Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
4
6
8
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
paĽdziernik 2021
Najbliższe zawody
13.11.2021, godz. 10:30
Falun HS-100
FIS Cup K

Już jutro o 11:30 rozpoczn± się skoki na Schattenberg w Oberstdorfie. Do zawodów Pucharu ¦wiata zgłoszono aż 74 skoczków. W kwalifikacjach (13:45) prawdopodobnie nie wyst±pia skoczkowie z tzw. kwoty narodowej, gdyż Niemcy chc± zatrzymać ten przywilej na Willingen.

W¶ród zawodników s± czterej Polacy: Adam Małysz, Kamil Stoch, Stefan Hula i Robert Mateja. Prawdopodobnie zabraknie Thomasa Morgensterna, który choruje na półpa¶ca. Po przerwie wracaj± za to do składu Andreas Widhoelzl i Andreas Kofler. W Oberstdorfie zobaczymy także zawodników ze Stanów Zjednoczonych - Alborna i Jonesa. Swoj± formę po sukcesach na Uniwersjadzie sprawdz± Rosjanie - Kornilov i Ipatov. Do Niemiec nie przyjechali Japończycy, którzy szyjuj± formę na M¦ w Sapporo. S± za to Ukraińcy, którzy całkiem nieĽle spisywali się w zawodach na Uniwersjadzie w Turynie.

Zapraszamy do naszej relacji live na: www.live.skokinarciarskie.pl »

 Lista startowa
 numer i skoczek
  1. Andreas Wank (Niemcy)
  2. Felix Schoft (Niemcy)
  3. Kevin Horlacher (Niemcy)
  4. Nico Faller (Niemcy)
  5. Pascal Bodmer (Niemcy)
  6. Tobias Bogner (Niemcy)
  7. Gregory Baxter (Kanada)
  8. Aleksander Lasarovich (Ukraina)
  9. Maksim Anisimov (Białoru¶)
 10.Volodymyr Boschuk (Ukraina)
 11.Stefan Read (Kanada)
 12.Andrea Morassi (Włochy)
 13.Emmanuel Chedal (Francja)
 14.Alan Alborn (USA)
 15.Heung Chul Choi (Korea Pd.)
 16.Thomas Lobben (Norwegia)
 17.Ondrej Vaculik (Czechy)
 18.Robert Mateja (Polska)
 19.Martin Mesik (Słowacja)
 20.Petr Chaadaev (Białoru¶)
 21.Johan Erikson (Szwecja)
 22.Clint Jones (USA)
 23.Radik Zhaparov (Kazachstan)
 24.Yong Jik Choi (Korea Pd.)
 25.David Lazzaroni (Francja)
 26.Nikolay Karpenko (Kazachstan)
 27.Antonin Hajek (Czechy)
 28.Stephan Hocke (Niemcy)
 29.Georg Späth (Niemcy)
 30.Ilya Rosliakov (Rosja)
 31.Roman Koudelka (Czechy)
 32.Michael Möllinger (Szwajcaria)
 33.Janne Happonen (Finlandia)
 34.Rok Benkovic (Słowenia)
 35.Andreas Aren (Szwecja)
 36.Vincent Descombes (Francja)
 37.Stefan Hula (Polska)
 38.Kalle Keituri (Finlandia)
 39.Jan Matura (Czechy)
 40.Christian Ulmer (Niemcy)
 41.Dimitry Ipatov (Rosja)
 42.Guido Landert (Szwajcaria)
 43.Primoz Pikl (Słowenia)
 44.Jernej Damjan (Słowenia)
 45.Sebastian Colloredo (Włochy)
 46.Morten Solem (Norwegia)
 47.Mario Innauer (Austria)
 48.Kamil Stoch (Polska)
 49.Andreas Widhölzl (Austria)
 50.Harri Olli (Finlandia)
 51.Robert Kranjec (Słowenia)
 52.Denis Kornilov (Rosja)
 53.Tom Hilde (Norwegia)
 54.Björn Einar Romören (Norwegia)
 55.Anders Bardal (Norwegia)
 56.Rok Urbanc (Słowenia)
 57.Jörg Ritzerfeld (Niemcy)
 58.Roar Ljoekelsoey (Norwegia)
 59.Jakub Janda (Czechy)
 60.Martin Höllwarth (Austria)
 61.Andreas Kofler (Austria)
 62.Michael Uhrmann (Niemcy)
 63.Martin Schmitt (Niemcy)
 64.Martin Koch (Austria)
 65.Dmitri Vassiliev (Rosja)
 66.Janne Ahonen (Finlandia)
 67.Matti Hautamäki (Finlandia)
 68.Arttu Lappi (Finlandia)
 69.Adam Małysz (Polska)
 70.Thomas Morgenstern (Austria)
 71.Andreas Küttel (Szwajcaria)
 72.Simon Ammann (Szwajcaria)
 73.Gregor Schlierenzauer (Austria)
 74.Anders Jacobsen (Norwegia)
Typuj wyniki i wygrywaj nagrody!
« styczeń 2007 - wszystkie artykuły
Komentarze
simi
z tego co widzialem na liscie startowej
(26.01.2007, 19:52)
simi
morgi skacze!
(26.01.2007, 19:51)
simi
morgi skacze!
(26.01.2007, 19:50)
A.A
co wy wszyscy tak na Stefaja najedżacie?!?!?! Jak skakał dobrze to nik nic nie mówił a jak mu co¶ nie wychodzi to odrazu krytykujecie. Prawdziwi fani tego nie robi±
(26.01.2007, 17:30)
Agu$
A Morgi też bedzie ??
(26.01.2007, 14:33)
kirk
o ukraina bedzie :D

---

' Moim celem jest wej¶cie w trzydziestkę'
(26.01.2007, 12:36)
Backstreet Girl
Jestem zaskoczona tym, że Hulę zabrali do Oberstdorfu... ech... mam tylko nadzieję, ze nie pojedzie do Sapporo! Po co ryzykować!! Dla mnie miejsce Stocha i Małysza jest oczywiste, ale powinni jeszcze do Japonii pojechać Bachleda i Rutkowski. Może nie ¶wiec± form±, ale na pewno skacza lepiej niż Stefanek... No i wiemy, czego mniej więcej możemy się po nich spodziewać... A Japończycy?? Jak co roku nie przyjechali do Zakopanego i jak widze, Oberstdorf też sobie darowali... Rozumiem, rozumiem - Mistrzostwa...
(26.01.2007, 12:25)
Paweł z JG
Czy wie ktos na jakim programie beda kwalifikacje ? z gory dzieki za odpowiedz
(26.01.2007, 12:21)
Bartez2
ja obrazać ich nie bede a tym bardziej Kamila,ale troche nie rozumiem po co brac Stefana Hule??Moze on potzrebuje odpoczynku.Czemu Bachleda juz po 1 konkursie Czterech Skoczni juz nie wyst±pił toż Hula tez tam niczego nie pokazał.A w Zakopanem najpierw spadł z progu a potem nie wszedł do konkursu którego na szczę¶cie nie było.Wogle tobyło po¶miuelisko an swojej skoczni z 8 Poalków zaden nie wszedł to juz jest wstyd.Ja bym wzi±ł za hule Skupnia bo an to zasłóżył przynajmniej na te konkursy do Niemeic.
(26.01.2007, 12:01)
Wehrmacht
Mam nadzieje, ze chociaz do Sapporo Hula nie pojedzie... Co za duzo (kompromitacji) to niezdrowo.
(26.01.2007, 11:20)
Zula
@daf
Dno albo bohater- taka jest własnie mentalno¶ć Polaków.

Nie powiem, Robert i Stefan może w swojej szczytowej formie nie s±, ale skoro jad± na zawody to o czym¶ to ¶wiadczy.
Strasznie mnie denerwuje jak obraża się zawodników.
(26.01.2007, 11:14)
Luk
@wiatrołap

Ale niestety nie tak dużo aby przygotować mamuta ;]
(26.01.2007, 11:12)
daf
@Zula
No wła¶nie. Ja już wielokrotnie toczyłem tu boje o Roberta Mateję :))). Irytuj±ce jest po poszczekiwanie - jak komu¶ co¶ nie idzie, to zaraz DNO, jak co¶ się uda - to BOHATER. Albo białe, albo czarne. Jak u kilkuletnich dzieci.
(26.01.2007, 10:55)
wiatrołap
czemu nie ma lotow...:( przecież ¶niegu jest w bród!
(26.01.2007, 10:51)
Zula
Skoro trenerzy zdecydowali się na Stefana i Roberta Mateję to oznacza, że dobrze się prezentowali na treningach. Nie ma co dyskutować z decyzj± trenerów.
(26.01.2007, 10:47)
mona
To w koncu Morgi wystartuje czy nie?
(26.01.2007, 10:47)
brumbrum
A może trenerzy nie lubi± Huli i wystawiaj± go jak jest bez formy, by go kompletnie zdołować!
(26.01.2007, 10:46)
fanka Stocha i Stefanka
Moim zdaniem dobry skład wybrali trenerzy. Jestem pewna,że wszyscy będ± w jutrzejszym konkursie. Trzymam za was kciuki!!! Pokażcie się z jak najlepszej strony!!!
(26.01.2007, 10:37)
PatrykZG
No okey, niech juz ten Hula bedzie, ale co tam robi Mateja ? :|
Ja bym wzi±ł taki skład :
1 Adamski
2 Stoch
3 Ł.Rutkowski
4 D.Kowal
(26.01.2007, 10:25)
Zula
Co wy się tak tego Stefana czepiacie??? Stara się chłopak, a to, że mu nie wychodzi to inna sprawa. A potem jak zawodnik zajmuje dobre lokaty to wszyscy mówi±: oj, tak, zawsze w niego wierzyłem.
Albo sobie z niego żartujecie, albo go wspieracie??? Prosty wybór.

Trzymaj się Stefan i pokaż wszystkim niedowiarkom, że stać Cię na ¶wietne skoki. Pozdrawiam i trzymam kciuki:)
(26.01.2007, 09:21)
X
@Orbital znów w skł±dzię?m±m n±dzięję,żę pójdzie lepiej niz ostadniooooo........zzzzz..... ...[żart]
(26.01.2007, 09:08)
Mistrz :-)
Dlaczego nie chca dolaczyc do skladu SKUPNIA? Zawsze kiedy Skupien zaczyna dobrze skakac to nikt go nie chce brac na zawody...:)
(25.01.2007, 23:43)
Orbital
I znów Hula w składzie? Mam nadzieję, że będzie lepiej niż ostatnio...