odchudzona wersja portalu - na czas wzmożonego ruchu na stronie
Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
6
7
8
9
13
14
15
16
20
21
22
23
24
25
26
30
grudzień 2021
Najbliższe zawody
05.12.2021, godz. 16:00
Wisła HS-134

124 metry w pierwszej serii i 126,5 metra w serii finałowej oraz w rezultacie szóste miejsce. To rezultat Adama Małysza w dzisiejszym konkursie Turnieju Czterech Skoczni w Innsbrucku. Skoczek z Wisły jest zadowolony z uzyskanego wyniku, jednak jak sam podkre¶la zabrakło mu szczę¶cia, tak bardzo potrzebnego w skokach narciarskich.

"Oba moje skoki były naprawdę dobre. Brakło mi tylko trochę szczę¶cia" - mówił po zawodach Adam Małysz - "Mam nadzieję, że będzie coraz lepiej w następnych konkursach. Cieszę się z tego, że cały czas jestem w czołówce, choć rywale prezentuj± się znakomicie" - dodał Polak.

Po trzech konkursach TCS Małysz plasuje się na pi±tym miejscu, trac±c do lidera klasyfikacji, Andersa Jacobsena 18,7 punktu. Ostatnia odsłona 55. TCS zaplanowana została na niedzielę, 7 stycznia. "Jutro znów trening, a potem konkurs w Bishofshofen. Cały czas czekam na swoje podium" - zakończył Małysz.
Typuj wyniki i wygrywaj nagrody!
« styczeń 2007 - wszystkie artykuły
Komentarze
Fanka
@ Zula
Prawie poryczała¶ się? To i tak jeste¶ osob± bardziej opanowan± ode mnie. Ja plakałam, płakałam i nie mogłam się nacieszyć, zwłaszcza zwycięstwem na dużej skoczni.
(05.01.2007, 13:02)
Zula
@Fanka
Mi też ten sezon przypomina sezon 02/03. I to jak bardzo. Małysz wtedy też ocierał się o podium, czasem na nie wskoczył, było dobrze, ale był taki mały niedosyt, że nie jest lepiej. Zawody w Japonii- wszyscy głowili się po co mu to było, a dzi¶ wiem, żejednak punkty tam zdobyte były potrzebne do trzeciej kuli. Opuszczone zawody były prawie tragedi± narodow±. Aż Małysz wyskoczył na M¦- dwa złote medale, nie dał szans rywalom. Boże to był sezon- dla mnie najwspanialszy. Prawie się poryczałam ze szczę¶cia.
Może w tym roku taka mała powtórka???
(05.01.2007, 09:39)
Fanka
Pamiętacie sezon 2002/2003? Wtedy też Adam nie zacz±ł, jak na oczekiwania kibiców, zbyt rewelacyjnie. Na ogół mie¶cił się w pierwszej szóstce, ale kilkakrotnie wyl±dował poza pierwsz± dziesi±tk±. Przełom nast±pił w Zakopanem (dwa trzecie miejsca), niezłe występy w Japonii: Hakuba - 5, Sapporo - 2 razy 6. Powrót na loty do B-M (3. i 4.), opuszczenie Willingen... A cudowna passa zaczęła się 22.02.2003 r., o czym chyba wszyscy Jego fani wiedz±. Więc teraz też może mieć całkiem optymistyczny sezon. Szkoda trochę TCS, ale podium jest całkiem realne. Poza tym: już za dwa tygodnie Zakopane!! I to nas musi już cieszyć.
(04.01.2007, 22:27)
Valentino
Brawo Adam jest dobrze obys jak najczesciej ladowal w pierwszej 6 ale ja wole podia jak wszyscy jest dobrze Zakopane bedzie nasze.GO GO ADAM!!!
(04.01.2007, 22:07)
Valentino
Brawo Adam jest dobrze obys jak najczesciej ladowal w pierwszej 6 ale ja wole podia jak wszyscy jest dobrze Zakopane bedzie nasze.GO GO ADAM!!!
(04.01.2007, 21:59)
Gosia_Poma
Super dla Adam :-)))
(04.01.2007, 21:15)
Daro
Witam wszystkich fanów skoków narciarskich!!! Zadowale mnie postawa Adasia i kamila, mam nadzieje że w Bishofshofen adam stanie na najwyrzszym stopniu podium!!! **Pozdro**
(04.01.2007, 20:43)
dzidzia
Dobrze że adas prezentuje dobr± wysok± forme i cały czas jest w czołówce, mam nadzieje że w Bishofshofen bedzie na 1 miejscu,a w generalce na 1!!!
(04.01.2007, 20:38)
greg
Witam fanów skoków narciarskich! Droga Redakcjo!! Nick RR raz pzekln±ł wulgarnie. Prosze co¶ z tym zrobić. Bardzo dobre skoki dzi¶ oddał małysz, jestem zadowolony z Adama. Jest w czołówce, ale... Czy Adasm Małysz zdobedzie PUCHASR ¦WIATA W SKOKACH NARCIARSKICHJ?? KTÓE MIEJSCE ZAJMIE W 55 TURNIEJU CZTERECH SKOCZNI?? Ja stawiam na ten turniej, że 2-3, a w Pucharze swiata będzzie 3!! :) Pozdrawiam serdecznie skoczków i fanów tej dyscypliny
P.S O której bed± treningi i kawlifikacje na stronie interbnetowej: www.live.skokibnarciarskie.pl ?? Czekam na odpowiedzi na mój komentarz. :))
(04.01.2007, 18:24)