Drzwi wewnętrzne i zewnętrzne Hörmann - ciepło i bezpieczeństwo w Twoim domu
Zaloguj się
Kalendarz zawodów
3
4
5
6
7
10
11
12
13
14
17
18
19
20
24
25
26
27
luty 2020
Najbliższe zawody
28.02.2020, godz. 17:30
Lahti HS-130

Trener drużyny skoczków Austriackich nie krył rado¶ci z powodu bardzo zadowolaj±cych rezultatów swoich podopiecznych w Titisee-Neustadt, ale w szczególno¶ci cieszył go wzrost formy Andreasa Koflera. "Jestem z niego bardzo dumny! Zrobili¶my wszystko co tylko w naszej mocy, by mu pomóc w powrocie do mistrzowskiej dyspozycji. To był bardzo ważny dzień dla Andiego". Szkoleniowiec dodał, iż decyzja o odpuszczeniu Pucharu ¦wiata w Zakopanem była jak najbardziej trafna. Tego samego zdania jest sam Kofler. "To dla mnie bardzo ważny wynik, niedługo przecież mistrzostwa. Przerwa, któr± wykorzystałem na dodatkowe treningi wpłynęła bardzo pozytywnie na moj± formę. Odzyskałem ¶wieżo¶ć i czucie, a tego mi brakowało, by być w stanie rywalizować z najlepszymi!".

Zakłady bukmacherskie przez internet | Fortuna - Legalny Bukmacher
Także gwiazda austriackich skoków tego sezonu - Gregor Schlierenzauer, po paru "słabszych" występach, odnalazł swój rytm. Choć w pierwszej serii, jak na swoje możliwo¶ci, skoczył do¶c przeciętnie, plasuj±c się dopiero na 20. pozycji, w drugiej poleciał bardzo daleko: "Byłem niezadowolony z tego, iż nie szło mi podczas ostatnich konkursów tak, jak sobie tego życzyłem, ale z drugiej strony to logiczne - nie jestem przecież maszyn±, która na zawołanie skacze idealnie. Skok, który oddałem w drugiej serii zaliczę do najbardziej udanych w tym sezonie". Ostatecznie Schlierenzauer zaj±ł ósme miejsce.

Tuż za nim uplasował się Mario Innauer. "Mój pierwszy skok był naprawdę ¶wietny, drugi za to mniej, ale najważniejsze jest, że dzi¶ zakończyłem zawody w pierwszej dziesi±tce!" - cieszył się syn Toniego Innauera, dyrektora Sportowego OESV.

Jutro na li¶cie startowej zabrakn±ć może Thomasa Morgensterna, który od jakiego¶ czasu boryka się z półpa¶cem. Morgiemu przez chorobę brakuje sił i wci±ż czuje się słabo, mimo iż jego stan się ostatnio polepszył. Trener Pointner przyznał, iż już dzisiejszy występ skoczka z Karyntii stał pod znakiem zapytania.
Typuj wyniki i wygrywaj nagrody!
« luty 2007 - wszystkie artykuły
Komentarze
Monika._lanserka
zgadzam sie z agnes_morgen.
w zupelnosci :]
(06.02.2007, 22:33)
Monika._lanserka
Zgadzam sie w zupelnosci z agnes_morgen i aguni± taaAA.......Phi nie jest maszyn± też mi wymyslił... Jako¶ trzeba wytłumaczyć spadek formy-zgadzam się]
Wogóle ten Schlie.....Schler...język mi się pl±cze....:] :)Schlierenzauer noo.... jest jaki¶ dziwny i go nie lubię.
Jest zadufany w sobie ,a w gruncie rzeczy nic specjalnego i rewelacyjnego nie repr4ezentuje...hehe....
CAłY CZAS ma jakby strach w oczach ,,wiecznie wystraszony" hehe.....2
no ,ale Małysz go załatwi..hehe 3...
i wyprzedzi go w ogólnej klasyfikacji P¦ i już nie będzie 2
hehe 3/....
tylko bedzie szedł w dół...w dół/.........hehe4
a jak jutro będ± te zawody P¦ w Klingenthal: to napewno bedzie na dalekim miejscu...najlepiej by było od 20-30 je¶li się wogole dostanie do 2 serii heehe.....hehe <lol>5...hehe 6.... < lol lolowaty>
i go very dont" like.........
a jeszcze zakladaj± o nim blogi jakies osoby(tia....bede kulturalna i nie napisze co o nich my¶lę)
jenny.....weĽcie.. .............no comment
noo.....to chyba koniec.....mogabym pisać wiele negatywnych rzeczy o tym Schlierenzaurerze
ale już mis sie nie chce...\
no to baj
Pzdr dla angel_morgen
(06.02.2007, 22:32)
Lola
Schlierenzauer jest nawet ok :] zupełnie nie zgadzam się z t± agnes_morgen .WeĽ nikogo nie obrażaj ,bo to niesmaczne.nie znasz tej osoby naweti i sięwogóle. nie znasz..phi........
No już drugi w ogolnej klasyfikacji P¦ reczej nie będzie nawet napewno .bo wyprzedzi go na 100% Małysz. :)
Jacobsena Małysz napewno już nie wyprzedzi..za duża strata ,zreszt± ten Jacobsen jest cały czas w dobrej formie.A Gregora tak jak pisałam napewno tak.

(06.02.2007, 22:07)
agunia
Phi nie jest maszyn± też mi wymyslił... Jako¶ trzeba wytłumaczyć spadek formy... (ps. popieram Cię agnes_morgen)
(06.02.2007, 16:43)
misia_agatka
@ agnes_margen
Wiesz moze następny razem się zastanów co piszesz bo jak się nie znasz to nie pisz głupot i nie obrazaj tak skoczków bo to jest nie smaczne
(04.02.2007, 21:58)
misia_agatka
@ agnes_margen
Wiesz moze następny razem się zastanów co piszesz bo jak się nie znasz to nie pisz głupot i nie obrazaj tak skoczków bo to jest nie smaczne
(04.02.2007, 21:57)
misia_agatka
@ agnes_margen
Wiesz moze następny razem się zastanów co piszesz bo jak się nie znasz to nie pisz głupot i nie obrazaj tak skoczków bo to jest nie smaczne
(04.02.2007, 21:56)
Fuhrmann Richard
nie bede pisal o najlepszym komentarzu,gdyz o taki b. trudno.Na przykladzie Malysza,czytam komentarze ozlacajace tego sportowca -kiedy zwycieza . Niestety, kiedy formy brakuje - wszystkie zlo na jednego.Czytam wowczas komentarze i robi mi sie nieprzyjemnie.A przeciez Malysz juz za dotychczasowe wyniki zasluzyl na wielka zlota tablice ze swoim nazwiskiem !! Terazniejsze zwyciestwa tylko przypieczetowuja jego swiatowa klase. Poprostu sa one i moze jeszcze beda, ale jako NADPROGRAMOWE w Jego wielkiej sportowej karierze. Bede konczyl,zaczynaja sie skoki
(04.02.2007, 16:29)
haliee
tylko trochę ta prowokacja nie podziałała:P
(04.02.2007, 12:41)
Inger
@anges_morgen

jeste ¶ ¶mieszna;) a swoj± drog± - niezła prowokacja:)
(04.02.2007, 12:34)
olusia
o ile dobrze pamiętam to schlierenzauer był 10..................a nie 8
(04.02.2007, 12:33)
marion
o ktorej sa treningi i kwalifikacje moze ktos wie
(04.02.2007, 12:06)
Wiola
No oczywi¶cie Szchliri to nie maszyna, co nam oczywi¶cie odpowiada, bo automatycznie większe szanse ma Ada¶ :))
Ale on chyba naprawdę dysponuje ogromn± form±, jak wczoraj wypaliłt 145 m, to było co¶ niesamowitego.
Tego życzymy mu dzisiaj!! :D
(04.02.2007, 11:21)
lilcia
Austriacy i tak wszyscy superowi s± =D
A ze nie maszyny to wiadomo - ile można wymagac od jednego człowieka.... =D
(04.02.2007, 10:53)
vegx
hmmm... tytuł wybaczam bo to dosyć kusz±cy cytat, ale tego wszystkiego na ORF.at nie napisali... więc czy to na 100% jedyne Ľródło?
(04.02.2007, 09:38)
Karolina^^
nom tytula jest taki sam ^^

co do wypowiedzi to jak Gregor<3 powiedzial On nie jest maszyn±, w ogole nikt nie jest maszyn±;] i tak oddał dwa dobre skoki 2 szczegulnie;]

Licze ze stanie dzisiaj na podium =) moze na 3 miejsce;d bo na 1 musi byc Adas;)
(04.02.2007, 09:37)
myszka55.sabcia
indor to znowu ty ?:PP bylo tak dobrze bez twojego ciaglego narzekania:PP ...heh..jeszcze tylko realisty brakuje:)
(04.02.2007, 09:28)
Monika
To prawda co mówi Gregor nikt niejest maszyn±,która na zawołanie skacze daleko wydaje mi się,ze w tym pierwszym skoku miał troche pecha i ten skok mu się nieudał,ale w tym drugim skoku skoczył bardzo daleko i my¶le,ze i tak powinien byc z siebie zadowolony,ze był w 10!
(04.02.2007, 07:55)
Paweł Stawowczyk
@indor: Nikt nie kopiuje od konkurencji. A tytuł dałem nawet nie wchodz±c na ich stronę... Zbieg okoliczno¶ci, je¶li jest taki sam... Nawet teraz nie wszedłem żeby to sprawdzić hehe
(04.02.2007, 00:59)
indor
Jak juz kopiujecie od konkurencji, to mogliby¶cie chociaż tytuł zmienić..
(04.02.2007, 00:55)
marmi
No skoro dzisiejszy 2. skok zaliczy do najbardziej udanych to tylko się cieszyć, bo Małysz skoczył 3m dalej :)
(04.02.2007, 00:54)
mk
Co¶ mi się wydaje,że forma Gregora spada i niedługo przestanie się on liczyć nie tylko w walce o medal na M¦ ale i II miejsce w klasyfikacji generalnej P¦.Prze¶cignięcie go w tabeli przez Małysza jest kwesti± dni.Może się stać nawet jutro(4.02)a najpóżniej w ¶rodę(7.02)w tym dodatkowym konkursie,bo adam ma tylko 48pkt. straty,a do lidera 280,więc nawet Kryształowa Kula jest realna do zdobycia:)
(04.02.2007, 00:52)