04.02.2007, 11:54)
Wiola
Szkoda mi Szchmita i Uhrmana...
Akurat po wyl±dowaniu musieli się już
wyłożyć....:( Ale dobrze, że nic poważnego się nie stało.
(04.02.2007, 11:18)
lilcia
szkoda Martina ... =(
Ale jak skakał to Szaranowicz powiedział "No! i leeeciii Marti Hoelwart" - ten facet mnie załamuje po prostu
wczoraj pomylił jeszcze Mortena Solema z Arthurem Pauli, Jacobsena ze Schlierenzauerem i Mario Innauera z Tommim Innauerem =D
(04.02.2007, 11:01)
aga G
wielka tęskniota
(04.02.2007, 10:12)
Nika
@generał
I tu się mylisz - je¶li oczywi¶cie masz na my¶li Martina. Schmitt ma wielu fanów, nie tylko w swojej ojczyĽnie ale i w Polsce i wielu ludzi trzyma za niego kciuki, niezależnie of formy. Bo fanem jest się zawsze, a nie tylko wtedy, gdy ten, kogo dopingujemy wygrywa. Ja czekam na powrót Martina na skocznię.
(04.02.2007, 10:11)
aga G
wielka szkoda Martina Schmitta I Michaela Uhrmana wywrósili jak l±dowali.niech rana szybko goi. szkoda Martina Schmitta nie wyst±pi dzisiejszym Konkursie.
(04.02.2007, 10:09)
generał
Nikt za toba tęsknił nie będzie, mam nadzieje ze Uhrmann fuksiarz roku tez nie wyst±pi.Koniec fuksiarstwa i cwaniactwa, czas na prawdziwe zawody!!!
(04.02.2007, 09:41)
Karolina^^
Biedny Martin:(
dobrze ze ten upadek nieskonczył sie bardziej tragicznie.. bo jak upadał to uderzył głow± o ziemie..

3maj sie:*:) niech rana sie szybko goi=)
(04.02.2007, 09:36)
myszka55.sabcia
jak komentator ciagle powtarzal ze schmitt nie ma szans na druga serie bot po skoku byl 31 to mi sie smiac normalnie chcialo:D
(04.02.2007, 09:35)
volkania
wielka szkoda ,widzialam wszystko w telewizji.
(04.02.2007, 09:33)
stokrotka
Schade. Niemieccy kibice na pewno liczyli na swoich faworytów.
(04.02.2007, 09:19)
Fin
szkoda