Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
4
6
8
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
październik 2021
Najbliższe zawody
13.11.2021, godz. 10:30
Falun HS-100
FIS Cup K

Norweski skoczek - Lars Bystoel w zeszłym miesiącu zdecydował się na przeprowadzkę z rodzinnego Oslo do Trondheim, gdzie zamierza mieszkać wraz ze swoją dziewczyną. "W Trondheim są dwie, zawsze świetnie przygotowane, skocznie z igelitem. Moje przygotwania do następnego sezonu idą pełną parą, oddałem jak dotąd około 50 skoków" - powiedział Lars norweskiemu dziennikowi Bergens Tidende.

Bystoel zamieszkał w centralnej części miasta. Niedaleko leży stadion Lerkendal (należący do klubu piłkarskiego Rosenborg Trondheim). Norweg miał już okazję odwiedzić ów obiekt, oglądając na żywo mecz swojej ulubionej drużyny - Brann Bergen, która zmierzyła się właśnie z Rosenborgiem.

Mistrz Olimpijski z Pragelato na nadchodzący sezon życzy sobie medali na MŚ, które odbędą się w japońskim Sapporo.
Typuj wyniki i wygrywaj nagrody!
« czerwiec 2006 - wszystkie artykuły
Komentarze
gjovik
tez sie tego mocno obawiam :'(

biedny Henning...ech
(29.06.2006, 20:32)
me
Mimo wszystko tzn. całej sympatii wielu kibiców, ze skakania Henninga w kadrze A nic nie będzie:( Chyba, że przed mś w Japonii nagle coś się zmieni i Kojon sięgnie do kadry B licząc na lepsze rezultaty. Heia Henning!!!
(29.06.2006, 16:10)
Fanka
@ me
Dziwisz się? Przecież trener MK (sorry, ale pełne imię i nazwisko przez klawiaturę mi nie przejdzie) wielokrotnie twierdził, że ma do niejakiego Pettersena szczególną sympatię, więc wyniki schodzą na dalszy plan /pokazał choćby po osiągnięciach Sigurda z Zakopanego i wybraniu go do składu na Olimpiadę/ i wcale bym się nie zdziwiła takiemu scenariuszowi. Ja tam też jestem po stronie Henninga.

(29.06.2006, 13:00)
me
A Henning to faktycznie może być najbardziej wkurzony na Pettersena (albo Mikę - w zależności od tego jak rozpatruje swoją sytuację) i to on może pałać wielką rządzą zemsty i mordu. Ale to taki spokojny chłopak :D
(29.06.2006, 12:18)
me
Lars jest mistrzem olimpijskim i to, że się przeprowadził - i to w dodatku z jednego ośrodka skoków do drugiego jest dla fanów skoków (a kadry Norwegii w szczególności) bardzo istotną informacją. Tym bardziej, że w Trondheim trenuje i mieszka teraz niemal cała kadra A.
Mika pewnie byłby bardzo wściekły, gdyby reszta chłopaków spuściła Siegenowi manto. Po obejrzeniu filmu o Pettersenie na www.skiforbundet.no dochodzę do wniosku że reszta traktuje go jak takiego chłopczyka, dzieciaka bardziej niż dorosłego faceta, któremu wolno więcej niż innym i wiecej się pobłaża. Taki cichutki, spokojny głosik, wielgachne oczy... :)
(29.06.2006, 12:14)
gjovik
@ me : muhahahaha- wlasnie sobie wyobrazam jak przybywa Mika Sigurdowi na pomoc ...i uwalnia go z niebezpiecznych rak Henninga i spolki (muhahahahaha)
(28.06.2006, 20:52)
pawel
co to za informacja że sie przeprowadził jakbym sie ja przeprowadzil to nikt by o tym ne wiedział trzymam kciuki za Bystoela w pszyszłym sezonie i złotych medali na MS lubie go
(28.06.2006, 20:29)
ja
siggen mnie denerwuje. wszyscy go tak wyroznaja w szczegolnosci Miakus. lars niech se tam zyje dlugo i szczesliwie
(28.06.2006, 17:02)
uskotko
moze kumple tez sie przeniosa do Trondheim? :PPP
(28.06.2006, 15:10)
Fernanda Torres
Lars opuścił swoje ukochane Voss i wspaniałych kumpli, którzy za nim na zawody jeździli. Ojojoj, się porobiło.
(28.06.2006, 12:39)
me
Gdyby zaczęli przesadzać z ostrością tej "kocówy", albo w ogóle gdyby Mika dowiedział się o takiej brutalności na pewno pospieszyłby na ratunek Siegenowi i mścieciele wtedy dopiero by się przekonali, co to znaczy morderczy trening:DDD Już Kojo coś tam ma w zanadrzu na takie okazje ;)
(28.06.2006, 09:20)
gjovik
0:0 - hehe jesli chodzi o ten na ktorym byl obecny LArs :D
(27.06.2006, 21:51)
123
ciekawe jaki byl wynik tego meczu...
(27.06.2006, 20:26)
sabcia
a kto by sobie nie zyczyl medali na MS:))oj lars nie bedzie tak latwo:)
(27.06.2006, 19:32)
gjovik
hehe tak :D hmm a podejrzewam, iz mordercze treningi M.K sa zapewne jeszcze gorsze :) wiec powinien to przezyc ;)
(27.06.2006, 18:24)
me
@gjovik

ja naprawde uważam, że chłopaki powinni sprawić porzadną "kocówę" Sigenowi :)))) W ramach odreagowania stresów dobrze by im to zrobiło, a Siegen pewnie i tak by za bardzo nie ucierpiał (w sensie psychicznym, bo fizycznym to kto tam wie, jak brutalni są kumple z kadry;). Podszedł by do tego filozoficznie i miałby temat do dywagacji ;)))))
(27.06.2006, 15:50)
deshawn
KIEDY BĘDĄ FILMIKI Z POPRZEDNIEGO SEZONU??
(27.06.2006, 15:12)
uskotko
@Fanka.
Nie zwyklam wypowiadac sie o kims bezpodstawnie.
(27.06.2006, 15:03)
gjovik
@ me : hehe - dobre- mie przecze :D
(27.06.2006, 14:24)
daf
@Fanka
Ona zna wszystkich i wszystko... ;)
(27.06.2006, 13:24)
Fanka
@ uskotko
Znasz go, że twierdzisz, że jest miły i zabawny? To, że wyjątkowo cierpliwie rozdaje fanom autografy (sama widziałam w Zakopanem) jeszcze o tym nie świadczy.
(27.06.2006, 12:53)
uskotko
ten Lars to jest taki zabawny czlowiek. A do tego bardzo mily :) Milego zycia w Trondheim! :)))
(27.06.2006, 12:34)
spiderman
Lars ma rację, w Trondheim są dwie świetne skocznie z igelitem, które są zawsze świetnie przygotowane :D Zobaczcie tylko jaki piękny jest igelit na tych skoczniach!

http://sssa.pytalhost.com/ nor/nor_trondheim7.jpg
(27.06.2006, 12:06)
me
Niebawem wszyscy norwescy skoczkowie będą mieszkać w Trondheim:) Jeszcze tylko Bera Glamoura brakuje i Sigurda, ale Sieggen niech siedzi tam gdzie jest, bo niedługo reszta się wkurzy i spuści mu porządne lanie:D Heia Trondheim :)
(27.06.2006, 11:15)
Zgadnijcie, kto
cyt. Mistrz Olimpijski z Pragelato na nadchodzący sezon życzy sobie medali na MŚ

Jeśli sędziowie pomogą, to kto wie...