Drzwi wewnętrzne i zewnętrzne Hörmann - ciepło i bezpieczeństwo w Twoim domu
Zaloguj się
Kalendarz zawodów
3
4
5
6
7
10
11
12
13
14
17
18
19
20
24
25
26
27
luty 2020
Najbliższe zawody
21.02.2020, godz. 14:00
Rasnov HS-97

Polska kadra pod okiem Hannu Lepistoe już jaki¶ czas aklimatyzuje się w Finlandii, przygotowuj±c się do pierwszego w tym sezonie startu na ¶niegu. S± już w Kuusamo, gdzie za dwa dni odbęda się kwalifikacje i oficjalne treningi. Pod kołem polarnym przez większ± czę¶ć dnia panuj± ciemno¶ci. To nie wpływa pozytywnie na zawodników, a sam Adam Małysz mówi o sprzyjaj±cych warunkach do depresji. Na jutro zaplanowano treningi na skoczni w Ruka, jednak z powodu odwilży skocznia nie nadaje się do użytku. "Przebywanie w jednym miejscu zbyt długo może być nuż±ce, a już w tak ponurym jak Kuusamo raz dwa można wpa¶ć w depresję" - kwituje Adam Małysz.

Zakłady bukmacherskie przez internet | Fortuna - Legalny Bukmacher
Miejmy nadzieję, że nuż±ca atmosfera nie wpłynie niekorzystnie na naszych skoczków i przynajmniej dwóch wyst±pi w drugiej serii.
Typuj wyniki i wygrywaj nagrody!
« listopad 2006 - wszystkie artykuły
Komentarze
uskotko
ee tam, te prognozy to się z dnia na dzień zmieniaj±.
Ja my¶lę, że warunki będ± dobre, a wygra Ja...Najlepszy :P
(21.11.2006, 20:37)
typowicz
a co z rafalem slizem?ma slabsza forme?czy jak?hmm...
(21.11.2006, 20:33)
Luk
Prognozy na kwalifikacja w czwartek nie s± zbyt optymistyczne :/

Wtedy będzie wiatr 6 m/s, deszcz ze ¶niegiem i 1 stopień
(21.11.2006, 19:35)
uskotko
depresji? hmm, jaki¶ psychiatra by im się przydał, hmm...
Aczkolwiek jak Małysz narzeka, że może od kilku dni w ciemno¶ciach dostać depresji, to co maj± powiedzieć ludzie, którzy tam mieszkaj±??? Panie Adamie, trochę powagi!
A Pan Redaktor nie lepszy od Pana Redaktora ze strony konkurencyjnej: jeden o nieludzkich mrozach, drugi o "egipskich" ciemno¶ciach :/ I potem ludzie my¶l±, że Finlandia to jakie¶ piekło na ziemi :| Jakby tak popatrzeć, to i Warszawie przez większ± czę¶ć dnia=doby jest ciemno, nie? A z drugiej strony Kuusamo leży pod kołem podbiegunowym, co oznacza, że nocy polarnej nie ma tam wcale a wcale. Aczkolwiek wierzę, że w pochmurny dzień może być rzeczywi¶cie cały czas ciemno... :/
Tak czy owak: wszyscy kochamy Kuusamo! :))) Ponure miejsce??? Toż to największy kurort narciarski Finlandii!! Z drugiej strony nie wszyscy musz± Finlandię lubić, Mistrz ¦wiata też ma do tego prawo.
(21.11.2006, 19:01)
szczypior
Kwalifikacje w czwartek o 18 : 00 na EUROSPORT
(21.11.2006, 19:00)
Daria
Ale bzdury tu znów czytam.
To już zawodnik nic nie ma prawa powiedzieć ? bo zaraz się go czepiaj± ?
ciekawe jak kto¶ z nas by się czuł , tam daleko od domu w prawie ci±głej ciemnicy i w dodatku , skocznia zamknięta bo nie pozwalaj± organizatorzy na skakanie.
Ja już bym była w depresji i to jakiej ?
Małysz na nic nie bedzie zwalał jak mu co¶ nie wyjdzie , czytałam jego słowa, że za wyniki swoje własne bierze sam odpwiedzialno¶ć i skacze bo tego chce z chęcia w tym roku a nie bo co¶ musi ,
pozatym nawet jak mu co¶ nie wyjdzie on ma prawo do tego , po tylu latach startów.
Jest już sklad na piewrsze zawody : Malysz , Stoch , Hula i Żyła , reszta jutro wraca do domu.
Kwalifikacje w czwartek na eurosporcie o 18.00.
(21.11.2006, 17:58)
finomanka
to zależy od tego, co kogo wprawia w deprechę. ja np. lubię jak jest ciemno :D noce polarne s± super. raj dla złodziei (nie że ja nim jestem)
(21.11.2006, 17:39)
Romcio
O co biega z tym nowym sportem Adasia? Bo słyszałem ze mówił ze niechce juz skakać. :( To prawda? Rozwiejcie moje w±tpliwo¶ci :( O której s± w czwartek kwalifikacje na eurosporcie, i czy bed± na kanale eurosport czy eurosport2?
(21.11.2006, 17:04)
szczypior
A jak by jktos nie wiedział to w czwartek na Euro Sport sa kwalifikacje.POZDRo
(21.11.2006, 16:46)
michno
Transmisja w pi±tek jest na TVP1 o 17:05. A w sobotę o 16:00. Miejmy nadzieje, że polacy z Adasiem na czele dobrze się spisz±:)
(21.11.2006, 16:28)
Kasiunia
hehe Tylko, żeby nie powpadali w t± deprechę bo nie będzie za wesoło.
(21.11.2006, 15:53)
magdalenka
Tu nie ma co się ¶miać.My¶lę jednak,że tak naprawdę to wszystko w porz±dku,a skoczkowie nudz± się no bo co poza treningami na hali im zostało do zrobienia?mam nadzieję,żę w depresję to jednak nie wpadn±....
(21.11.2006, 15:39)
Martyna
Teraz w Kuusamo -2*C, wiatr 4,5 m/sek. , trochę kropi deszcz.
(21.11.2006, 15:36)
Madzia
Kiedy jest transmisja z piatkowego konkursu? i czy w ogole taka jest?
(21.11.2006, 15:35)
Fanka
@ Wehrmacht
Płakać - ze ¶miechu :-).
(21.11.2006, 15:15)
Wehrmacht
Jesli wiec w konkursie sposrod naszych skoczkow wystapi tylko Adam, to bedzie na co zwalic - na warunki sprzyjajace depresji...smiac sie czy plakac ???
(21.11.2006, 14:28)
Ponura
Nie dobrze, nie dobrze....:/