Drzwi wewnętrzne i zewnętrzne Hörmann - ciepło i bezpieczeństwo w Twoim domu
Zaloguj się
Kalendarz zawodów
3
4
5
6
7
10
11
12
13
14
17
18
19
20
24
25
26
27
luty 2020
Najbliższe zawody
28.02.2020, godz. 17:30
Lahti HS-130

Adam Małysz został podwójnym złotym medalist± Mistrzostw Polski na igelicie, które odbywaj± się w Zakopanem. Po wczorajszym triumfie na K-120, dzi¶ zwyciężył na ¦redniej Krokwi.

Zakłady bukmacherskie przez internet | Fortuna - Legalny Bukmacher
W pierwszej serii Adam poleciał na 89 metrów i miał spor± przewagę nad Stefanem Hul± i Kamilem Stochem. W drugiej próbie poprawił swój wynik i wyl±dował na 92,5 metra pieczętuj±c pewne zwycięstwo.
Stefan Hula tylko dzięki jury obronił srebro uzyskuj±c 85,5 metra. Kamil Stoch poszybował półtora metra dalej, ale przegrał ze "Stefankiem" o 1 punkt.

Tuż za podium znalazł się wczorajszy br±zowy medalista - Wojciech Skupień, a pi±ty był Tomisław Tajner. Kolejne miejsca zajęli Piotr Żyła i Krystian Długopolski.

 Klasyfikacja końcowa
 miejsce i skoczek odl. 1 odl. 2 punkty
  1. Adam Małysz (Polska)
  2. Stefan Hula (Polska)
  3. Kamil Stoch (Polska)
  4. Wojciech Skupień (Polska)
  5. Tomisław Tajner (Polska)
  6. Piotr Żyła (Polska)
  7. Krystian Długopolski (Polska)
  8. Rafał ¦liż (Polska)
  9. Marcin Bachleda (Polska)
 10.Tomasz Pochwała (Polska)
 11.Robert Mateja (Polska)
 12.Łukasz Rutkowski (Polska)
 13.Wojciech Tajner (Polska)
 14.Dawid Kowal (Polska)
 15.Mateusz Wantulok (Polska)
 16.Paweł Urbański (Polska)
 17.Mateusz Kukuczka (Polska)
 18.Wojciech Cie¶lar (Polska)
 19.Marek Kypet (Czechy)
 20.Marek Michniak (Polska)
 21.Mateusz Rutkowski (Polska)
 22.Krzysztof Styrczula (Polska)
 23.Sebastian Toczek (Polska)
 24.Grzegorz Sobczyk (Polska)
 25.Jan Vacula (Czechy)
 26.Kamil Kowal (Polska)
 27.Jarosław Poloczek (Polska)
 28.Petar Fartunov (Bułgaria)
 29.Kamil Skrobot (Polska)
 30.Mateusz Cie¶lar (Polska)

 31.Aleksander Lasarovich (Ukraina)
 32.Artur Heczko (Polska)
 33.Andrzej Kos (Polska)
 34.Piotr Byrt (Polska)
 35.Artur Broda (Polska)
 36.Tomasz Byrt (Polska)
 37.Vitaliy Shumbarets (Ukraina)
 38.Maciej Maciusiak (Polska)
 39.Piotr Chowaniec (Polska)
 40.Jakub Kot (Polska)
 41.Paweł Słowiok (Polska)
 42.Jan Ciapała (Polska)
 43.Andrzej Zapotoczny (Polska)
 44.Wojciech G±sienica-Kotelnicki (Polska)
 45.Krzysztof Miętus (Polska)
 46.Dawid Kubacki (Polska)
 47.Artur Kukuła (Polska)
 48.Adam Gała (Polska)
 49.Kamil Walu¶ (Polska)
 50.Volodymyr Boschuk (Ukraina)
89.5
87.0
86.0
84.0
83.0
84.0
84.0
82.0
82.0
80.0
78.0
81.0
80.0
80.0
80.5
79.0
77.0
77.5
76.5
79.5
74.5
76.5
75.0
76.0
74.5
74.0
74.0
73.5
73.5
72.5

72.5
72.5
72.5
71.0
71.0
71.0
71.0
69.5
70.0
69.5
69.0
69.5
69.5
68.5
67.5
67.0
65.0
62.0
60.5
56.5
92.5
85.5
87.0
87.5
85.0
84.0
83.5
84.0
82.5
79.0
80.0
79.0
79.0
78.0
77.5
77.0
77.5
76.5
77.0
74.0
76.5
74.0
75.5
72.5
74.0
73.5
74.0
73.5
72.0
73.0




















260.0
237.0
236.0
232.5
225.0
224.5
222.0
219.0
216.0
202.5
202.0
201.5
201.5
200.5
198.5
195.0
190.5
188.0
187.0
186.5
182.5
181.5
180.0
176.0
175.5
175.0
175.0
172.0
169.5
169.0

83.0
83.0
82.5
80.0
80.0
80.0
79.5
77.5
77.5
77.0
77.0
76.5
76.5
75.0
73.0
72.0
66.5
60.5
53.0
39.5
Typuj wyniki i wygrywaj nagrody!
« paĽdziernik 2006 - wszystkie artykuły
Komentarze
Filip
kiepsko, ze nie podajecie klubow przy nazwisku ;)
(16.10.2006, 20:54)
Fanka
Gratuluję podwójnego zwycięstwa i życzę tego samego w Sapporo, Mistrzu!!!
(16.10.2006, 15:24)
Andrzej
Złotego medalu M¦ w lotach narciarskich!
(16.10.2006, 12:13)
Quavertone
@Daria
Poczekajmy do sezonu zimowego :)
(16.10.2006, 12:11)
Daria
Znalazłam podsumowanie , wszystkich medali z MP , jakie zdobył Adam Malysz , tylko do roku 2000 ,
a wiec , ł±cznie we wszystkich kategoriach wiekowych , ł±cznie z kombinacj± norwesk± ,
Adam zdobył 40 medali MP ,
natomiast nie doliczono tych od 2001 roku , a było ich sporo .
On pewnie sa już stracił rachubę , w medalach z MP :))
(16.10.2006, 09:59)
sabcia
@Jaro
a no:) uzbieralo sie tego troche:)
(15.10.2006, 22:51)
Daria
Podsumowuj±c starty naszego wci±ż najlepszego skoczka ,
czy ktos wie , że w listopadzie Adam malysz zacznie swój siódmy juz sezon , kiedy jest w czołówce ¶wiatowych skoków ?
tak , to juz siódmy sezon bedzie , ilez się wydarzyło po drodze ,
3 kryształowe kule ,
3 medale złote M¦ ,
2 medale Olimpijskie
wiele razy podium w P¦ ,
wiele by tu wymieniać ,
podczas gdy inni tacy wielcy jak Hannawald , który zakończył już karierę , Goldi , Martin Scmit , który wci±ż walczy , ale jako¶ nie może przedrzec się do tej dawnej swojej czolówki ,
nasz zawodnik Polak , wci±z wygrywa i nadal jest naszym najlepszym zawodnikiem , nie tylko w kraju ale jest najlepszym zawodnikiem tego lata .

Cóż można życzyć naszemu sportowcowi , jeszcze , chyba nadal takich sukcesów jakie wci±ż osi±ga ,
wytrwało¶ci i rado¶ci z tego co robi ,
oraz przede wszystkim duzo zdrowia , bo głównie od tego zależy czy bedzie dalej tak nam latał.

A anwet jesli mu co¶ nie będzie wychodzić , je¶li bedzie 5 , 7 czy nawet poza 10-tk± , to i tak zawsze popatrzę z duma na Adama , bo przecież on jeden jedyny tak wiele dokonał i jemu pewne słabo¶ci czy niedyspozycję można zwyczajnie wybaczyć .

Powodzenia Adam zim± !
Wystarczy w siebie uwierzyć a przyjd± dobre dni !!!
(15.10.2006, 19:21)
=>justi<=
które to zwycięstwo Małysza w mistrzostwach polski???
chodzi mi o lata, a nie poszczególne konkursy
(15.10.2006, 18:04)
agusiek
Poprostu Małysz jest był i beeedzie be¶ciakiem i ziom± dopiero pokaze
(15.10.2006, 17:36)
takie głupie podejrzenie
Tak się zastanawiam czy ten trening w tunelu aerodynamicznym zaliczyła tylko kadra A czy równiez kadra B. Bo chyba mam zwidy, ale mi sie wydaje,że zawsze przed zawodami krajowymi kadra A jest poddawana jakims dziwnym zabiegom by tylko obnizyć jej formę, i by nie wyszła na jaw prawdziwa przepa¶ć pomiędzy zawodnikami! Jakims dziwnym trafem, ci spoza kadry A co maja sukcesty na krajowych konkursach nie radz± sobie kilka dni póĽniej na zawodach międzynarodowych.
(15.10.2006, 17:21)
Jaro
zimowych tytułów (oczywi¶cie tylko idywidualnych seniorskich) ma 16. Letnich nie wiem ile, ale rok temu czytałem, że 10.
Jednym słowem: dużo : )
(15.10.2006, 15:33)
d
Zerknijcie na komentarz do:" Adam Małysz i Stefan Hula. A gdzie reszta?"
(15.10.2006, 15:26)
magdalenka
Zapewniam Cię sabciu, że bardzo dużo ciężko to nawet zliczyć>a przewaga rzeczywi¶cie ogromna między Małyszem a Hul±.Podkre¶la to jeszcze bardziej klasę Małysza.
(15.10.2006, 15:21)
sabcia
duza przewaga..:) a wie ktos ile malysz ma juz tych tytulow MP?? ciekawe czy on sam sie orientuje?:)
(15.10.2006, 15:09)
Jaro
a to niespodzianka : )
(15.10.2006, 15:07)
A
gratulacje dla Mistrza

kiedy beda pełwne wyniki konkursu ???
(15.10.2006, 14:46)
magdalenka
Adam nadal jest naaaaaaaaaaaaaajlepszy w Polsce i nie tylko.Podziwiam go za to, że tyle lat utrzymuje się na wysokim poziomie.Oby tak dalej.GOOr±ce gratulacje!!!
(15.10.2006, 14:34)
ziuta
dajcie że pełne wyniki, a co do adama.................niech tak dalej...
(15.10.2006, 14:23)
johnny
Mistrz Adam.....niema co, The Best Ski Jumper...nietylko w Polsce, Zim± Pokaże !!!
(15.10.2006, 14:12)
red
Adam daje czadu!
(15.10.2006, 13:34)