Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
15
16
17
18
19
22
23
24
25
29
30
listopad 2021
Najbliższe zawody
04.12.2021, godz. 03:00
Zhangjiakou/Pekin HS-106
CoC K

Od pamiętnego upadku na Wielkiej Krokwi narzeczona Jana Mazocha, Barbora wypłakała morze łez. Jak donosi Dziennik.pl Czeszka drży o zdrowie ojca jej przyszłego dziecka - jest w czwartym miesi±cu ci±ży.

Wczoraj Barbora otrzymała wiadomo¶ć, która wlała w jej serce nadzieję. "Obrzęk mózgu jest coraz mniejszy. Terapia się sprawdza. Lekarze orzekli, że rozpocznie się wybudzanie skoczka. Odstawimy ¶rodki farmakologiczne, które podtrzymywały go w ¶pi±czce, ale proces rozbudzania zajmie kilkana¶cie godzin, bo ¶rodki do¶ć wolno uwalniaj± się z organizmu. W czwartek rano lekarze oceni± stan zawodnika i podejm± dalsze decyzje o jego leczeniu".

Znajmomo¶ć Barbory i Jana to gotowy scenariusz na romantyczny film. Znaj± się od prawie dwudziestu lat, mieszkaj± ze sob± wspólnie we Frensztacie i razem planuj± przyszło¶ć. Janek był pierwszym chłopakiem, który j± pocałował. "Honza był wtedy w trzeciej klasie szkoły podstawowej, ja w drugiej. Na jednym ze spotkań w szkole pocałował mnie. Takich rzeczy się nie zapomina" - mówi ze łzami w oczach narzeczona skoczka. Po dziecięcym pocałunku ich kontakt na wiele lat się urwał. Szczę¶liwym zbiegiem okoliczno¶ci ich stara znajomo¶ć i stara miło¶ć odżyły. To było prawdziwe zrz±dzenie losu. "Dwa lata temu kto¶ zadzwonił do mnie na komórkę i zaraz się rozł±czył. Nie wiedziałam, kto to był. Oddzwoniłam więc i okazało się, że chłopakiem, który dzwonił, był "Honza"! Wykręcił nie ten numer, który chciał, ale los sprawił, że był to mój telefon. Jeste¶my ze sob± od tamtej szczę¶liwej chwili na dobre i na złe" - opowiada Barbora. Para zaczęła się czę¶ciej spotykać. Ostatnio zamieszkali nawet razem. Barbora jest w czwartym miesi±cu ci±ży i wierzy, że wspólnie z Janem wychowywać będ± ich dzieci i uda im się zapomnieć o fatalnym skoku... "Na temat wypadku nie chcę rozmawiać" - ucina krótko. Widać, jak bardzo przeżywa to, co się stało. Czeszka jest jednak pełna nadziei: "Janku, walcz, przecież noszę twoje dziecko..."
Typuj wyniki i wygrywaj nagrody!
« styczeń 2007 - wszystkie artykuły
Komentarze
Lolek
niewiem czyj to bla tepesa ze go puscil w takich warunkach czy mazocha mysle ze bardziej mazocha ale nik wraca mazoch jak najszybciej do zdrowia i do syna!!!
(28.01.2007, 20:28)
Zuza
Trzymaj się Janek ,jeste¶my z tob±.Mój sasiad tez mial podobny wypadek tylko on mial cos z kregosłupem i żyje nic mu nie jest mam nadzieje ze wrócisz do ¶wiata i do rodziny.Od dzis mój opis na gg brzmi ,,Trzymaj sie Janek:-)"
(27.01.2007, 11:44)
cannabinol
@Zula

podpisuję się pod każdym twoim słowem
powiedziałbym tylko jedno - to nie jest troszkę nie na miejscu, tojest przykład, do jak dennego poziomu spadło tzw. dziennikarstwo...
(27.01.2007, 04:13)
Luna Riddle
Jejciu, jakie piękne love story!!! Uwielbiam takie romantyczne historie!!! Od razu się wzruszam...
Janu¶, trzymaj się dzielnie, jeste¶my z tob±!!!
(27.01.2007, 01:08)
Zula
A sk±d wyw wiecie, że to będzie Mazoch Junior??? Może będzie Juniorka???
(26.01.2007, 08:27)
fuga
niech moc będzie z tob±, janek!!!
(25.01.2007, 22:58)
mcmacix
Ach! Wzruszaj±ce! Tylko żeby Mazoch-junior nie miał takiego upadku w przyszło¶ci (bo to że sie wezmie za skoki to prawie pewne, w końcu jak sie ma takiego ojca i pradziadka!)
(25.01.2007, 21:23)
Justynka
wlasnie, gdzie ten apel? ;]
(25.01.2007, 19:01)
mk
Też bym tak chciała.....pomylić numer telefonu i żeby się okazało,że to Jacobsena......:)wiem,że to nie na miejscu,przepraszam-tylko gło¶no my¶le
(25.01.2007, 18:09)
ficca
troszkem sie znam na medycynie bo ja studiuje i dlatgeo wydaje mi sie ze dopiero najgorsze jest przed, bowiem teraz dopiero bedzie mozna okreslic jakie skutki mial ten wypadek:/ oby jak najmniejsze, Janku czekamy na Ciebie!
(25.01.2007, 15:54)
magdalenka
Bardzo mi jej żal przeżywa trudne chwile.Te najgorsze chyba jednak na szczę¶cie już za ni± bo Mazoch wraca do zdrowia.A ich hiostoria rzeczywi¶cie bardzo ciekawa i romantyczna....
(25.01.2007, 14:03)
Zula
@uskotko
Wiem, ale wydaje mi się to trochę nie na miejscu mówić o dziewczynie i nienarodzonym dziecku Jana.
Zdarzyła się straszna tragedia, nie tylko dla Jana, również dla jego bliskich i ukochanych. I wła¶nie dlatego uważam, ze ze względu na nich nie powinno być takiej wrzawy. Czy wy sobie nie zdajecie sprawy jak tej biednej dziewczynie musi być trudno, zwłaszcza teraz kiedy jest w ci±ży? Robi się szum medialny, opisuje, wypisuje cuda na kiju czasem wyssane z palca. Nie s±dzicie, ze to jej nie pomaga??? To j± dobija najprawdopodobniej. Ona zwłaszcza w takim stanie jaki jest musi mieć zapewniony spokój a nie czytać o swojej wielkiej miło¶ci, która walczy o życie a ona spodziewa sie jego dziecka.
Nie chiałabym być na jej miejscu.
Mam nadzieję, że Jan szybko wróci do zdrowia i przestanie wraz ze swoj± rodzin± być tematem z pierwszej strony gazet.
(25.01.2007, 13:31)
marta----buk
JASIEK WROC SZYBKO DO ZDROWIA!!....NA SKOCZNIE? TO MALO ISTOTNE W TYM MOMENCIE, ALE JESLI SIE ZDECYDUJESZ TO NA BANK BEDZIESZ MISTRZEM OLIMPIJSKIM TAK JAK SIMI I MORGI PO SWOICH UPADKACH!!....TEGO CI Z CALEGO SERCA ZYCZE!!!
(25.01.2007, 13:20)
marta---buk
Ale romantyk z tego Jaska!!....Bedzie dobrze, nie trac nadziei!!....Nadzieja umiera ostatnia.JESTEM Z WAMI!!!
(25.01.2007, 13:14)
uskotko
@Zula.
Przeciez romantyczna milosc jest wazna, kto wie, czy nie najwazniejsza. Mysle, ze czlowiek, ktory ma dla kogo zyc, bedzie bardziej o to zycie (i zdrowie) walczyl, niz ktos, kto nie ma niczego w zyciu...
(25.01.2007, 13:06)
Zula
Denerwuje mnie to już. Zdarzyła się tragedia, jeszcze do końca nie wiadomo co będzie z MAzochem a wszędzie pisz± o romantycznej miło¶ci. Za grosz taktu. Ale to tylko moje skromne zdanie.

Trzymaj się Janku, wierzę, że będzie dobrze:)
(25.01.2007, 12:22)
Wehrmacht
@oburzona
Moze choc raz w zyciu pomysl realistycznie, i przezyjesz mniej rozczarowac!
(25.01.2007, 12:10)
oburzona
I co lżej Wam jak sie tak podniecacie tymi czarnymi scenariuszami?
Wstyd!
Teraz pozostało nam trzymać za niego kciuki a nie krakać!
(25.01.2007, 12:08)
Backstreet Girl
według mnie, on już nigdy nie wróci.... za dużo by już ryzykował:(
(25.01.2007, 11:42)
Pire
Jacie, Janek nie rób sobie jaj tylko powiedz cos, powiedz, ze pamiatasz, widzisz, słyszysz, czujesz-zrób to dla dzidziusia, Barbory,rodziny,dla nas_trzymamy kciuki za Ciebie!!! Barbora jestemy z Tob±!!!
(25.01.2007, 11:30)
Wehrmacht
Moze juz Mazoch nie wroci do skokow, moze dopiero za bardzo dlugi czas...ale to przynajmniej sie zajmie wychowywaniem Mazocha Juniora ;)
(25.01.2007, 11:27)
Backstreet Girl
tak. Baaaaaaaaaardzo długa rehabilitacja:(
(25.01.2007, 11:08)
cassiopunia
W RMFie podano że Janek się obudził i sam oddycha, ale nie reaguje na ¶wiatło i dotyk i nieda się z nim porozumieć. Jeszcze czeka go długa rechabilitacja
(25.01.2007, 11:04)
Karolina
Biedna... bardzo mi jej żal.
Wracaj do zdrowia Janie, masz dla kogo!
(25.01.2007, 10:52)
Backstreet Girl
Jakie to romantyczne!! Teraz jeszcze bardziej chcę, zeby Janek w końcu się obudził! W końcu czeka na niego narzeczona i jeszcze nienarodzony mały Mazoch:D A Apel?? Przecież jest: "Janku, walcz, przecież noszę twoje dziecko..." Tak, Janku, walcz, walcz!!
(25.01.2007, 10:52)
no
no, apelu nie ma ale tak ogólnie to fajna historia
(25.01.2007, 10:48)
red
"Janku, walcz, przecież noszę twoje dziecko..."
(25.01.2007, 10:41)
ciekawa
A gdzie ten apel, bo nie widzę w tek¶cie?
Chyba sie autorowi tytuły pomyliły!
(25.01.2007, 10:32)
Wehrmacht
Eh, ale to romantyczne...