Drzwi wewnętrzne i zewnętrzne Hörmann - ciepło i bezpieczeństwo w Twoim domu
Zaloguj się
Kalendarz zawodów
3
4
5
6
7
10
11
12
13
14
17
18
19
20
24
25
26
27
luty 2020
Najbliższe zawody
28.02.2020, godz. 17:30
Lahti HS-130

Po wczorajszym zwycięstwie Adam Małysz udzielił wywiadu, w którym wypowiedział się na temat uczuć jakie towarzyszyły mu podczas finałowego konkursu Letniej Grand Prix w Oberhofie. Słowa Małysza zaskoczyły chyba wszystkich. "W poniedziałek popełniałem błędy i byłem wkurzony. Ale wielkie słowa uznania należ± się trenerowi Hannu Lepistoe, który przed każdym skokiem obniżał belkę, z której jechałem. Skakałem słabiej od innych i denerwowało mnie to, ale Fin wytłumaczył, że wiało z przodu i bał się, że skoczę za daleko. Wierzę mu bardzo, to specjalista, mimo że wychował tak ¶wietnych zawodników jak m.in. Matti Nykänen, jest otwartym człowiekiem i chce uwag od nas. Dzi¶ w skoku próbnym za bardzo odbiłem się w miejscu, za bardzo poleciałem do góry. Nie było szybko¶ci, by lecieć. (..) W konkursie poszedłem na cało¶ć. I byłem zadowolony, że po pierwszej serii byłem drugi. Dawno jednak nie byłem tak zdenerwowany jak przed ostatnim skokiem. Wiedziałem, że mogę wygrać, że lubię atakować z drugiej lokaty. Ale strach był. Że jeszcze mogę przegrać, że co¶ się wydarzy... Na szczę¶cie ten stres spowodował, że wszystko było perfekcyjne".

Zakłady bukmacherskie przez internet | Fortuna - Legalny Bukmacher
Polski skoczek słyn±ł z tego, że nie "zjadaj±" go nerwy przed ostatnim skokiem. Tym razem było inaczej. Mimo wszystko obawy Małysza nie przełożyły się na zły skok, jak to często bywa u innych naszych reprezentantów. Miejmy nadzieję, że teraz Małysz nabierze jeszcze większej pewno¶ci siebie, co zaowocuje już tej zimy kolejnymi sukcesam
Typuj wyniki i wygrywaj nagrody!
« paĽdziernik 2006 - wszystkie artykuły
Komentarze
magdalenka
a ja tam wierze w Adama i my¶lę żę możę sięgn±ć po kryształow± kulę bo wiara czyni przecież cuda.Wierzę że znów będzie jak za starych dobrych lat!!!
(09.10.2006, 16:00)
gubalowka
...oj nie to na pewno bylo tu
(07.10.2006, 16:11)
gubalowka
...a moze
(07.10.2006, 16:08)
gubalowka
...HE,WYMAZALI MI KOMENTARZ,NO COS TAKIEGO...GDZIE MY ZYJEMY,ANI NIE BYL WULGARNY,ANI OBRAZLIWY,OT TROCHE PRZESMIEWCZY...

nie wymazali, tylko się zapomniało, gdzie się pisało
(06.10.2006, 09:22)
jadzia
@lobo wg Ciebie "romoren" jest az takim ¶wietnym skoczkiem zeby byc dwa razy w pierwszej 10 klasyfikacji p¶? :P
(04.10.2006, 23:27)
Ponura
Wiesz co Magda zgadzam sie z toba ze puchar swiata wygra Janne Ahonen;) Pozdro
(04.10.2006, 20:35)
fan skoków
Małysza nie zjadła trema. Dobrze że on potrafi sobie z tym radzić, a mnie na innego rodzaju zawodach zjadła trema i teraz rozumiem takich skoczków jak Skupień czy Mateja, którzy na treningach lepiej skacz± niż w konkursie.
pozdrowienia
(04.10.2006, 19:53)
Magda
Ja my¶lę, że P¦ wygra albo Ahonen albo który¶ z Norwegów. Może też być Morgi. Janda nie będzie juz w takiej formie, jak w zeszłym roku, Ľle wpłynęła na niego awantura w zwi±zku. Jednak wierzę w Ljoekelsoeya i będzie w pierwszej pi±tce P¦. Widhoelzl i Hoellwarth mog± się podnie¶ć z kryzysu. Adam Małysz może być wysoko, tzn. w granicach 5 - 8 miejsca. Nie oczekuje tu od Adama jakich¶ fajerwerków w postaci czwartej Kryształowej Kuli, ale mógłby wygrac parę konkursów...
(04.10.2006, 19:42)
uskotko
@lobo.
A Ahonen co tak słabo? Niżej od Happonena??? Ej no... Za to Matti, hmm...
(04.10.2006, 17:49)
MRR
witam wyglada ta strona bardzo ciekawie i mam prosbe do osob znjacych sie dobrze na skokach czy mogliby sie podzielic wiadomosciami jak widza sezon zimowy kogo widza w czolowce moze by opisac to tak w procentach???z gory dzieki za odpowiedz
(04.10.2006, 17:47)
Daria
Ale trener chyba wie co dobre dla niego ,
to jego pomysł , był z tym obniżaniem belki , to dobrze ,
bo skacz±c z niższych najazdów tzreba wiecej zwracac uwage na dynamikę , siłę odbicia ktor± Adam , ma ,
potem kiedy w zawodach ta belka jest już ustawiona dla wszystkich jednakowo , to skoki s± perfekcyjne .
Adam ! ja Tobie zycze obys czę¶ciej sie tak wkurzał :))) zim± , widocznie na Ciebie to dobrze wpływa w postaci idealnych skoków.

Natomiast co do reszty naszych szkoda słów.
(04.10.2006, 14:20)
Glon
A psychologa i tak nie zatrudni±.
(04.10.2006, 14:01)
you
ja tez mysle ze liokesey będzie slaby w zimowym sezonie.juz niemoge sie doczekac
(04.10.2006, 13:53)
lobo
malysz pokazal ze bendzie w trójce najlepszych.
1hautameki
2malysz
3morgi
4romoren
5janda
6happonen
7romoren
8kofi
9ahonen
10kittel
slabo będ± skakac:liokesey widhoeldzl
(04.10.2006, 13:51)