odchudzona wersja portalu - na czas wzmożonego ruchu na stronie
Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
6
7
8
9
13
14
15
16
20
21
22
23
24
25
26
30
grudzień 2021
Najbliższe zawody
05.12.2021, godz. 17:30
Lillehammer HS-140
P¦ K

Jan Mazoch już w ¶rodę będzie przetransportowany do Pragi. "Dopiero w ¶rodę rano zapadnie decyzja dokładnie, o której godzinie i ostatecznie jakim ¶rodkiem transportu pacjent będzie przetransportowany do Czech. Jednak ¶rodowy termin jego wyjazdu może tylko zagrozić gwałtowne załamanie pogody" - poinformowała Anna NiedĽwiedzka, rzecznika prasowa szpitala uniwersyteckiego w Krakowie.

Przypomnijmy, że ponad tydzień temu skoczek doznał groĽnego upadku na Wielkiej Krokwi w Zakopanem. Po kilku dniach w ¶pi±czce farmakologicznej, został z niej wybudzony. Przed kilkoma dniami zacz±ł mówić i chodzić o własnych siłach.
Typuj wyniki i wygrywaj nagrody!
« styczeń 2007 - wszystkie artykuły
Komentarze
Anka
Nasze szpitale nie sa takie zle...
(02.02.2007, 13:41)
Fin
@heinz.zgadzam sie.cos jest w tej filozofi upadków.ale amman przed upadkiem w wilingen pokazywal juz swój potencjal.nie pamiętam dobrze w jakim konkursie ale to bylo w sezonie olimpijskim i wtedy w któryms z konkursów przed olimpiad± amman razem z albornem skoczyli rekord skoczni i zajeli wysokie miejsca.morgi przed upadkiem sezin wczesniej wygral zawody i caly czas pokazywal swój potencjal w kolejnych startach.kofi wczesniej tez mial sezon 2003 w którym kilkakrotnie stawal na podium.......No a mazoch nie pokazal krzty talentu a więzy krwi czyli pokrewienstwo z dziadkiem nie przekladaj± sie na jego niewielki moze talent
(01.02.2007, 12:58)
Heinz
Wiesz Finie ciezko teraz przewidziec jak sie potoczy jego kariera. Przypomnij sobie, czy Ammann gdy upadał w Willingen był kim¶ więcej jak zawodnikiem balansuj±cym na granicy 30-tki?? Chyba nie. Morgi też nie był zbyt oszałamiaj±cy. Choć faktycznie Choi,Pochwała to zawodnicy którzy psychicznie nie wytrzymali po upadku. PS. To mało znany epizod ale w kwalifikacjach do konkursu w Kuusamo , w tym samym w którym tak nieprzyjemny upadek miał Morgi Andreas Kofler także był znoszony na noszach ze skoczni. Dostał podmuch nad bul± i w sumie upadek był podobny do Janka.Ale na szczęscie skończyło sie na potłuczeniach. A potem Kofler został vcemistrzem olimpijskim.I z tych moich statystyk wynika że zawodnicy po poważnych upadkach je¶li tylko maj± mocn± psychikę mog± zdziałać wspaniałe rzeczy.
(31.01.2007, 22:41)
mila1122
Już Go wywieĽli,a niedawno jeszcze sie o niego balismy :) Jakby nie jego mocny organizm to ani w Polsce ani w Czechach by nic nie zrobili :) najwazniejsze ze jest juz ok i niedlugo zostanie tata :)
(31.01.2007, 15:06)
monia
ja tez sie bardzo ciesze ze janek juz wrocil do zdrowia! mam nadzieje ze jeszcze bedzie skakal! janek jestesmy z toba!!!11
(31.01.2007, 14:10)
Pawlak
Sluchaj no Pawelku, moje komentary so nie gorsze ot twoich, tylko ja nic z tego nie mam, a jak ja by tak ja zarejestrowal sie, to moze ja by tez troszke penendzöw dostal aaa.
(31.01.2007, 10:11)
piter
Dobrze, że leczył się u nas nikt w Czechach by sobie z nim nie poradził.
(31.01.2007, 09:39)
Pawlak
Zwracam Honor, dziekuje za nie usuniencie komentarza chociarz byl nie na temat - ciesze sie bardzo ze Janek wraca szybko do zdrowia i zycze mu dalekich lotöw.
(31.01.2007, 09:23)
Pawlak
Jak moge napisac komentarz roku jak w waszym regulaminie
wszystko zabronoine jest, za nic nie odpowiadacie i komentarz natychmniast bendzie usunienty i zaraz sie o tym przekonamy, to jest takzwana demokratyczna dyktatura.
(31.01.2007, 08:40)
Fanka
No to szczę¶liwej drogi, Janku i oby docierały do nas od Ciebie jak najlepsze informacje. Zdrowiej i szybciutko wracaj na skocznię, a przyszły potomek niech Ci się dobrze chowa!!!
(31.01.2007, 08:32)
Fin
Jeszcze nie jeden skoczek będzie mial tak grozny upadek i kto wie moze jak morgi i amman zostanie mistrzem olimpijskim.@HEINZ,skoro ci co mieli najgrozniejsze upadki to czemu koreanczyk CHoi Le po pechowym upadku w engelbergu nie odniusl sukcesu.Ciesze sie ze mazoch wyzdrowial i niech szybko wraca na skocznie ale sukcesów wielkich to nie osi±gnie ,nie jest skoczkiem swiatowego formatu
(30.01.2007, 22:39)
marta
ciesze sie ze mazoch wraca do zdrowia. caly czas trzymam za niego kciuki.
(30.01.2007, 22:37)
Heinz
lilcia , Ty facetów nie znasz ;) NieI tyle Praga mu poprawi zdrowie cojego dziewczyna!!!
A swoja droga nie bojcie sie o Janka , Morgenstern,Ammann mieli bardzo groĽne upadki a potem obaj byli mistrzami olimpijskimi. A niedługo Vancouver wiec czas na Jana Mazocha ;)
(30.01.2007, 22:23)
loco101
Jeżeli ten august na serio cos takiego napisal to niech sie teraz modli zeby sam nie mial jakiegos wypadku - czego nawet ja mu nie zycze ... - Brawo Janek jestes the best !!! Czekamy na Cie !!!
(30.01.2007, 21:52)
Aga(Fazik)
to dobrze ze Janek juz zdrowieje i wraca do rodziny,do przyjaciol i w ogole...ale jednak troche smutno ze juz Polske opuszcza:) oby jak najczesciej nas odwiedzał,byle nie w takich okoliczno¶ciach;) trzymaj sie janek:*
(30.01.2007, 21:34)
synthesis
"szkoda ze sie nie zabil" tak napisal August III Sas

jestes idiota, twoje wypowiedzi ujawniaja cala prawde o tobie, dzieiciaku
(30.01.2007, 21:28)
d
August
zastanow sie co piszesz
(30.01.2007, 21:27)
lilcia
no ... wszedzie dobrze ale w domciu najlepiej nie?... a Praga taka ładna, że od samego patrzenia się lepiej robi- no... to może i Jankowi się polepszy ! =)
Mam nadzieje.... =D
(30.01.2007, 21:08)
Dżymek
Za niedługo Janek będzie czeskim Małyszem.
(30.01.2007, 21:07)
E_velcia
mam nadzieję,że Mazoch przezwycięży swój strach i nadal bedzie skakać.A może nawet i bedzie skakać lepiej?Kto wie??
(30.01.2007, 20:08)
pire
Juz go zabieraja...... hmm..a tak sie do niego przyzwyczailismy.Mam nadzieje, ze beda do nas napływac dobre informacje o jego rehabilitacji. Licze na media:-) Janek ty kozaku!!!
(30.01.2007, 19:19)
AgU$
Nawreszcie !!! Ja wiedziałem że Janek da rade !!! I bedzie zdrów !!!
(30.01.2007, 19:13)