Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
7
8
9
10
11
14
15
16
17
21
22
23
24
25
28
29
30
wrzesień 2020
Najbliższe zawody
03.10.2020, godz. 10:00
Rasnov HS-97
FIS Cup K

Dzisiaj polscy skoczkowie wyruszaj± na zgrupowanie do Finlandii. Kadrowicze trenować będ± w Rovaniemi. Przygotowania do sezonu zimowego na mroĽnej północy potrwaj± tydzień. Będzie to pierwsze zgrupowanie skoczków pod okiem Hannu Lepistoe na ¶niegu i otworzy ono cykl przygotowań do Pucharu ¦wiata 2006/2007.



Do Rovaniemi polec± Adam Małysz, Kamil Stoch, Robert Mateja, Stefan Hula, Rafał ¦liż, Piotr Żyła i Marcin Bachleda oraz trenerzy Łukasz Kruczek i Zbigniew Klimowski. Je¶li pogoda dopisze, to Polacy poskacz± na obiekcie HS 100 oraz na dużej skoczni.
Typuj wyniki i wygrywaj nagrody!
« listopad 2006 - wszystkie artykuły
Komentarze
magdalenka
oj dago ja też do szkoły nie chodziłam i ze skokami jestem od 2000 roku.Odliczam dni do Kussamo mam nadzieję,że to będzie ¶wietny sezon dla polaków.!!!
(08.11.2006, 16:11)
tyszanin
co tu dużo mówić-skoki s± debest
(07.11.2006, 10:36)
małyszoman
@tyszanin-ok-widze że jete¶ spoko kolo a ja takich lubie-no to do dzieła-bo kontakty między fanami jednozc± i s± ciekawe
(06.11.2006, 18:15)
tyszanin
@daga i @szczypior-widze że jeste¶cie wielkimi fanami skoków a tacy powinni się trzymać razem-więc prosiłym was o e-maile z waszymi numerami gg i jakimi¶ ciekawymi wspomnieniami na tema skoków-piotrgkstychy71@o2.pl-c zekam na wiernych kobiców
(06.11.2006, 17:41)
SZCZYPIOR
Szczerze to ja tak samo od kiedy polskie skoki zaczeły sie liczyc to nie opuscilem skokow , wczesniej tez oglondalem ale sporadycznie bo w tv nie bylo PS.Jak jest szkola to szczałeczka do jakiegos lokalu i oglondam , nawet jak skoki sa o 3 w nocy w japoni czy USA to oglondam chociaz czołowka tam nie skacze.Wiec odliczam dni do Kuusamo.i jestem optymistycznie nastawiony do tego sezonu , nie raz bedziemy sie cieszyc :) .POZDRO
(06.11.2006, 17:35)
daga
@szczypior doskonale cie rozumiem... ;)
@tyszanin i o nie chodzeniu do szkoly w czasie konkursow tez cos wiem... ;)
(06.11.2006, 16:56)
tyszanin
@szczypior-¶więta prawda-ja od 6 lat nie opó¶ciłem ani jednego konkursu-wolałem nie i¶ć do budy ale bć wiernym kibicem
(06.11.2006, 16:29)
Zula
Mam nmadzieję, że ten trening dobrze wpłynie na naszych kadrowiczów. Dobrze, że te pierwsze skoki n ¶niegu s± na skoczniach skandynawskich, bo to może dobrze wróżyć przed zbliżaj±cymi się konkursami P¦.

I zgadzam się z @finem, że Niemcy mog± narzekać po tym sezonie. No, ale cóż taki obrali sobie tor treningu, nie nam z tym dyskutować:-)
(06.11.2006, 12:56)
SZCZYPIOR
NIECH sie zacznie P¦ bo ja juz nie moge sie doczekac powaga az mnie skręca :D.Pozdro
(06.11.2006, 11:34)
fin
bardzo dobry pomysl by skakac juz na osniezonej skoczni finlandi i o zblizonych warunkach pogodowych do kussamo,nie to co niemcy którzy po krok po kroku bę d± oswajac sie ze sniegiem na rozbiegu a jak przyjdzie do zawodów to okaze sie ze pierwszy raz w tym sezonie wylonduj± naosniezonym zeskoku hahahahahahahahahahah!!!
(06.11.2006, 08:46)