Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
4
6
8
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
paĽdziernik 2021
Najbliższe zawody
13.11.2021, godz. 10:30
Falun HS-100
FIS Cup K

Międzynarodowa Federacja Narciarska (FIS) poinformowała dzisiaj rano, że 7 lutego odbędzie się dodatkowy - nie przewidziany wcze¶niej - konkurs Pucharu ¦wiata w skokach narciarskich. Ma to oczywi¶cie zwi±zek z fatalnymi (dla rozgrywania zawodów narciarskich) warunkami pogodowymi w tym sezonie.

Zawody odbęd± się przy sztucznym ¶wietle w niemieckim Klingenthal na obiekcie K125 (HS140). Formalnie zast±pi± jeden z odwołanych konkursów w Harrachovie (miały być rozegrane w dniach 9-10 grudnia). Znany jest już wstępny program zawodów, dokładne godziny zostan± podane w póĽniejszym terminie.

Program zawodów Pucharu ¦wiata w Klingenthal:
06.02.2007 - treningi i kwalifikacje
07.02.2007 - seria próbna i konkurs

Do tej pory na obiekcie w Klingenthal nie skakano w ramach Pucharu ¦wiata. Najwyższej rangi imprez± w skokach był konkurs Letniej Grand Prix, który odbył się pod koniec wrze¶nia 2006 roku. Wygrał tam wtedy Adam Małysz przed Andreasem Widhoelzlem i Tamim Kiuru. Wła¶nie wtedy ten ostatni ustanowił aktualny rekord skoczni - 139 metrów.
Typuj wyniki i wygrywaj nagrody!
« styczeń 2007 - wszystkie artykuły
Komentarze
Pire
Ten konkurs jest dla janka . na taki pomysł wpadł czeski team a reszta z czołówki P¦ sie zgodziła, super pomysł!!!
(28.01.2007, 16:47)
Pire
Ten konkurs jest dla janka . na taki pomysł wpadł czeski team a reszta z czołówki P¦ sie zgodziła, super pomysł!!!
(28.01.2007, 16:44)
Pire
ooo to super !!! REWELA:-)
(27.01.2007, 18:12)
simi
przy sztucznym swietle wiec pewnie pozniej
(27.01.2007, 13:48)
simi
przy sztucznym swietle wiec pewnie pozniej
(27.01.2007, 13:43)
Canton
Hehe , a ja mam ferie !
(27.01.2007, 10:58)
marmi
Przecież godzina nie jest podana, sk±d więc wiecie, że nie będziecie mogli ogl±dać?
(26.01.2007, 19:41)
leniw@
Nieeeeeeeeeee!!! Będę wtedy w szkole:(
(26.01.2007, 18:44)
dżamper
http://malinka.wisla.pl/new/fo torelacja.php - fotorelacja z budowy skoczni w Wi¶le - Malince. Ostatnie zdjęcia s± z 30.12.2006 ;)
(26.01.2007, 16:53)
Canton
No i bardzzo dobrze . super decyzja !
będziemy mieli skoki w ¶rodę.
(26.01.2007, 16:42)
Bartezz
szkoda mozna było by zrobic zwody w Zakopanem lub w Harrahovie teraz jest zima i skakać mozna
(26.01.2007, 15:41)
marta----buk
To jest bardzo dobry pomysl, zdecydowanie najlepszy!!! Ale ja proponuje zrobic zawody na tych skoczniach amatorskiich w ramamch tego konkursu K-3!!??? Juz czuje te adrenalinke!!!
(26.01.2007, 14:05)
uskotko
a moze by tak w Finlandii cos zorganizowac, hmmm... ;>
(26.01.2007, 13:03)
kirk
JeaH!
Wkoncujakas dobra wiadomosc w tym sezonie :)
A skocznia w Wi¶le konczy sie budowac ;>
a proposkoczni w Wisle. Macie moze jakies najnowsze zdjecia??:) chetnie bym zobaczyl jak to teraz wyglada ;D

---

' Moim celem jest wej¶cie w trzydziestkę'
(26.01.2007, 12:40)
Backstreet Girl
ale z drugiej strony to fajnie, że będ± te zawody:D w końcu w tym roku już trochę ich poodwoływano:D
(26.01.2007, 12:35)
Backstreet Girl
Nie, błagam, tylko nie ¶roda!! Nie bede mogła tego zobaczyć!! za długo siedzę w szkolę!! Błagam was, przenie¶cie to na pi±tek albo weekend;(
(26.01.2007, 12:33)
Dingo
Super skocznia!Fajnie!
(26.01.2007, 12:20)
uskotko
jeee! dobry pomysl. Ale tym Niemcom dobrze - 9 konkursow w jednym sezonie!!!
(26.01.2007, 11:57)
Wehrmacht
Pewnie, probowac nadrobic mozna, a jak ma wiac to i tak moze z tego nic nie wyjsc. Z glupia pogoda juz nie wygramy, taki jest ten sport. Ewentualnie mozna by jeszcze poswiecic sie na przyklad szachom i wowczas nie trzeba sie denerwowac pogoda ;)
(26.01.2007, 11:56)