Drzwi wewnętrzne i zewnętrzne Hörmann - ciepło i bezpieczeństwo w Twoim domu
Zaloguj się
Kalendarz zawodów
3
4
5
6
7
10
11
12
13
14
17
18
19
20
24
25
26
27
luty 2020
Najbliższe zawody
28.02.2020, godz. 17:30
Lahti HS-130

Kolejne zawody Pucharu ¦wiata odbęda się w najbliższy weekend w Lillehammer. Już jutro do Norwegii Polacy pojad± w sile pięciu. Do składu Hannu Lepistoe i Łukasza Kruczka załapali się Adam Małysz, Piotr Żyła, Kamil Stoch, Stefan Hula i Robert Mateja. Stefan jako jedyny nie będzie musiał przykładać się w kwalifikacjach, gdyz ma zapewniony start w pięćdziesi±tce. Dla Roberta Mateji będzie to generalny test, czy ma dalej kontynuowac swoj± karierę, czy też j± zakończyć. O tym kto załapie się do konkursów zadecyduja treningi, które już w czwartek.
Typuj wyniki i wygrywaj nagrody!

« listopad 2006 - wszystkie artykuły
Komentarze
sa
Robert jest dobrym skoczkiem!!!Kto pisze głupoty że powienien ust±pić miejsca Pochwale???CO za idiota to napisał że pochwała jest młody.....Robert is the best!!!
(30.11.2006, 22:50)
daf
Tak jest! Skoro jest lepszy od "młodych" (celowo w cudzysłowiu, bo 24-25 lat to już w pełni dojrzali skoczkowie) Pochwały, ¦liża czy Długopolskiego to wystarczaj±cy powód, żeby nas reprezentował.
Dlaczego niby miałby ust±pić miejsca skoczkom w chwili obecnej słabszym a młodszym?
A młodzi jak już musz± się gdzie¶ oskakać to przecież po to jest PK.
(30.11.2006, 14:32)
Fanka
@ Daria
I nie tylko, jak się skacze ale i jak należy odnosić się do kibiców.
(30.11.2006, 14:08)
Daria
Robert za stary ??
komu¶ tu się co¶ pomylilo chyba , akurat w tym sporcie nie wiek jest istotny a dyspozycja i chęci do uprawiania tej dyscypliny .
Mateja już nieraz udowodnił, że potrafi zaskoczyć , więc niech skacze , jak ma ochotę nawet do 40-stki mi to nie przeszkadza.
Tylko niech komu¶ nie przyjdzie do glowy mówić, że blokuje młodym miejsce :)))
Mlodzi jak będ± dobrzy to sami trafi± do kadry "A" , Mateja nie musi nikomu ustępowac miejsca , a mlodzi niech się ucz± od tych starszych jak się skacze.
(30.11.2006, 13:40)
Fanka
Robert Mateja - jak wino. Im starszy, tym lepszy!!! Niech mu nawet takie glupie my¶li nie przychodz± do głowy, bo naprawdę się zdenerwuję!!!
(30.11.2006, 10:14)
adka
Robert Mateja wcale nie jest za stary!!!Popatrzcie na Okabe!!!
(30.11.2006, 09:38)
pawel
no ciekawy skład przede wszystkim Mateia tu bedzie rywalizacja z Żyła Hula ma sie najlepiej Malysz gorzej ale bedzie dobrze
(29.11.2006, 21:56)
Jasiek
Mateja niech wiesza deski na kołku, bo jest słaby!!!
(29.11.2006, 21:45)
..::^^::..
ej, p. Robert Mateja nie powinien jechać do Lillehammer...jest już z deczka za stary..lepistoe powinien dac szanse młodszym zawodnikom np. ¦liżowi albo Pochwale:)) Mateja na CoC.
(29.11.2006, 19:38)
Zula
Też uważam, że ten skład jest dobry. Skoro jad± ci zawodnicy, to oznacza, że aktualnie s± w dobrej dyspozycji (tylko prosze nie porównywać dyspozycji Małysza z cał± reszt±, bo to nie ma sensu). Może akurat Mateja wskoczy do składu na najbliższy konkurs, kto wie.

Czy ja wiem, czy dla Piotrka Żyły na P¦ jest za wcze¶nie. On ma 19 lat i to według mnie jest idealny moment. Ale fakt, je¶li bedzie skakał słabo to lepiej niech skacze w PK.

Co do Stefana- to nie s±dzę, aby czuł się dumny z ostatniego konkursu. Na pewno jest mu łatwiej z pozycji startowej nr 12 niż 60. My¶lę, że jest zadowolony ze swoich skoków, które oddaje w dobrym stylu. Mam nadzieję, że się jeszcze poprawi i utrze nosa wszystkim ludziom, którzy w niego nie wierz±:)

Martwi mnie forma Kamila Stocha, a raczej jej brak. Kamil już pokazywał na co go stać, a teraz zupełnie go nie poznaję. Ale wierzę, że się pozbiera i jeszcze nas zaskoczy.

Powodzenia dla naszych chłopaków, dalekich skoków i życzę wszystkim finałowej serii!!! :)))))
(29.11.2006, 14:26)
Daria
Skład jak najbardziej bardzo dobry.
Jad± obecnie najlpesi zawodnicy i cała pi±tka czyli jeden rezerwowy jak komus cos nie pójdzoe to mozna go wymienić.
Wymienić Żyłę ! ten chlopak tylko się męczy powinien trenować i startowac w PK , na P¦ dla niego jest zbyt wczesnie.

Powodzenia chlopaki!
(29.11.2006, 12:34)
adka
Pragnę skierować parę słów do pana Roberta. Robcio nie kończ kariery!!!
(29.11.2006, 12:15)
Wehrmacht
Stefek chyba pierwszy i ostatni raz sie nie musi kwalifikowac do konkursu :D ale sie pewnie czuje dumny...;)
(29.11.2006, 11:27)
Dingo
@Adriano
Skład jest zły.Powinien jechać ¦liż!
(29.11.2006, 10:20)
typowicz
halo,ktos tu nie zapomnial kto to jest rafal sliz?mysle ze on powinien jechac w skladzie zamiast mateji...hih...
(28.11.2006, 21:57)
Adriano
Panie Robercie zakończenie kariery nie wchodzi w grę. A pa za tym skład na Lillehammer podoba mi się.
(28.11.2006, 20:40)