TOTALbet - legalny polski bukmacher
Zaloguj się
Kalendarz zawodów
2
3
5
7
8
9
10
11
14
15
16
17
21
22
23
25
28
29
styczeń 2019
Najbliższe zawody
24.01.2019, godz. 14:00
Lahti HS-100
M¦J K ind.

Dzi¶ w godzinach przedpołudniowych, w centrum Wisły odbył się ¶lub Piotra Żyły. Młody zawodnik naszej reprezentacji zawarł zwi±zek małżeński z Justyn± Lazar. Na uroczysto¶ci obecna była cała polska kadra skoczków, wraz z Adamem Małyszem, który w ten sposób pozyskał nowego członka rodziny. Wybranka Piotra Żyły jest bowiem siostr± cioteczn± naszego mistrza. Młodej Parze życzymy wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia!
Typuj wyniki i wygrywaj nagrody!

« wrzesień 2006 - wszystkie artykuły
Komentarze
lena
@ushuaia
to na co czekasz?wszyscy chcemy zobaczyć twoje dziennikarskie możliwo¶ci i twój poziom, trochę więcej wiary w siebie
(26.09.2006, 18:49)
Daria
@Usia

Zbyt powaznie to wszystko traktujesz :))
wrzuć troszke na luz ,
pzrecież to była tylko kwestia zcasu , że to się wyda ,
jesli nie tu to gdzie indziej , gdyż sama Panna mloda tak gorliwie rozprawiała na pewnym portalu , ze to była tylko kwestia czasu ,
i w sumie co takiego się stało ?? że się okazało , ze to kuzynka Adama ? no i co z tego !
po co te , podchody , rodzina to rodzina , ADajm pewnie się cieszy , że Piotrek wszedł do jego rodziny , tak to już jest w¶ród skoczków i tak małej miejscowo¶ci ,
nalezy tylko się cieszyć a nie tragizować.
Co do róznych opini na temat Państwa młodych , to lepiej niech się przyzwyczajaj± , ze będ± poddawani zarówno pochwałom jak i krytykom , tak to już jest jesli podaje się co¶ do publicznej wiadomosci nalezy się liczyć z róznymi opiniami.
Tymbardziej , że jest to skoczek kadry "A" .
Ale zycze im wszystkiego dobrego i niech się nie załamuj± tylko .
(25.09.2006, 16:11)
Ushuaia
@powiedz mi
Bo dobrze życzę młodej parze !
A po tre¶ci niektórych wygl±da, że zatracili resztki kultury i przyzwoito¶ci. Nie chcę by Ci dwaj młodzi ludzie pomysleli, że większo¶ć kibiców w Polsce to prymitywy.
(25.09.2006, 15:32)
powiedz mi
to po co sama komentujesz?
(25.09.2006, 15:10)
Ushuaia
Wszystkiego Najlepszego dla Justynki i Piotrka.
A plotkarzom i ludziom bez kultury mówimy WSTYD! Je¶li 2 dorosłe osoby sie pobieraj±, to nikomu nic do tego dlaczego !

@redakcja. A co to redakcja zamieszcza juz nawet newsy anonimów ? Nowe zwyczaje? Może i ja zacznę tu pisać, bo zauważam,że coraz więcej "redaktorów" pisze na moim poziomie ;))) A ja się tak bałam, że mogłabym zaniżyć poziom portalu swoimi tekstami :)
(25.09.2006, 14:47)
Fanka
@ Bystoelka
Ostatecznie "wpadka" też może wynikn±ć z miło¶ci:-).
(25.09.2006, 13:22)
Bystoelka
o matko ale macie problem znam pare ktora tez wziela slub w tym wieku i sa razem do dzis a pobrali sie nie z powodu wpadki tylko z milosci i co?
(25.09.2006, 13:13)
Jaro
Nie! Wszystko tylko nie bliĽniaki! Mam złe skojarzenia...
(25.09.2006, 11:52)
Fanka
Ludzie!!! Nawet jeżeli w drodze s± już bliĽniaki, to pozostaje tylko życzyć Piotrowi wszystkiego najlepszego i niech ten ¶lub uskrzydli go tak, jak dwa lata temu zawarcie zwi±zku małżeńskiego uskrzydliło niejakiego Janne A. Powodzenia na nowej drodze życia!!!
(25.09.2006, 10:12)
Daria
No to wszystkiego najlepszego , niech im się wiedzie ,
mam nadzieję , że tak jak kiedy¶ Adam Piotrkowi nagle urosn± skrzydła i zacznie fruwać jak ptak :)
no chyba , ze w drodze jest mały juniorek :)
to sobie nie pofruwa , hyba , ze nad kołysk± :))
a tak na powaznie , to mam nadzieję , ze Justyna , poradzi sobie jako żona skoczka , którego więcej nie będzie w domu , niż bedzie ,

Powodzenia !
(24.09.2006, 18:53)
Glon
Górale zdecydowanie szybciej bior± ¶lub, ot tyle. A nawet je¶li wpadli, to przyrost w Polsce mamy ujemny.
Szczę¶ć Boże Młodej Parze!!!
(24.09.2006, 18:07)
kto¶
@lena
piszesz tak bo im zazdro¶cisz??? JUSTYNA i PIOTREK s± ze sob± już 3 lata..... więc to chyba najlepsza pora by wzi±¶ć ze sob± ¶lub:D życze im wszystkiego najlepszego:D
(24.09.2006, 16:51)
Kamila
Moim zdaniem takie wydarzenie nie powinno przerodzić się w okazję do wymy¶lania nieprawdopodobnych zdarzeń lub niemiłych komentarzy. Oboje s± dorosłymi ludĽmi i decyzji tej nie podjęli napewno bez namysłu. Wiek również nie ma znaczenia, gdy się kogo¶ kocha, a powiedzenie "tak" w koscielnej uroczysto¶ci jest jednym z najważniejszych wydarzen w życiu i powinno zostać okazj± dla wszystkich do złożenia najserdeczniejszych życzeń.
(24.09.2006, 15:51)
Wehrmacht
O Boże, ¶lub w tym wieku ??? Już życie zmarnowane...
(24.09.2006, 15:08)
Zossia
Najlepszego =)
(24.09.2006, 11:21)
martula
i jak by nawet wpadka to jest to ich sprawa!!
zycze im wszystkiego najlepszego na nowej drodze zycia:D
(24.09.2006, 11:10)
Anka
@lena
nawet jeżeli wpadka to s± to ludzie pełnoletni i innym nic do tego.
Piotkowi i Justynie pozostaje życzyć dużo szczę¶cia i pomy¶lnosci na nowej drodze życia.
(24.09.2006, 11:04)
pelka
Gratuluje i życzę szczę¶cia na nowej drodze życia:):):)
(24.09.2006, 10:53)
lena
@sabcia
pożyjemy zobaczymy;)
(23.09.2006, 21:41)
sabcia
@lena
nie koniecznie:P
znam teraz kilka par ktore wziely slub tym wieku i to nie ze wzgledu na wpadke:P