Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
4
6
8
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
październik 2021
Najbliższe zawody
13.11.2021, godz. 10:30
Falun HS-100
FIS Cup K

Dziś podczas konkursu Pucharu Świata w Zakopanem w drugiej serii byliśmy świadkami bardzo groźnego upadku czeskiego skoczka - Jana Mazocha. Zawodnik dostał silny podmuch wiatru, stracił panowanie nad nartami i uderzył ramieniem i głową o zeskok przy prędkości około 100 km/h. Przekoziołkował jeszcze kilka razu po zeskoku, stracił przytomność. Na śniegu pojawiła się krew. Skoczek natychmiasty został przewieziony do zakopiańskiego szpitala.

Mazoch po przywiezieniu do szpitala nadal był nieprzytomny. Na szczęście u zawodnika nie stwierdzono poważniejszych obrażeń zewnętrznych, poza otarciami twarzy i ciała. Lekarze nie wykluczają natomiast obrażeń wewnętrznych - urazów śródczaszkowych i krwotoku w jamie brzusznej. Czech jest w trakcie badań diagnostycznych, przeszedł już USG brzucha, zostanie poddany tomografii brzucha.

Aktualizacja 19:58
Jak relacjonuje wysłannik z Zakopanego, dziewczyna innego czeskiego skoczka - Jana Matury, obecna przy karetce pogotowia zemdlała, gdy zobaczyła z bliska, w jakim stanie jest Mazoch.

Aktualizacja 20:07
Z kolei Bartosz Heller z Telewizji Polskiej poszerza znane już nam informacje o wiadomość, że Jan Mazoch podobno ma ciężki uraz czaszki.

Aktualizacja 20:21
Po kilkudziesięciu minutach Jan Mazoch odzyskał przytomność!

Aktualizacja 20:33
Jan Mazoch jest właśnie w trakcie szczegółowych badań. Wiemy, że jest przytomny, głowę ma całą, może poruszać rękami i nogami.

Aktualizacja 22:24
Jak się nieoficjalnie dowiedzieliśmy, istnieje też druga, o wiele bardziej pesymistyczna wersja dotycząca aktualnego stanu zdrowia Jana Mazocha. Skoczek podobno cały czas nie odzyskał przytomności i znajduje się w stanie krytycznym. Jedno z naszych źródeł podaje, że został przetransportowany helikopterem do szpitala w Krakowie, gdzie lekarze walczą o jego życie. Inne źródło podaje, że zawodnik cały czas jest w Zakopanem, a przetransportowany do innego ośrodka byłby, gdyby jego stan uległ pogorszeniu.

Aktualizacja 22:50
Według fińskiej stacji telewizyjnej MTV3 Jana Mazocha celowo wprowadzono w stan lekkiej śpiączki (co ma zapobiec dalszym uszkodzeniom mózgu i jednocześnie polepszyć spodziewane efekty leczenia). Skoczek jest aktualnie transportowany do Krakowa, gdzie zajmą się nim neurochirurdzy. W jego mózgu odkryto krwiaka. Stan Mazocha jest ciężki, ale stabilny.

Aktualizacja 22:58
Jak podaje TVP, za kilkanaście minut Jan Mazoch będzie przewożony karetką do Krakowa. Karetką, ponieważ w Polsce jest tylko jeden śmigłowiec, który mógłby w nocy przewieźć rannego, i znajduje się on w Warszawie. Miejmy nadzieję, że wkrótce otrzymamy jak najlepsze wieści na temat stanu zdrowia czeskiego skoczka!

Aktualizacja 00:01
Mazoch przewieziony został do specjalistycznej kliniki w Krakowie. Doznał poważnego urazu czaszki. Jest w stanie krytycznym. Prognozy są bardzo złe.

Aktualizacja 01:09
Mazoch został około godziny 0.30 w nocy przyjęty na odział neurotraumatologii Szpitala UJ w Krakowie i poddany obserwacji. O stanie jego zdrowia na razie nie są udzielane żadne informacje. Przed przewiezieniem do Krakowa lekarz zakopiańskiego szpitala powiedział, że stan czeskiego zawodnika jest ciężki, a obrażenia, których doznał, zagrażają jego życiu. Podkreślił, że na prośbę opiekunów sportowca nie może udzielić bliższych informacji o stanie jego zdrowia.

Aktualizacja 09:07
Około godziny 9 lekarze ogłoszą oficjalny komunikat o stanie zdrowia Jana Mazocha - poinformowała telewizja TVN24.
Typuj wyniki i wygrywaj nagrody!
« styczeń 2007 - wszystkie artykuły
Komentarze
tomeczek
na szczescie teraz wyszedl ze szpitala jest w pradze i sie trzym@ jakos pozdro =]
(19.02.2007, 15:25)
anetka
jasiu wierze ze wyjdziesz z tego i wyzdrowiejesz w kródkim czasie jestem z toba
(26.01.2007, 09:22)
Sara
Wierzę,że Mazoch z tego wyjdzie cały i zdrów.
(24.01.2007, 17:18)
Sara
Wierzę,że Mazoch z tego wyjdzie cały i zdrów.
(24.01.2007, 17:17)
Roxi
Biedny Jaś Mazoch..... Ale mam nadzieje i wierze w to, ze z tego wyjdzie. Dzielny chłopak :-*
(24.01.2007, 08:28)
EWKA:)
BEDZIE DOBRZE:)WIERZE W CIEBIE JASIU :( :*JESTES SILNY PORADZISZ SOBIE JESTEN Z TOBA:*
(23.01.2007, 20:53)
Monia;-)
Wszyscy teraz musimy trzymac mocno kciuki za Jasia Mazocha- żeby szybko wracał do zdrowia i na skocznie!!! A przecież to głupie dochodzenie kto jest winny, kto nie ma sensu. Co sie stało to się nie odstanie- najwazniejsze teraz jest zdrowie tego czeskiego zawodnika, a nie domniemywana czyjaś wina. Ludzie dajcie spokój!!!
(22.01.2007, 16:22)
Achary
grozny upadek był szkoda
(22.01.2007, 09:21)
Einstein
A jak coś piszesz kapitalikami, to staraj się, żeby polskie znaczki tak samo wyglądały...
(21.01.2007, 12:06)
Einstein
zdzichu, może ortograficznych błędów nie robisz, ale staraj się zgodnie z konwencją stawiać spacje po kropkach i przecinkach, to będzie się nam łatwiej czytało. Poza tym pogardliwie użyte określenie "pepiczki" świadczy o tym, że słownik to nie wszystko, w momencie, gdy kultury brakuje...
(21.01.2007, 12:04)
zdzichu ze żmigrodu
SZANOWNI INTERNAUCI-zamieszczając swoje wypowiedzi,patrzcie na monitor co piszecie, i czytajcie swój tekst.NIEKTóRZY z was robią takie błędy ortograficzne,że nie można tego spokojnie czytać.Każdy ma prawo do wypowiedzi,to gwarantuje demokracja-ale zerknijcje od czasu do czasu w słownik ORTOGRAFICZNY.
(21.01.2007, 12:00)
zdzichu
każdy zawód niesie ze sobą ryzyko.A jeśli chodzi o skoki narciarskie,to zawodnik ma prawo odmówić siadania na belce.Osoba dorosła wie co robi,ma swój rozum.Obwinianie organizatorów za upadek,głównie ze strony czeskich internautów jest prostackie.Ale czego się można spodziewać po "pepiczkach".BARDZO SZKODA TEGO CHłOPAKA-ale takie jest życie.W życiu trzeba za wszystko brać odpowiedzialność,a nie ciągle winić innych,nie widząc swoich błedów.MYśLENIE MA PRZYSZłOść.
(21.01.2007, 11:47)
ms
Urbanc skakał prawie na początku także to by nie było aż takie utrudnienie. Tu chodziło o zdrowie skoczków - jeśli kiepski zawodnik tak daleko skacze to co by było gdyby np. Jacobsen albo Ahonen trafił na takie warunki!!!
(21.01.2007, 11:36)
Einstein
Dlatego nie obniżyli po Urbancu, bo wszyscy musieliby powtarzać skoki. A po Hoellwarcie mogli obniżyć, bo to były tylko kwalifikacje i wszyscy pozostali I TAK mieli zapewniony start
(21.01.2007, 11:29)
ms
Einstein masz racje - według mnie Hoffer powinien ustąpić bo cały ten sezon to jedna wielka loteria. Zastanawia mnie dlaczego nie obniżyli bramki kiedy Rok Urbanc skoczył tak daleko!!! Kiedy Hoellwart skoczył daleko (a przecież jest on o kilka klas lepszy do Roka) to obniżyli, a teraz NIE!!! To również miało pewien wpływ na przebieg wydarzeń.
(21.01.2007, 11:13)
ms
Zastanawiam sie jaki sprzęt mają Czesi - po pierwsze narta się nie odpięła i każdy widział jak to mu utrudniało, po drugie kask - nie wiem czy wiecie ale kask powinien być tak skonstruowany (pewnie ci co śmigają na motorach to doskonale wiedzą) aby przy uderzeniu o przeszkode zabierał całą energie na siebie i pękał!! To jest istota kasu nie przenosi energi na głowe tylko na siebie i najwyżej się roztrzeskuje na kilka kawałków!! Tu czegoś takiego nie było i cała energia poszła na czaszke.
(21.01.2007, 11:09)
Slovenec
Svi držimo palčeve za štoprijašnje okrevanje nesretnog Mazoch-a , a krivda za tako nešto se može pripisati samo ovi glupi žiriji kojoj je važniji spektakel negoli zdravlje i varnost samih skakača!
Još jednom sve najbolje Mazochu!!!
(21.01.2007, 11:05)
ania*
Teraz zamiast obwiniać kogokolwiek o ten wypadek powinniśmy się modlić,żeby wyszedł z tego cało...
(21.01.2007, 10:49)
Einstein
Ryzyko w tym zawodzie istnieje i każdy skoczek wie, że upadek może być groźny. To jest chyba jasne?
To tak jak z rowerem i samolotem...
Mimo iż wypadki lotnicze zdarzają się rzadko, to szansa przeżycia jest niewielka...
Tak i w skokach - na szczęście upadki nie zdarzają się często, ale to przecież jasne, że przy 100km/h może się człowiekowi coś stać, gdy upadnie...
Zamiast obwiniać wszystkich naokoło - wierzmy, że z tego wyjdzie cało! Bezsensem jest myślenie, że ktoś spowodował ten wypadek. Warunki były trudne i skoczek sobie nie poradził. Były trudne i porywy występowały NIE TYLKO przy nim. Moim zdaniem gdy na szczycie została już tylko dziesiątka najlepszych, to przerwanie w tym momencie nie miało większego sensu, skoro każdy z nich oddał już po kilka skoków w takich warunkach... Zaliczenie tylko jednej loteryjnej serii dość mocno wypaczyło wyniki... Mam nadzieję, że dziś warunki będą lepsze, a jak będą złe, to po prostu konkurs się odwoła, ale nie po wypadku, tylko wcześniej...
(21.01.2007, 10:43)
ASIA
DO WYPOWIEDZI AGNIESZKI DZIEWCZYNO CZY TY WIESZ CO GADASZ RYZYKO ZAWODOWE??? MOZE I TAK A DOBRZE WIDZIELI JAKIE SĄ WIATRY NAD ZAKPOANYM!!! ZARYZYKOWALI ZDROWIE ZAWODNIKA!!! A TERAZ ON WALCZY O ZYCIE!!!WIĘC SAMA ZASTANÓW SIE NAD SWOJĄ WYPOWIEDZIĄ!!!
(21.01.2007, 10:30)
ASIA
TRZYMAM KCIUKI I GŁEBOKO WIERZE I MODKLE SIE BYS WYSZEDŁ Z TEGO CAŁO I ZNÓW WRUCIĆ NA SKOCZNIE...
(21.01.2007, 10:27)
PRUDNIK
CAŁY PRUDNIK JEST Z TOBĄ I MODLI SIE
(21.01.2007, 10:25)
agnieszka
boze co za glupia moda OBWINIANIA KOGOS?? TRENERA CZY ORGANIZATOROW? glupota !! istnieje cos takeigo jak ryzyko zawodowe, trudno zdarza sie. tutaj mielismy do czynienia z bledem zawodnika i nie mozna nikogo obwiniac !! opuscil jedna narte i potem jua wszyscy widzieli co sie dzialo.teraz tyylko pozostaje modlic sie o jego zdorowie .i gadki typu " hofera to bym powiesila" zostawcie sobie dla siebei ! zalosne.
(21.01.2007, 10:20)
agnieszka
boze co za glupia moda OBWINIANIA KOGOS?? TRENERA CZY ORGANIZATOROW? glupota !! istnieje cos takeigo jak ryzyko zawodowe, trudno zdarza sie. tutaj mielismy do czynienia z bledem zawodnika i nie mozna nikogo obwiniac !! opuscil jedna narte i potem jua wszyscy widzieli co sie dzialo.teraz tyylko pozostaje modlic sie o jego zdorowie .i gadki typu " hofera to bym powiesila" zostawcie sobie dla siebei ! zalosne.
(21.01.2007, 10:18)
Einstein
Czytaliście na Interii artykuł Zarzecznego? Choć zimny i bezduszny, to na pewno nie jest pozbawiony sensu..
(21.01.2007, 09:46)
PAblo
bardzo zle to wygladalo szoda mi go ;(;(;(
(21.01.2007, 09:38)
basssssss
to bylo straszne co stało sie z mazochem
i zycze mu powrotu do zdrowia
kazdemu moze sie zdarzyc taki upadek
ZWOLNIC TEPESA!!!
POWROCISZ JAK NAJSZYBCIEJ:***
TRZYMAJMY KCIUKI!!!
A CO NAJGORSZE BYŁO WIDAC KREW
(21.01.2007, 09:37)
Dona
Gróbo po 9.00 a tu nic nie wiadomo....
(21.01.2007, 09:36)
kristov
09:22: - lekarze krakowskiej kliniki Neurotraumatologii zwlekają z podaniem oficjalnych informacji o stanie zdrowia czeskiego skoczka, Jana Mazocha. Niestety, taki obrót sytuacji może potwierdzić smutne doniesienia niektórych mediów.
wp. pl
(21.01.2007, 09:36)
fan skoków
Miał być o 9 komunikat i nie ma, czemu?
(21.01.2007, 09:34)
skispringerin
"Skoczek jest w stanie śpiączki farmakologicznej, to znaczy śpiączki w którą lekarze wprowadzili go po to, żeby pacjent nie zrobił sobie krzywdy. Nie ma żadnych złamań a jego stan jest stabilny. Wkrótce będzie kolejny raz zbadany na tomografie" - mówi rzeczniczka szpitala Anna Niedźwiecka.
(21.01.2007, 09:34)
Einstein
Fajny pomysł na forum onetu zauważyłem...
Apel do polskich kibiców, aby dziś przyszli z czeskimi flagami, na dowód solidarności z Mazochem. Myślę, że to świetna myśl! O ile oczywiście konkurs się odbędzie...
(21.01.2007, 09:27)
d
Mazoch jest utrzymywany w stanie śpiączki.
(21.01.2007, 09:13)
Emu
Też byłam w szpitalu w Zakopanem z zerwanym więzadłem i nawet nie umieli prawidłowo zdiagnozować... Następnego dnia pojechałam do Wawy, po weekendzie mama mnie zabrała do ortopedy i dopiero tutaj umieli powiedzieć, co jest na rentgenie.
HaVk - doprawdy jeżeli Mazoch się obudzi łysy i opuchnięty, to nie będzie problem. Ważne, żeby się obudził.
(21.01.2007, 09:12)
kociak
nadal jest w stanie spiaczki
(21.01.2007, 09:07)
piter2105
Byłem kiedyś w szpitalu w zakopanym i sa tam wspaniali lekarze ale ja miałem tylko pare złamań obojczyka i nogi
(21.01.2007, 08:55)
Sigurd-bez formy
Będzie dobrze!
(21.01.2007, 08:53)
Backstreet Girl
Matko, ja nie chcę, żeby on umarł!! Po prostu nie może!!
(21.01.2007, 08:50)
szymonTBG
O 9.00 najprawdopodobniej będą jakieś pierwsze OFICJALNE komunikaty o stanie skoczka
(21.01.2007, 08:41)
fan skoków
Nie krytykujcie tak tego Ufff bo może to nie jego wina, bo mi wczoraj 4 razy wyskoczył ten sam komentarz nie z mojej winy za każdym razem przy odświeżaniu.
(21.01.2007, 08:16)
Monika
O biedny Jan Mazoch tak mi go teraz szkoda moze i to niejest moj ulubiony skoczek,ale to co sie z nim stało jest straszne,mam nadzieje,ze beezie z nim wszystko w porzadku!!!:(:(:(:(:(
(21.01.2007, 08:13)
HaVk
"Jak relacjonuje nasz wysłannik z Zakopanego, dziewczyna innego czeskiego skoczka - Jana Matury, obecna przy karetce pogotowia zemdlała, gdy zobaczyła z bliska, w jakim stanie jest Mazoch."
eh to jest niesprawiedliwe moja ciocia tez zemdlałą jak zobaczyła mnie w moim stanie :( cóz moge mu zyczyć... oby przezył ten wypadek ! ZYCZE CI TEGO JASIU :( eh :(

Jako nieliczy wiem co teraz przezywa... mozliwe ze obudzi sie z opuchnietą głową... łysy a na dodatek z wyciatym kawałkiem czaski :(
zal mi siebie samego bo sie pogrązam w tym co było kiedys...
(21.01.2007, 05:02)
HaVk
niestety... ja przezyłęm w skutkach coś podobnego :( i napisze to Gdyby Jan Mazoch (skoczek czeski nie skoczył tak daleko w 1 seri ) jak na niego daleko >121.5m To nie trafiłby na tak fatalne warunki w 2-ej seri... ja wiem jedno ... duzo mysle na temat wyborów drogi życia miedzyludzkiej, a ostatnio najbardziej mojej drogi :( Zdesperowanego człowieka który błaka sie po tych samych scieżkach w których popełnia te same błedy;( mam dośc ... teraz czuje sie tak ze chce napisać.. " chyba wkońcu tego nei wytrzymam ;( " Co do skoczka ;( upadł tak fatalnie ze wygądało to naprawde tragicznie :((((

Jeszcze nie umarłem ale upadek Jana Mazocha porównuje do mojego :( On stracił przytomnosc po upadku ja podobnie :( Jego bliska osoba zemdlałą na jego widok :( przypomniało mi sie jak moja ciocia zemdlała jak dowiedziała sie ze moge umrzeć... jakie to zycie jest okrótne... doznał zmiażdzenia czaszki, podobnie jak ja :( dowiedzieli sie ze ma krwiaka mózgu... to tez tak jak ja... eh jezeli bedzie miał trepanacje czaszki to sie wogóle nie rozczaruje... bede wiedział ze ten skoczek przezył cos tak tragicznego w zyciu jak ja... Tylko jemu współczują miliony a mi tylko max kilka dziesiat ludzi... eh tak to jest... ale teraz liczy sie jego zdrowie... mam nadzieje ze wyjdzie z tego jak ja cało. :(
(21.01.2007, 04:59)
Warszawiak
jadłem sobie akurat pizzę, a tu takie coś - odechciało mi się jeść - dokończyłem dopiero po godzinie (na zimno już), a pizza na zimno to nie to samo...
(21.01.2007, 03:08)
Zossia
Jest 3;03 w nocy a ja nie mogę spać z jego powodu.... to było straszne :(
Janek.... trzymaj się ;(
(21.01.2007, 03:05)
paulina.
musi byc dobrze, to twardy chłopak jest. i wy też sie 3majcie.
(21.01.2007, 02:51)
paulina.
chciałabym, zeby bylo, jak podaje gazeta.pl
(21.01.2007, 02:46)
ficca
a a dzienniku.pl podali ze z ta czaska to nieprawda... oby! trzymaj sie chopie!
(21.01.2007, 02:45)
paulina.
tvn24 mowi, ze prawdopodobnie ma peknieta czaszke. ech ;c ;c ;c.
(21.01.2007, 02:43)
ficca
a co mowia na tvn 24??? oby jednak bylo uz coraz lepeij
(21.01.2007, 02:41)
Uffff
Ciężko ranny czeski skoczek narciarski Jan Mazoch jest przytomny - dowiedział się dziennik.pl. Według naszych informacji jego stan jest stabilny, a jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo. Noc spędzi w krakowskim szpitalu. Przewioziono go tam karetką z Zakopanego, gdzie podczas zawodów spadł z dużej wysokości na ubity śnieg.


Wciąż nie wiadomo, co dokładnie stało się skoczkowi. Od momentu wypadku sportowiec długo nie odzyskiwał przytomności. Lekarze ze szpitala w Zakopanem zdecydowali się wtedy przewieźć go do lepiej przygotowanego ośrodka.

Nieprawdzi we okazały się informacje czeskich mediów, że sportowiec ma zmiażdżoną prawą część czaszki. Po upadku nie miał poważnych obrażeń zewnętrznych. Jak dowiedział się dziennik.pl także rany na jego głowie to jedynie otarcia skóry.

(21.01.2007, 02:40)
paulina.
to sobie zobaczcie na informacje z tvn24. całkiem co innego.
(21.01.2007, 02:38)
mausi
ostroznie z optymizmem, w takich przypadkach stan zdrowia ulega czestym wahaniom,ale zycze mu jak najlepiej
(21.01.2007, 02:35)
polak
nooo, juz podobno jest dobrze, stan stabilny i nie ma zagrozenia zycia!
(21.01.2007, 02:31)
ficca
aaaa widzieliscie na dzienniku.pl pisze : skoczek jan mazoch jest przytomny i nie ma bezposredniego zagrozenia jego zycia!
(21.01.2007, 02:20)
bbking
Dziennik.pl: "Skoczek Jan Mazoch jest przytomny i nie ma bezpośredniego zagrożenia jego życia" Oby się to potwierdziło!
(21.01.2007, 02:20)
ficca
myslicie ze mogl juz odzyskac przytomnosc?? trzymamy za Ciebie ksicuki!!
(21.01.2007, 02:19)
jan5
a co do straszności do gorzej wyglądał upadek krańca i pochwały w planicy, tylko że w tym przypadku najbardziej ucierpia głowa i konsekwencje mogą o wiele bardziej większe niż w przypadku krańca i pochwy. jeśli przeżyje albo nie zapadnie w śpiączce chyba już nie powróci do skakania chociaż nie będzie pamiętał tego upadku. Szkoda też zakopanego jeśli jan nie poróci do zdrowia. Zakopane już nie będzie najlepszymi zawodami z pucharu.
(21.01.2007, 02:07)
Luki_L
Według internetowej strony "Dziennika" - pomimo upływu kilku godzin od feralnego wypadku - czeski skoczek nie odzyskał jeszcze przytomności. Mimo to, jego ciężki stan zdrowia ustabilizował się na tyle, że lekarze zdecydowali się kolejne badania przeprowadzić rano.
Dziennikarze radia RMF podali, że Jan ma już za sobą serię badań.
(21.01.2007, 02:04)
Paulinka
Sorka raczej co powiedział a nie napisał... Ja już nie myśle co pisze...:/
(21.01.2007, 02:03)
Paulinka
Meggi a co napisał konkretnie? Możesz wkleić wypowiedź?
(21.01.2007, 02:02)
Luki_L
Jak sie na niektorych stronach czyta komentarze to ręce opadają. Jakieś durne zdjęcia z 2006 roku z karetka spowodawały wypadek......jakies przeznaczenie ....dla mnie to debilizm i szukanie sensacji
(21.01.2007, 02:01)
Meggi
Wkurzyła mnie wypowiedz Małysza który walną jak łysy włosami o beton,że to wina Janka.Już Małysza nie lubię !!! Janek trzymaj się chłopie
(21.01.2007, 02:00)
kaska
tak sie ciesze ze sa ludzie wrazliwi .... on z tego wyjdzie wierzmy w to wszyscy a tak sie stanie..MUSI SIE TAK STAC
(21.01.2007, 02:00)
Magda
chłopie trzymaj się i wracaj szybko do zdrowia
(21.01.2007, 01:58)
ficca
dokladnie, nie wiadomo kogo sluchac i w co wierzyc;/ ale ja i tak wiem ze on z tego wyjdzie, bo jest silny i chce zyc! musi byc dobrze
(21.01.2007, 01:57)
Akusia
Mam nadzieję,ze z tego chłopak wyjdzie.Przecież jest bardzo młody przed nim całe życie.Może już nie będzie skakał ale niech z tego wyjdzie !!!
(21.01.2007, 01:57)
Sebas
A w TVN24 Podają że stan jest krytyczny! - Moim zdaniem to bzdura. Trzymaj sie chłopie!
(21.01.2007, 01:55)
Pes
do "jarek" --> jesli Twoj post mial sie odnosic do moich przypuszczen do gratuluje umiejetnosci czytania ze zrozumieniem!!! nie mowie ze jestem za tym zeby zlikwidowac zawody, jedyne co mam do przekazania, to stwierdzenie ze nie zdziwie sie jesli by sie tak stalo ze przeniosa je do obiektow zamknietych, jesli sie "costam", nie chce krakać, stanie.
(21.01.2007, 01:48)
ficca
to straszne, byleby mozg nie byl uszkodzony, taki mlody a taka tragedia, oby jednak wszytsko uloszylo sie dobrze
(21.01.2007, 01:46)
:(
:(:(:(
(21.01.2007, 01:45)
PaveL
jak podala stacja tvn24 Mazoch ma zmiazdzona prawa czesc czaszki :(
(21.01.2007, 01:44)
ficca
nie wiem czy czytacie na innych portalach wiadomosci ale na dziennik.pl pisze ze stan janka jest na tyle stabilny ze do rana nie powinno sie nic stac... czyzby to oznaczalo ze beda go rano operowac bo teraz nie moga
(21.01.2007, 01:41)
okube
Było wiadomo ze bedzie bardzo ciezko jak na powtorkach dalo sie zobaczyc jak mocno uderzył głową w zeskok:(:( Trzymam za Ciebie kciuki Janek wyjdziesz z tego musisz wyjsc za młody jestes zeby sie z nami w ten sposób zegnac...
(21.01.2007, 01:40)
p
poza tematem...... zeby sie komentarz nie wyswietlil kilka razy nie wolno po jego dodaniu odswierzac strony !!! trzeba wejsc na nia od nawa i dopiero mozna na bierzaco sledzic temat odswiezajac strone..... sprawdzilam.....
(21.01.2007, 01:39)
ficca
sebas masz racje, media ino chodzi o to zeby szum zrobic
(21.01.2007, 01:38)
jarek
A do tych co gadaja aby skoki przenieś do hal albo wogóle je zlikwidować to powiem tylko jedno - boks zróbmy tylko na playstation, sporty motorowe jak juz to tylko gokardy, a o motorowodniarstwo zapomnijmy!! Człowieku każdy sport ma swoje prawa, dobre chwile i złe! Dziś zmarł motocyklista na rajdzie P-D - to też zlikwidujmy!!! Nawet piłke nozną zlikwidujmy bo zdarzają się zawały serca!!
(21.01.2007, 01:37)
okube
Było wiadomo ze bedzie bardzo ciezko jak na powtorkach dalo sie zobaczyc jak mocno uderzył głową w zeskok:(:( Trzymam za Ciebie kciuki Janek wyjdziesz z tego musisz wyjsc za młody jestes zeby sie z nami w ten sposób zegnac...
(21.01.2007, 01:36)
Paulinka
timantti o co ci teraz właściwie chodzi?
(21.01.2007, 01:35)
ficca
nie wiem jak wy ale jak ja zobaczylam ten upadek to az mi lezki stanely w oczach, co prawda nie znam go ale juz sam fakt tak tragicznego wypadku, nie pozostawia nikogo obojetny, mam nadzieje ze wyjdzie z tego, z calego serca mu tego zycze i ciagle czekam na nowe coraz lepsze wiadomosci
(21.01.2007, 01:35)
p
jak takie cos sie zobaczy w tv na zywo, nie mozna o tym zapomniec.... ja tego skoczka kojarzylam z nazwiska, poogladalam jego zdjecia w necie... super z niego chlopak, mlody, cale zycie przed nim...... dlaczego go to spotyka? chociaz go nie znamy, widzielismy co sie stalo i to nas z nim wiaze..... normalnie lzy sie cisna na oczy kiedy widze ze ludzie sa az tak ludzcy....... kazdy z nas moglby teraz oddac mu swoje oszczednosci, pomugl by w inny sposob jesli byloby mu to potrzebne.... to piekne... swiat to jedna wielka energia, moze ta aura ktora tworzymy , to ze nasze mysli sa w jakis sposob przy nim,a wiec czesc naszej wlasnej energi zycia pomoze mu......
(21.01.2007, 01:34)
ficca
nie wiem jak wy ale jak ja zobaczylam ten upadek to az mi lezki stanely w oczach, co prawda nie znam go ale juz sam fakt tak tragicznego wypadku, nie pozostawia nikogo obojetny, mam nadzieje ze wyjdzie z tego, z calego serca mu tego zycze i ciagle czekam na nowe coraz lepsze wiadomosci
(21.01.2007, 01:33)
timantti
Paulinka i jej podobni - no tak. jak ktos nie wyplakuje oczu to znaczy, ze jest bez serca. jak ktos mow, ze szkoda, ze zakopane nie bedzie juz takie samo, jest zle.

takie pokazowe robienie z siebie cierpietnika i czlowieka tak wrazliwego, ze sam wolalby zeby mu sie cos stalo, a nie ktoremus ze skoczkow - to jest zalosne!

litosci! zadne z nas tu nic nie poradzi. wiec moze wyluzujmy?
(21.01.2007, 01:31)
Karwan
Spokojnie edzie dobrze, musi byc dobrze!!!Trzymajmy kciuki
(21.01.2007, 01:31)
ficca
nie wiem jak wy ale jak ja zobaczylam ten upadek to az mi lezki stanely w oczach, co prawda nie znam go ale juz sam fakt tak tragicznego wypadku, nie pozostawia nikogo obojetny, mam nadzieje ze wyjdzie z tego, z calego serca mu tego zycze i ciagle czekam na nowe coraz lepsze wiadomosci
(21.01.2007, 01:30)
p
jak takie cos sie zobaczy w tv na zywo, nie mozna o tym zapomniec.... ja tego skoczka kojarzylam z nazwiska, poogladalam jego zdjecia w necie... super z niego chlopak, mlody, cale zycie przed nim...... dlaczego go to spotyka? chociaz go nie znamy, widzielismy co sie stalo i to nas z nim wiaze..... normalnie lzy sie cisna na oczy kiedy widze ze ludzie sa az tak ludzcy....... kazdy z nas moglby teraz oddac mu swoje oszczednosci, pomugl by w inny sposob jesli byloby mu to potrzebne.... to piekne... swiat to jedna wielka energia, moze ta aura ktora tworzymy , to ze nasze mysli sa w jakis sposob przy nim,a wiec czesc naszej wlasnej energi zycia pomoze mu......
(21.01.2007, 01:30)
jarek
Odczepcie sie od Małysza!! To samo powiedzieli Morgi i Kojonkowski, a Innauer i Bardal po upadku sobie robili jaja i sie śmiali!!! Hautameki, Roar i Rok też mówili tylko o swoim wyczynie!!
(21.01.2007, 01:30)
Sebas
Moim zdaniem to stan pewnie jest i ciężki. Ale tak do końca co mu jest to nikt poza lekarzami i rodziną nie wie!! Media już "nakręcają" . Życzę mu dużo sił i wierzę, że wyjdzie z tego cało!
(21.01.2007, 01:30)
p
jak takie cos sie zobaczy w tv na zywo, nie mozna o tym zapomniec.... ja tego skoczka kojarzylam z nazwiska, poogladalam jego zdjecia w necie... super z niego chlopak, mlody, cale zycie przed nim...... dlaczego go to spotyka? chociaz go nie znamy, widzielismy co sie stalo i to nas z nim wiaze..... normalnie lzy sie cisna na oczy kiedy widze ze ludzie sa az tak ludzcy....... kazdy z nas moglby teraz oddac mu swoje oszczednosci, pomugl by w inny sposob jesli byloby mu to potrzebne.... to piekne... swiat to jedna wielka energia, moze ta aura ktora tworzymy , to ze nasze mysli sa w jakis sposob przy nim,a wiec czesc naszej wlasnej energi zycia pomoze mu......
(21.01.2007, 01:29)
Pes
moze niech jednak przeniosa skoki narciarskie do zamknietych obiektow, mowilo sie o takiej ewentualnosci ze wzgledu na nieprzewidywalnosc pogody.
Atmosfera widowiska przypuszczalnie bedzie slabsza, moze zawody przestana byc w ogole widowiskowe, ale przypuszczam, że jeśli skutki wypadku Mazocha okaza sie tragiczne dla jego zdrowia,badz zycia, taka decyzja jest nieunikniona. Kto wie czy ten sezon nie jest ostatnim rozgrywanym na tradycyjnych skoczniach..
[chyba ze okaza sie prawda plotki o tym ze Czech zjezdzal na "żółtym" ??]
(21.01.2007, 01:25)
May
Taa, już zauważyłam... Gdzieś już się spotkałam nawet (na jakiejś innej stronie), że od razu ktoś napisał, że Jan Mazoch umarł, albo ' żeby kózka nie skakała, to by nóżki nie złamała"... Takich ludzi jest mi żal...
(21.01.2007, 01:24)
Paulinka
Zgadzam się Mała ale niektórzy też tutaj robią tak samo. Zero współczucia zamiast o skoczka martwią się o Zakopane... Ehh co za ludzie...:/
(21.01.2007, 01:22)
Paulinka
A wy też zero wspólczucia tak jak Małysz. Sie martwią o Zakopane:/
(21.01.2007, 01:19)
uggrest
info jest z forum, ale mam nadzieje, ze to prawda
(21.01.2007, 01:19)
uggrest
info z czeskiego portalu Centrum.cz:

hey, nie uwierzycie, ale zadzwonilam! na oddzial neurotraumatologii w k-wie na ul. botanicznej i otrzymalam info ze stan skoczka jest stabilny, w tej chwili nie jest operowany i czekaja do jutra, kiedy pojawi sie Ordynator Oddziału Klinicznego: Prof. dr hab. med. Andrzej Szczudlik i podejmie decyzje co dalej....bylam zaskoczona ze w oglole ktos chcial ze mna rozmawiac na ten temat, ale widac cuda, a raczej ufny bialy personel sie zdarza....
(21.01.2007, 01:18)
Mała
a Małysz zero współczucia, oczywiście najważniejsze żeby mu pozwolili walczyć o podium. żenada.
(21.01.2007, 01:17)
jan5
a co do straszności do gorzej wyglądał upadek krańca i pochwały w planicy, tylko że w tym przypadku najbardziej ucierpia głowa i konsekwencje mogą o wiele bardziej większe niż w przypadku krańca i pochwy. jeśli przeżyje albo nie zapadnie w śpiączce chyba już nie powróci do skakania chociaż nie będzie pamiętał tego upadku. Szkoda też zakopanego jeśli jan nie poróci do zdrowia. Zakopane już nie będzie najlepszymi zawodami z pucharu.
(21.01.2007, 01:17)
MicBar
Tragedia.... co tu więcej mówić :(

Ale nie tracę nadziei
(21.01.2007, 01:15)
Einstein
REDAKCJO !!!
Może choć maila do wszystkich zarejestrowanych?
Takiego z opisem jak nie wysyłać po 10x tego samego...
Skoro Wasi programiści sobie z tym nie radzą...
Przecież to wygląda tragicznie! Wszyscy chcą się czegoś dowiedzieć, klikają "Odśwież" i od razu wysyła się ich ostatnia wiadomość... Ja za każdym razem, jak coś napiszę, to przechodzę na "Stronę główną" i jeszcze raz wchodzę w konkretny wątek... Wtedy mogę już odświeżać, ale to przecież półśrodek!! Zmuście tych programistów do pracy!
(21.01.2007, 01:14)
Paulinka
Zrazik weź ty sie puknij w łeb. Jak możesz o takim czymś myśleć. Ja wierze w to że jeszcze go zobaczymy nie raz szczęśliwego... Popatrzcie choćby na Morgiego i Simiego...
(21.01.2007, 01:12)
Layla
Na pasku na TVN24 mozemy przeczytac: Krytyczny stan czeskiego skoczka. Ma najprawdopodobniej zlamana czaszke. Zostal przewieziony do kliniki UJ w Krakowie.
(21.01.2007, 01:08)
J
to tylko dowodzi tego ze w Zakopcu nie spodziewano sie takiego wypadku i nie uzbrojono w dobrych neurochirurgow ani specjalistyczny sprzet
(21.01.2007, 01:08)
May
@Einstein - niestety, ta wersja wydaje mi się dużo bardziej prawdopodobna...
(21.01.2007, 01:06)
Einstein
może być tak tragiczny, ze w Zakopanem nie umieli sobie z nim poradzić i POMIMO złego stanu woleli przewieźć...
(21.01.2007, 01:06)
tonks
Przed chwilą na tvn24 podali wiadomość, że ma złamaną czaszkę... Ten upadek był straszny... brak słów. Mam nadzieję, że zdarzy się cud.
(21.01.2007, 01:05)
J
ale czy moze byc az tak tragiczny stan jesli zdecydowali sie go przewiesc karetka?
(21.01.2007, 01:04)
Zrazik
mniejmy nadzieję ze 10 aktualizacją nie okaze sie smierc :(( ech Mazoch musisz zyc !!
(21.01.2007, 01:03)
May
Przed chwilą były Fakty w RMF FM - dalej nic nowego...
(21.01.2007, 01:03)
Paulinka
Ludzie ja rozumiem że chcecie wiedzieć co się z nim dzieje bo ja też ale po co piszecie tyle komentarzy. Jak ktoś coś będzie wiedział to wiadomo że napisze. I jeszcze w dodatku na okrągło piszecie to samo... Janek 3maj się
(21.01.2007, 01:02)
Foko
Niech dadzą jakąś wiadomość !!!
(21.01.2007, 01:02)
J
godzina minela a tu zero newsow, jak dzisiaj wogole cos powiedza to bedzie dobrze...
(21.01.2007, 00:59)
Bioly
Mam nadzieje że ktoś ma serce i napisze jak coś sie wygdażyt bo mi sie net psuje i ja tu nie wytrzemam .... trzem sie jan... ;/
(21.01.2007, 00:58)
timantti
batmanpolsl - jak sie ma troche oleju w glowie i na dodatek umie sie czytac to dzialaja.
linkow zostalo wyslanych z milion i tyle samo odpowiedzi jak je uruchomic.
ludzie, zanim zaczniecie wysylac bzdurne komentarze to doczytajcie wszystko!
(21.01.2007, 00:58)
jpp
Ile warte jest życie?! I jak wysoka musi być stawka, by je narażać?! Jeśli ten chłopak... mam nadzieję, że nie, to kto odpowie za tą tragedię? Może nie jest on najbardziej doświadczonym zawodnikiem, ale czy ktoś może powiedzieć ze 100% pewnością, że ten bardziej doświadczony, wyszedłby ze szwanku... Draznią mnie takie opinie. Przy tak silnym wietrze, to cud, że ich wszystkich nie zmiotło z tej skoczni. Jesli ktoś mówi, że należało dokończyć ta drugą serię to ja nie potrafię tej osoby zrozumieć. Realnie nalezało warunki na skoczni okreslic przed drugą serią, a nie czekać na ofiary... Janek jesteśmy z Tobą...
(21.01.2007, 00:53)
Foko
jan5- Za bardzo pesymistycznie myślisz.
(21.01.2007, 00:53)
Foko
Magda- Co ty gadasz ? To tak jakby nie byłoby piłki nożnej, koszykówki itd. Ja bym tak nie powiedział
(21.01.2007, 00:51)
ehh
ehh
(21.01.2007, 00:51)
jan5
a poza tym każdy skoczek miał w swoim życiu poważny upadek a jeśli nie to napweno będzie miał.
(21.01.2007, 00:50)
Magda
Prawde mówiąc, zadne zawody powinny sie nie odbyć w tym sezonie .
(21.01.2007, 00:49)
filip.wil
Smutno mi się zrobiło, jak zobaczyłem, co sie stało :( Lubie czechów, szczególnie, po pobycie w czechach, gdzie jeździłem na stoku obok skoczni w Libercu...

Wierze, że będzie dobrze. Moja cała rodzina jest z Tobą. Trzymaj się!
(21.01.2007, 00:48)
Foko
Batmanpolsl-U mnie wszystkie działają, masz coś chyba internetem.
(21.01.2007, 00:48)
maed
Ma ktos jakies moze najswiezsze informacje o stanie jego zdrowia prosto z tej kliniki w Krakowie? Moze ktos mieszka blisko tam gdzies i cos wie
(21.01.2007, 00:48)
jan5
To raczej wina skoczka, ale z drugiej stony konkurs w takich warunkach w ogóle nie powinien się odbyć. A jak już się zaczął to mógł zostać przeprowadzony do końca. Zabardzo się wychylił i podczas kiedy dostał podmuch jego jedna narta straciła noszenie. Tak jakby jego jedna połówka leciała do przodu a druga w dół.
(21.01.2007, 00:47)
batmanpolsl
Po co dajecie te linki, przecież żaden z nich nie działa!!!
(21.01.2007, 00:45)
Foko
Timantti-Niestety ...
(21.01.2007, 00:45)
Bioly
No właśnie.. :/
(21.01.2007, 00:44)
May
A czy ktoś tu żartuje?! Ja na pewno nie... To poważna sprawa - a że trafiają się jacyś 'inni', których to bawi, to już nie nasza wina... Na takich nikt nie ma wpływu, najlepiej po prostu ich zignorować.
(21.01.2007, 00:44)
Andy
dzis jestesmy a jutro nas nie ma..............
(21.01.2007, 00:44)
filip.wil
Smutno mi się zrobiło, jak zobaczyłem, co sie stało :( Lubie czechów, szczególnie, po pobycie w czechach, gdzie jeździłem na stoku obok skoczni w Libercu...

Wierze, że będzie dobrze. Moja cała rodzina jest z Tobą. Trzymaj się!
(21.01.2007, 00:41)
~MMM~
heh... wiedział co robi.. ;( już nic nie zmienimy... :( Trzymaj się i wracaj do zdrowia, wszyscy trzymamy za Ciebie kciuki!!!
(21.01.2007, 00:39)
Foko
Kiedy będzie następna wiadomość ?
(21.01.2007, 00:39)
timantti
Foko - gdyby moznabylo i tak odbylby sie konkurs.
(21.01.2007, 00:38)
Beze15(L)
Jan wyjdziesz z tego wierzymy w to!!!
(21.01.2007, 00:38)
~MMM~
heh... wiedział co robi.. ;( już nic nie zmienimy... :( Trzymaj się i wracaj do zdrowia, wszyscy trzymamy za Ciebie kciuki!!!
(21.01.2007, 00:38)
jerry x
jednym slowem Tragedia
(21.01.2007, 00:37)
Foko
Gdyby tak można by cofnąć czas ...
(21.01.2007, 00:36)
Marcepanna
strasznie mi smutno :( nie chce zeby Zakopane kojarzylo sie z taka tragedia mam nadzieje ze uda sie go uratowac!!! :(
(21.01.2007, 00:35)
Foko
Czy kiedyś ktoś zginął w skokach ?
(21.01.2007, 00:35)
Realistka
Po pierwsze-nie panikujcie. To ryzykowny sport!!Stało sie i miejmy nadzieję,że chłopak szybko z tego wyjdzie i że więcej do takich niebezpiecznych wypadków nie dojdzie. Na pewno nikt się nie poda do dymisji-jak ktos ma za słabe nerwy,by ogladac ten sport-niech nie oglada.Skoczkowie podejmuja ryzyko,to jest ich wybór!!To smutne,ze takie wypadki sie zdarzaja...ale, kto podejmuje ryzyko,jest tego swiadomy.Bedzie dobrze!!!
(21.01.2007, 00:35)
May
Co racja to racja... A, i mam prośbę: błagam, nie odświeżajcie ciągle strony, bo wlepiacie przez to ciągle te same komentarze!
(21.01.2007, 00:35)
Bioly
Thex Marcin@
(21.01.2007, 00:34)
:(
Wstyd, dlaczego musieli go wieść karetką?! A gdzie helikoptery??!! Na co idą nasze podatki? :(:(:( Wierzę mimo wszystko że wszystko zakończy się dobrze, a te złe wiadomości nie są prawdziwe, cieżko w to wierzyć
(21.01.2007, 00:34)
Realistka
Po pierwsze-nie panikujcie. To ryzykowny sport!!Stało sie i miejmy nadzieję,że chłopak szybko z tego wyjdzie i że więcej do takich niebezpiecznych wypadków nie dojdzie. Na pewno nikt się nie poda do dymisji-jak ktos ma za słabe nerwy,by ogladac ten sport-niech nie oglada.Skoczkowie podejmuja ryzyko,to jest ich wybór!!To smutne,ze takie wypadki sie zdarzaja...ale, kto podejmuje ryzyko,jest tego swiadomy.Bedzie dobrze!!!
(21.01.2007, 00:33)
kapa
ehhh co Ty gadasz o nie organizowaniu...Wszyscy tutaj kochali skakać....błąd z 2 serią i tyle....nic już nie zmienimy niestety wszystko w rękach lekarzy chociaż maja zadanie bardzo ale to bardzo ciężke....Jak on będzie żył to będzie i tak szczęście......miejmy nadzieje że tak będzie...
(21.01.2007, 00:33)
timantti
Aneta - Twoj komentarz jest smieszny. zwlaszcza koncowka.
(21.01.2007, 00:32)
Foko
Niektórzy z was są tu w ogóle nie potrzebni. Piszecie stek bzdur}}:
(21.01.2007, 00:32)
Aneta
Jejku nie chce nawet myśleć op tym teraz ost. aktualizacja mnie dobiła..prognozy są bardzo złe...módlmy nsię za niego i wierzmy z całego serca w to że wyjdzie z tego...tego konkursu nie powinno być nie pry takiej pogodzie...wolałabym żeby to mnie się cos stało niż jemu, on dopiero co zaczynła kariere...
(21.01.2007, 00:31)
hehe
tak masz racje tez slyszalem. Komentator powiedzial ze nie widziale jeszcze takiego wypadku a Tajner powiedzial ze on widzial takie nieraz :) ?!
(21.01.2007, 00:28)
Jaskinia
Janek trzym sie!!! ZIELONA GÓRA z tobą, jak można igrać z wiatrem i ryzykować zdrowiem i życiem zawodników, zwolnić Hofera i Tepesa.
(21.01.2007, 00:28)
Foko
slam, bez urazy ale, nie zgadzam się w pełni. Tajner nie jest niczemu winny a, tak samo nikt nie myślał o czymś takim.
Po prostu nie przejmowali się skoczkami. Dopiero obudził ich ten wypadek}}:
(21.01.2007, 00:28)
Einstein
Po pierwsze nie gnoje. Kultura Ci się skończyła?
Po drugie zauważ, że do linków wszędzie losowo dodawana jest spacja - trzeba ją USUNĄĆ
(21.01.2007, 00:28)
Młody
Nie ma co oglądać..........Tragedia wielka i tyle na ten temat mam do powiedzenia. Stan jest Krytyczny i pozostaje tylko czekać na dobre wiadomości z Krakowa....Módlmy się wszyscy za Jana Mazocha...Hoffer i Tepez do dymisji.....
(21.01.2007, 00:28)
co za ludzie...
po co wpisujecie falszywe linki, nudzi wam sie ?? spac a nie z powaznej sprawy robicie sobie ubaw. Jak mozna byc az takim kretynem, nie mam slow, kiedys podrosniesz i sie bedziesz tego wstydzil jeden z drugim :/ Jak mozna sie wyglupiac teraz ...
(21.01.2007, 00:26)
May
Tak, właśnie coś mi się przypomniało... Tajner w wywiadzie zaraz po upadku Jana Mazocha powiedział, że takie wypadki zdarzają się wbrew pozorom bardzo często na treningach... Taaak?! Dziwne! Jakoś nie zauważyłam, żeby połowa skoczków walczyła o życie w szpitalu! Przepraszam, ponoszą mnie nerwy...
(21.01.2007, 00:26)
uskotko
@slan.
Zapomniałeś o karze śmierci.
(21.01.2007, 00:26)
timantti
Einstein - byloby latwiej jakby ludzie bezmyslnie nie odswiezali strony. nie trzeba by bylo dodatkowo obarczac redakcji.
(21.01.2007, 00:25)
Młody
Janek Trzymaj się .....wyjdziessz z tego.....będzie dobrze
(21.01.2007, 00:24)
slan
Halny wieje a skoki niech sie dzieja! O tym, ze skoki niewiele juz maja ze sportem na rzecz biznesu dzis juz kazdy niedowiarek dal wiare. Jak skacze Norweg, Austriak czy Niemiec dziesiec minut przerwy na badanie wiatru, ale jak malo znany Czech, to niech leci i spada bo zaraz w niemieckiej telewizji skonczy sie ogladalnosc. Czech umiera, konkurs sie toczyl az do czasu, gdy regulamin czasu antenowego w niemczech zostal wypelniony i trach: Apoloniusz lotnik wielki mowi, ze jako zawodnik sto razy tak up[adal jak Czech. Kto go zrobil trenerem skoro spadal a nie lecial? A kto go zrobil prezesem skoro loty Malysza to nie zasluga PZN? I jeszcze brednie wygaduje. Nic co Tajner przewidzial sie nie sprawdzilo, wiec po co daje mu sie mikrofon. Odwolalbym dyrektora pucharu i wyciagnal konsekwencje od organizatorow za upadek Czecha. Kto spuscil mu choragiewke powinien odejsc ze sportu. Dla mnie skoki juz nie istnieja.
(21.01.2007, 00:24)
Foko
Moim zdaniem 99% jest na to że przeżyje.
(21.01.2007, 00:22)
Einstein
Obejrzałem sobie te starsze upadki. Goldbergera widziałem wtedy, a upadku Ploca akurat nie pamiętałem, ale wygląda koszmarnie. Na szczęście nie uderzył głową i nie stracił przytomności. Mazoch nie miał tyle szczęścia... :(
Rokowania kiepskie :((( Oby coś zrobili w tym Krakowie.

Helikopte r - ludzie czytajcie ze zrozumieniem - nie tylko w Lublinie i Warszawie jest helikopter, jest ich wiele, ale niestety tylko jeden "nocny" :(
Czekam na kolejne, najświeższe informacje.

A do redakcji - czy ktoś pracuje nad tymi dublującymi się postami?
(21.01.2007, 00:21)
Młody
Janek Trzymaj się .....wyjdziessz z tego.....będzie dobrze
(21.01.2007, 00:21)
MadziaL
Małysz i Kruczek zachowali się bezdusznie. Nie można spekulować, że inny skoczek na miejscu Jasia by sobie poradził, a on był zbyt mało doświadczony, bo taka sytuacja nie powinna mieć miejsca. Można szukać winy w Hofferze i jury, że nie przerwali konkursu, ale ile razy już skoki odbywały się w niekorzystnych warunkach. Po prostu w ten sport wplecione jest ogromne ryzyko i czasami ponosi się jego brutalną cenę. Trzymaj się Jasiu :(
(21.01.2007, 00:21)
lubin
pozostaje nadzieja
(21.01.2007, 00:19)
Młody
Janek Trzymaj się .....wyjdziessz z tego.....będzie dobrze
(21.01.2007, 00:19)
May
Tak, to już nie chodzi o organizację zawodów, zrozumcie! Życie zawodnika jest zagrożone! Koniec sporów, módlmy się za niego... Może i piszę bez sensu, ale ja wierzę, że to pomoże...
(21.01.2007, 00:19)
Młody
Janek Trzymaj się .....wyjdziessz z tego.....będzie dobrze
(21.01.2007, 00:18)
Foko
Jak leżał, to myślałam że nie żyje, ale na szczęście jest silny i to wszystko przetrwa.
(21.01.2007, 00:18)
Bioly
dajcie linka gdzie można obejżeć bo nie widziałem ;/
(21.01.2007, 00:18)
kapa
ehhh co Ty gadasz o nie organizowaniu...Wszyscy tutaj kochali skakać....błąd z 2 serią i tyle....nic już nie zmienimy niestety wszystko w rękach lekarzy chociaż maja zadanie bardzo ale to bardzo ciężke....Jak on będzie żył to będzie i tak szczęście......miejmy nadzieje że tak będzie...
(21.01.2007, 00:17)
Foko
Dlaczego to się stało właśnie tam ? A nie np. W Finlandii?
(21.01.2007, 00:11)
katest
uważa, ze nie był to ani błąd hoffera ani organizatorów ani wiatru tylko skoczka tak jak mówi małysz który sie chyba na tym lepiej zna od nas a on na pewno by sobie poradził i każdy lepszy skoczek też, w takich warunkach to był błąd jana mazocha ale cóż miejmy nadzieję, że mimo wszystko nie jest to tak poważne jak tu opisują ja za niego trzymam kciuki...
(21.01.2007, 00:10)
Einstein
działa link - skasuj spację po v...
(21.01.2007, 00:09)
Mackan
Marnie to wygląda... Po co te głupie zawody odbywały się w takich trudnych warunkach? Niech ktoś za to odpowie!
(21.01.2007, 00:08)
lubin
modlmy się za niego
(21.01.2007, 00:08)
IWANSKI ŁOBODZINSKI
lubin i wielkie zagłębie jest z tobą janie
(21.01.2007, 00:07)
May
Widzicie nową aktualizację? Boże, pomóż mu...
(21.01.2007, 00:07)
Foko
To straszne, gdybyście widzieli jak on upadł ! Byłam tam pod skocznią i wszystko widziałam. Mam nadzieję że wszystko będzie OK.
(21.01.2007, 00:05)
IWANSKI ŁOBODZINSKI
lubin i wielkie zagłębie jest z tobą janie
(21.01.2007, 00:05)
gosc
to był wielki błąd hofera
(21.01.2007, 00:02)
ekspert
MAM NADZIEJĘ ŻE W ZAKOPANEM JUŻ NIGDY NIE ZOSTANĄ ZORGANIZOWANE ZAWODY PŚ, bo zwyczajnie na to nie zasługujemy, skoro w Polsce istnieje jeden helikopter przystosowany do transportu poszkodowanego. Teraz się nie dziewię dlaczego wiosną na kongresie FISU Zakopane gdy ubiegalo się o prawo organizowania Mistrzostw Swiata dostało 0 punktów. Zwczajnie organizatorzy nie umią zapewnić bezpieeczeństwa skoczkom - to żenada, taki helikopter powinien być po ręką - teraz będą tego biednego CZECHA TRANSPORUTOWAĆ TĄ DZIURAWĄ I KRĘTA ZAKOPIANKĄ
(21.01.2007, 00:02)
rob
na niemieckim ZDF mowili ze mazoch lezy na stacji intensywniej w sztucznym spiaczkiem
(21.01.2007, 00:01)
Bioly
Pozostaje czekać... :(((
(20.01.2007, 23:59)
timantti
adi - nie ma. ale to gdybanie, umartwianie sie, zastanawianie, gledzenie tez. nie bede wyplakiwac oczu i pisac jak wspolczuje i jak to sie goraco modle o zdrowie. pewnie, chce zeby wszystko bylo dobrze, ale takie obwinianie wszystkich na okolo i robienie z siebie cierpietnicy na pokaz jest jeszcze glupsze.
(20.01.2007, 23:59)
szkieleTTTT
Z tym śmigłowcem to kompletne bzdury ! W Lublinie jest i niemal codziennie lata do wypadków ! Na pewno każde duże miasto je ma tyle ze w nocy moze nie mogą latać . W każdym badź razie 3mamy kciuki za Mazocha . Z każdym rokiem jest coraz trudniej zorganizować zawody . Śmiem twierdzić iż zmiany klimaty nastepują w przerazajacym tempie...
Janek jestesmy z Tobą wszyscy kibice !!!
(20.01.2007, 23:59)
adi
Jak miałbym pujść spać z obecnymi informacjami to nie wiem czy zasne.
(20.01.2007, 23:58)
Bioly
czisza zamarła... :/
(20.01.2007, 23:57)
May
Ja nie pójdę spać, dopóki się czegoś nie dowiem... Nie ma co obwiniać nikogo, będziemy się zastanawiać, jak Janek z tego wyjdzie...
(20.01.2007, 23:56)
kapa
skoro 6 z pierwszej 15 sie nie dostało się do 30 to należało przerwać ten konkurs......Trzeba takich sytuacji unikać i odwoływać zawody skoro i tak wyniki są loterią....Mazoch może jest mniej doświadczony i może zrobił bląd...ale tego skoku powinno w ogóle nie być........ehhh miejmy nadzieje że będzie dobrze...
(20.01.2007, 23:55)
Bioly
Niech przyjdzie jakaś wiadomość... :/
(20.01.2007, 23:55)
Bioly
żal ... :/
(20.01.2007, 23:54)
szkieleTTTT
Z tym śmigłowcem to kompletne bzdury ! W Lublinie jest i niemal codziennie lata do wypadków ! Na pewno każde duże miasto je ma tyle ze w nocy moze nie mogą latać . W każdym badź razie 3mamy kciuki za Mazocha . Z każdym rokiem jest coraz trudniej zorganizować zawody . Śmiem twierdzić iż zmiany klimaty nastepują w przerazajacym tempie...
Janek jestesmy z Tobą wszyscy kibice !!!
(20.01.2007, 23:53)
Bioły
Czemu nie ma żadych wiadomości :/
(20.01.2007, 23:53)
polak
To raczej koniec...:(
(20.01.2007, 23:52)
Bioly
nooooo... :/
(20.01.2007, 23:51)
adolo
zgadzam się z przedmówcą w 100%
skoku nie powinno być, podobno paliła się żółta lampka a nie zielona kiedy startował
(20.01.2007, 23:51)
kapa
skoro 6 z pierwszej 15 sie nie dostało się do 30 to należało przerwać ten konkurs......Trzeba takich sytuacji unikać i odwoływać zawody skoro i tak wyniki są loterią....Mazoch może jest mniej doświadczony i może zrobił bląd...ale tego skoku powinno w ogóle nie być........ehhh miejmy nadzieje że będzie dobrze...
(20.01.2007, 23:51)
przeznaczenie
wejdzcie w skoczkowie czescy Mazoch galeria skoczka i na drugiej stronie 4 zdjecie
(20.01.2007, 23:50)
malin
Zycie jest nieprzewidywalne.. obys z tego wyszedł Jan... cała Polska jest z Toba!!
(20.01.2007, 23:50)
kapa
skoro 6 z pierwszej 15 sie nie dostało się do 30 to należało przerwać ten konkurs......Trzeba takich sytuacji unikać i odwoływać zawody skoro i tak wyniki są loterią....Mazoch może jest mniej doświadczony i może zrobił bląd...ale tego skoku powinno w ogóle nie być........ehhh miejmy nadzieje że będzie dobrze...
(20.01.2007, 23:50)
Bioly
Oby... :/
(20.01.2007, 23:49)
timi
wiem ze to nie na miejscu ale moze ktos ma link do strony gdzie pokazany jest ten skok? bo niestey ten adres z youtube nie dziala..
(20.01.2007, 23:49)
rbk
@przeznaczenie?
Bycmoze ale ja mam zle przeczucia oby nie doszlo do najgorszego :[
(20.01.2007, 23:48)
Bioly
Chłopok wyzdrowieje tyle życie jeszcze przed nim... ;D ALE WIECIE JAK JEST :/
(20.01.2007, 23:47)
Ariana
Może to to podaj linka
prosze
(20.01.2007, 23:47)
gość
to kpina że mamy jeden śmigłowiec w Polsce, a rząd tworzy nowe stanowiska ministerialne
(20.01.2007, 23:44)
MG
hmm. w sumie masz racje, Einstein.. wlasciwie wszyscy zawinili 'po trochu'.. faktycznie, kazdy skoczek chcialby sie sprawdzic i na tej skoczni, i w takich warunkach. ale co do przerwania zawodow, to jestem jak najbardziej za. a niektorzy tutaj skandaluja wlasnie z tego powodu.. ale mniejsza o to, najwazniejszy teraz Mazoch.
(20.01.2007, 23:43)
lumi
tvn24: helikoptery nie moga latac w nocy (nie wiem czemu), caly czas jedzie karetka do krakowa, do specjalistycznego neurojakiegostam szpitala w jego stanie ci z zakopca nie mogli mu pomoc. czeska ekipa prosila szpital o nieudzialanie informacji na temat stanu zdrowia. w czeskich mediach mowi sie o powaznym uszkodzeniu prawej strony czaszki. nieoficjalne czeskie zrodla mowia ze jest umierajacy
(20.01.2007, 23:43)
adi
timantti- czy ważne jest teraz kto jest niemcem.Chyba nie to w końcu jest lub był wogóle pszytomny?JANEK JESTEM Z TOBą
(20.01.2007, 23:39)
rob
@ timantti
Moja rodzina jest z polski, ja tylko umiem mowic ale nie dobrze pisac
tak i tak tylko chcalem powiedziedz: jestem z toba jan
(20.01.2007, 23:38)
Einstein
To nie jest takie czarno-białe, jak piszecie...
Nie tylko "kasa" była tu ważna i nie tylko dlatego nie przerywali... Myślę, że konkurs w Zakopanem cieszy się bardzo dużą sławą wśród skoczków, trenerów, organizacji... Wszyscy CHCĄ tu skakać... Pokazać się jak najlepiej przed wspaniałą, polską publicznością. Po prostu dla wszystkich ważne jest, żeby takie zawody się odbyły...
Łatwo teraz obwiniać organizatorów, dyrektorów o to, ze nie bacząc na niebezpieczeństwo kazali ludziom skakać... Ale prawda jest taka, że Mazoch nie poradził sobie w trudnych warunkach. Być może powiał wiatr, być może popełnił błąd, a być może jedno i drugie...
Takie rzeczy się zdarzają! Na szczęście nieczęsto...
Nie obwiniajmy wszystkich naokoło o ten upadek.
(20.01.2007, 23:37)
przeznaczenie ?
wejdzcie w galerie Jasia i na drugiej stronie jest te feralne zdjecie w tle z karetka, dodam ze bylo robione 365 dni temu W ZAKOPANEM !!!
(20.01.2007, 23:37)
henko
jestesmy z Toba :(
(20.01.2007, 23:31)
marek
jedzie zapewne do kliniki naurochirurgii UJ w krakowie na ul botanicznej tam są sami specjalisci wiec nie ma sie czym martwic. najgorsza ta podróz karetka jesli to prawda. Przeciez to kawal drogi!.
(20.01.2007, 23:30)
totallykyle
Ja już teraz nic nie wiem.CO Z NIM DOKŁADNIEJ!!!
(20.01.2007, 23:30)
Os. trzymająca kciuki za czeska ekipe!
Za bardzo kusili los;( Mam nadzieję , że to czegoś ich nauczy! Oby Janek nie musiał przepłacić tego poważnymi uszkodzeniami ani nawet życiem;( Ja jestem dobrej myśli i tego będę się trzymać:) Bo tak właśnie będzie! Módlmy się za niego i nie przestawajmy wierzyć, że z tego wyjdzie! A ci ktorzy zezwolili na ten skok powinni za to "beknąć";/
(20.01.2007, 23:29)
Baczek
POLACY DLA KASY ZROBIA WSZYTKO!!! konkurs musiał sie pdbyc chocby nie wiem co to jest poprostu KPINA!!! NIE LICZY SIE NIC TYLKO KASA - to samo było w tamtym roku po tragedii w Katowicach - żałoba naraodowa konkurs sie odbywa SKANDAL, POLACZKI TYLKO KASE UMIĄ LICZYĆ...
(20.01.2007, 23:29)
Lena
mam nadzieję że Janek wróci do zdrowia! :(
(20.01.2007, 23:29)
adriana
poszukuje video ze skokow jezeli ktos ma prosze o adres
(20.01.2007, 23:28)
ajwan
1 śmigłowiec w polsce, tak trzymac, brawo...
(20.01.2007, 23:28)
Einstein
cięższe upadki? Przecież tego nie da się dobrze porównać... Może się okazać, że niewinny upadek stanie się przyczyną wielkiej tragedii! KAŻDY! upadek na skoczni może się okazać bardzo niebezpieczne... 90 km/h i upadek na twardy śnieg może spowodować wiele obrażeń...
Więc nie piszcie, że inne były "cięższe" i ze nic się nie stało... To się okaże! Dziś lub jutro...
(20.01.2007, 23:28)
joj36
wiadomo że każdy skoczek po tak groznym upadku dochodzi do swojej optymalnej top formy (Małysz Salt Lake City- L.G., Amman 2 złota olimpijskie) oczywiście jeśli z tego wyjdzie W CO GORĄCO WIERZE I TRZYMAM KCIUKI. To Mazoch ma w kieszeni 2 złota M.Ś. w Sapporo, jeśli do tego czasy wyzdrowieja.
(20.01.2007, 23:27)
The Stig
Mam nadzieje ze sie z tego wylize i ---> czarna ma racje to niejest niczyja wina wiedzial co mu grizi i wszyscy wiedzieli Łukasz Kruczek byl wsciekly nie dlatego ze odwolano 2 serie tylko dlatego ze pozwolono przeprowadzic konkurs wiedząc czym to grosi
(20.01.2007, 23:26)
henko
jestesmy z Toba :(
(20.01.2007, 23:26)
MŁODY792
POCO TE KOMENTARZE NA TEMET KTO JEST WINIEN. MÓDLMY SIE O ZDROWIE TEGO CHŁOPAKA JANEK TRZYMAJ SIĘ CAŁA POLSKA Z TĄBA...
(20.01.2007, 23:26)
Adam
życze mu szybkiego powrotu do zdrowia ... i skokow
(20.01.2007, 23:25)
kluska
trzymaj sie jan wierze że wyzdrowiejesz i będziesz skakał
(20.01.2007, 23:24)
timantti
rob - bez urazy, ale to wyglada jakby ktos sobie zartowal, a nie jakby to pisal niemiec.
(20.01.2007, 23:23)
kluska
szkoda mi tego skoczka mogło to sie zdarzyć każdemu
(20.01.2007, 23:22)
rob
hallo ja jestem z niemiec, tak sie prosze ne paczyc na pismo

na TVN24 powiedzieli sie mazoch moze umrzec, i bardzo smutny jestem. my sie podobaja skoki narciarskie ale jak to widzialem myszlalem czy to muszalo stac. walcz jan, walcz czymam czy kciuki
(20.01.2007, 23:22)
gość
jestem wstrząśnięta tym co się stało,mam nadzieję,że wszystko będzie dobrze
(20.01.2007, 23:22)
timantti
to bylo do Adama
(20.01.2007, 23:18)
oburzona
Nie obwiniajcie nikogo!!! Przeciez to nie jest ani wina Tepesa, ani Hofera!! Nie ma co szukac winnych. Zawinił wiatr, ktory zmienial sie co sekunde, ale takze Janek popelnil błąd. Niestety nie ma co obwiniac innych! Teraz musimy poprostu wierzyc, że wszystko bedzie dobrze i modlic sie za Niego. Janek jestesmy z Tobą!! :*
(20.01.2007, 23:18)
timantti
nono, ale czy o kims mowili, ze najblizsze godziny zadecyduja o jego zyciu?
(20.01.2007, 23:17)
asia
Módlmy się i prośmy Boga ,żeby przeżył
(20.01.2007, 23:17)
uskotko
@czarna
Pełne poparcie, nareszcie ktoś mówi do rzeczy...
Choć faktem jest, że zadaniem niżej wymienionych jest ustalenie bezpiecznych warunków do skoku... :( A wiatr był zmienny... Moim zdaniem błędem było przeprowadzenie tego konkursu... :( Ale gdybać sobie można - co się stało, to się nie odstanie...
(20.01.2007, 23:17)
Adam
Oglądałem ostatnio na jutubie upadki Morgiego na Ruce i Pochwały i Kobeleva na Planicy ! Były cięższe
(20.01.2007, 23:16)
Weroniq
Wierze ze Mazoch wyzdrowieje i wróci do zdrowia!!!
(20.01.2007, 23:16)
timantti
czarna - ale to poniekad jest ich wina. gdyby przerwali - nie bylibysmy zachwyceni. teraz - po wypadku - tym bardziej nie jestesmy. Fakt faktem oni powinni miec wieksza wyobraznie niz my wszyscy tutaj, ale jednak sa tylko ludzmi, a wypadki takie jak ten sa wpisane w skoki narciarskie. poza tym czyja to wina by nie byla. kazdy z nas na swoj sposob wspolczuje i na pewno zyczy jak najlepiej.
(20.01.2007, 23:13)
Traffic
w jednym z największych krajów Europy, liczącym ok. 40 mln mieszkańców jest tylko JEDEN śmigłowiec?! to przerażające!

Janku- wracaj do zdrowia- wszyscy trzymamy ci kciuki! Wszystko bedzie dobrze!
(20.01.2007, 23:13)
Zrazik
Emu cieszę się że doceniasz Ahonena ja tez go lubię :PP i dobrze że mowisz o nim ze jest światowej klasy <jupi ,lol> :D
(20.01.2007, 23:10)
czarna
przestańcie obwiniać kogokolwiek!! ANi Hoffer ani nikt inny nie dmuchnął Jasiowi pod narty, wystarczy kilka sekund żeby wiatr zmienił siłę albo kierunek
(20.01.2007, 23:09)
ania*
"Wiara czyni cuda"...ja właśnie wierze,że stanie się cud i z Mazochem będzie wszystko dobrze
(20.01.2007, 23:09)
PAWEŁ
Ciekawe czy przez to wszystko bedą jutro skoki
(20.01.2007, 23:09)
Gabi
miejmy nadzieje,ze z Janem wszystko będzie dobrze i że odzyska przytomność. cała Polska jest z Tobą!!! nie poddawaj się!! walcz!!!
(20.01.2007, 23:08)
mika
wszyscy skoczkowie sa mocni i odwazni i wlasnie za to ich podziwiam. wierze ze mazochowi nic nie bedzie.
(20.01.2007, 23:06)
macko
wiecie co, macie racje trzeba mieć nadzieje, nadzieja umiera ostatnia, pomódlmy sie przed spaniem za niego choćby jedna zdrowaśka ......
(20.01.2007, 23:04)
adi
Ale nie to jest teraz najważnijesze.Janek wracaj do zrowia!!!
(20.01.2007, 23:03)
Paulina
Miejmy nadzieje, ze wszystko będzie dobrze i Jan wyjdzie z tego. Trzymam za niego kciuki.
(20.01.2007, 23:02)
adi
Bodajże zawodników puszcza Tepes a nie Hofer
(20.01.2007, 23:02)
May
Tak! Prawdziwi fani, łączmy się! Będzie dobrze! Nie może być inaczej! Wierzmy i miejmy nadzieję!
(20.01.2007, 23:01)
adi
to w końcu jak z nim jest
(20.01.2007, 23:00)
wkurzona
Nie ma smiglowca na odtransportowanie czlowieka w stanie krytycznym do szpitala w Krakowie, ale wazne ze Lepper "lata" gdzie mu sie zapragnie... IV Ojcorydzykowska Rzepapospolita Berecka ......
(20.01.2007, 22:59)
May
Macie rację - nawet w najgorszych sytuacjach jest nadzieja, trzeba wierzyć... Wierzmy, będzie dobrze! Tylu ludzi życzy mu jak najlepiej, nie może być inaczej!
(20.01.2007, 22:58)
anka
Jestem czeszka dzekuje za to jak piszecze bo nie moge nawet spac biedny janek modlijme sie razem o jego zdrowie.
(20.01.2007, 22:58)
fan skoków
@Great
A ja nie lubię Czechów, a mimo wszystko mam zupełnie inne podejście do sprawy niż ty.
(20.01.2007, 22:57)
:))
Tylu ludzi na świecie wierzy,że wyzdrowieje..zobaczycie-tak będzie!!!organizm ludzki to ogromna tajemnica,czasem zaskakuje nawet lekarzy!!!a On na pewo będzie walczył!!!I wygra...
(20.01.2007, 22:57)
Kamili
Trzeba wierzyc,że będzie dobrze..to młody i silny chłopak-wyjdzie z tego!!!
(20.01.2007, 22:54)
May
Wracaj... Boże, niech mu nic nie będzie! A z tą karetką to jakieś... Nie, nie bawmy się w proroków...
(20.01.2007, 22:53)
Kamilek i Justyna
Trzymaj się jesteśmy z tobą. Na pewno szybko wrócisz do zdrowia!!!
(20.01.2007, 22:53)
xxx
YTo nie jest tragedia.tragedia w moim przekonaniu to wtedy jak ktos umrze a Janek żyje i miejmy nadzieje ze bedzie dobrze
(20.01.2007, 22:52)
milka
Boże ! To było straszne !
Link http://www.youtube.com/watch?v =HN4B_cMFWJI
(20.01.2007, 22:52)
krycho7557
jak zobaczyłem ten upadek to przed oczami stanol mi morgi niewierze że hofler puściuł go w takich warunkach janek cała moja rodzina 3ma za ciebie kciuki wracaj szypko do zdrowia
(20.01.2007, 22:51)
d
krwiaka to on mógł mieć wcześniej
(20.01.2007, 22:51)
timantti
kasiunia - (...) to są PRAWDZIWE informacje Jan Mazoch jest w stanie krytycznym PODOBNO (...) - takie same PODOBNO PRAWDZIWE jak kazde inne. nie ma co gdybac.
(20.01.2007, 22:51)
może to to
"Równo rok temu podczas konkursu w Zakopanem pewien fotograf zrobił kilka zdjęć Janowi Mazochowi w drodze na skocznie. Później te zdjęcia trafiły na jego oficjlaną stronę. Co ciekawe wszystkie w tle miały karetkę pogotowia. Czyżby przeznaczenie? kto chce moge mu dac linka..." cytat z wp
(20.01.2007, 22:51)
Kamili
Trzeba wierzyc,że będzie dobrze..to młody i silny chłopak-wyjdzie z tego!!!
(20.01.2007, 22:50)
mar
straszny upadek choć ponoć poprzedzony jego błędem , który według mnie był wymuszony przez podmuch wiatry.Ten konkurs nie powinien się odbyć bo wiatr był ogromnie nieprzewidywalny raz 0.1 m/s a za sekunde 2m/s i wiał co chwilie z innej strony. Już po pierwszej serii było widac, że prawie wszyscy zawodnicy mieli problemy a ich skoki nie były płynne . Może kiedyś doczekamy się krytych skoczni (np arabowie mają kryte stoki narciarskie) i o wietrze nie będzie już mowy
(20.01.2007, 22:50)
kicek
zgłosze skarge do dyrektora pucharu swiata i powiem ,że skoczek nie powinien być puszczany w takich warunkach.
(20.01.2007, 22:50)
lusi
nie podawajcie tych aktualizacji jak jakichs niepotwierdzonych sensacji rodem z faktu - że istnieją różne wersje itd! to nie jest zabawne! pozatym w TVP podali własnie, że Mazoch jest w krytycznym stanie i został przewieziony do Krakowa.
btw. a wszechwiedzący Tajner mowil w wywiadzie, ze ten wypadek to nic takiego powaznego !!! tak samo gadał ten Kot! ze pare urazów itd! a okazuje się, że sprawa jest bardziej powazna niz mysleli! :(((((( Boże miej go w opiece!
(20.01.2007, 22:49)
pati
Mam nadzeję, że nic mu nie będzie. Jakoś z tego wyjdzie i dlej będzie skakał. Trzymam kciuki za niego!!!
(20.01.2007, 22:49)
kasiunia
To tragedia dziś w ten piękny dzień w którym były skoki narciarskie w Zakopanym wszyscy bardzo długo czekali na tą chwile musiał się zdarzyć taki wypadek to są prawdziwe informacje Jan Mazoch jest w stanie krytycznym podobno ma obrażenia czaszki i pźewieziono go do szpitala w Krakowie jest podłączony do respiratora odzyskał przytomność. Janie jestem z Tobą.:(
(20.01.2007, 22:48)
juzer
ciekawe co bedzie jutro...
mam nadzieje ze wyjdzie z tego
(20.01.2007, 22:47)
Dorota
Boże miej go w Swojej opiece... ;(;(
(20.01.2007, 22:42)
Z ostatniej chwili
Jak podaje radio RMF FM, lekarze określają stan skoczka jako zagrażający życiu. Boimy się tego, co będzie za kilka, kilkanaście godzin. Stan pacjenta przy takim urazie ulega bardzo dynamicznym zmianom i w pewnym momencie może się okazać, że nasze możliwości są zbyt małe, żeby to opanować - powiedział radiu RMF FM - powiedział Sylweriusz Kosiński, zastępca dyrektora szpitala w Zakopanem.

(20.01.2007, 22:42)
Mała
weżcie coś powiedzcie konkretnego komu mamy wierzyć ?!??!?! przerwane zawody bo umarl? jezu tak sie nie robi żeby kłamać i ściemniać w takiej sprawie.
(20.01.2007, 22:41)
Nikit
Zawody powinny być rozgrywane w dobrych warunkach, a nie przerywane. tego upadku moglo nie być jezeli konkurs zostal by przerwany lub nie przerywany w dobrych warunkach. Niech Mazoch szybko wraca do zdrowia.
(20.01.2007, 22:39)
Kamili
Trzeba wierzyc,że będzie dobrze..to młody i silny chłopak-wyjdzie z tego!!!
(20.01.2007, 22:34)
mysza
Fatalny upadek. Czy ktoś mógl temu zapobiec? Chyba tak?
(20.01.2007, 22:34)
Olka-a
Boże daj mu siły !
Powiedzcie, że On będzie żył! Boże to będzie straszne, jeżeli nie da sie Go uratować.
Musi być dobrze!
Panie Boże dopomóż mu!
(20.01.2007, 22:30)
Naserva
moze troche wiecej rzetelnosci? wszystkie media podaja, ze wciaz nie odzyskal przytomnosci i jest w stanie bardzo ciezkim, postanowiono go przewiesc do specjalistycznego szpitala w krakowie

ale coz jak widac redaktorzy zaniedbuja swoje obowiazki...i wprowadzaja czytelnikow w blad...
(20.01.2007, 22:23)
mfm
=(
(20.01.2007, 22:22)
Aga
Lekarze robią, co mogą. Mimo że od wypadku minęło już kilka godzin, czeski skoczek Jan Mazoch nie odzyskał przytomności. Podczas zawodów w Zakopanem zawodnik spadł z dużej wysokości na ubity śnieg. Skoczek ma uraz czaszki. Jak dowiedział się dziennik.pl, Czecha zabrano na blok operacyjny...

(20.01.2007, 22:20)
Ewus
Heh.. Okropne =( Tylko zastanawiam sie czemu nie odwolali 2 serii, skoro prognozy byly takie, ze ma mocno wiac :| No ale coz.. Miejmy nadzieje, ze bedzie ok.. 3mam kciuki =)
(20.01.2007, 22:12)
Binek
modlcie sie modlmy sie za niego
(20.01.2007, 22:11)
lumi
tvn24: napewno nie ma zadnych zlaman ani urazow kregoslupa, sa jednak podejrzenia o urazy wewnetrzne i o powazny uraz czaszki. szpital nie chce specjalnie udzialac informacji o stanie jego zdrowia. prawdopodobnie zostanie przewieziony do krakowa lub do innego miasta do jakiegos specjalistycznego szpitala. jest w stanie krytycznym i ta noc bedzie dla niego kluczowa
(20.01.2007, 22:10)
Lily
TVN24:Jan nie ma polamanych nog ani rak, ale ma powazne obrazenia czaszki. Jego stan jest bardzo ciezki.
(20.01.2007, 22:09)
May
Przepraszam, ja z tych nerwów nie włączyłam nawet radia... Straszny dzień, dlaczego takie zdarzenia w ogóle muszą mieć miejsce?! Od razu przed oczami stanął mi Morgenstern...
(20.01.2007, 22:08)
lumi
tvn24: napewno nie ma zadnych zlaman ani urazow kregoslupa, sa jednak podejrzenia o urazy wewnetrzne i o powazny uraz czaszki. szpital nie chce specjalnie udzialac informacji o stanie jego zdrowia. prawdopodobnie zostanie przewieziony do krakowa lub do innego miasta do jakiegos specjalistycznego szpitala. jest w stanie krytycznym i ta noc bedzie dla niego kluczowa
(20.01.2007, 22:08)
mni
@May
W RAdio Zet podawali, że jest podpięty do respiratora, na TVN24 leci informacja, że jest w stanie krytycznym, a na onecie pisze, że nie odzyskał przytomności ='''''(
(20.01.2007, 22:06)
May
@arq, skąd masz takie informacje? Nie, że nie wierzę, ale...
(20.01.2007, 22:03)
arq
musicie szybko zaktualizowac bo okazalo sie jednak ze nie tylko nie odzyskal przytomnosci ale podobno jest w stanie krytycznym podlaczony do respiratora
(20.01.2007, 22:02)
pati
Mam nadzieje, że będzie ok. Jestem z tobą Janku... Wracaj szybko do zdrowia Rybka
(20.01.2007, 22:01)
PatrykJJ
Janek wracaj szybko do zdrowia, na szczęście odzyskał przytomność, ale ulga
(20.01.2007, 22:00)
Kasha
Mazda jesteśmy z Tobą!
(20.01.2007, 21:58)
May
Przestańcie, chyba nie macie zamiaru się 'przegadywać', który upadek był groźniejszy, no dajcie spokój!
(20.01.2007, 21:52)
a
przed znakiem "=" nie ma być spacji :)
(20.01.2007, 21:46)
ffd
ania* no wlasnie wszedzie cos inengo mowia!!=(
(20.01.2007, 21:45)
krzysiek1989
SKOK JANKA MAZOCHA http://www.youtube.com/watch?v =HN4B_cMFWJI
(20.01.2007, 21:41)
ania*
Z tego co słyszałam dosłownie przed paroma minutami Janek jest nieprzytomny,ma uraz czaszki i leżo na Odziale Intensywnej Terapii.
(20.01.2007, 21:41)
aaa
ten wypadek nie był jeszcze az tak przerazajacy,popatrzcie sobie na wypadek Pavla Ploca:
http://www.youtube .com/watch?v=E1dZcJPS7wo&m ode=related&search=
< br>wypadek Goldbergera...
http://www .youtube.com/watch?v=qhIl8JmFU 1E

albo wypadek Kobeleva w Planicy (1999 rok)....
http://www.youtu be.com/watch?v=Mt0ck_9P_xk

Janek,szybkiego powrotu do Zdrowia!
(20.01.2007, 21:41)
kalusia1506
great twój komentarz jest idiotyczny;/ zastanów się co piszesz człowieku
(20.01.2007, 21:39)
Robo
* Trzymajmy kciuki i miejmy nadzieje.
(20.01.2007, 21:06)
Asia
czemu zwolic Tepesa? nie rozumiem... przeciez to nie jego wina :/
(20.01.2007, 20:46)
GREAT
Biedny Czech... Ja lubie Czechów. Dlaczego to jakiegoś Niemca nie spotkało???
(20.01.2007, 20:45)
May
Właśnie, @GREAT, nikomu nie można życzyć czegoś takiego! Czy to Czech, czy Niemiec, nie ma znaczenia, to tragedia i koniec!
(20.01.2007, 20:45)
Lublin
Jesteśmy z toba jasiu !!!
(20.01.2007, 20:43)
SOON
Jak może ruszać rękami i nogami to kręgosłupem chyba też ;)
(20.01.2007, 20:43)
Sylwia
Moja rodzina jest z tobą.Chociarz cie nieznamy to twuj wypadek traktujemy tak jak byś był naszą bardzo bardzo bliska osoą.Wierzymy że wyzdrowiejesz.Jestesmy z tobą. Niedamy ci rady byc chorym.Polska jest z toba.
(20.01.2007, 20:42)
Andrzej Mysiak
@ax - weź pod uwagę godzinę aktualizacji... być może inne serwisy jeszcze nie zdążyły zaktualizować
(20.01.2007, 20:42)
dydzio
janek wracaj do zdrowia
(20.01.2007, 20:42)
agunia
aż się wierzyć nie chce ze po upadku z taka prędkością człowiek nie łamie sobie karku, przecież to wygladało makabrycznie!!! Cieszę sie ze może poruszać kończynami!!! Młody silny organizm - napewno bedzie dobrze - TRZYMAM KCIUKI !!!
(20.01.2007, 20:42)
ax
na każdej stronie pisze co innego... no i teraz która wiadomość jest prawdziwa? tu pisze ze odzyskał przytomnośc u innych ze jeszcze nie...
(20.01.2007, 20:41)
s
Nie przepadam za Hoferem, ale to nie jego wina... To TEPES startuje zawodnikow :/:/:/
(20.01.2007, 20:40)
martula
@GREAT zastanow sie co piszesz!!! takie cos w ogole nie powinno sie nikomu przytrafić!!! zastanow sie co piszesz!!!

na jednej ze stron napisali ze Janek ma operacje=( juz nie wiem w co wierzyc:(
(20.01.2007, 20:40)
schmittek74
Jan,trzymaj sie !!Wszystkiego najlepszego i szybkiego powrotu do zdrowia chlopie!!!
(20.01.2007, 20:39)
May
Teraz nie pozostaje nam nic innego, tylko trzymać kciuki i modlić się... Ale ja wierzę (i myślę, że nie tylko ja, jest nas wielu - prawdziwych kibiców...), że będzie dobrze. Na pewno.
(20.01.2007, 20:38)
bin Laden
Zgadzam się z Robo. To niczyja wina ten wypadek i przestańcie się tak oburzać na Hofera i Tepesa bo oni nie są władcami wiatru. Ktoś tam przyczepił się do Nadarkiewicza. Niedługo sie okaże że wszystkiemu winny jest Giertych.
(20.01.2007, 20:38)
GREAT
Biedny Czech... Ja lubie Czechów. Dlaczego to jakiegoś Niemca nie spotkało???
(20.01.2007, 20:38)
Luk
No tak, a jakby huragan Kyrill przyszedł dwa dni później, czyli dzisiaj, to także by rozegrali, nie? Chodzi im tylko o kasę
(20.01.2007, 20:37)
Agunia
Janek 3mamy kciuki !!!
(20.01.2007, 20:37)
patrycja381
ja bym hoffera powiesila do gory nogami...

a poza tym to on odzyskal przytomnosc czy nie??
(20.01.2007, 20:37)
kabumek
Heller, jak masz mówić "podobno" to lepiej się wcale nie odzywaj!
(20.01.2007, 20:35)
Robo
* Trzymajmy kciuki i miejmy nadzieje.
(20.01.2007, 20:35)
Kukka
W telewizyjnym Kurierze przed chwila podali, ze nie odzyskał przytomności, ma uraz czaszki i jest w trakcie szczegółowych badań...
(20.01.2007, 20:35)
kalusia1506
to w końcu ma ten uraz czaszki czy nie?
(20.01.2007, 20:33)
aga G
dobrze nic nie grożniego stało
(20.01.2007, 20:33)
K8W
Janek może ruszać nogami i rękami, więc z kręgo słupem jest ok.
(20.01.2007, 20:31)
klaser
na stronie dziennika pisze, że ma poważny uraz czaszki i jest operowany. oby się powiodła operacja
(20.01.2007, 20:30)
pppppp
przepraszam za literówki
raz ze emocje a dwa ze ze trzy browce robia swoje - bo mi szkoda zdrowia to ogladac
(20.01.2007, 20:30)
Asia
czemu zwolic Tepesa? nie rozumiem... przeciez to nie jego wina :/
(20.01.2007, 20:29)
ds
ale przeżyje?
(20.01.2007, 20:29)
Martynka
a Hoffera to bym powiesiła!!!
(20.01.2007, 20:29)
Agunia
Janek 3mamy kciuki !!!
(20.01.2007, 20:28)
pppppp
tragedia prawda jest taka ze te zawody nie moiały prawa sie odbyc - wiadomo jak wieje w Polsce ale pan Nadarkiewicz chciał pare złoty zarobic wiecej !!! wiecej bo i tak by zarobił na biletach - organizatorzy nie przewidzieli zwrotu za nie odbyte konkurs(y) - wszak koszt 1 mln zł (przy ponad 10 zysku z kazdych poprzednich zawodów) trzeba zbilansowac i nie jest waze zdrowie skoczków, konkurs trzeba przepchac na siłe - spnsorzy wypłaca prenię, tłumy beda zadowolone a skoczek... on przecierz jest ubezpieczony ... zal mi wszystich podniecających sie tym sportem, mi juz po 15 latach przeszło .... i moja era to nie małsz - choc to nasz najlepszy skoczek wrzechczasów ale za duzo ludzi chce na tym zbic kapitał i too jest przykre

jeszcze raz te zawody dzisiaj nie powinny sie odbyc i gdzyby nie magia małysza nie doszło by do nich rozegranbia mamy kussamo II i co ?? bez sensu wyniki wypatrzone, nieprzytomny młody sportowiec ale organizatorzy mają sie swietnie, wpływy z reklam, biletów itp jak co roku wiec nie ma powodu narzekac oby dotrwac donastepnego roku i wykorzystac czas jaki mamy dzieki adamowi
(na koniec szacunek dla Niego -te 129 m w tych warunkach CUDO!!!)
(20.01.2007, 20:28)
Mała
też mi się słabo zrobiło. kłaniam sie wszystkim skoczkom do samej ziemi, szaleńcom jednym.

to Hoffer zdecydował że koniec? czy w takiej sytuacji pyta sie o zdanie tych co na górze zostali?
(20.01.2007, 20:27)
Martynka
całe szczescie ze sie ocknął!!!
jestem z Tobą Jasiu :***
(20.01.2007, 20:27)
Robo
Nie bylo tu winy ani TEPESA ani nikogo innego. Mial pecha ze w nieodpowiednim momecie powialo tak silnie ze doprowadzilo do upadku. Niestety nie mial jeszcze tak duzego doswiadczenia jak malysz lub ahonnen i stalo sie nieszczescie.

Trzym ajmy nadzieje i badzmy optymistami. Napewno wyzdrowieje. Czy wroci do skokow ??? Nie jestem pewien.
(20.01.2007, 20:27)
Leijona
MUSI BYC DOBRZE NIE MOZNA TRACIC NADZIEJI...Jestesmy z toba janek...zdrowiej jak najszybciej tzrymamy za ciebie kciuki...Ale to strasznie wygladalo...:(
(20.01.2007, 20:26)
Agunia
Janek 3mamy kciuki !!!
(20.01.2007, 20:25)
Kukka
Czy na pewno odzyskał przytomność? Własnie patrzę w telewizor i przewija się na dole napis, że jednak nie odzyskał...Mam nadzieję, że po prostu macie lepsze i szybsze informacje...
(20.01.2007, 20:25)
Emu
Co do kwestii "winy": Mazoch nie jest zawodnikiem z czołówki i sądzę, że zawodnik pokroju Ahonena czy Małysza mógłby sie wybronić przed ciężką kontuzją. Ale mimo wszytko takie upadki nie następują same z siebie. Tam wyraźnie był bardzo mocny podmuch, przecież sam początek lotu był w porządku, dopiero zaraz za bulą mu "przekręciło" narty. A moralnie... cóż, jestem zdania, że moralną odpowiedzialność ponoszą Hofer, Tepesz i reszta kierownictwa zawodów. To nieprawda, że nie dało się przewidzieć. Było widać, że warunki są bardzo zmienne, Mazoch nie był zresztą pierwszym skoczkiem, który dostał nagły podmuch. W takich warunkach jeżeli już uda się rozegrać pierwszą serię, lepiej choćby profilaktycznie odwołać drugą. Po prostu nie narażać.
Poza tym uważam, że naprawdę przyszła pora na zmiany w samym sposobie decydowania o wstrzymaniu lub kontynuowaniu zawodów. Tak, żeby ZAWODNICY też mieli udział w decyzji.
(20.01.2007, 20:24)
Asia
czemu zwolic Tepesa? nie rozumiem... przeciez to nie jego wina :/
(20.01.2007, 20:24)
Einstein
no t przytomność odzyskał...
mam nadzieję, ze z mózgiem i kręgosłupem wszystko będzie ok!!
(20.01.2007, 20:24)
aga G
smutek w kardzie czeskiej i żal
(20.01.2007, 20:23)
Karola
jak to zobaczyłam aż się popłakałam oby się wszystko dobrze skończyło!!! mam nadzieję że to tylko moje urojenia i że tylko mnie się wydawało że ci sanitariusze spesjalnie zasłaniali Jana przed kamerami żeby nikt nie zobaczył w jakim stanie jest naprawdę bo upadek wyglądał naprawdę groźnie:(
(20.01.2007, 20:22)
May
Dzięki Bogu... Tylko żeby te wewnętrzne obrażenia nie okazały się tak poważne... Będzie dobrze, trzymajmy kciuki!
(20.01.2007, 20:22)
znawca
To nie pierwszy i nie ostatni upadek, pozostaje mieć nadzieję, że będzie dobrze. Nie wiem jak długo oglądacie skoki, ale widziałem na swoje oczy wiele upadków mogę wspomnieć chociażby Kobeleva w Planicy, czy Pochwałę również na Velikance. Te upadki wyglądały równie źle, albo i gorzej, lecz obaj skoczkowie szybko po nich wrócili do zdrowia. Podobny do Mazocha upadek kiedyś w Oberstdorfie (2000/01) zaliczył Ritzerfeld. Trzeba też zaznaczyć, że Mazoch sam podjął ryzyko w tych warunkach bardzo mocno, w iście japońskim stylu pochylając się do przodu, niemal kładąc się na narty. Po podmuchu wiatru, opuszczeniu narty nie zdążył bardziej zbliżyć się ku pionowi i to spowodowało takie zakończenie skoku. Pozostaje mieć szczerą nadzieję, że Czechowi nie stało się nic poważnego i że szybko opuści szpital i odzyska siły.
(20.01.2007, 20:21)
racket
Trzumam za Jana kciuki. Mam nadzieje ze juz nie dlugo dowiemy sie co z nim...
(20.01.2007, 20:21)
bbking
módlcie się o zdrowie dla Jana
(20.01.2007, 20:21)
adi
ulzyło mi bardzo.JANEK BRAVOO
(20.01.2007, 20:21)
soul
"fajne"??? w którym momencie?? bo chyba coś mi umknęło..w życiu nie widziałam gorszego upadku..mam nadzieje, że chłopak dojdzie do sibie:(
(20.01.2007, 20:20)
kalusia1506
"fajne" ?? co ty w tym widzisz fajnego? Pomyśl nad tym co piszesz..;/
(20.01.2007, 20:19)
bbking
módlcie się o zdrowie dla Jana
(20.01.2007, 20:19)
aga G
bardzio szkoda tego chłopaka chłopaka spuczuje trenejowi i całej kardzie czeskiej.
(20.01.2007, 20:19)
Swider@@
@Piter
Ty chyba jesteś jakiś nienormalny skoro mówisz, że to było fajne. To jest wielka tragedia. A gdyby to był np. ktoś z Twojej rodziny albo przyjaciół?
(20.01.2007, 20:18)
Golero
Mnóstwo emocji i jak widać, trochę ostre te komentarze lecz chyba przedwcześnie. Nie ma co obwiniać wszystkich po kolei. Wiele niedomówień i szukania winnych. Jedno jest pewne - Skocznia w Zakopanem należy do trudnych technicznie obiektów z dodatkiem trudnych warunków atmosferycznych stanowiła dziś nielada wyzwanie dla zawodników. Jedni wykorzystali dobre momenty i wykonali skoki na miarę zwycięstwa, a innym nie udało się trafić na korzystne warunki. Nie wystarczyło doświadczenie. Potrzeba było dużo umiejętności i trochę farta. Szkoda tylko, że trafił się ten wypadek. Wyglądało to bardzo groźnie. Teraz najważniejsze, żeby ten chłopak wyszedł z tego cało. Polska modli się o Twoje zdrowie. Trzymamy za Ciebie kciuki Janek !!!
(20.01.2007, 20:17)
AgPa
To straszne... Ale mam nadzieję, że będzie już tylko lepiej.
A mówią, że sport to zdrowie...
(20.01.2007, 20:17)
O
Prawdaa jest taka że do takich żeczy niepowinno dochodzic ani na treningach ani tymbarzdiej w zawodach. Mam nadzieje ze nic mu się niestało ale niemoge sobiewybrazić co skoczek czuje w takim upadku:((((
(20.01.2007, 20:17)
soul
"fajne"??? w którym momencie?? bo chyba coś mi umknęło..w życiu nie widziałam gorszego upadku..mam nadzieje, że chłopak dojdzie do sibie:(
(20.01.2007, 20:16)
kalusia1506
Niech wszystko będzie dobrze.... :(
(20.01.2007, 20:15)
adi
fajne ?? zastanuw sie co muwisz
(20.01.2007, 20:15)
Betina
Boże:( Przecież to młody chłopak.... Ile on może mieć lat.. Ja się denerwuje...A co musi przeżywać rodzina.. To straszne i 3mam kciuki:(
(20.01.2007, 20:15)
kalusia1506
Niech wszystko będzie dobrze.... :(
(20.01.2007, 20:14)
MG
"fajne" tak ??? : )
(20.01.2007, 20:14)
MArcinek
Tragiczny byl ten upadek ale wierzymy ze wszytko wroci do normy 3maj sie JAnek !!! :(
(20.01.2007, 20:13)
piter
to było fajne ale i dramatyczne
(20.01.2007, 20:13)
Dona
jak zobaczyłam krew i ten upadek to poprostu same łzy płynęły... niech on wyzdrowieje...
(20.01.2007, 20:12)
Swider@@
Jak to się wszystko skończy nikt nie wie, ale wszyscy kibice skoków na pewno są sercem z Mazochem. Miejmy nadzieję, że z tego wyjdzie.
(20.01.2007, 20:11)
Madzia
wiem że jesteś w krytycznym stanie ale trzymam za ciebie kciuki

(20.01.2007, 20:11)
Einstein
Oby czaszki, a nie mózgu :(
(20.01.2007, 20:10)
Einstein
Niestety mamy niewielki wpływ na warunki :((
Od paru lat widzę, że wiele konkursów kończy się loteryjnie... Wygrywają Ci, którym się "udało", bo im powiało, bo innych zepchnął wiatr...
Co możemy na to poradzić?
Czy da się jakoś tak obudować skocznie, żeby choć w części zabezpieczyć się przed nagłymi i mocnymi podmuchami?
(20.01.2007, 20:09)
martula
bedzie dobrze..... Janek trzymaj sie:*:*:*
(20.01.2007, 20:08)
MG
z tego co wiem, skoczek popelnil blad, bo rozluznil prawa noge (Tajner mowil w tvp). ale to i tak wina wiatru, nawet posrednio..
(20.01.2007, 20:07)
marta
niejmy nadzieje ze wiecej takich sytuacji nie bedzie jutrzejsze zawody beda przeprowadzone w lepszych warunkach
(20.01.2007, 20:05)
martula
bedzie dobrze..... Janek trzymaj sie:*:*:*
(20.01.2007, 20:04)
adi
Najgorsze było jak zobaczyłem że jest niepszytomny.JANEK BEDZIE DOBRZE!!!
(20.01.2007, 20:04)
marta
mam nadzieje
ze wszystko bedzie dobrze
Jan Mazoch bedzie zdrowy
trzymam za Ciebie kciuki
(20.01.2007, 20:04)
Einstein
cóż, zemdlała widząc krew i poobcieraną twarz pewnie...
Skoro lekarze twierdzą, że zewnętrznie wszystko ok, to w zasadzie gorzej :( Bo pewnie wewnętrzne obrażenia są niemałe :(((( Oby jak najszybciej wrócił do zdrowia...
Czy ktoś może na spokojnie napisać, czy to wina wiatru, czy też jakiś błąd skoczka? Gdyż dominują bardzo emocjonalne wypowiedzi (co zresztą nie jest dziwne)...
(20.01.2007, 20:03)
Frytka
Wracaj do zdrowia :)))))))
(20.01.2007, 20:02)
mido
Janek trzymaj sie !
(20.01.2007, 20:02)
martula
bedzie dobrze..... Janek trzymaj sie:*:*:*
(20.01.2007, 20:01)
lille
MUSI BYĆ DOBRZE! Myślę, że co najwyżej może mu grozić medal na igrzyskach w 2010 r. Pamiętacie Ammanna i Morgensterna?Będzie dobrze:)
(20.01.2007, 20:00)
Emu
Napisałam Stawemu na GG, żeby usunął mój komentarz i dał to jako aktualizację.
(20.01.2007, 20:00)
Einstein
a, już wiem... :(
Trzymaj się chłopie!!
(20.01.2007, 19:59)
Einstein
Czy to prawda? Czemu zniknęło?
"Jak relacjonuje nasz wysłannik z Zakopanego, dziewczyna innego czeskiego skoczka - Jana Matury, obecna przy karetce pogotowia zemdlała, gdy zobaczyła z bliska, w jakim stanie jest Mazoch."
(20.01.2007, 19:59)
Glazeczka
Mam nadzieję, że wszystko będzie dobrze. Trzymam kciuki za Jana...
(20.01.2007, 19:58)
lilcia
straszne.... az mi sie słabo zrobiło-biedny facet =( przykry wypadek-i to jeszcze u nas w dodatku =( .oby bylo ok
(20.01.2007, 19:56)
Fanka Skoków
Musi byc dobrze!!!Trzymajmy kciuki
(20.01.2007, 19:55)
bacia
Biedny oby nic sie nie stało
(20.01.2007, 19:53)
adi
Jak zobaczyłem upadek to mnie ciarki przeszły.zwolnić TEPESA
(20.01.2007, 19:52)
Dodaj komentarz
Jesteś niezalogowany!
Zaloguj się lub komentuj jako gość
« regulamin komentowania »
Kategorie użytkowników
niezarejestrowany
zarejestrowany
redaktor
VIP
Zły stan Jana Mazocha
Zły stan Jana Mazocha

Zły stan Jana Mazocha

Najbliższe zawody
28 października 2021 (czwartek)
16:00
MP Zakopane
odprawa techniczna
17:00
MP Zakopane
oficjalny trening
18:30
MP Zakopane
seria próbna K
18:45
MP Zakopane
kwalifikacje M
20:00
MP Zakopane
konkurs ind. K
20:15
MP Zakopane
konkurs ind. M
29 października 2021 (piątek)
11:00
MP Zakopane
seria próbna (druż.)
11:45
MP Zakopane
konkurs druż.
12 listopada 2021 (piątek)
18:00
FIS Cup Falun
odprawa techniczna K/M
13 listopada 2021 (sobota)
09:00
FIS Cup Falun
oficjalny trening K
09:45
FIS Cup Falun
seria próbna K
10:30
FIS Cup Falun
konkurs ind. K
13:00
FIS Cup Falun
oficjalny trening M
14:00
FIS Cup Falun
seria próbna M
15:00
FIS Cup Falun
konkurs ind. M
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Raporty specjalne - wszystko w jednym miejscu
Zainteresowała Cię tematyka najnowszego artykułu i chcesz wiedzieć więcej? Sprawdź nasze raporty specjalne...
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalności serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wyłączyć w ustawieniach Twojej przeglądarki internetowej.
Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu identyfikacji użytkowników piszących komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomości drogą mailową itp. i nie będą w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2021 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich