Drzwi wewnętrzne i zewnętrzne Hörmann - ciepło i bezpieczeństwo w Twoim domu
Zaloguj się
Kalendarz zawodów
3
4
5
6
7
10
11
12
13
14
17
18
19
20
24
25
26
27
luty 2020
Najbliższe zawody
28.02.2020, godz. 17:30
Lahti HS-130

W rozpoczynaj±cym się w najbliższy pi±tek, zimowym sezonie Pucharu ¦wiata 2006/2007 nie zobaczymy Alexandra Herra. Powodem absencji 28-letniego skoczka s± wci±ż nieuregulowane sprawy zwi±zane ze zmian± obywatelstwa. Herr nie otrzymał jeszcze szwedzkiego paszportu i nie będzie mógł reprezentować barw tego kraju w najbliższym sezonie.

Zakłady bukmacherskie przez internet | Fortuna - Legalny Bukmacher
Przypomnijmy, iż w lutym b.r. Herr został odsunięty od niemieckiej kadry olimpijskiej, powodem czego był konflikt ze szkoleniowcem Peterem Rohweinem. Herr zdecydował, iż nie będzie w tej sytuacji reprezentował Niemiec, a powrotu na skocznie doszukiwał się poprzez zmianę obywatelstwa i starty w barwach innego państwa. Herr starał się również o reprezentowanie barw naszego kraju. Jego matka z pochodzenia jest Polk±. Rozmowy jednak nie przyniosły wymiernego rezultatu.
Typuj wyniki i wygrywaj nagrody!
« listopad 2006 - wszystkie artykuły
Komentarze
pawel
Polacy to Polacy Niemcy to Niemcy lubie Herra ale nie chce żeby skakał dla Nas moim zdaniem Alex sobie nie poskacze na zwodach i zakonczy kariere chyba że zacznie skakac dla Kataru lub wróci do Niemiec
(24.11.2006, 19:27)
Henio
Murzynowi z Nuigerii można obywatelstwo załatwić w try miga a niemcowi z matki polki s± problemy?
Dla mnie to to po prostu niechęć Tajnera bo Herr stanowiłby zagrożenie dla nielotów z koneksjami rodzinnymi!
(22.11.2006, 09:29)
Antek
Herr jest dobry i gdyby skakał dla Polski mogliby¶my wreszcie mieć dobr± drużynę:
Małysz,Herr,Stoch i np.Skupień/¦liż czy Żyła
(21.11.2006, 21:04)
typowicz
z ostatniej chwili!:zamiast trondheim maja byc,ze wzgledu na nekorzystne warunki do skokow i slonca(najprawdopodobniej)zawo dy przeniesione do lilehammer!podobna sytuacja miala tez chyba miejsce rok temu...
(21.11.2006, 20:40)
Martyna
Herr otrzymał do wypełnienia dokumenty, ale ich nie odesłał.
(21.11.2006, 20:19)
Milka
"Rozmowy jednak nie przyniosły wymiernego rezultatu." Że co?! ;(
(21.11.2006, 20:05)
Martyna
Sorry!!! Co¶ mi się poprzepiórkowało przy pisaniu! To nie Rafał tylko Piotr Żyła jest czwartym w kadrze na Kuusamo.
(21.11.2006, 19:52)
Martyna
Jako czwarty jest Rafał Sliż.
(21.11.2006, 19:50)
Daria
A , wiecie co ??

To jest takie czekanie na nic , mógł się dogadać ze swoim własnym zwi±zkiem i skakac dla własnego kraju.
Ale uniósł się dum± i teraz ma stracony czas i caly rok.
Dla 29 letniego zawodnika to strata czasu , bo obywatelstwa tak szybko nigdzie nie dostanie takie s± przepisy i kropka.
(21.11.2006, 18:01)
finomanka
ale ja się dziwię, dlaczego nie chcieli Herra w Polsce...przecież jest bardzo dobrym zawodnikiem, który niew±tpliwie wzmocnił by kadrę... :/:/:/
(21.11.2006, 17:41)
Milos
Nieeeee! Tylko nie to! Mogliby się pospieszyć z tym obywatelstwem.
(21.11.2006, 17:28)
canton
Widze że ucichła ta sprawa z Herrem dla polski.
(21.11.2006, 16:31)
Dona
Alex jest super i jest dobry przynajmiej lepszy od naszych skoczków, no moze poza Kamilem i Adasiem napewno dzieki niemu mielibysmy lepsze wyniki w drużynówce szkoda ze go ni bedzie noi Moelliego , moze niech stworza zespół WYRZUTKOWIE bede miała komu kibicowac . Alex i Moelli to najbardziej wartosciowi zawodnicy , nie tylko forma sie liczy ale i stosunek do kibiców . W zakopanem było super bez nich skoki nie maj± sensu . Bede czekac ...:-)
(21.11.2006, 16:28)
-
Herr wcale nie jest takim dobrym zawodnikiem; 2 miejsce w Kuusamo to jego najlepszy wynik, więc po co on nam??
(21.11.2006, 16:07)
Kasiunia
Herr nie był by żadnym zagrorzeniem dla Adama. Szkoda, że w Polsce go nie chceili bo przynajmniej mieli by¶my dwóch dobrych skoczkó ,a nie tylko jednego.
(21.11.2006, 15:56)
magdalenka
Mnie też się wydaje,że zagrożenie dla Adama nie byłoby zbyt wielkie...Oczywi¶cie Herr to bardzo dobry skoczek nie kwesionuję,ale do orła z wisły to daleko,daleko.daleko....
(21.11.2006, 15:43)
Martyna
Chyba żartujesz, Wehrmacht. Przecież wreszcie byłby kto¶ mog±cy zbliżyć się do Adama, ale chyba zagrożenie nie byłoby duże.
(21.11.2006, 15:20)
Wehrmacht
Mysle, ze Polacy by go raczej nie chcieli, bo mogl by zagrozic Adamowi, wiec pewnie u nas z paszportem tez mial by pelno ceregieli. Dziwne, ze Szwecja tez stwarza takie problemy, moze by sie zastanowil nad jakims innym krajem? Szkoda ze go nie bedzie w tym sezonie, no rzeczywiscie jest teraz w trudnej sytuacji...