Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
5
8
9
10
11
14
15
16
17
18
19
22
23
24
25
29
30
31
sierpień 2022
Najbliższe zawody
20.08.2022, godz. 11:30
Szczyrk HS-107
FIS Cup K

Dziś w godzinach przedpołudniowych, w centrum Wisły odbył się ślub Piotra Żyły. Młody zawodnik naszej reprezentacji zawarł związek małżeński z Justyną Lazar. Na uroczystości obecna była cała polska kadra skoczków, wraz z Adamem Małyszem, który w ten sposób pozyskał nowego członka rodziny. Wybranka Piotra Żyły jest bowiem siostrą cioteczną naszego mistrza. Młodej Parze życzymy wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia!
Typuj wyniki i wygrywaj nagrody!

« wrzesień 2006 - wszystkie artykuły
Komentarze
Fan Stękały
xDDDD
(02.01.2021, 09:42)
Sef
Szczęścia piter
(24.09.2020, 13:54)
lena
@ushuaia
to na co czekasz?wszyscy chcemy zobaczyć twoje dziennikarskie możliwości i twój poziom, trochę więcej wiary w siebie
(26.09.2006, 18:49)
Daria
@Usia

Zbyt powaznie to wszystko traktujesz :))
wrzuć troszke na luz ,
pzrecież to była tylko kwestia zcasu , że to się wyda ,
jesli nie tu to gdzie indziej , gdyż sama Panna mloda tak gorliwie rozprawiała na pewnym portalu , ze to była tylko kwestia czasu ,
i w sumie co takiego się stało ?? że się okazało , ze to kuzynka Adama ? no i co z tego !
po co te , podchody , rodzina to rodzina , ADajm pewnie się cieszy , że Piotrek wszedł do jego rodziny , tak to już jest wśród skoczków i tak małej miejscowości ,
nalezy tylko się cieszyć a nie tragizować.
Co do róznych opini na temat Państwa młodych , to lepiej niech się przyzwyczajają , ze będą poddawani zarówno pochwałom jak i krytykom , tak to już jest jesli podaje się coś do publicznej wiadomosci nalezy się liczyć z róznymi opiniami.
Tymbardziej , że jest to skoczek kadry "A" .
Ale zycze im wszystkiego dobrego i niech się nie załamują tylko .
(25.09.2006, 16:11)
Ushuaia
@powiedz mi
Bo dobrze życzę młodej parze !
A po treści niektórych wygląda, że zatracili resztki kultury i przyzwoitości. Nie chcę by Ci dwaj młodzi ludzie pomysleli, że większość kibiców w Polsce to prymitywy.
(25.09.2006, 15:32)
powiedz mi
to po co sama komentujesz?
(25.09.2006, 15:10)
Ushuaia
Wszystkiego Najlepszego dla Justynki i Piotrka.
A plotkarzom i ludziom bez kultury mówimy WSTYD! Jeśli 2 dorosłe osoby sie pobierają, to nikomu nic do tego dlaczego !

@redakcja. A co to redakcja zamieszcza juz nawet newsy anonimów ? Nowe zwyczaje? Może i ja zacznę tu pisać, bo zauważam,że coraz więcej "redaktorów" pisze na moim poziomie ;))) A ja się tak bałam, że mogłabym zaniżyć poziom portalu swoimi tekstami :)
(25.09.2006, 14:47)
Fanka
@ Bystoelka
Ostatecznie "wpadka" też może wyniknąć z miłości:-).
(25.09.2006, 13:22)
Bystoelka
o matko ale macie problem znam pare ktora tez wziela slub w tym wieku i sa razem do dzis a pobrali sie nie z powodu wpadki tylko z milosci i co?
(25.09.2006, 13:13)
Jaro
Nie! Wszystko tylko nie bliźniaki! Mam złe skojarzenia...
(25.09.2006, 11:52)
Fanka
Ludzie!!! Nawet jeżeli w drodze są już bliźniaki, to pozostaje tylko życzyć Piotrowi wszystkiego najlepszego i niech ten ślub uskrzydli go tak, jak dwa lata temu zawarcie związku małżeńskiego uskrzydliło niejakiego Janne A. Powodzenia na nowej drodze życia!!!
(25.09.2006, 10:12)
Daria
No to wszystkiego najlepszego , niech im się wiedzie ,
mam nadzieję , że tak jak kiedyś Adam Piotrkowi nagle urosną skrzydła i zacznie fruwać jak ptak :)
no chyba , ze w drodze jest mały juniorek :)
to sobie nie pofruwa , hyba , ze nad kołyską :))
a tak na powaznie , to mam nadzieję , ze Justyna , poradzi sobie jako żona skoczka , którego więcej nie będzie w domu , niż bedzie ,

Powodzenia !
(24.09.2006, 18:53)
Glon
Górale zdecydowanie szybciej biorą ślub, ot tyle. A nawet jeśli wpadli, to przyrost w Polsce mamy ujemny.
Szczęść Boże Młodej Parze!!!
(24.09.2006, 18:07)
ktoś
@lena
piszesz tak bo im zazdrościsz??? JUSTYNA i PIOTREK są ze sobą już 3 lata..... więc to chyba najlepsza pora by wziąść ze sobą ślub:D życze im wszystkiego najlepszego:D
(24.09.2006, 16:51)
Kamila
Moim zdaniem takie wydarzenie nie powinno przerodzić się w okazję do wymyślania nieprawdopodobnych zdarzeń lub niemiłych komentarzy. Oboje są dorosłymi ludźmi i decyzji tej nie podjęli napewno bez namysłu. Wiek również nie ma znaczenia, gdy się kogoś kocha, a powiedzenie "tak" w koscielnej uroczystości jest jednym z najważniejszych wydarzen w życiu i powinno zostać okazją dla wszystkich do złożenia najserdeczniejszych życzeń.
(24.09.2006, 15:51)
Wehrmacht
O Boże, ślub w tym wieku ??? Już życie zmarnowane...
(24.09.2006, 15:08)
Zossia
Najlepszego =)
(24.09.2006, 11:21)
martula
i jak by nawet wpadka to jest to ich sprawa!!
zycze im wszystkiego najlepszego na nowej drodze zycia:D
(24.09.2006, 11:10)
Anka
@lena
nawet jeżeli wpadka to są to ludzie pełnoletni i innym nic do tego.
Piotkowi i Justynie pozostaje życzyć dużo szczęścia i pomyślnosci na nowej drodze życia.
(24.09.2006, 11:04)
pelka
Gratuluje i życzę szczęścia na nowej drodze życia:):):)
(24.09.2006, 10:53)
lena
@sabcia
pożyjemy zobaczymy;)
(23.09.2006, 21:41)
sabcia
@lena
nie koniecznie:P
znam teraz kilka par ktore wziely slub tym wieku i to nie ze wzgledu na wpadke:P