Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
4
6
8
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
paĽdziernik 2021
Najbliższe zawody
13.11.2021, godz. 10:30
Falun HS-100
FIS Cup K

Znamy już wstępne składy drużyn na zawody P¦ w Zakopanem. Organizatorzy zapowiadaj± 68 skoczków z 15 krajów. Zabraknie m.in.: Japończyków, Koreańczyków, Chińczyków, Estończyków, Białorusinów oraz Amerykanów. Na starcie nie zobaczymy również dwóch znanych Austriaków: Andreasa Koflera i Andreasa Widhoelzla, którzy ostatnio nie błyszcz± form±. Zast±pi± ich Mario Innauer i zawodnik z polskimi korzeniami - Arthur Pauli.

Polacy zgłosili 12-osobowy skład: Adam Małysz, Kamil Stoch, Stefan Hula, Robert Mateja, Piotr Żyła, Rafał ¦liż, Wojciech Tajner, Tomasz Pochwała, Łukasz Rutkowski, Wojciech Skupień, Marcin Bachleda i Dawid Kowal. Po raz kolejny nie dano szansy Mateuszowi Rutkowskiemu. Na swój debiut poczekać jeszcze musi Klimek Murańka.

Składy drużyn:

Austria
Schlierenzauer, Morgenstern, Koch, Hoellwarth, Loitzl, Fettner, Innauer, Pauli

Finlandia
Ahonen, M.Hautamaeki, Lappi, Kiuru, Lindstroem, Olli

Norwegia
Jacobsen, Romoeren, Ljoekelsoey, Bystoel, Bardal, Hilde

Niemcy
Uhrmann, Schmitt, Ritzerfeld, Mechler, Ulmer

Słowenia
Benkovic, Damjan, Kranjec, Pikl, Urbanc

Szwajcaria
Ammann, Kuettel, Moellinger, Landert

Czechy
Janda, Matura, Koudelka, Hajek, O.Vaculik

Rosja
Vassiliev, Fatchullin, Rosliakov

Francja
Chedal, Descombes, Lazzaroni

Włochy
Colloredo, Bolognani, A.Morassi

Kazachstan
Karaulov, Zhaparov

Szwecja
Erikson, I.Grimholm

Kanada
Baxter, Read

Słowacja
Mesik

Program zawodów:

pi±tek, 19 stycznia 2007
11:00 - oficjalny trening (2 serie)
16:00 - oficjalny trening (1 seria)
17:00 - kwalifikacje

sobota, 20 stycznia 2007
16:00 - seria próbna
17:00 - konkurs

niedziela, 21 stycznia 2007
12:15 - kwalifikacje
13:45 - konkurs
Typuj wyniki i wygrywaj nagrody!
« styczeń 2007 - wszystkie artykuły
Komentarze
Marcin
Miejsca Polaków W 1 konkursie

5.Małysz

12.Stoch

14.Rutkowski

17. Hula

24.Bac hleda

26.¦liz

29.Tajner

30. Pochwała

35.Mateja

40.Skupie ń
a kowal,żyła bez kwalifikacji
(18.10.2018, 16:24)
laura
Jezu!!!Romeron powinien wygrać i tyle :) Kocham Norwegów :P
(19.01.2007, 08:59)
pawel
tak no nie ma pieciu druzyn nie ma Koflera i Widhelza tego drugiego to zrozumiale a Kofler pewnie z 15 wypadnie no ciekawe zawody beda
(18.01.2007, 20:18)
sylwia
KAMIL STOCH prezentuje dobr± formęęęęę
będzie w 10-20

SYLWIA PABIS
(18.01.2007, 10:11)
sylwia
moim zdaniem faworytem zawodów w zakopanym będzie G.Schlierenzauer choć Adam powinien zawlczyczyć i choć raz być na podium
SYLWIA PABIS
(18.01.2007, 10:07)
dsad
A polski ?
(17.01.2007, 19:19)
MaNiAcZkA sKI...:P
Nie no Koflera nie będzie...ale kicha...:( A ja znowu chciałam z nim zdjecie sobie zrobić:(( Ale...:( Za rok już musi być..bo normalnie...będzie Ľle...:(
(17.01.2007, 10:12)
Miejsca Polaków w 1 konkursie
2.Małysz
4.Stoch
19. Hula
22.Skupień
34.M ateja
38.Żyła
42.¦li ż
46.Rutkowski
49.Ko wal
52.Bachleda
62.P ochwala
67.Tajner (68 nie wystartuje)
(17.01.2007, 09:43)
Miejsca Polaków w 1 konkursie
2.Małysz
4.Stoch
19. Hula
22.Skupień
34.M ateja
38.Żyła
42.¦li ż
46.Rutkowski
49.Ko wal
52.Bachleda
62.P ochwala
67.Tajner (68 nie wystartuje)
(17.01.2007, 09:36)
Usia
@run
Ja wcale nie twierdzę, że trzeba machn±ć ręka nad Mateuszem. Mówię tylko, że obecnie jest zupełnie bez formy. Widziałam jego skoki na MP w paĽdzierniku, i barddzo mnie one zdołowały.
Mam nadzieję jednak, że Mateuszowi uda się wrócić do dobrej formy, ale to zależy teraz tylko od niego.
(17.01.2007, 00:43)
Lilu¶
Brawo Mario!!! ¦wietny wybór!!!
(16.01.2007, 22:38)
Pedro
Rosjanie zaszokowali nie bior±c Kornilova i Ipatova.
Co do Kazachów to brakuje mi Karpienki, on ma już ptk w tym sezonie P¦ za zajęcie 19 miejsca w GaPa. Szkoda że nie ma Koflera. A co do Polaków to nie rozumie wystawienia Pochwały który w słabo obsadzonych COC w Sapporo zdobył ptk tylko w 1 konkursie na 3. Już lepiej było bo np. Kubackiego czy którego¶ z braci Kot, niech się oskacz±, raczej ptk by nie zdobyli ale lepiej dać szansę młodym żeby się pokazali bez ptk niż żeby Pochwała się pogr±żył i także nie zdobył ptk, baaa żeby się wogulu nie zakwalifikował do konkursu:D.
(16.01.2007, 21:58)
Zula
@run
z całym szacunkiem dla ciebie: ale Mateusz Rutkowski dostał już tyle szans, że na więcej nie powinien liczyć. Kto go ma odbudować jesli on sam nie chce współpracować???
Tamtym, jak mówisz o Tajnerze i Pochwale, przynajmniej chce sie pojawiać na treningach i nie s± przyłapywani na tym czym nie powinni się zajmowac podczas zgrupowań.
Skoro trenerzy tak zdecydowali to maj± ku temu na pewno jakis powód. Choć akurat uważam, że W. Tajner i T. Pochwała powinni posiedzieć i popatrzeć na skoki kolegów, albo jako przedskoczkowie skakać.
(16.01.2007, 21:19)
run
Usia
Z całym szacunkiem do Ciebie: uważam, że Mateusz Rutkowski jest kim¶ na kogo można liczyć na skoczni, wilokrotnie to pokazał. W przeciwieństwie do T. Pochwały i Tajnerów. Jemu mozna dać szansę, odbudowac go psychicznie, tamtym za¶ już nic nie pomoże.
(16.01.2007, 21:05)
ania*
Szkoda,że zabraknie Koflera :((
(16.01.2007, 19:01)
ghbg
a co z Peterka?wie ktos?
g
(16.01.2007, 16:36)
ciekawy
Jest nadzieja że i Urbański i Wantulok będ± również mogli jako przedskoczkowie wykazać swoj± wyższo¶ć nad kadr± T.
(16.01.2007, 16:07)
Usia
Z całym szacunkiem, ale czemu miano dac szanse Mateuszowi, który jest zupełnie bez formy skoro nie dano jej Wantulokowi i Urbańskiemu?
Szokujacy dla mnie tez jest widok na liscie wstępnej T. Pochwały i W. Tajnera. Na domiar złego te osoby moga w treningu (skacz±c z 50 belki) wyeliminować kogos z pozostałych, a w kwalifikacjach potem z niskiej belki zaj±ć 2 ostatnie miejsca (jak zwykle).
(16.01.2007, 15:48)
ciekawy
na pewno Klimek jako przedskoczek będzie widoczny i długo¶ci± skoków od iv/v dziesi±tki w konkursie nie będzie odbiegał.
(16.01.2007, 15:26)