Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
7
8
9
10
11
14
15
16
17
21
22
23
24
25
28
29
30
wrzesień 2020
Najbliższe zawody
03.10.2020, godz. 10:00
Rasnov HS-97
FIS Cup K

"Kubicomania" nabiera tempa. A co z "Małyszomanią"? Adam Małysz ma poważnego konkurenta, który od kilku tygodni podbija serca polskich kibiców. Na 50 dni przed rozpoczęciem sezonu zimowego najlepszy polski skoczek nie boi się straty części popularności i nie zazdrości Robertowi Kubicy. "Nie odczułem spadku popularności. Ruch pod moim domem się nie zmniejszył. Byłbym w siódmym niebie, gdyby było inaczej. Cenię swobodę i prywatność. A jak tu zrobić coś w ogrodzie, kiedy w miejscu, z którego najlepiej widać, co dzieje się za moim płotem, ustawia się tłum ludzi?" - kwituje Małysz, pytany o to, czy odczuł spadek zainteresowania swoją osobą po debiucie Kubicy w Formule 1.

Trzykrotny zdobywca kryształowej kuli dodaje, że kibicuje kierowcy BMW-Sauber i mówi o podobieństwach między nim a sobą: - "Obaj lubimy samochody i szybką jazdę. Kubica docenia to co ja - chce mieć spokój, ceni życie prywatne. Wie, że w takich warunkach więcej osiągnie. Zamieszanie dekoncentruje".
Typuj wyniki i wygrywaj nagrody!
« październik 2006 - wszystkie artykuły
Komentarze
Luk
@Kasia-wiern afanka
To są dwa różne sporty!
A poza tym to Małysz ma farta bo jak można wygrywać migotając nartami! :/
(09.10.2006, 19:55)
magdalenka
zgadzam sie z wami. Malysz jest Niepokonany prze jakiegoś tam Kubice>a odchodząc od tematu nie mogę się doczekać zimowego sezonu.Pozdrowionka
(09.10.2006, 16:15)
Kasia-wiern afanka
Jak można porównywać tak doświadczonego sportowca jak Adam Małysz z kimś dopiero co pojawiającym się niedawno na ekranach jak Robert Kubica! Zresztą Kubica to nic wielkiego przeciez jak na razie to zdobyl 3 miejsce i to jeszcze fartownie no a Adaś to poprostu wieloletnia klasa. Uważam to porównanie za kompletnie niepoważną sytuacje. Pozdrowienia dla Adama!
(09.10.2006, 10:11)
fan skoków
@KaCzY
Kubica tak powiedział: "Niestety, zbyt wcześnie zaryzykowałem z założeniem opon na suchą nawierzchnię" i Mario T: "Przed pierwszym zjazdem do boksu poprosił o założenie opon na suchy tor, zaryzykowaliśmy, ale to był błąd."
Źródło: Strona "Wyprzedź mnie".
pozdrowienia
(08.10.2006, 10:56)
KaCzY
@ fan skokow
Kubica sam podjął decyzje o zmianie opon z deszczowych na "sliki" ? czy Team BMW mu kazał ? wydaje mi sie ze to Team mu tak kazał zrobic, zeby zjechał na ten pit stop, wiec jak to bylo ? pozdrowienia, swoją drogą dobrze ze cos sie dzieje w polskim sporcie, ze moze cos z Roberta bedzie, Adam dał temu początek ;)
(07.10.2006, 21:38)
fan skoków
@Luk
Decyzje podjął Kubica.
pozdrowienia
(07.10.2006, 19:03)
Luk
@Andrzej, w Szanghaju błąd popełnił zespół BMW Sauber, i dlatego taka odległa lokata Kubicy. Zauważ, wyprzedzał wszystkich jak strzała i z 18 miejsca na pierwszym okrążeniu potem na 5 awansował. No a później ten nieszczęsny pit stop :/
(06.10.2006, 14:35)
marion
na takiego skoczka bedziemy czekac 50 lat adas jest profesjonalista pod kazdym wzgledem niech ktos zrobi wiecej dla Polski co on a ilu ludzi na tym zarobilo
(06.10.2006, 14:14)
abc
@fan skoków
Fakt. Błąd. Po roku powinno być znacznie więcej. Popraw się Jones.
(06.10.2006, 01:14)
fan skoków
Sorki że nie na temat, ale ważne:
@redakcja
Dokładnie rok temu czytając życiorys Jonesa zwróciłem na dosyć mocny błąd dotyczący ilości jego dzieci- zaledwie 235 i do dziś nie został poprawiony, więc jeszcze raz proszę o jego poprawienie.
pozdrowienia
(05.10.2006, 21:45)
fan skoków
Porównanie Małysza do Kubicy? 1.Małysza wyniki zależą tylko i wyłącznie od jego formu bo talent ma, Kubica conajmniej 50% sukcesów może zawdzięczać czemuś takiemu jak np. sprzęt, inżynierowie, mechanicy, itp, itd; 2. Czy Małysz będzie nadal startował żależy od jego pozycji w polskich skokach i chęci kontynuowania kariery, a Kubica od tego czy któryś z 12 (jak na razie) teamów będzie go chciał i w każdej chwili może zostać skrzywdzony jak jego poprzednik Jacques Villeneuve; i wreszcie 3. Małysz wchodząc do skakania w PŚ nie wchodził niczyim kosztem, Kubica wywalił z F1 jednego (moim zdaniem) z najlepszych kierowców ostatnich lat, który swojego czasu skompromitował M.Schumachera. Krótko, zwięźle i na temat.
pozdrowienia
(05.10.2006, 21:23)
Andrzej
Porównianie Roberta Kubicy do Adama Małysza:

Robert Kubica-jeszcze raz mówie,że tylko raz zajął trzecie miejscie o GP Włoch na torze Monza,a po
wyścigu w Chinach Kubica nie zachwycił po miejcu 13.

Adam Małysz-to najlepszy Polski skoczek,który ma za sobą duże sukcesy m.in:
3 tytuły mistrza świata
współrekordzista świata w lotach narciarskich 225m
3x-zdobyte kryształowe kule w 00/01/01/02/02/03:
12-13 tytuły Mistrza Polski
3-zwycięstwa w letnim Grand Prix w skokach letnich
29-wygranych w Pucharze Świata


(05.10.2006, 21:08)
Ktosik
A mnie tam Małysz nie interesuje, woel zagranicznych skoczków :)
(05.10.2006, 18:19)
Adam .
No wlasnie to wybitnie pokazuje jak katastrofalny jest poziom sportu w naszym 40 mln kraju.W 4 razy mniejszych Czechach nie ma czegos takiego jak Jandomania itp... nawet nie ma co porownywac obu panstw.My Czechow bijemy chyba tylko w siatkowce w zuzlu i w plywaniu.Teraz pojawil sie rodzynek w f1 i od razu kubicomania.
(05.10.2006, 17:30)
Daria
No ja nie odczuwam , żadnej Kubicomani , pzrede wszystkim Kubica prezentuje sport , ktory akurat mnie absolutnie nie pociąga , nic z tego nie mam , żadnej przyjemnosci w oglądaniu , choc ostatnio jak zmierzał na podium i 3 miejsce , to nawet postanowiłam to obejrzec ,
matko , myslalam , ze usne przed TV, nie pamietam ile bylo tych okrążeń , ale chyba baaardzo duzo , żadnych emocji we mnie nie bylo ,
Malyszomania nie osłabła ani na jotę , a gdy przyjdzie sezon zimowy znów zacznie się kibicowanie Adamowi i skoczkom ,
ADam ! TY zwyczajnie podpiłeś nasze serca ! nie tylko wynikami ale i osobowością !
I tak pozostanie !
(05.10.2006, 15:30)
mc
ja nie odczuwam zadnej kubicomanii! bez przesady! media potrzebuja kasy wiec chca ludzi nakrecic na to, ale bez szans. kubica jeszce nie wygral konkursu w f1 a jego sukcesow nawet nie wypada przyrownywac do malysza
(05.10.2006, 13:46)
Andrzej
Małyszomania będzie trwac wiecznie tylko Małysz jest najlepszy.
(05.10.2006, 13:42)