Wyniki końcowe | ||||
zawodnik | odl. 1 | odl. 2 | pkt | |
1 |
Bastian Kaltenböck (Austria) |
130.0 |
122.0 |
250.1 |
2 |
Jan Mazoch (Czechy) |
124.5 |
127.0 |
249.7 |
|
Morten Solem (Norwegia) |
132.5 |
119.0 |
249.7 |
4 |
Thomas Lobben (Norwegia) |
128.5 |
119.5 |
242.4 |
5 |
Fumihisa Yumoto (Japonia) |
131.5 |
116.0 |
241.5 |
6 |
Wojciech Skupień (Polska) |
124.0 |
123.0 |
240.6 |
7 |
Keita Umezaki (Japonia) |
126.0 |
120.0 |
238.8 |
8 |
Kenshiro Ito (Japonia) |
128.5 |
116.5 |
237.5 |
9 |
Lauri Hakola (Finlandia) |
119.0 |
124.0 |
232.4 |
10 |
Hiroki Yamada (Japonia) |
118.0 |
123.5 |
230.2 |
11 |
Akira Higashi (Japonia) |
129.0 |
113.5 |
228.0 |
12 |
Marcin Bachleda (Polska) |
124.5 |
114.5 |
225.2 |
13 |
Yoshihiko Osanai (Japonia) |
117.0 |
121.5 |
223.8 |
|
Shohei Tochimoto (Japonia) |
126.0 |
112.5 |
223.8 |
15 |
Andreas Vilberg (Norwegia) |
126.0 |
112.5 |
223.3 |
16 |
Shuji Endo (Japonia) |
112.5 |
125.0 |
221.5 |
17 |
Rafał Śliż (Polska) |
125.0 |
112.5 |
221.0 |
18 |
Gregory Baxter (Kanada) |
113.5 |
123.0 |
219.2 |
19 |
Daniel Lackner (Austria) |
125.0 |
111.0 |
218.8 |
20 |
Roland Mueller (Austria) |
124.5 |
110.5 |
217.0 |
21 |
Stanislav Oshepkov (Rosja) |
110.0 |
125.0 |
215.5 |
22 |
Ondrej Vaculik (Czechy) |
114.0 |
119.0 |
210.4 |
23 |
Kalle Keituri (Finlandia) |
116.5 |
113.5 |
206.5 |
24 |
Stephan Hocke (Niemcy) |
120.5 |
108.0 |
202.3 |
25 |
Mathias Hafele (Austria) |
114.5 |
112.0 |
199.7 |
26 |
Julian Musiol (Niemcy) |
112.0 |
111.5 |
194.3 |
27 |
Evgeni Plekhov (Rosja) |
116.0 |
101.5 |
181.5 |
28 |
Clint Jones (USA) |
110.5 |
105.5 |
174.3 |
29 |
Alexey Silaev (Rosja) |
110.0 |
100.0 |
167.5 |
30 |
Juha-Matti Ruuskanen (Finlandia) |
111.0 |
99.5 |
166.4 |
31 |
Martin Cikl (Czechy) |
108.5 |
|
90.3 |
32 |
Yusuke Endo (Japonia) |
108.0 |
|
89.4 |
33 |
Hyun Ki Kim (Korea Pd.) |
107.0 |
|
87.1 |
34 |
Chil Gu Kang (Korea Pd.) |
106.0 |
|
86.3 |
35 |
Tommy Ingebrigtsen (Norwegia) |
106.5 |
|
84.7 |
36 |
Yuumu Harada (Japonia) |
106.0 |
|
84.3 |
37 |
Mackenzie Boyd-Clowes (Kanada) |
104.5 |
|
81.6 |
38 |
Trevor Morrice (Kanada) |
103.5 |
|
79.8 |
39 |
Stefan Read (Kanada) |
103.0 |
|
78.9 |
40 |
Kota Endo (Japonia) |
99.5 |
|
72.6 |
|
Hyung Gu Hyun (Korea Pd.) |
99.5 |
|
72.6 |
|
Tomasz Pochwała (Polska) |
99.5 |
|
72.6 |
43 |
Tsubasa Chonan (Japonia) |
|
DSQ |
DSQ |
klasyfikacja generalna Pucharu Kontynentalnego »
wirtualna klasyfikacja Kont. Listy Rankingowej (CRL) »
Najbliższe transmisje i programy | ||
dzisiaj 10:35 |
Eurosport w Player.pl | Vikersund | 2. konkurs, HS 240 |
dzisiaj 11:08 |
Eurosport w Player.pl | Vikersund | 2. konkurs, HS 240 |
dzisiaj 12:26 |
Eurosport w Player.pl | Vikersund | 2. konkurs, HS 240 |
dzisiaj 12:53 |
Eurosport w Player.pl | Vikersund | 2. konkurs, HS 240 |
dzisiaj 13:27 |
Eurosport w Player.pl | Vikersund | 2. konkurs, HS 240 |
dzisiaj 15:35 |
Eurosport w Player.pl | Vikersund | 2. konkurs, HS 240 |
dzisiaj 16:12 |
Eurosport w Player.pl | Vikersund | 2. konkurs, HS 240 |
jutro 01:30 |
Eurosport w Player.pl | Vikersund | Konkurs kobiet, HS 240 |
jutro 07:30 |
Eurosport w Player.pl | Vikersund | 2. konkurs, HS 240 |
jutro 08:00 |
Eurosport w Player.pl | Vikersund | 2. konkurs, HS 240 |