TOTALbet - legalny polski bukmacher
Zaloguj się
Kalendarz zawodów
2
3
5
7
8
9
10
11
14
15
16
17
21
22
23
25
28
29
styczeń 2019
Najbliższe zawody
18.01.2019, godz. 02:00
Sapporo HS-137
CoC

Dzi¶ odbyły się kwalifikacje, wobec czego do zawodów przyst±piło 50 skoczków. Na starcie stanęło trzech Polaków. Eliminacji nie przebrn±ł tylko Piotr Żyła.

TOTALbet - legalny polski bukmacher
Pierwsze skoki nieco się opóĽniły z uwagi na zmienny wiatr. Z 13 belki rozpocz±ł Harri Olli rewelacyjnym skokiem na 140 metrów. Szybko jednak jury zdecydowało się obniżyc belkę o jeden stopień i jego skok został unieważniony.

Drugim skoczkiem na belce był Jussi Hautameki i uzyskał 126,5 metra. Szybko okazało się to jednak blisk± odległo¶ci±. O wiele lepiej zaprezentowali się jego rodacy: Happonen (131,5 m), Jussilainen (135,5 m) i Janne Ahonen (142 m). Ten ostatni miał jednak upadek. Na szczę¶cie nic mu się nie stało. Po jego skoku jury po raz kolejny anulowało wyniki i seria rozpoczęła się od nowa z 11 belki.

Rozpocz±ł j± Bystoel skokiem na 132,5 metra. O metr dalej poszybował Dimitry Ipatov, ale słabszymi notami za styl był za Mistrzem Olimpijskim z Pragelato.

Nowym liderem konkursu był Andreas Kofler skacz±c 140,5 metra. Potem obserwowali¶my silne podmuchy wiatru, a nie skoczków w locie. Nast±piła do¶c długa przerwa, po której jury ogłosiło restart rundy i zapowiedziało j± na 17:30. Wiatr jednak nie ustawał. Kolejnym terminem była godz. 18:00. W końcu jednak jury poszło po rozum do głowy i odwołało zawody.
Typuj wyniki i wygrywaj nagrody!
« listopad 2006 - wszystkie artykuły
Komentarze
sdsa
a czy dzisiaj (niedziela) s± skoki czy w Kussamo juz nie będzie ???
(26.11.2006, 12:45)
Jaro
kolejny argument za tym, że z Kuusamo trzeba zrezygnować
(26.11.2006, 10:34)
typowicz
moj typ na 2 konkurs w kuusamo:(cancelled)odwolany z powodu braku mozliwosci rozegrania go w niedziele.:/
(26.11.2006, 09:28)
Kiciu¶
A dzisiaj będzie odnowa wczorajszego odwołanego konkursu???
(26.11.2006, 07:26)
gadzet
hehe i daga - no naprawde macie ubaw:}
moze wy idĽcie skakać w takich warunkach...
(25.11.2006, 21:41)
Swiss
O ile się nie mylę,to był kiedy¶ taki przepis,który zezwalał na uznanie kwalifikacji jako wyników konkursu głownego w przypadku gdy ze względu na pogodę nie można przeprowadzić zawodów.Warunkiem chyba było,że w kwalifikacjach musz± wystartować wszyscy zawodnicy i z tej samej belki.Jeżeli tak jest dalej,to ciekawi mnie dlaczego ostatnim zawodnikom,bez większego powodu wydłużono rozbieg,odbieraj±c sobie możliwo¶ć na zastosowanie tego przepisu.
(25.11.2006, 21:35)
Kiciu¶
Żeby jutro były te zawody, bo jak nie to ja nie wiem. A poza tym czemu wy nie zgrywacie filmów ze skokami na Download?
(25.11.2006, 21:29)
Kiciu¶
I teraz pewnie będ± odwoływać konkursy bo Lappi wygrywa, i że Ahonen nie ustał skoku, to jest skandal większy niż wczoraj! 1 m/s, to nie jest wiatr, tylko jaki¶ nieduży wiatr pod narty. Wywalić Hofera i tych......tamtych z LOSTÓW.
(25.11.2006, 21:28)
ego
a teraz pewnie odwolaja wszystkie zawody bo Lappi jest na 1 miejscu xD a tak na serio to zadnych przeszkod nie bylo zeby nie rozgrywac konkursu...mogli belke dac zamiast 13 to 10 albo 9 i by bylo dobrze =/ a ze se chlopaki polatali to zle tez nie jest...np taki Lappi to ile ma okazji zeby sie przeleciec 140 m? tyle na te skoki czekalem i o ile wczorajszy konkurs odwolali to rozumiem...ale zeby dzis? prawie idealne warunki =/ 1m/s pod narty =/ ehh...
(25.11.2006, 21:09)
Luk
@pawel

Jutro zawody się nie odbęd±! Jest napisane tak gdzie¶ :/
(25.11.2006, 20:50)
pawel
no fajnie ale ciekawy konkurs by byl apropo kwalifikacji bylby ciekawy konkurs ale cóz w sumie racja wczoraj byl konkurs dzis nie było ryzyka a może jutro sie odbeda
(25.11.2006, 20:34)
Justi
Musieli cos zrobić w końcu konkurs był w Finlandii a najlepszy finski skoczek zaliczył składkę. Ale i tak nic im nie wyszło po pobniżeniu belki bo odwołali całe zawody
(25.11.2006, 20:08)
anonim
oby się odbyły jutro zawody
(25.11.2006, 19:11)
magdalenka
mnie też poirytował fakt,że jak tylko Ahonen upadł to od razu przerwano zawody...Jestem pewna,że gdyby taka sytuacja spotkała innego zawodnika seria byłaby nadal kontynuowana.Ale i tak jestem zadowolona,że przerwano zawody.Gdybym miała przeżywać drugi raz to co wczoraj chyba dostałabym zawału.Chociaż wydaje mi się,że można było poczekać jeszcze z t± decyzj±.Mam nadzieję,że jutro konkurs dojdzie do skutku w normalnych warunkach i Polacy będ± mieli wreszcie szansę pokazać się z dobrej strony
(25.11.2006, 19:03)
dom
Mam nadzieję, że jutro się odbędzie konkurs
(25.11.2006, 18:57)
malyszka
te zawody mogły doj¶ć do skutku bo moim zdaniem pogoda była lepsza niż wczoraj.Znowu błędne decyzje!!!panie hofer może zostanie pan klaunem a nie dyrektorem poważnych zawodów
(25.11.2006, 18:45)
typowicz
konkurs odwolano:(trudno...typy na dzis jakby jutro byly skoki pozostaje jednak taki sam:ammann,ahonen,malysz.no ale moze i dobrze z odwolaniem konkursu,bo ile mozna czekac i czekac...dobrze ze niemal przez ten caly czas bylem poza domem...pa!
(25.11.2006, 18:33)
Ponura
No przynajmniej dzisiaj ktos POMYSLAŁ zeby odwolac konkurs :/
Ciekawe czy jutro zostanie rozegrany konkurs.....
(25.11.2006, 18:19)
uff
O ja jak usłyszałam w radiu że Janne miał upadek to aż mi serce zamarło bo nic więcej nie powiedzieli,ufff,dobrze że mu się nic nie stało ...
(25.11.2006, 18:11)
Luk
Jezu, 1 m/s wiatr i już odwołać zawody?! To w ogóle nie jest wiatr, nie odczuwa się go! Np. Dzisiaj u mnie niby jest 4 m/s a niby nic nie wiało :/ Co się dzieje ze skokami narciarskimi, to nie wiem! Podobno jak wieje ponad 2 m/s to się my¶li co robić, czy odwołać zawody.
(25.11.2006, 18:04)
juju
hofir i reszta dbaja o bezpieczenstwo a nie o widowiskowosc... jezeli by im chodzilo o to drugie wlasnie bysmy ogladali druga serie...
(25.11.2006, 18:03)
daga
@hehe
popieram! o finow dbaja jak o niemowleta, a polakow nawet nie pokazjuja (skok Żyły w kwalifikacjach) :(
(25.11.2006, 17:35)
hehe
ahonen upadl bo nieustal skoku i juz restart konkursu hahahaha ¶mieszne ,parodia !!!
(25.11.2006, 17:11)
cassiopunia
Co oni robi± w tym Kuusamo?? Wywalić Hoferów i innych...