Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
4
6
8
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
paĽdziernik 2021
Najbliższe zawody
13.11.2021, godz. 10:30
Falun HS-100
FIS Cup K

Prognozy pogody dla okolic skoczni Vikersund na 13 i 14 stycznia, kiedy to maj± odbyć się konkursy P¦, nie s± niekorzystne. Zawody lotów narciarskich s± zagrożone głównie z powodu prognoz silnego wiatru. "Silny front niskiego ci¶nienia przejdzie w okolicach Vikersund wła¶nie podczas weekendu. Duże opady deszczu ustan± co prawda przed sobot±, ale nie silny wiatr" - powiedział główny meteorolog Norwegii Oeyvind Johnsen.

Czyżby konkursy w Vikersund miałby być kolejnymi w tym sezonie, gdzie szyki pokrzyżuje pogoda? "Będziemy mieli do dyspozycji wiele godzin. Jeżeli w ci±gu dnia będzie silnie wiało poczekamy do wieczora" - zapewnia kierownik P¦ w Vikersund, Ole Gunnar Fidjestoel - "Skocznia posiada nowe o¶wietlenie umożliwiaj±ce rozegranie konkursu nawet póĽnym wieczorem".

Pierwsze oficjalne treningi (3 serie) zaplanowano na czwartkowe popołudnie. "Gwarantujemy, że skocznia jest bardzo dobrze przygotowana. Skoki próbne odbęd± się już w ¶rodę lecz uczestnicy konkursu będ± mogli wej¶ć na obiekt dopiero w czwartek" - zakończył Fidjestoel.
Typuj wyniki i wygrywaj nagrody!
« styczeń 2007 - wszystkie artykuły
Komentarze
Dominik
Dlaczego Adam Małysz tak słabo skacze. Czy zamało trenuje
(13.01.2007, 11:09)
pawel
spoko zawody pod znakiem zapytania ale mam nadzieje ze bedzie dobrze
(11.01.2007, 21:32)
timo
chciałbym zobaczyć skoki na mamucie przy o¶wietleniu
(10.01.2007, 17:03)
lille
Nie okłamujmy się, zimy już nie bedzie w tym roku. Co bardziej kreatywni organizatorzy poradz± sobie z tym.
(10.01.2007, 15:02)
natalia
Nieno jak na poczatku sezonu odwolali zawody w harrahovie to teraz w vikresund. za 2 tygodnie zawody w zakopanem a sniegu nic!!! Zima kiedy bedziesz???
(10.01.2007, 13:59)
Wehrmacht
No to zas moga byc niesprawiedliwe konkursy!!! I zas Polakom zabraknie szczescia...
(10.01.2007, 13:57)
WARAN
LUDZIE BEDA ZAWODY NIE PRZEJMUJCIE SIE GłUPIM GADANIEM.BEDZIE MNóSTWO EMOCJI I NOWE REKORDY MóWIE WAM!!! :)
(10.01.2007, 12:33)
JUREK
JESZCZE NIGDY NIE WIDZIAłEM SKOKóW W VIKERSUND.BARDZO CHCIAłBYM JE ZOBACZYC.MAM NADZIEJE , żE POGODA NIE POKRZYżUJE MI PLANóW
(10.01.2007, 12:32)
Backstreet Girl
jak zwykle ta okropna pogoda
(10.01.2007, 11:17)
Zula
Zagrożone i zagrożone!!! Co to za zima??? Jeszcze nie pamiętam takiego sezonu, zeby musielizastanawiać się sk±d wzia¶ć ¶nieg, żeby rozegrać konkursy. Makabra. Mam nadzieję, ze na M¦ nie będ± mieli takich problemów jak teraz:)
(10.01.2007, 10:46)
dsad
racja
(10.01.2007, 09:38)
Ewa Ulińska
Nie podoba mi się to, że z góry zakładaj± problemy. Vikersund to nie jest aż taka zła skocznia i może być dużo lepsza, jeżeli dostan± pieni±dze na przebudowę - skocznia byłaby odrobinę przesunięta i w rezultacie bardziej "wpuszczona" w teren, mniej wystawiona na wiatr. Tylko ludzie s± do tej skoczni uprzedzeni i od razu zaczynaj± straszyć, że tam się nie da skakać. Może niech najpierw poczekaj± na zawody...
(09.01.2007, 23:24)
uskotko
fronty maj± to do siebie, zwłaszcza w Skandynawii, że lubi± przechodzić szybciej, niż się je zapowiada. Albo wolniej. Takie prognozy s± do kitu, mówi±c obcesowo. Jeszcze się okaże, że będzie piękna pogoda i zero wiaterku. Oby!!!
(09.01.2007, 21:36)
Luk
To po kiego grzyba zbudowali tę skocznię koło Atlantyku :/
(09.01.2007, 20:52)
May
Nie, znowu... Ta pogoda tej 'zimy' mnie dobija, prawie nigdzie nie ma ¶niegu! Mam tylko nadzieje, że w Zakopanem uda się przeprowadzić zawody, bo to byłaby straszna strata, gdyby z powodu głupiego ¶niegu (a raczej jego braku) najlepsze zawody na ¶wiecie mogłyby się nie odbyć! Trzymajmy kciuki, i to mocno!
(09.01.2007, 20:51)