Drzwi wewnętrzne i zewnętrzne Hörmann - ciepło i bezpieczeństwo w Twoim domu
Zaloguj się
Kalendarz zawodów
3
4
5
6
7
10
11
12
13
14
17
18
19
20
24
25
26
27
luty 2020
Najbliższe zawody
28.02.2020, godz. 17:30
Lahti HS-130

Norwegowie nie mog± zapisać sobie do udanej inauguracji Pucharu ¦wiata 2006/2007. Skoki podopiecznych Miki Kojonkoskiego nie należały do zadowalaj±cych.

Zakłady bukmacherskie przez internet | Fortuna - Legalny Bukmacher
Zdaniem fińskiego szkoleniowca słab± dyspozycję prezentuj± Roar Ljoekelsoey oraz Bjoern Einar Romoeren.

- Roar stracił wyczucie i sw± pewno¶ć siebie – powiedział Kojonkoski.

Skoczek też czuje, że nie jest w optymalnej formie.

- Nic nie jest tak jak powinno. Brakuje wyczucia jakie miałem do tej pory – twierdzi skoczek.

Jeżeli w Lillehammer obaj Norwgowie nie zaprezentuj± się lepiej, to czeka ich przerwa w pucharowych startach i trening indywidualny.
Typuj wyniki i wygrywaj nagrody!
« listopad 2006 - wszystkie artykuły
Komentarze
Fanka
@ Lavu¶
Niestety, forma zawodników nie zależy od naszej na ni± zgody. Ale ja też się z Tob± zgadzam - musza wrócić do formy!!!
(30.11.2006, 13:03)
Lavu¶
No nie no! Ja się nie zgadzam! :( buuu...... musz± złapać formę!
(29.11.2006, 17:26)
crazy21
nie wyobrazam sobie P¦ bez nich!mam nadzieje ze wkrotce wroca do formy!wierze w nich z calego serduszka!
(29.11.2006, 14:50)
Fanka
@ daf
Ale w konkursach w latach 2003-2004 startowała czołówka: Adam, Janne A., Matti i wielu innych. Rzeczywiscie, w latach 2005-2006 było tych gwiazd znacznie mniej.
(29.11.2006, 14:07)
daf
@Fanko
Ale delikatnie przypominam, że akurat zawody w Japonii ostatnio poważnie traktowane były chyba tylko przez Norwegów i w mniejszym stopniu Austriaków. No i gospodarzy. Pozostali na ogół wysyłali kadry B.
(29.11.2006, 13:52)
Fanka
@ Daria
Zwłaszcza, jak przypmnieć sobie, co Roar wyprawiał w Sapporo, a spo¶ród 8 konkursów rozegranych tam w latach 2003-2006 tylko jeden nie był wygrany przez Norwegów.
(29.11.2006, 13:47)
Daria
No cóż , raz się jest pod wozem , a raz nad .........
Nie zawsze mozna brylowac , przychodza i słabsze dni a nawet sezon , widocznie dopadło teraz to tych dwoje .

Choć , przy spokojnym treningu mog± powrócić do formy i to na same M¦.
(29.11.2006, 12:36)
Fanka
@ Wehrmacht
Niektórzy słabo skacz±cy skoczkowie s± cały czas pewni siebie. A reszty domy¶l się sama...
(29.11.2006, 12:33)
Wehrmacht
Jak beda normalne warunki, to bedzie mozna powiedziec kto ma forme, a kto nie. I nic dziwnego, ze Roar stracil pewnosc siebie, skoro rzeczywiscie slabo skacze. Zaden slabo skaczacy skoczek nie jest pewny siebie. Spytajcie Tonia Tajnera!!!
(29.11.2006, 11:24)
Fanka
Ale nie płaczcie, dziweczyny!!! Przecież chyba pamiętacie, kto był najlepszym Norwegiem na pocz±tku ub. sezonu (zaraz ja sobie chlipnę), a oni zaczęli do¶ć słabiutko, a finiszowali zupełnie ładnie. Na pewno będzie dobrze!!! Chyba to znacie - nieważne, jak się zaczyna, ważne jak sie kończy :-).
(29.11.2006, 10:27)
Backstreet Girl
Nieeeeeeeeeeeeee!!! tylko nie Beinar i Roar!! This is impossible!! to dopiero pocz±tek!! Jeszcze maj± sznase. Dać im szanse!! Dać im szanse!!
(29.11.2006, 10:00)
Fanka
Do momentu P¦ w Zakopanem wróc± do formy. I to jest najważniejsze. Znowu chcę zobaczyć ten ¶mieszny u¶miech Roara i sympatyczn± mordkę Bera. Trzymam za was kciuki, chłopaki!!!
(29.11.2006, 09:25)
kala
Szkoda chłopaków... ale może jednak jeszcze co¶ pokaż±...
(29.11.2006, 01:30)
marmi
No to Bjoerna i Roara możemy już skre¶lić w walce o zwycięstwo w P¦, bo nie wierzę aby było lepiej w najbliższych zawodach...
(29.11.2006, 00:16)
ber
a ja i tak wierzę w bjoerna
(28.11.2006, 23:57)
typowicz
no no...ale w norwegii (lileharmer) sa u siebie,wiec moze tam zlapia znow forme.
(28.11.2006, 21:59)