Drzwi wewnętrzne i zewnętrzne Hörmann - ciepło i bezpieczeństwo w Twoim domu
Zaloguj się
Kalendarz zawodów
3
4
5
6
7
10
11
12
13
14
17
18
19
20
24
25
26
27
luty 2020
Najbliższe zawody
28.02.2020, godz. 17:30
Lahti HS-130

Adam Małysz, Kamil Stoch, Stefan Hula i Piotr Żyła reprezentować będ± nasz kraj podczas kwalifikacji do pierwszego w tym sezonie konkursu P¦ w Kuusamo. O ile obecno¶ć w drużynie trzech pierwszych skoczków była pewna, to decyzja o wystawieniu Piotr Żyły podjęta została przez trenerów po dzisiejszych treningach.

Zakłady bukmacherskie przez internet | Fortuna - Legalny Bukmacher
Polacy w Kuusamo przebywaj± od niedzieli. Pierwsze treningi kadrowicze odbyli jednak dopiero dzisiaj. "Tutaj jest do¶ć ciepło, w okolicach zera stopni, dlatego kierownik nie chciał dot±d zgodzić się na treningi" - wyja¶niał Hannu Lepistoe. "Ale dzisiaj się ugi±ł i mogli¶my skakać. Nasi zawodnicy oddali po trzy skoki. Adam dwukrotnie wypadł bardzo dobrze, Stefan raz. Kamil i Piotr nadal szukaj± formy. Niestety podczas treningu ci±gle zmieniano belki startowe i nie dało się porównać formy naszych zawodników z tymi z innych ekip" .

Trener polskiej ekipy pokłada duże nadzieje w starcie Adama Małysza w najbliższy weekend. "Adam jest jednym z faworytów, jednym z kandydatów do zwycięstwa. Jednak nie będzie mu łatwo. Wiem, że Apoloniusz Tajner mówił ostatnio, że Adam zaczyna przypominać siebie sprzed kilku lat i ja się z tym zgadzam" - mówił Lepistoe.

Pozostali skoczkowie przebywaj±cy w Finlandii, którzy nie zostali powołani do startu - Rafał ¦liż, Robert Mateja i Marcin Bachleda - w najbliższ± ¶rodę wróc± do Polski. Oficjalne treningi i kwalifikacje do konkursu w Kuusamo zaplanowano na czwartek.
Typuj wyniki i wygrywaj nagrody!
« listopad 2006 - wszystkie artykuły
Komentarze
spiderman
No pewnie, miejscowo¶ć, w której znajduje się skocznia to Ruka! Kuusamo jest kilkana¶cie kilometrów od Ruki. Sama skocznia nazywa się Rukatunturi, a cały kompleks ma dłuższ± nazwę :P
(22.11.2006, 19:40)
uskotko
@hehe.
Ale oni mowia: zawody NA Ruce, co oznacza wlasnie obiekt, a nie zawody W Ruce :>
A co do komentarzy i ich usuwania, masz slusznosc. Pozdrawiam!
Ruka, Ruka, mmm...
(22.11.2006, 11:38)
Dingo
Powinien jechać ¦liż!
(22.11.2006, 11:04)
magdalenka
Rola faworyta Adamowi nigdy nie pomagała,więc może nie mówmy o tym gło¶no?
(22.11.2006, 10:06)
magdalenka
oby trener Leapistoe miał rację.Mam nadzieję,że Adam będzie wysoko i po konkursach będzie zadowolony
(22.11.2006, 09:57)
bramki24.com
Glinx, nie może sobie nagrać tych kwalifikacji i zobaczyć po angolu??
(22.11.2006, 09:27)
hehe
@uskotko
Oczywi¶cie, że zawody odbęd± sie w Ruka, ale je¶li sie chce dokładnie napisać o skoczni, to odbęda się na skoczni Rukatunturi.
Ale widzę,że znów zmieniono wersje artykułu i spór staje sie bezprzedmiotowy.
Jeżeli autor zmienia newsa i poprawia wytkniete błędy, to powinien również usuwać komentarze (ich dotycz±ce). Tak to tylko zniechecacie ludzi do komentowania. Bo pozostali(którzy błędów juz nie widz±, bo poprawione)sie czepiaj±, że komentarz niesłuszny
(22.11.2006, 07:35)
uskotko
@hehe.
Może Cię to zmartwi, ale wszystkie gazety, telewizje i portale fińskie używaj± nazwy Ruka, i gdyby kto¶ napisał, że zawody odbyły się na Rukatunturi, chyba by go wylali z pracy - mówi±c z pewn± przesad±...
Miłego dnia!
(22.11.2006, 06:33)
fin
mysle ze treningi i kwalifikacje wyloni± faworytów i niespodzianek niebędzie
(22.11.2006, 00:26)
daf
A jednak Żyła. No zobaczymy. Wiele wskazuje jednak na to, że szanse na punkty i tak maj± tylko Małysz i Hula.
(22.11.2006, 00:06)
Glinx
Chciałam obejrzeć kwalifikacje ale niestety mam angielski w tym czasie ;-( Kto¶ mi napisze usprawiedliwienie? ;)) Byłabym wdzięczna.
(21.11.2006, 22:59)
hehe
@uskotko
Tak to my możemy pisać, a nie redaktor renomowanego portalu o skokach (chyba że ma kilka lat, jak to teraz w modzie na portalach :P)
(21.11.2006, 22:38)
uskotko
w skrócie Ruka, m±dralo.
Ale Hannu to normalnie nowo¶ć waln±ł, że aż człowieka zatyka...
:P
(21.11.2006, 21:48)
hehe
To nie jest skocznia Ruka, ale skocznia w Ruka! Skocznia nazywa się Rutatunturi, jak podaje Wasz portal.
(21.11.2006, 21:35)