Wyniki końcowe | ||||
zawodnik | odl. 1 | odl. 2 | pkt | |
1 |
Dimitry Ipatov (Rosja) |
108.0 |
103.5 |
265.5 |
2 |
Yong Jik Choi (Korea Pd.) |
103.0 |
101.0 |
260.0 |
3 |
Denis Kornilov (Rosja) |
98.5 |
104.0 |
252.5 |
4 |
Manuel Fettner (Austria) |
103.5 |
106.5 |
250.0 |
5 |
Florian Liegl (Austria) |
105.0 |
103.5 |
246.0 |
6 |
Yoshihiko Osanai (Japonia) |
102.0 |
96.0 |
245.5 |
7 |
Heung Chul Choi (Korea Pd.) |
96.0 |
102.0 |
240.5 |
8 |
Jure Bogataj (Słowenia) |
98.5 |
96.5 |
238.5 |
9 |
Bastian Kaltenböck (Austria) |
99.0 |
95.5 |
237.0 |
10 |
Stefan Kaiser (Austria) |
96.0 |
98.0 |
235.5 |
11 |
Shusaku Hosoyama (Japonia) |
95.5 |
98.5 |
234.5 |
|
Petr Chaadaev (Białoruś) |
97.5 |
97.0 |
234.5 |
13 |
Shuji Endo (Japonia) |
98.5 |
94.5 |
233.0 |
14 |
Emil Muljukov (Rosja) |
96.0 |
95.5 |
228.0 |
15 |
Krystian Długopolski (Polska) |
93.5 |
96.5 |
227.0 |
16 |
Branko Iskra (Słowenia) |
95.0 |
93.0 |
224.5 |
17 |
Maksim Anisimov (Białoruś) |
97.0 |
102.5 |
224.0 |
18 |
Nejc Frank (Słowenia) |
93.0 |
94.5 |
220.0 |
19 |
Krzysztof Styrczula (Polska) |
94.0 |
92.5 |
217.0 |
20 |
Damien Maitre (Francja) |
92.0 |
94.0 |
216.0 |
|
Chil Gu Kang (Korea Pd.) |
93.0 |
92.5 |
216.0 |
22 |
Alexey Korolev (Kazachstan) |
96.0 |
91.0 |
215.5 |
23 |
Volodymyr Boschuk (Ukraina) |
89.5 |
96.5 |
214.5 |
|
Tomisław Tajner (Polska) |
94.5 |
90.5 |
214.5 |
25 |
Asan Tahtahunov (Kazachstan) |
95.0 |
88.5 |
210.0 |
26 |
Luka Bardorfer (Słowenia) |
93.5 |
90.0 |
209.0 |
27 |
Hyun Ki Kim (Korea Pd.) |
90.5 |
91.0 |
208.0 |
28 |
Tomas Kyncl (Czechy) |
91.5 |
91.0 |
207.5 |
|
Pekka Salminen (Finlandia) |
90.0 |
93.0 |
207.5 |
30 |
Anti Lehtinen (Finlandia) |
92.0 |
89.5 |
206.0 |
31 |
Ivan Karaulov (Kazachstan) |
96.0 |
87.5 |
205.5 |
32 |
Vitaliy Shumbarets (Ukraina) |
91.5 |
90.5 |
204.5 |
33 |
Evgeni Plekhov (Rosja) |
90.0 |
90.0 |
201.0 |
34 |
Matija Druml (Austria) |
91.0 |
87.5 |
199.5 |
35 |
Nikolas Fettner (Austria) |
88.0 |
89.5 |
198.5 |
36 |
Yang Li (Chiny) |
89.0 |
88.5 |
195.5 |
37 |
Aleksander Lasarovich (Ukraina) |
89.5 |
86.5 |
188.0 |
38 |
Saso Tadic (Słowenia) |
93.0 |
89.0 |
185.0 |
|
Yuta Funato (Japonia) |
87.5 |
85.5 |
185.0 |
|
Zhandong Tian (Chiny) |
87.5 |
85.5 |
185.0 |
41 |
Ivan Sobolev (Białoruś) |
85.5 |
86.0 |
182.0 |
42 |
Mickael Chappuis (Francja) |
91.5 |
80.0 |
181.5 |
43 |
Chenhui Xing (Chiny) |
88.5 |
86.0 |
180.5 |
44 |
Hyung Gu Hyun (Korea Pd.) |
85.5 |
86.0 |
179.0 |
45 |
Robert Fatchullin (Rosja) |
85.5 |
86.0 |
175.0 |
46 |
Grzegorz Sobczyk (Polska) |
90.0 |
86.0 |
173.5 |
47 |
Jianxun Wang (Chiny) |
86.5 |
81.5 |
172.0 |
48 |
Vitaliy Prokopyuk (Ukraina) |
87.0 |
79.0 |
169.5 |
49 |
Florian Pinel (Francja) |
83.5 |
87.0 |
167.5 |
50 |
Billy Chedal (Francja) |
77.0 |
84.0 |
159.5 |
|
Guang Yang (Chiny) |
81.5 |
83.0 |
159.5 |
52 |
Nazariy Prokopyuk (Ukraina) |
83.5 |
79.5 |
156.0 |
53 |
Stefano Chiapolino (Włochy) |
81.0 |
80.0 |
155.5 |
54 |
Andrei Balazs (Rumunia) |
77.5 |
82.0 |
152.5 |
55 |
Antti Joutjaervi (Finlandia) |
79.0 |
75.0 |
143.0 |
56 |
Jianping Sun (Chiny) |
78.0 |
74.0 |
134.0 |
Najbliższe transmisje i programy | ||
teraz w TV |
Eurosport w Player.pl | Vikersund | 2. konkurs, HS 240 |
dzisiaj 12:26 |
Eurosport w Player.pl | Vikersund | 2. konkurs, HS 240 |
dzisiaj 12:53 |
Eurosport w Player.pl | Vikersund | 2. konkurs, HS 240 |
dzisiaj 13:27 |
Eurosport w Player.pl | Vikersund | 2. konkurs, HS 240 |
dzisiaj 15:15 |
Eurosport w Player.pl | Vikersund | 2. konkurs, HS 240 |
dzisiaj 15:52 |
Eurosport w Player.pl | Vikersund | 2. konkurs, HS 240 |
jutro 01:30 |
Eurosport w Player.pl | Vikersund | Konkurs kobiet, HS 240 |
jutro 07:30 |
Eurosport w Player.pl | Vikersund | 2. konkurs, HS 240 |
jutro 08:00 |
Eurosport w Player.pl | Vikersund | 2. konkurs, HS 240 |
jutro 15:30 |
Eurosport w Player.pl | Vikersund | 2. konkurs, HS 240 |