Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
15
16
17
18
19
22
23
24
25
29
30
listopad 2021
Najbliższe zawody
28.11.2021, godz. 16:15
Ruka HS-142

Vasja Bajc, szkoleniowiec słoweńskiej drużyny skoczków narciarskich, już niedługo może zrezygnować z funkcji, jak± pełni od wiosny tego roku. Trener Słoweńskich Orłów zwołał na dzi¶ na godzinę 14 konferencję prasow±. Z nieoficjalnych Ľródeł dochodz± głosy, iż Bajc jest bardzo niezadowolony z tego, iż dyrektor Sportów Nordyckich - Primoż Ulaga - ingeruje w pracę szkoleniowca. Jaki¶ czas temu Ulaga na łamach prasy stwierdził, iż rezultaty drużyny słoweńskiej s± nadzwyczaj słabe. Następnie wybrał się wraz z drużyn± na Turniej Czterech Skoczni, gdzie zacz±ł nawet wbrew woli Bajca zmieniać schemat treningów dla skoczków.

Vasja Bajc ze słoweńskimi skoczkami pracuje od tego sezonu, wcze¶niej prowadził m.in. kadrę Czech, Szwecji czy też Japonii.
Typuj wyniki i wygrywaj nagrody!
« styczeń 2007 - wszystkie artykuły
Komentarze
Emu
Ech, i tym razem Bajc nawet roku ne wytrzymał... ;)
Nie mam nic przeciw temu, żeby "podĽwign±ł" jakich¶ totalnych pariasów ¶wiata skoków. Bardzo lubię te wszystkie "outsiderskie" drużyny.
(26.01.2007, 11:34)
najm±drzejszy
Bajc prowadził już takie potęgi jak : Hiszpania , Holandia czy
Szwecja - pasma sukcesów !! WeĽmie teraz ekipę Kamerunu albo Wybrzeża Ko¶ci Słoniowej ! Mistrzostwo Afryki Pewne , a i kasa poleci .
(26.01.2007, 07:38)
mk
Tepesa jeszcze trzeba się pozbyć,Tepesa!
(25.01.2007, 18:13)
a
Niestety w Slowenii tak zwani dzialacze sa winni obecnej sytuacji w skokach.
(25.01.2007, 13:16)
kirk
Teraz zawędruje dooo... hmmm Chin, Szwecji albo Ukrainy i zrobi z nich potęgę ¶wiatowych skoków :)

---

& quot; Moim celem jest wej¶cie w trzydziestkę "
(25.01.2007, 12:38)
Wehrmacht
Fras powinien wrocic i od razu by podniosl na duchu cala druzyne ;)
A tak powaznie to Bajc ma racje, niech zrezygnuje, nikt nie powinien ingerowac w jego robote, jak nikogo o to nie prosi.
@Emu
Mi zamkniecie strony nie powoduje wylogowania, dopiero gdy wylacze komputer :)
(25.01.2007, 11:49)
Backstreet Girl
Ulaga zachowuje sięjak trener! Czy on ma prawo ingerować w pracę Bajca i zmieniać wszystko według własnego uznania?? Moim zdaniem, nie. Gdybym ja była na miejscu Bajca, od razu spakowałabym manatki i niech się sami martwi± o to, co bedzie. Ale jak wiadomo, ja jestem za porywcza:p:p
(25.01.2007, 10:55)
fan skoków
Jak tak dalej pójdzie to Ulaga sam zostanie trenerem, bo nikt nie będzie chciał tam trenować, nawet Bajc się wachał przed objęciem tej funkcji i zapewne teraz zrezygnuje, bo tak jest w sytuacjach gdy kto się wacha nad przyjęciem propozycji, przyjmuje a potem się okazuje że miał słuszne obawy. Szkoda mi Vasji, bo ostatnio nie miał szczę¶cia. A co do Ulagi, to brawa dla tego pana, jestem pod wrażeniem, najpierw wywalił Zupana, który naprawdę dużo zrobił dla Słoweńców, a teraz wykończył po ponad 0,5 roku pracy Bajca. Skoki Słoweńskie nie zmierzaj± w dobrym kierunku, a mówi± że to u nas jest bajzel. A jak tak dalej będzie to Ulaga zapisze się do fanclubu Cupiała, który zmienia trenerów jak rękawiczki.
pozdrowienia
(25.01.2007, 10:24)
Emu
Ulaga się od dawna wtr±ca, a Bajc to naprawdę - największy wędrowniczek ¶wiata skoków. ;) I dok±d tym razem pójdzie?
PS. do "technicznej" czę¶ci redakcji: czy nie dałoby się zrobić tak, żeby zamknięcie strony nie powodowało wylogowania?
(25.01.2007, 10:06)
worekowsa
Wróci Zonta i będzie dobrze!
(25.01.2007, 10:04)