Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
4
6
8
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
paĽdziernik 2021
Najbliższe zawody
13.11.2021, godz. 10:30
Falun HS-100
FIS Cup K

Lekarze szpitala, w którym od kilku dni przebywa Jan Mazoch, wczoraj podjęli decyzję o stopniowym wybudzaniu skoczka ze ¶pi±czki farmakologicznej. Dzi¶ skoczek odzyskał ¶wiadomo¶ć. "Jego stan lekarze okre¶laj± jako stan z podstawowym kontaktem. Pacjent jest rozintubowany, odł±czony od respiratora, samodzielnie oddycha, ale poddawany jest biernej tlenoterapii, czyli oddycha przez maskę. Przed nim długotrwałe leczenie farmakologiczne i rehabilitacja" -poinformowała rzecznika szpitala Anna NiedĽwiedzka. Odmówiła jednak potwierdzenia czy doszło do kontaktu słownego ze skoczkiem.

Aktualizacja 17:24
Z informacji, które przekazuje portal Gazeta.pl wynika, że lekarze rozmawiaj± z czeskim pacjentem. Oznacza to, że reaguje na bodĽce zewnętrzne. Trudno jednak spekulować na temat jego zdrowia w przyszło¶ci. Każdy przypadek wielopunktowego obrzęku mózgu jest indywidualny.

Aktualizacja 23:58
Obrzęk mózgu zacz±ł się zmniejszać. Mazoch otworzył oczy, u¶miechn±ł się do rodziny, spojrzał na menedżera i machn±ł mu rek± w taki sposób, jak trener pozwalaj±cy zawodnikowi na skok.
Typuj wyniki i wygrywaj nagrody!
« styczeń 2007 - wszystkie artykuły
Komentarze
rafał
fajny skoczek
(01.02.2007, 19:15)
marta----buk
JAnek nawet nie wiesz jak sie ciesze, teraz wiem , ze wiara czyni cuda, juz nigdy nie zwatpie!!! Przywróciles mi wiare w czlowieka!!! Bedzie dobrze bo przeciesz mosi byc ok!!! Trzymaj sie jestem z Toba!!!
(26.01.2007, 14:12)
eliszka-polczeszka
Wszyscy tylko trzymia kciuki za Janka i to do niego sla cieple slowa_i dobrze tak trzymac!!,ale przeciez najwiekszy bol odczuwajka w tych trudnych chwilach jego najkblizsi...dlatego Barbaro trzymaj sie!!wszystko bedzie dobrze!!dbaj o bobaska-to najlepsze co mozesz teraz zrobic dla Janka:)))
(26.01.2007, 13:29)
Backstreet Girl
Dzielny chłopak:D Dzielny:D
(26.01.2007, 12:31)
JustynCia
3mam za Ciebie kciuki Jasiu:*:* Zdrowiej szybko:)
(26.01.2007, 10:54)
KAROLINA
Trzymaj sie Janek ja wierze ze bedzie wszystko dobrze na pewno będzie trzymam kciuki za ciebie i wracaj do nas
(26.01.2007, 10:25)
paula
Zdrowiej szybko.Lion Girls trzyma za ciebie kciuki.
(26.01.2007, 09:39)
marzena
prosze trzymaj sie bedzie jeszcze lepiej musisz tylko bardzo chciec wszyscy jestesmy z toba pamietaj
(26.01.2007, 09:08)
jakarolina
Zdrowiej szybko masz dla kogo!! Pierwszy krok zrobiłe¶ bo sie wybudziłe¶!! trzymam kciuki !!
(26.01.2007, 08:37)
Przem
czekamy na lepsze wie¶ci i liczymy na powrót do zdrowia.
A wtedy odetchniemy z ulg±.Panie Janku wracaj do sił!
(26.01.2007, 08:25)
martka
Janku jeste¶my z Tob± i Twoj± rodzin±.
Walcz MISTRZU!!!
(26.01.2007, 00:50)
fan skoków
Smutne też jest w tym także to: że o Mazochu to mało kto słyszał, no przynajmniej nie jaki¶ przeciętny kibic, a teraz po wypadku stał się sławny. Musiało do czego¶ takiego doj¶ć, żeby stał się znany.
pozdrowienia
PS
No i oczywi¶cie życzę Jasiowi szybkiego powrotu do zdrowia.
(25.01.2007, 23:58)
Kamyk
"Ale je to zatím jen odhad," řekl dnes Jan Baier.

Mazocha společně s rodinnými přísluąníky navątívil a potvrdil, ľe jeho stav se zlepąuje. "Na přítelkyni se dokonce usmál," uvedl Baier a České televizi řekl: "Plácl si
se mnou rukou, stejně jako to děláme před skokem," řekl Baier.
:D
Info z: http://sport.idnes.cz/
(25.01.2007, 22:28)
pychotka
trzymaj się Janku!!! strasznie się cieszę że powoli wracasz do zdrowia:) od pocz±tku wierzylam że się uda!!! Jeste¶ mlodym czlowiekiem, wracaj do zdrowia, bo naprawde masz dla kogo!!!
(25.01.2007, 22:16)
martula
wiedziałm ze bedzie dobrze=] w koncu ma dla kogo życ=]
(25.01.2007, 19:44)
magdalenka
@Hruda Tomas
www.malysz.interia. pl
www.malyszomania.com.p l
pozdrawiam
(25.01.2007, 18:53)
magdalenka
@Hruda Tomas
www.malysz.interia. pl
www.malyszomania.com.p l
pozdrawiam
(25.01.2007, 18:52)
fordern
robi sie coraz lepiej
jak w przyszlym sezonie wroci na skocznie to znaczy ze ten wypadek to byl "wypadek przy pracy" :)
(25.01.2007, 18:52)
paulina
Bardzo się ciesze z tej wiadomo¶ci:)!!! Od pocz±tku wierzyłam, że wszystko bedzie dobrze:) Janek trzymaj się i zdrowiej!
(25.01.2007, 18:41)
Pire
Zadne słowo nie jest na tyle mocne, by mogło wyrazac jak bardzo pragniemy, zebys wrócił do zdrowia... Trzymaj sie !!! Zobacz ile osób jest z Tob± Mistrzu!!! jak bardzo bym chciała, aby to , co przeczytałam było prawda, wierze w to najmocniej jak mogę....
(25.01.2007, 18:23)
Karolinka ;)
jeste¶my z Tob± kochany Jasiu! wracaj do nas! :*:*:*
(25.01.2007, 18:17)
magdalenka
@Hurda Tomas
www.malysz.interia. pl
www.malyszomania.com.p l
Pozdrawiam
(25.01.2007, 18:14)
magdalenka
@Hurda Tomas
www.malysz.interia. pl
www.malyszomania.com.p l
Pozdrawiam
(25.01.2007, 18:12)
magdalenka
@Hurda Tomas
www.malysz.interia. pl
www.malyszomania.com.p l
Pozdrawiam
(25.01.2007, 18:11)
mk
Janek,wracaj szybko do ¶wiata żywych,bo ta czeska super supermodelka,chce zje¶ć z toba kolację,a to było twoim marzeniem,oprócz podróży do Australi(tak przynajmniej pisali we "Fakcie"-nie wiem czy im wierzyć:)
(25.01.2007, 18:03)
Monika
Najwazniejsze jest to ze jan mazoch jest wybudzony z spi±czki bardzo sie o niego bałam.:):):):)
(25.01.2007, 17:52)
Backstreet Girl
Ale ważne, ze kontaktuje:D Jest bardzo duża szansa, ze uraz pozostawi minimalne ¶lady w jego organiĽmie. Gorzej z urazami psychicznymi...
(25.01.2007, 17:33)
Agu$
Najważniejsze że zyje !!! A z czasem napewno wrócido ¶wita żywych !!! Mam nadzieje ze waszystko się jeszcze wyja¶ni w tym tygodniu !!!
Ja trzymam ogromnie kciuki za Ciebie Janeczku Wracaj DO NASSS
(25.01.2007, 17:21)
ficca
na moje oko to tvn24 cos tu zmysla:P najpierw w sobote podali ze janek ma zmiazdzona czaszke a okazlo sie co innego wiec w tym przypadku tzn ze niby nie reaguje na bodzce bedzie tak samo, trzymamy za Ciebie kciuki janku!
(25.01.2007, 16:41)
Dj Guman
Moi zdaniem to wszystko jest dziwnie po konkursie sobotnim gdy TVP zapytało polskiego fizjoterapełte o stan Mazoch -ten wzrucił uwage na udeżenie skoczka barkiem oraz praw± noga o skocznie, ale nic nie wspomniał o głowie.
To ja już nie rozumiem osoba z takim wykstalceniem powinna zaraz po zdażeniu lepiej ocenić t± sytułacje.
No cuż jeżel Jan Mozach mocno zaangażuje się w powrut do skoków to w następnym sezonie powinni¶ my go zobaczyćZ!!!
Miejmy nadzieje!!!
(25.01.2007, 16:32)
marta
uwaga uwaga wszyscy trzymajmy kciuki za Mazocha oraz jego żonkę żyby się nie poddawali bo przecież maj± dla kogo żyć już za 5 miesięcy Janek będzie musiał opiekować się swoim bobaskiem i zaczynać udzielać mu korepetycji w skakaniu jeszcze raz 3maj się!!!
(25.01.2007, 16:00)
ficca
czujesz? widzisz? slyszysz? powiesz cos do nas? czekamy... zdrowiej!
(25.01.2007, 15:56)
Paulina
Wracaj szybko do ZDROWIA !!! Trzymamy kciuki !!!
(25.01.2007, 15:19)
aRTEK
www.malyszomania.com/ Prosze bardzo:)
(25.01.2007, 15:14)
tommm
@ Hruda Tomas
Sylwetka A. Małysza:
http://www.skoki narciarskie.com/index.php?a=sk oczkowie&b=sylwetka&id =59

Strona o skokach narciarskich i Małyszu
http://www.malysz omania.com/
(25.01.2007, 15:12)
AgPa
Oby wyzdrowiał!
(25.01.2007, 15:10)
Jacek z B.P.
Jest dobrze.Teraz będzie tylko lepiej.Jestem z Tob±.
(25.01.2007, 14:58)
Hruda Tomas
Jest moľna podač stronke Adama Malysza dzienkuje. Wybačče pisaně jeste z Čech
(25.01.2007, 14:57)
magdalenka
Nareszcie jest dobrze!!!Doskonale,że samodzielnie oddycha.Miejmy nadzieję,że wróci do zdrowia.
Janek trzymaj się mocno!!!
(25.01.2007, 13:58)
Zula
@fanka Stocha i Stefanka
Oby twój entuzjazm udzielał się wszystkim:)
(25.01.2007, 13:52)
fanka Stocha i Stefanka
Dobrze, że jest mu już lepiej. B±dĽmy dobrej my¶li,najgorsze jest już za nami. Jestem pewna, że Mazoch już niedługo wstanie na nogi i znów będzie skakać. Pozdrawiam cię serdecznie Janku i trzymam za ciebie mocno kciuki.Trzymaj się!!!
(25.01.2007, 13:44)
Dominika
Jakie to musi by starszne dla jego narzeczonej..
Nie wyobrażam sobie takiej sytuacji.
Janek da rade! :*
(25.01.2007, 13:41)
Pati
Na razie jest dobrze, a my jako kibice powinni¶my być dobrej my¶li! :)
W końcu optymizm to podstawa każdego kibica. Trzeba wierzyć, że z Jasiem będzie lepiej. Jakby Janek od razu po przebudzeniu powiedział, że czuje się ¶wietnie to to by było dziwne i niemożliwe. Potrzeba trochę czasu a my musimy uzbroić się w cierpliwo¶ć i wierzyć, że już niebawem będzie dobrze!! ;)
(25.01.2007, 13:31)
marta----buk
Janek dzieki!! Wiem, ze Ci sie uda. Nigdy nie trac nadziei!!Trzymaj sie Mazda!! Barbora dasz rade wytrzymasz to!!!
(25.01.2007, 13:06)
Pire
racja trzeba poczekac jakies dwie doby...tak mysle, ze co godz powinno byc ciutke lepiej... Janek Trzymaj sie!!!
bedzie dobrze!!!
(25.01.2007, 13:03)
kirk
Najważniejsze, że oddycha samodzielnie!!! Wszystkie leki nie przestały zapewne jeszcze dzialac dlatego mysle ze jutro albo po jutrze powinien juz reagowac na swiatlo, dotyk czy dzwiek.
TRZYMAJ SIE JANEK, JESTE¦MY Z TOBˇ!!! :)

---

' Moim celem jest wej¶cie w trzydziestkę"
(25.01.2007, 12:43)
A. Phauli
NApewno wyjdzie z tego :)
(25.01.2007, 12:14)
Pelcia
Jejku oby wszystko było dobrze... Oby ten stan był tylko chwilowy;( Wlasnie Jasiu masz dla kogo żyć!! Musisz do nas wszystkich wrócić cały i zdrowy!!
(25.01.2007, 11:51)
Backstreet Girl
Wreszcie się obudziłe¶!!! Powieedz co¶ do nas!!! Powiedz, ze już z Tob± dobrze, ze mozesz mówi¶, że widzisz, słyszysz, że mozesz się ruszać!!! Powiedz to!! B±dż Mazochem, powiedz co¶, co chcesz!!!
(25.01.2007, 11:39)
Pire
Jacie, Janek nie rób sobie jaj tylko powiedz cos, powiedz, ze pamiatasz, widzisz, słyszysz, czujesz-zrób to dla dzidziusia, Barbory,rodziny,dla nas-trzymamy kciuki za Ciebie!!! Barbora jestemy z Tob±!!!
Walcz mistrzu!!! masz dla kogo....
(25.01.2007, 11:37)
Wehrmacht
@redakcja
DZIEKUJE!!!
(25.01.2007, 11:35)
Wehrmacht
To juz pierwszy krok w kierunku powrotu do zycia Mazocha, super!!!
@redakcja
C zy nie moglibyscie zamiescic moze jakiegos innego zdjecia Janka na glownej stronce jak o nim piszecie bo ciagle to samo...
(25.01.2007, 11:31)