Drzwi wewnętrzne i zewnętrzne Hörmann - ciepło i bezpieczeństwo w Twoim domu
odchudzona wersja portalu - na czas wzmożonego ruchu na stronie
Zaloguj się
Kalendarz zawodów
3
4
5
6
7
10
11
12
13
14
17
18
19
20
24
25
26
27
luty 2020
Najbliższe zawody
29.02.2020, godz. 13:00
Rena HS-139
CoC

Jak informuje Dziennik Polski, do tej pory nie rozstrzygnięto przetargu na to, kto będzie zajmował się przygotowaniem i utrzymywaniem skoczni w Zakopanem w czasie sezonu zimowego. Na Wielkiej Krokwi nie założono siatek na igelit, mimo że zima już przyszła pod Tatry. Wszystkie prace przygotowawcze powinny zostać zakończone do 20-25 paĽdziernika. Dzi¶ jest już 9 listopada, a nic nie zostało zrobione. ¦nieg zjechał po zeskoku na wybieg, a na długo¶ci kilkudziesięciu metrów leży całkiem gruba warstwa ¶niegu. Trzeba go teraz bardzo delikatnie usun±ć, aby nie uszkodzić igelitu. Będzie to dodatkowa, niepotrzebna praca.

Zakłady bukmacherskie przez internet | Fortuna - Legalny Bukmacher
"Sprawy z przetargiem opóĽniły się, bo nasza szefowa wprowadziła do regulaminu przetargu istotny punkt o ubezpieczeniu. W tym tygodniu rozstrzygnięty zostanie przetarg i będzie można na skoczni założyć siatki, a potem, je¶li aura dopisze, będzie można przygotować Wielk± Krokiew do skakania" - mówi Piotr Apollo, zastępca dyrektora zakopiańskiego COS.
Typuj wyniki i wygrywaj nagrody!
« listopad 2006 - wszystkie artykuły
Komentarze
Wehrmacht
@Marcin
Nie skomentuje tego, poniewaz na tym portalu wynikaly juz przykre incydenty w zwiazku z moim nickiem, a jest jaki jest. A Ty masz ladne imie, po zagranicznemu by to bylo MARTIN (np. Schmitt no nie?) :)
(13.11.2006, 12:22)
głos rozs±dku
@Batman
W±tpię czy ktokolwiek oprócz Pawła Stawowowczyka dostaje za pisanie jak±¶ kasę. No może, jeszcze Ci ci pisz± pochwalne "litanie" o konkretnych skoczkach ( i s± opłacani przez ich rodziców;))
Na takich portalach pracuje sie gratis i kradn±ć swój wolny czas, więc nie narzekajcie, tylko zaproponujcie redakcji pomoc.

(Nikt nie dostaje kasy. Czasmi nawet sami opłacaj± i sponsoruj± serwis)
(11.11.2006, 14:34)
BATMAN
Można zrobić wywiad i się popytac gdzie mieszka ile ma lat i ITP



Bo to jest najwazniejsze !
(11.11.2006, 14:32)
Marcin
@Wehrmacht
No, twoja ksywa mówi wszystko. Wujek Adolf byłby z Ciebie dumny.

@pracodawca
Nie znamy szczegółów tej sprawy, wiec być może największ± winę ponosi wcale nie ta nieszczęsna szefowa...

Niemniej wszystko to powinno jak najszybciej zostać wyja¶nione.
(11.11.2006, 14:16)
BATMAN
Borek Sedlak (Czechy) Andzrzej Kos (Polska) Marcin Wantulok (Polska) Daniel Bachleda (Polska) Krzysztof Miętus (polska) Kimek Murańka (Polska)




TYCH WSZYSTKICH NIEMA i wielu innych !! dodajcie ich !!
(11.11.2006, 14:06)
BATMAN
pytanie : CZEMU NIE DODAJECIE DO SYLWETEK SKOCZKOW ZADNYCH SKOCZKOW RUZCIE SIE DO ROBOT SEZON SIE ZACZYNA (DODAJCIE Gregory Zharkov) z Bułgari
(11.11.2006, 13:53)
...
pieniazki jest komu brac...ale za robote to juz nie ma komu...zawijac rekawy i brac sie za robote....
moze kibice przyjazda i sie tym zajma,co???!!!
(11.11.2006, 13:42)
Luk91
Można przypuszczać, że przez cał± zimę w ¶rodkowej europie mog± być kłopoty ze ¶niegiem i nie będzie można skakać. Pozostaje sztuczne na¶nieżanie, ale na długo to też nie pomaga.
Za kilka dni u nas ma być 16 stopni a nawet na przełomie listopada i grudnia 12...

(11.11.2006, 12:18)
typowicz
(brak zdania)
(11.11.2006, 11:30)
pracodawca
@Marcin
"A to Polska wła¶nie" ! Bo w każdym innym kraju, taka "szefowa", która o ważnych sprawach nie pomyslała wcze¶niej, już by sobie szukała miejsca w urzędzie pracy lub wolnego ¶mietnika, bo by poleciała za zaniedbania na zbity py...
(11.11.2006, 10:43)
Wehrmacht
@Anika
U mnie dopiero 9:00...
(11.11.2006, 10:26)
Wehrmacht
@Marcin
No chyba nie bedziesz bronil "naszej pieknej ojczyzny"...!!! Jest beznadziejna pod kazdymi wzgledami. A w Zakopcu to kolejny z wieluuuu przykladow.
(11.11.2006, 10:24)
Marcin
@let
Nie pochwalam tego, że skocznia stoi zaniedbana bo nikomu nie chce się założyć siatek na igielit. Trzeba to jak najszybciej naprawić, ale wpisy typu "A to Polska wła¶nie" albo "Taka Polska" doprowadzaj± mnie do szału. Jak my mamy być szczę¶liwym i rozwijaj±cym się narodem, skoro większo¶ć ludzi umie tylko narzekać? Wypchajcie sie z takim czym¶, w innych krajach ludzie bior± się do roboty zamiast marudzić...ale nie tu. "Tu jest Polska"....:/
(11.11.2006, 01:00)
Anika
Dzisiaj jest 10. a ostatnia wiadomo¶ć jest wczorajsza. Redaktorzy zaspali?
(10.11.2006, 23:04)
let
To, że gdzie indziej jest gorzej nie oznacz, że w Zakopanem ma być tak samo. To żadne usprawiedliwienie.
(10.11.2006, 21:59)
patBB
Nie rozumiem jak można nie dbać o taki obiekt!!!
Skocznia i puchar ¶wiata organizowany zim± to największa impreza o międzynarodowej randze jak± organizuje Polska, a tu nagle nie ma się kto zadbać o skoczni±! WSTYD!
(10.11.2006, 21:18)
Marcin
@mix ona, Wehrmacht

Nie pieprzcie głupot, bo za granic± dużo głupsze numery odchodziły. ¬le przygotowany rozbieg w Willingen, kłótnia o prawa do transmisji telewizyjnej przez które nie odbyły się skoki w Neustadt, przedpotopowa infrastruktura w Libercu itp.
Akurat pod tym względem jako kraj nie musimy się wstydzić, więc je¶li nie znacie szerzej problemu i nie wiecie co dzieje się za kulisami w Zakopanem to siedĽcie cicho, proszę.
(10.11.2006, 17:54)
daf
Zagl±da tu kto¶ z redakcji ???
(10.11.2006, 15:45)
pup
zróbcie to, jak nie to się zabije
(10.11.2006, 15:42)
Wehrmacht
Taka Polska... nic dodac, nic ujac.
(10.11.2006, 10:24)
Kasiunia
Niech się biora za tę skocznie i to już!!!
(10.11.2006, 07:23)
justyna
Głosujmy na Adam to jest ważne tylko do dzisiaj do godziny 00:00 http://sport.gazeta.pl/sport/1 ,65026,3719520.html

(09.11.2006, 21:17)
mix ona@poczta.onet.pl
A to Polska własnie takie rzeczy to tylko w Polsce
(09.11.2006, 21:07)
uskotko
mnie tez nie dziwi...
:/
(09.11.2006, 19:03)
fan
niech się tym zajm± jak najszybciej
(09.11.2006, 17:46)
Anika
Nooo... dlaczego mnie to nie dziwi?
(09.11.2006, 17:32)