Drzwi wewnętrzne i zewnętrzne Hörmann - ciepło i bezpieczeństwo w Twoim domu
Zaloguj się
Kalendarz zawodów
3
4
5
6
7
10
11
12
13
14
17
18
19
20
24
25
26
27
luty 2020
Najbliższe zawody
28.02.2020, godz. 17:30
Lahti HS-130

Mimo, że Janne Ahonen nie wygrał Pucharu ¦wiata, ani Letniej Grand Prix, a w krajowych mistrzostwach ust±pił nawet pola Arttu Lappiemu, to on jest faworytem bukmacherów w konkursach Pucharu ¦wiata w Kuusamo. Przyczyna tego jest prosta - wielokrotnie tu wygrywał i jest na swoim terenie. Nieco mniejsze szanse daje się zdobywcy Kryształowej Kuli - Jakubowi Jandzie. Trzeci jest triumfator Letniej GP - Adam Małysz.

Zakłady bukmacherskie przez internet | Fortuna - Legalny Bukmacher
Notowania bukmacherów na Kuusamo:
Janne Ahonen 3:1
Jakub Janda 6:1
Adam Małysz 7,5:1
Thomas Morgenstern 8:1
Janne Happonen 10:1
Roar Ljoekelsoey 12:1
Andreas Kofler 12:1
Matti Hautamäki 15:1
Andreas Kuettel 15:1
Bjoern Einar Romoren 15:1
Andreas Widhoelzl 20:1
Michael Uhrmann 20:1
Lars Bystoel 20:1
Typuj wyniki i wygrywaj nagrody!
« listopad 2006 - wszystkie artykuły
Komentarze
pawel
fajnie a weygra Erikson ha ha
(24.11.2006, 19:31)
Kiciu¶
Takie podium będzie:
1.Adam Małysz
2.Janne Ahonen
3.Thomas Morgenstern albo Bjoern Einar Romoeren
(24.11.2006, 14:14)
Ponura
@www.bramki24.com
no dobra niech ci bedzie ;)
(23.11.2006, 13:18)
bramki24.com
@obiektywna
Mi wszystko chodzi ok
(23.11.2006, 12:40)
Wehrmacht
@obiektywna
To chyba masz kiepski sprzet. Ja jakos niegdy nie mam problemow akurat z ta stronka.
(23.11.2006, 12:14)
bramki24.com
@Ponura
Chciałem Cię tylko poprawić ;)
(22.11.2006, 22:45)
abece
@obiektywna
U mnie ładuje się bardzo szybko. Może zmień sobie serwer nazw (DNS)
(22.11.2006, 21:28)
Ponura
@www.bramki24.com
o matko a co to za róznica jeden czy dwa
nie startowl w calym cyklu wiec nie mog wygrac w letniej gp oto chodzi nie:)
(22.11.2006, 20:52)
obiektywna
@Stawy
Czy Wam zależy na tym by odstraszać kibiców z portalu? Ile razy próbuje wej¶ć, to czekam bardzo długo na otwarcie strony. Często zniecierpliwiona po prostu klikam na inny portal. Zastanów się, czy nie zależy Wam na tym by¶my tu wchoddzili?
(22.11.2006, 20:25)
spiderman
Nie dziwię się, że większo¶ć stawia na Ahonena, jest w bardzo dobrej formie, nie można powiedzieć, że latem Ľle skakał, skoro wzi±ł udział jedynie w dwóch konkursach. Nie można też powiedzieć, że jest w jakim¶ kryzysie. Był pod koniec ubiegłego sezonu, ale latem już potrafił stan±ć na podium. W Kuusamo jest murowanym faworytem do podium. Na pewno stoczy pojedynek o zwycięstwo z Adamem.
(22.11.2006, 19:36)
dominika:)
ja mimo wszystko liczę na morgiego i adasia!!! moim zdaniem ahonen nie będzie miał w kuusamo żadnych szans:P
(22.11.2006, 19:31)
spiderman
"Chociaż jaki pocz±tek taki koniec.."

Choćby przykład Roberta Kranjca z poprzedniego sezonu. Zacz±ł od podium, zakończył na podium. To co było w ¶rodku nie wymaga komentarza.
(22.11.2006, 19:29)
spiderman
Ci od obstawiania nie maj± pojęcia o skokach narciarskich, nie sobie obstawiaj±, ale i tak przegraj± ;P
(22.11.2006, 19:25)
bramki24.com
O której s± jutro kwalifikacje i na jakim programie?
(22.11.2006, 17:53)
typowicz
@daf o widze ze chodzi o kuusamo,ale typ na pierwsze zawody podam po treningach i kwalifikacjach,a na drugie zawody-po pierwszych.dziekuje.
(22.11.2006, 17:29)
typowicz
ps=puchar swiata
(22.11.2006, 17:26)
typowicz
@daf sluszna uwaga,w kuusamo ahonen moze byc jednym z faworytow,a tamten typ dotyczyl pierwszej trojki ps.no,ale zobaczymy,jak to bedzie.
(22.11.2006, 17:26)
bramki24.com
Przypominam, iż konkurs jest dopier 9 grudnia!
Do tej pory może spa¶ć wystarczaj±ca ilo¶ć ¶niegu
(22.11.2006, 17:12)
Daria
Chyba odwołaj± , bo nie ma ¶niegu.
(22.11.2006, 17:09)
lena
słyszeli¶cie że mog± odwołać zawody w harrachovie???tylko nie to!!!
(22.11.2006, 17:05)
Daria
Ci co stawiaj± na Janne , moga się grubo przeliczyć i stracić na tym .
Podczas M¦ w Predazzo bukmacherzy postawili na Hannawalda i Janne ,
no i się przeliczyli , bo Hani skakał tragicznie a Janne zaliczył glebę ,
a spłatał figla wszystkim Polak, na którego nie stawiano , zgarn±ł dwa złote medale ,
nie s±dzę żeby Janne wygrał kolejny P¦ czy nawet Janda ,
Janne przechodził kryzys i to już po Olimpiadzie skakał z konkursu na konkurs coraz gorzej , nie s±dzę aby wygrał cokolwiek w tym sezonie , no może jakie¶ pojedyńcze konkursy , choć nie wiem ,
natomiast zupełnie niespodziewanie to znów Polak może zrobić wszystkim psikusa , Adam ma kryzys już za sob± a były to dwa sezony, które były bardzo ciężkie dla niego , ale i tak potrafił wygrać.
Pamiętam jak czytałam słowa Janne : gdyby zacz±ł skakac żle i nie mie¶ciłby się już w czolówce to rozważy zakończenie kariery bo dalsze miejsca go nie interesuj±.
(22.11.2006, 16:55)
daf
@Fanka
O gustach oczywi¶cie się nie dyskutuje, tym niemniej jako osobnik płci brzydkiej pozwalam sobie mniejsz± uwagę przywi±zywać do urody innych osobników tej płci... :). Pozdrawiam również. Nawet serdecznie. :)
(22.11.2006, 16:45)
bramki24.com
@Ponura
Jane wyst±pił chyba w 2 konkursach (Klingenthal i Oberhofie). Zobaczymy w pi±tek w jakiej kto jest formie ;)
Pozdro
(22.11.2006, 16:27)
Fanka
@ daf
Nie to, co jest piękne, ale co się komu podoba. A gusty mog± być różne, zreszt± o nich się nie dyskutuje. Pozdrawiam.
(22.11.2006, 16:03)
daf
@Fanka
Taaak, wła¶nie przeczytałem. :). No cóż, rzecz indywidualna, co dla kogo znaczy "lepsze wrażenie" :).
(22.11.2006, 15:58)
Jasiek
Małysz, do boju! Polska, do boju!
(22.11.2006, 15:55)
Fanka
@ daf
cyt. spo¶ród Norwegów pewnie na pocz±tku najlepsze wrażenie zrobi Jakobsen.
Kilka newsów wcze¶niej kilka osób już na jego temat dyskutowało, że robi wrażenie bardziej "twarzowego" niż np. T. Ingebrigtsen. Ciekawe, czy będzie w stanie zbliżyć się do swoich wyników z LGP?
(22.11.2006, 15:50)
daf
Sorry, Jacobsen (jako¶ tak, nie wiedzieć czemu, bardziej mi pasowało "k").
(22.11.2006, 15:30)
daf
@typowicz
Powyższe notowania dotycz± tylko konkursu w Kuusamo, więc nie widzę powodów, żeby czekać do końca sezonu, aby się przekonać kto miał rację.
A na marginesie - trochę zapomniano tu o Lappim, wygyrwaj±cym ostatnio regularnie z Ahonenem.
Spo¶ród Austriaków latem mocni byli Morgenstern, Kofler i Loitzl. Nieobliczalny jest Widhoelzl... Pewnie cała czwórka zamelduje się w pierwszej "15". Ale bior±c pod uwagę póĽny start Morgensterna w zawodach LGP, to on wła¶nie może być w tym sezonie liderem ich drużyny.
No i nie wiem co w sondzie robi nazwisko Ljokelsoeya - spo¶ród Norwegów pewnie na pocz±tku najlepsze wrażenie zrobi Jakobsen.
(22.11.2006, 15:28)
Łukasz
W moim przekonaniu podium P¦ będzie wygl±dało następuj±co :
1 . Adam Małysz
2 . Janne Ahonen
3 . Andreas Kofler
(22.11.2006, 15:15)
typowicz
mysle ze bukmacherzy sie troche myla...ja stawiam ze pierwsza trojka bedzie taka:1.adam malysz,2.janne ahonen i 3.thomas morgenstern.po sezonie zobaczymy kto mial racje...:)
(22.11.2006, 12:01)
magdalenka
Wehrmacht
Napisałam to tak dla żartu no wiesz tylko takie powiedzenie....
Oczywi¶cie masz rację skoków się ono raczej nie dotyczy.Ale fajnie by było gdyby Małysz był wysoko w pierwszym konkursie,a potem tak cały sezon.
(22.11.2006, 11:41)
uskotko
@Ponura.
Sluszna uwaga :D
Ja tam trzymam za Janne :)
(22.11.2006, 11:37)
Wehrmacht
@magdalenka
Mysle, ze nie do konca, jaki poczatek, taki koniec. Zazwyczaj bywa tak, ze skoczek, ktory na poczatku sezonu prezentuje dobra forme, w marcu skocze juz slabo i na odwrot, przykladow juz historia kilka pamieta.
(22.11.2006, 10:58)
Ponura
To chyba normalne ze Janne nie wygrał Letniej GP bo w niej nie startował( no w jednym konkursie) :) Powodzenia Janne!!!
(22.11.2006, 10:58)
bramki24.com
niezłe kursy. Mam nadzieję, że Adamy wygra!
(22.11.2006, 10:47)
magdalenka
ostatni staj± się pierwszymi...ha-ha.Ważne,żeby Adam był wysoko nie ważne czy wygra.Forma potzrebna jest nieco póżniej-na TCS czy mistrzostwa..Chociaż jaki pocz±tek taki koniec..