Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
4
6
8
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
paĽdziernik 2021
Najbliższe zawody
13.11.2021, godz. 10:30
Falun HS-100
FIS Cup K

Michael Uhrmann ma przymusow± przerwę w treningach. Niemiec ma problem ze stawem skokowym. Kontuzji nabawił się podczas treningu. Uraz może wykluczyć go z przygotowań nawet na sze¶ć do o¶miu tygodni.

Sam skoczek jest optymist± i ma nadzieję, że szybko wyleczy kontuzję i będzie mógł powrócić do pełnego obci±żenia treningowego i w dobrej dyspozycji zaprezentować się na ¶wiatowych skoczniach.
Typuj wyniki i wygrywaj nagrody!
« czerwiec 2006 - wszystkie artykuły
Komentarze
spiderman
Niemcy maj± przecież jeszcze Martina Schmitta, ¶rednio skacz±cego, ale zawsze to jaki¶ w miarę pewny zawodnik do drużyny ;-) Na pewno w Hinterzarten wyst±pi...
Ale macie rację - jest szansa w konkursie drużynowym pokonać Niemców, pod warunkiem, że reszta naszych będzie skakać tak jak w konkursie drużynowym Hinterzarten 2004 podczas LGP! :D:D:D
(04.07.2006, 08:12)
Fanka
@ andbal
Zgadza się. Nawet mocni Neumayer i Spaeth nie zapewni± wygranej Niemcom i nie ma co liczyć na powtórkę z ubiegłego roku. Szkoda, że tak łatwo pozbyli sie Herra. A może to drużyna szwedzka z Niemcem w składzie stanie na podium w Niemczech? Pomarzyć można.
(29.06.2006, 11:15)
andbal
Na otwarcie LGP jest drużynówka. Niemcy będ± poważnie osłabieni. Brak Uhrmanna Herra no to jest szansa pokonać Niemców.
(29.06.2006, 09:39)
pawel
lubie Uhrmanna szkoda że ma kontuzje kuruj sie wracaj do zdrowia i pokasz wszystkim na co cie stać
(28.06.2006, 20:32)
Fanka
@ spiderman
Oby¶ miał rację co do Neumayera!
(27.06.2006, 12:44)
spiderman
Kolejny zawodnik ma z głowy LGP, a przynajmniej większo¶ć konkursów tego cyklu... Szkoda.
Z drugiej strony może pod nieobecno¶ć tych skoczków, dobr± formę pokaż± nam inni, mniej znani skoczkowie ;-)
Spodziewam się, że mocny z ekipy niemieckiej może być Michael Neumayer i Georg Spaeth, mog± oni odegrać główne role w LGP ;-]
(27.06.2006, 11:57)
Agusia
Nikomu nie powinno sie życzyć kontuzji....zarówno Schmitt jak i Uhrmann wiele razy pomogli drużynie a to, że Schmitt prezentuje się od paru sezonów słabiej to nie znaczy, że trzeba Mu od razu życzyć kontuzji. Oby Uhrmann szybko wrócił do zdrowia:)
(26.06.2006, 22:23)
k.
oczywi¶cie, ze Schmitt jest człowiekiem i jego także zerwane więzadło bolało by. Ale przez ostatnie sezony Uhrmann przezentuję o niebo większ± formę od Schmitta i punktu widzenia możliwo¶ci niemieckiej dryżuny kontuzja Uhrmana jest większ± strat±, niż kontuzja innego zawodnika z kadry, który na dodatek ma poważne problemy z klasyfikowaniem się do konkursu głównego, nie mówi±c już o finałowej 30. A obu Panom życzę zdrowia :)
(26.06.2006, 22:01)
stokrotka
No nie, jak można życzyć komu¶ załamania zdrowia. Schmitt, jak twierdzi _An_ też jest człowiekiem. Zreszt± wolę Schmitta od Uhrmanna. Popieram żeby Tajnery, Pochwała i te inne nie jechały do Bi.....ofen.
(26.06.2006, 21:13)
_An_
@k.
A co to - Schmitt nie jest człowiekiem? Jego zerwane więzadło by nie bolało? On by nie cierpiał z tego powodu? Nie czułby żalu, że musi przerwać treningi, że ta przerwa może mu zawalić sezon?
Żałosne s± takie wypowiedzi :/
(26.06.2006, 20:52)
k.
po prostu odlot :/ Wielka szkoda Michaela :( czy zamiast Uhrmanowi nie mogło się to przydarzyć np. Schmittowi?
(26.06.2006, 18:27)
123
o rany,skad tyle tych kontuzji...
(26.06.2006, 17:33)
uskotko
kolejny biedak :(
Dużo zdrowia, Michi! Trzymaj się!
(26.06.2006, 17:14)
Fanka
No nie!! Najpierw Morgi, teraz Michi... Jak tak dalej pójdzie, to zostanie niewielu kandydatów do uczestnictwa w LGP. Życzę zdrówka i, podobnie jak poprzedniczka, przył±czam się do pozdrowień dla dziewczyny i córy!!!
(26.06.2006, 15:51)
glazia
Oj Misiek, przynajmniej spędzisz teraz więcej czasu z dziewczyn± i córeczk± :) trzymaj się chłopie :)
(26.06.2006, 15:46)
Klimkofa
Proszę o podanie składu na FiS Cup w B"hofen.
I proszę aby tam nie jechali Tajnery,Pochwała czy nawet Stefanek Hula!!!
(26.06.2006, 15:22)