Drzwi wewnętrzne i zewnętrzne Hörmann - ciepło i bezpieczeństwo w Twoim domu
Zaloguj się
Kalendarz zawodów
3
4
5
6
7
10
11
12
13
14
17
18
19
20
24
25
26
27
luty 2020
Najbliższe zawody
21.02.2020, godz. 14:00
Rasnov HS-97

62 skoczków zgłoszono do treningów i kwalifikacji w Titisee-Neustadt. Wbrew wcze¶niejszym doniesieniom, na li¶cie znajduje się lider Pucharu ¦wiata, Anders Jacobsen. Nie ma za to Ahonena i Hautamaekiego oraz czołówki słoweńskich skoczków. Do walki o punktu po długiej przerwie wraca Peter Zonta - zwycięzca jednego konkursu P¦. Na skoczni zobaczymy też dawno nie widzianych Loitzla, Lindstroema, Stensruda, Jussiego Hautamaeki oraz Japończyków.

Zakłady bukmacherskie przez internet | Fortuna - Legalny Bukmacher
Treningi maj± rozpocz±ć się o 14:30, a na 16:30 przewidziano kwalifikacje, zatem o godzinę wcze¶niej niż w pierwotnym planie.

Wszystkich kibiców zapraszamy do naszej relacji live na: www.live.skokinarciarskie.pl »

 Lista startowa
 numer i skoczek
  1. Aleksander Lasarovich (Ukraina)
  2. Stefan Read (Kanada)
  3. Clint Jones (USA)
  4. Robert Hrgota (Słowenia)
  5. Gregory Baxter (Kanada)
  6. Ivan Karaulov (Kazachstan)
  7. Pascal Bodmer (Niemcy)
  8. Maksim Anisimov (Białoru¶)
  9. Martin Mesik (Słowacja)
 10.Petr Chaadaev (Białoru¶)
 11.Alan Alborn (USA)
 12.Jussi Hautamäki (Finlandia)
 13.Jon Aaraas (Norwegia)
 14.Peter Zonta (Słowenia)
 15.Daiki Ito (Japonia)
 16.Piotr Żyła (Polska)
 17.Jure Sinkovec (Słowenia)
 18.Heung Chul Choi (Korea Pd.)
 19.Volodymyr Boschuk (Ukraina)
 20.Yong Jik Choi (Korea Pd.)
 21.Takanobu Okabe (Japonia)
 22.Nikolay Karpenko (Kazachstan)
 23.Stephan Hocke (Niemcy)
 24.Sigurd Pettersen (Norwegia)
 25.Michael Möllinger (Szwajcaria)
 26.Ilja Rosliakov (Rosja)
 27.Tami Kiuru (Finlandia)
 28.Henning Stensrud (Norwegia)
 29.Stefan Hula (Polska)
 30.Roman Koudelka (Czechy)
 31.Jan Matura (Czechy)
 32.Christian Ulmer (Niemcy)
 33.Antonin Hajek (Czechy)
 34.Janne Happonen (Finlandia)
 35.Morten Solem (Norwegia)
 36.Arthur Pauli (Austria)
 37.Dimitry Ipatov (Rosja)
 38.Noriaki Kasai (Japonia)
 39.Mario Innauer (Austria)
 40.Kamil Stoch (Polska)
 41.Harri Olli (Finlandia)
 42.Denis Kornilov (Rosja)
 43.Veli-Matti Lindström (Finlandia)
 44.Tom Hilde (Norwegia)
 45.Anders Bardal (Norwegia)
 46.Jörg Ritzerfeld (Niemcy)
 47.Jakub Janda (Czechy)
 48.Roar Ljoekelsoey (Norwegia)
 49.Wolfgang Loitzl (Austria)
 50.Martin Höllwarth (Austria)
 51.Martin Schmitt (Niemcy)
 52.Andreas Kofler (Austria)
 53.Martin Koch (Austria)
 54.Dimitry Vassiliev (Rosja)
 55.Michael Uhrmann (Niemcy)
 56.Arttu Lappi (Finlandia)
 57.Andreas Küttel (Szwajcaria)
 58.Thomas Morgenstern (Austria)
 59.Adam Małysz (Polska)
 60.Simon Ammann (Szwajcaria)
 61.Gregor Schlierenzauer (Austria)
 62.Anders Jacobsen (Norwegia)
Typuj wyniki i wygrywaj nagrody!
« luty 2007 - wszystkie artykuły
Komentarze
fan skoków
@@fan skoków
Wiem, to jest druga aluzja do redakcji która ci±gle pisze brak Hautamaekiego. A jak widać jest.
(02.02.2007, 20:29)
agunia
No nie no, nie ma Ahonena. Wprawdzie nie jest to dla mnie żadne zaskoczenia, ale... Lubię go ogl±dać. Trudno, będę musiała przeżyć jako¶ resztkami sił wyczekuj±c kolejnych konkursów. Nie s±dzicie, że skoki Janne s± przepiękne, chociaż ostatnio ¶rednio dalekie... ? Zachwyca mnie jego ułożenie nart. Pozzdrówcia dla wszystkich fanów.
(02.02.2007, 17:01)
popex
Co to za tekst:"Dawno nie widzianych Loitzla, Lindstroema"??? Przecież byli w Zakopanym a o ile mnie pamiec nie myli to bylo to 2 tygodnie temu wiec to tak dawno było??:/
(02.02.2007, 16:06)
maciej
dzięki za informacje
(02.02.2007, 15:48)
stokrotka
Nie ma Widhoelzla, a to pech!!! A ja go tak lubię!!!
(02.02.2007, 15:42)
Pedro
Żyła 126,5m uaaa
(02.02.2007, 15:30)
Pedro
Żyła 126,5m uaaa
(02.02.2007, 15:30)
marion
no gdzie to ogladasz
(02.02.2007, 15:26)
Jarek
www.skispringen.de - relacja live
(02.02.2007, 15:25)
Pedro
wła¶nie zacz±ł się już 2 trening
narazie po 7 skokach
Clint Jones 116,5m
Pascal Bodmer 116m
Stefan Read 113m
Ivan Karaulov 111,5m
Robert Hrgota 109m
Gregory Baxter 107m
Oleksander Lazarovich 97m
(02.02.2007, 15:24)
dom
Gdzie jest relacja live???
(02.02.2007, 15:22)
Luk
Niestety, ale Stoch może być w konkursach w okolicach 40 miejsca. Zawsze tak było, treningi i kwalifiakcje znakomite, a konkursy fatalne. A podczas TCS treningi i kwalifikacje przeciętne, znakomite zawody... podobno wtedy mu mówiono żeby my¶lał że na zawodach jak skacze że to jest trening... szkoda że teraz już tak nie jest.
(02.02.2007, 15:20)
maciej
brawo polacy oby tak w konkursie
(02.02.2007, 15:16)
Jarek
Malysz 133 m - drugie miejsce, Schlirenzauer 131.5 - 4 miejsce. Wygral Innauer - 137. Stoch - 131 m - 6 miejsce
Morgenstern, Ammann, Kuettel, Jakobsen nie skakali
(02.02.2007, 15:13)
Jarek
Malysz 133 m - drugie miejsce, Schlirenzauer 131.5 - 4 miejsce. Wygral Innauer - 137. Stoch - 131 m - 6 miejsce
Morgenstern, Ammann, Kuettel, Jakobsen nie skakali
(02.02.2007, 15:12)
gambler
Je¶li Hula zrobi hop, to wygra zawody i będzie z niego... Hula hop:).
(02.02.2007, 15:12)
lenar
co z tym treningiem???
(02.02.2007, 15:10)
marion
no gdzie jest ta transmisja
(02.02.2007, 15:06)
patryk
martotti
sk±t wiesz ile skoczyli???
(02.02.2007, 15:01)
martotti
Hula 120m ,Żyła 118,5m........Dobre skoki
(02.02.2007, 14:54)
marion
oktorej sa wkoncu te treningi i kwalifikacje na internecie czy ktos wie
(02.02.2007, 14:43)
mnichu13
Mysle ze Adam Małysz wygra ten kokkurs i przesunie sie w klasyfikacji genaralnej ..... :)))
(02.02.2007, 14:33)
Fanka
@ co to jest?
Program tych trzech dni. Opisane szczegółowo: od której wpuszczj± na stadion, kiedy będzie ceremonia dekoracji i jakie s± imprezy towarzysz±ce - np. wręczanie numerów startowych oraz party.
(02.02.2007, 14:27)
mnichu13
Mysle ze Adam Małysz wygra ten kokkurs i przesunie sie w klasyfikacji genaralnej ..... :)))
(02.02.2007, 14:26)
Tomas przes H
jade na ten Konkurs..:)))

hejaa a
(02.02.2007, 14:20)
adamo
63 fakt na 62 zawodnikow, ale gdy skacze Hula-Bula wszystko jest mozliwe wiec nawet nie zdziwimy sie gdy zajmie to zaszczytne dla skoczka 63 miejsce:)
(02.02.2007, 14:17)
socker1
Polak potrafi.....
(02.02.2007, 14:09)
socker1
63 :D
(02.02.2007, 14:09)
adamo
No Hula-bula pokaz w koncu klase:)Cala Polska liczy na twoj kolejny piekny wystep. Typujemy miejsce Huli-Buli w konkursie.Moj typo to 48 miejsce a wasz? :)
(02.02.2007, 13:58)
gracekch
na jakim kanale i o której transmisja z kwalifikacji/???
(02.02.2007, 13:43)
adagio28
Fini±tek moich 2 kochanych ni będzie ale chociaż Jacobek mi tego nie zrobił no... =)
Pero - Welcome to P¦!! =D
(02.02.2007, 13:43)
Jaro
ech... ta uskotko
daf przedstawił swój punkt widzenia (chyba ma do tego prawo?), ale Ty nie podała¶ ŻADNYCH kontrargumentów. Podjęła¶ tylko (jak zwykle nieudan±) próbę obrażenia rozmówcy. Gdzie¶ Ty się wychowywała? : )
(02.02.2007, 13:41)
Anka
Chcialabym aby wygrał Małysz i jeszcze powalczyl o ten puchar ¶wiata...
Tak sie zastanawiam czy to możliwe???
Proszę niech kto¶ mi odpowie... czekam...
(02.02.2007, 13:32)
uskotko
tak, tak, daf. Ty i te Twoje teorie. Jasnowidztwo - albo raczej: czarnowidztwo - sie szerzy w narodzie polskim. Idz juz naprawde do konkurencji... Jak widac doswiadczenie nie zawsze jest rownoznaczne ze zrozumieniem - a chce przez to powiedziec, ze choc ogladasz skoki juz jakis czas, wciaz gadasz jak kompletny laik. No coz.
(02.02.2007, 13:28)
Co to jest?
Programm
Freitag, 02.02.2007

ab 11.00 Uhr Einlass ins Stadion

ab 15.30 Uhr Offizielles Training 2 Durchgänge

16.15 Uhr Qualifikation

ansch ließend Startnummernübergabe im Warsteiner Pavillon und Weltcup Warm-up-Party

mit DJ Frank (Spriegelsbach) und DJ Bernd (Orne)
Samstag, 03.02.2007

ab 11.00 Uhr Einlass ins Stadion

ca. 15.00 Uhr Probedurchgang

16.1 5 Uhr 1. Einzelspringen

ansc hließend Siegerehrung
Sonntag, 04.02.2007

ab 11.00 Uhr Einlass ins Stadion

ca. 14.30 Uhr Qualifikation

16.15 Uhr 2. Einzelspringen

ansc hließend Siegerehrung
(02.02.2007, 13:22)
daf
@uskotko
To nie Małysz jest liderem generalki P¦ i nie Małysz ma wiele do stracenia rezygnuj±c z konkursów w T-N. Więc gdyby odpu¶cił sobie P¦ aż do M¦ w Sapporo na pewno nie ods±dzałbym go (i trenera) od rozumu.
Jestem w stanie uwierzyć, że akurat Małyszowi może mniej zależeć na Kryształowej Kuli niż złocie na M¦. Ale Jacobsen stoi przed ogromn± szans±, być może jedyn± w życiu, aby wygrać P¦! I nie dziwię się, że (na to wygl±da) jednak wystartuje.

Co nie zmienia faktu, że gdyby ode mnie to zależało, to nie odpuszczałbym żadnych zawodów, bo jednak M¦, zwłaszcza w Sapporo, to będzie loteria fantowa, gdzie medale rozda wiatr - przy tak wyrównanej stawce zawodników 0,5m/s różnicy w podmuchu może wywindować lub zepchn±ć skoczka na/z podium.
(02.02.2007, 13:06)
paula-satu
Bez Janne??? Buuuu ;( mam nadzieję że Lappi pokaże na co stać Finów :*
(02.02.2007, 12:58)
Fanka
@ lilcia
Nie martw się o wakacje Andersika!! Będzie je miał już za jakie¶ półtora miesi±ca, jak zdobędzie medale na M¦, wygra TN i zdobędzie P¦. A wtedy za Nim zatęsknimy...
(02.02.2007, 12:54)
@fan skoków
Owszem będzie skakał Hautamaeki, ala Jussi, a nie Matti.
(02.02.2007, 12:53)
mati73
Adam na pewno powalczy o 31 zwyciestwo w P¦ a jak nie o zwyciestwo to chociaz o podium. Szkoda ze nie ma skoczka Andrea Morassi bo nawet go polubilem
(02.02.2007, 12:47)
kibic
O której jest transmisja lub retransmisja kwalifikacji na Eurosporcie?
(02.02.2007, 12:38)
Fin
Happonen i lappi będ± najlepszymi z finow.moze którys stanie z nich na podium
(02.02.2007, 12:30)
lilcia
Jak to!? Jacobsen miał miec wakacje =D
(02.02.2007, 12:29)
fan skoków
ja jednak mam wci±ż wrażenie że Hautamaeki będzie skakał patrz±c na listę startow±, ale zawsze mogę się mylić.
(02.02.2007, 12:04)
Lilith Beyond
Po pewnym komentarzu już widzę jakim kto¶ jest prawdziwym fanem... :/

Mam nadzieję, ze Simon i Andi Kuettel pokaż± na co ich stać.
Trzymam kciuki za Susissów :)
(02.02.2007, 12:03)
uskotko
gadacie za przeproszeniem bzdety. Nikt nigdy w niczym nie moze miec gwarancji - trzeba brac pod uwage rozne mozliwosci i tworzyc plan treningowy. Jakby Malysz nie jechal na zawody, zaraz byscie mowili, ze jak dobrze, bo moze sie przygotowac do MS. Ech... co za brak konsekwencji.
I tak mam dobry humor ;>
(02.02.2007, 11:58)
Fanka
Stensrud... Nareszcie!!! Trzymam kciuki!
(02.02.2007, 11:56)
Wehrmacht
Zyla, Stoch, Malysz - do boju! Walczcie tak jak nasi siatkarze!
(02.02.2007, 11:55)
Backstreet Girl
Tak czułam, ze mimo wszystko Jacobsen nie zrezygnuje... Zakładaj±c, że Schlieri wygrałby jutro i w niedzielę, Jacobsen straciłby koszulkę lidera (a przecież tak mu w niej ładnie:p:p) A gwarancji na złoto mieć nie może, nawet je¶li będzie trenował do upadłego.... ja też bym nie ryzykowała. Przecież i tak jest w ¶wietnej formie, wiec w czym problem?? :P:p
(02.02.2007, 11:43)
Anka
Nie mogę się doczekać jutra !!!
Mam nadzieję , że nasi Poacy obudz± się z głębokiego snu. Małysz sam nie może skakać do końca ¶wiata.
A tak poza tym to chciałabym aby austiak innauer wygrał !!!
Ahonen niech idzie spać !!!
(02.02.2007, 11:35)
uskotko
@Pedro.
W sumie trafna uwaga, ale ten czas szybko leci... :P
Andersik jednak nie wytrzymal 2 dni rozlaki z ekipa, jejku jej, jakie to romantyczne...
(02.02.2007, 11:07)
mk
Anders(i Kojonkoski)chyba poszli po rozum do głowy i pojawi się na zawodach,przecież gra jest o duż± stawkę,o zwycięstwo w klasyfikacji P¦!A nikt nie da mu gwarancji,że jak opu¶ci konkurs,to zdobedzie medal na M¦ w Sapporo.
(02.02.2007, 10:45)
Pedro
do Pawła Stawowczyka
nie za bardzo rozumię dlaczego napisałe¶ dawno nie na skoczni lindstroema i loitzla? przecięz obaj wyst±pili 2 tygodni temu (co wcale nie jest dawno) w Zakopanem i zajęli tam odpowiednio 20 i 21 miejsce. Zgodził bym się natomiast że dawno na skoczni nie było Jusiego Hautamakiego, Petra Zonty i Japończyków
(02.02.2007, 10:39)
volkania
jak nie bedzie Janne na sokach to ja nie wlacze telewizji.
(02.02.2007, 10:14)
Agu$
Ada¶ wygra wszystko!!!
(02.02.2007, 10:14)