Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
paĽdziernik 2019
Najbliższe zawody
23.11.2019, godz. 16:00
Wisła HS-134
P¦ druż.

Adam Małysz był najlepszym skoczkiem podczas rozgrywanych dzisiaj zawodów z cyklu „Puchar Doskonałego Mleka”.

Skoczek z Wisły pokonał na Wielkiej Krokwi rywali już w pierwszej serii. W finałowej kolejce potwierdził, że jest najlepszy. Drugie miejsce zaj±ł Wojciech Skupień, a trzeci był Kamil Stoch.

W rywalizacji młodszych adeptów skoków narciarskich dwukrotnie triumfował Klimek Murańka, który pokonał rywali na obiekcie K-65 i K-85. Na skoczni K-35 lepszy od Murańki okazał się Paweł Słowiok.

Wyniki konkursu seniorów:

1. Adam Małysz (KS Wisła Ustronianka) 242,5 pkt (124,5-123,0 m)
2. Wojciech Skupień (WKS Zakopane) 225,7 (117,5-121,5)
3. Kamil Stoch (LKS Poroniec Poronin) 221,6 (123,0-114,0)
4. Marcin Bachleda (AZS AWF Katowice) 213,8 (112,0-121,5)
5. Jure Bogataj (Słowenia) 212,4 (117,0-116,0)
6. Stefan Hula (LZS Sokół Szczyrk) 211,0 (115,0-117,5)
Typuj wyniki i wygrywaj nagrody!
« czerwiec 2006 - wszystkie artykuły
Komentarze
pawel
a kto mial wygrac? raz w MP udało sie Matei wygrać z Małyszem szybko sie to nie powtorzy a na drugim miejscu Skupień to mnie zdziwiło nigdzię się nie pojawia a tu taka niespodzianka brawo Wojtek trzymam za Ciebie kciuki moze jeszcze cos pokażesz bo Mateia na razie nic soba nie reprezentuje
(28.06.2006, 21:19)
spiderman
Nie zdarza się często aby w zawodach krajowych kto¶ przeskoczył Małysza.
Oprócz Matei w MP w tym roku i również Matei i Huli w Pucharze Doskonałego Mleka 2005, w ostatnich latach to się nie zdarzało...
(24.06.2006, 16:02)
Daria
Ja jednak mam odmienne zdanie ,
często jest tak , że przeskakuje któ Adama , na zawodach krajowych jak ostatnio w MP , Mateja ,
ale jak dochodzi do skoków w P¦ , to juz nikogo nie ma w czolówce , tylko Adam , potrafi nadal wygrac konkurs P¦ , jest po prostu dobry w tym co robi ,
my¶le , że dopiero ktos go zacznie przeskakiwac tak na dobre , jak sam zakonczy karierę , prędzej raczej jest to nie możliwe.
Od 6-ciu lat to on jest w ¶wiatowej czolówce skoków , nikt z Polaków narazie mu nie dorównał choć w połowie poziomem ,
i cos czuję , że narazie nikogo nie będzie ,
mało tego , glęboko wierzę , ze to jego zobaczymy na podium M¦ w lutym , nie wiem tylko na którym miejscu.
(23.06.2006, 09:38)
spiderman
Kamil Stoch ze skoku na skok skakał coraz gorzej...
W serii próbnej rewelacyjny skok na odległo¶ć ponad 130 metrów.
W pierwszej serii bardzo dobra próba - minimalnie przegrywał z Małyszem.
Bardzo słaby skok w drugiej serii, dzięki któremu stracił drugie miejsce.
Kamil potwierdza cały czas, że nie skacze równo.
¦wietnie sobie radzi na treningach, ale w konkursach jest dużo słabiej. Rada? Psycholog?
(22.06.2006, 20:09)
Apoloniusz
@ dreszcz emocji
Oczywista prawda, że długo¶ć skoku w mniejszym stopniu zależy od formy zawodnika a przede wszystkim od długo¶ci najazdu.(prędko¶ć na progu)
Forma naszych skoczków ani nie jest rewelacyjna ani nie jest taka słaba przy najmniej na tle nie takich słabych Słoweńców.
Skacz±c 120m -Małysz,Stoch,Skupień,Bachleda i ¦liż byli zdecydowanie lepsi od J.Bogataja i P.Pikla -
wcale nia takich słabych skoczków.
My¶lę jednak że w tym Małysz coraz czę¶ciej będzie przegrywać nie tylko z Kamilem ale z pozostałymi srebrnymi ze Rtyrnu i Rovaniemi- niestety lata lec±.
(20.06.2006, 11:12)
Daria
@ dreszczyk emocji

Zauwaz , zę mamy dopiero czerwiec a w czercu Adam nigdy nie skacze po 130 metrów ,
zreszta po co ma niby teraz bic rekordy skoczni ? nie ma sensu ,
Adam skacze po ponad 130 metrów , ale zim± lub a M.Polski , a i w P¦ też ,
jest to pocz±tek przygotowan i trener ma dwa miesi±ce na zapoznanie sie z zawodnikami , więc po co , skakac tak daleko ?
niech spokojnie sobie pracuje nad innymi elementami , które zim± dadz± dalekie skoki .
Lato jest od przygotowań a zima od skakania ,
P¦ jest najważniejeszy i M¦ .
(20.06.2006, 11:10)
Pedro
Mateja srartowal ale byl bodajze 18
(20.06.2006, 10:31)
dreszczyk emocji
a pan Robert Mateja? startował?
wydaje mi się, że forma Adasia jest raczej słaba. Kiedy¶ na dużej krokwi skakał po 130-134, gdy inni po 120-124, i to raczej on się zbliżył do poziomu reszty, a nie reszta go dogoniła (:
(19.06.2006, 14:08)
Ushuaia
@klucha B±dĽ szczę¶liwy, że kto¶ jeszcze chce gratis robić a nie narzekaj. Masz lepsze wiadomo¶ci to pode¶lij redakcji. Na pewno zamieszcz±.
(18.06.2006, 16:43)
Wehrmacht
Zreszt± kogo tam interesuj± jako¶ tak bardzo wyniki w sumie wcale nieważnego konkursu ??
(18.06.2006, 14:18)
Glon
Wła¶nie, że portal jest fajny. Jest długi weekend, a może Redakcja nie może podać wszystkich wyników.
(18.06.2006, 12:05)
klucha
wszystko sie kiedys zaczyna i konczy. tak samo ten portal. smutne ale prawdziwe.
(18.06.2006, 11:24)
123
tylko tyle?