Drzwi wewnętrzne i zewnętrzne Hörmann - ciepło i bezpieczeństwo w Twoim domu
Zaloguj się
Kalendarz zawodów
3
4
5
6
7
10
11
12
13
14
17
18
19
20
24
25
26
27
luty 2020
Najbliższe zawody
28.02.2020, godz. 17:30
Lahti HS-130

Zawody Pucharu Kontynentalnego w czeskim Harrachovie zostały odwołane. Powodem takiej decyzji s± dodatnie temperatury i całkowity brak ¶niegu. Wczoraj na skoczni panowała typowo wiosenna pogoda: 13 stopni na plusie. Taki stan rzeczy ma utrzymać się do 4 grudnia. Potem do Europy ¦rodkowej nadejdzie fala mrozów ze ¶niegiem. Zawody Pucharu ¦wiata, które zaplanowane s± na 9 i 10 grudnia powinny odbyć się bez przeszkód. Organizatorzy zapewniaj±, że skocznia "Certak" będzie gotowa do tego czasu.

Zakłady bukmacherskie przez internet | Fortuna - Legalny Bukmacher
Skocznie w Harrachovie s± jednymi z ulubionych skoczni Adama Małysza. Polak w 2004 roku przerwał tam ¶wietn± passę 4 zwycięstw Janne Ahonena. Pod skoczni± nie brakuje polskich kibiców, którzy tworz± wspaniał± atmosferę. Harrachov można nazwać drugim Zakopanem. Oby tylko pogoda nie pokrzyżowała planów organizatorów.
Typuj wyniki i wygrywaj nagrody!
« listopad 2006 - wszystkie artykuły
Komentarze
pawel
noi dobrze ze nie ma zimy ale znowu sa jaja do ¶wiat konkursy pod znakiem zapytanie a ciekawe co bedzie w marcu
(29.11.2006, 20:30)
bestia
kiedy ta zima .Rok temu już od połowy Listopada była a teraz gdzie jest???
(29.11.2006, 13:12)
Luk
@Axi =)
Coraz zimniej? Jasne... jutro ma być 15 stopni, czyli cieplej niż w ostatnich dniach nawet
(27.11.2006, 18:05)
Lavu¶ :)
Axi, co Ty tu dajesz za ogłoszenia matrymonialne? :P:P Ja tam wierzę, że zawody się odbęd±!
(27.11.2006, 18:02)
Axi =)
No przyznaje :) coraz zimniej w naszym rejonie :) mam nadzieje ze bedzie jeszcze zimniej :):):)
Pozdrawiam ;)
jak kto¶ chce pogadac to zapraszam 8390950 :]
(27.11.2006, 17:27)
Luk
Je¶li wg prognoz długoterminowych 12 grudnia, +9 stopni i przelotne deszcze to ma być fala mrozów ze ¶niegiem... :|
(27.11.2006, 15:41)
Canton
Już nie moge się doczekac tej fali mrozów z ¶niegiem :)
(27.11.2006, 14:57)
Antek
@z
Przestań gadać bzdury!
Na Puchar ¦wiata na pewno przygotuj± Certak i zawody się odbęd±!
(27.11.2006, 12:18)
typowicz
gdyby ja bym te zawody przenosil,dto najpredzej do LILEHARMER!hih...
(27.11.2006, 09:05)
uskotko
dlaczeeego?
tam jest ładnie :D
(26.11.2006, 22:59)
doren
Nigdy wiecej zawodów w RUKA !!!
(26.11.2006, 22:37)
uskotko
oby tylko Turnieju nie odwołali... :|
proponuję zrobić w miejsce Harrachova dwa kolejne konkursy w Ruce - tam jeszcze jest ¶nieg i może się utrzyma ze 2 tygodnie...
(26.11.2006, 22:01)
tymonek
Niech szybko przyjdzie zima. W tym sezonie nie możemy jechać do Zakopanego to będziemy wspierac naszych skoczków w Harrachowie.
(26.11.2006, 21:45)
zagubiona
To w końcu odwołali zawody czy skoczna Certak będzie przygotowana???
(26.11.2006, 20:56)
z
jeżeli taki stan rzeczy ma się utrzymać do 4 grudnia, to zawody niestety z cał± pewno¶ci± się nie odbęd±, ponieważ na przygotowanie skoczni potrzeba 5 dni z utrzymuj±cym się mrozem co najmniej -7-stopniowym...
(26.11.2006, 17:48)
Adriano
Oby konkursy się odbyły, bo po inaguracji w Kuusamo za dobrze nie jest. ¦NIEGU SYP !!!
(26.11.2006, 17:48)
dom
Oby tylko ¶nieg spadł na czas...