Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
4
6
8
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
paĽdziernik 2021
Najbliższe zawody
13.11.2021, godz. 10:30
Falun HS-100
FIS Cup K

Norwescy skoczkowie zakończyli zgrupowanie w Lillehammer. Szkoleniowcy podali nazwiska skoczków, którzy trenować będ± w dwóch grupach.

Kadrę A stanowić będ±: Roar Ljoekelsoey, Lars Bystoel, Tommy Ingebrigtsen, Bjoern Einar Romoeren, Sigurd Pettersen, Anders Bardal, Anders Jacobsen oraz Tom Hilde. Niespodziank± w ekipie mog± być dwa ostatnie nazwiska. Trenerzy uznali jednak, że ci dwaj zawodnicy – Anders Jacobson i Tom Hilde maj± wystarczaj±cy potencjał by rywalizować z najlepszymi o punkty Pucharu ¦wiata.

W kadrze B znajdować się będ±: Boerge Gellein Blikeng, Vegard Swensen, Sindre Trana, Atle Pedersen Roensen, Thomas Lobben, Kim Rene Elverum Sorsell, Jon Aaraas i Andreas Vilberg.

W żadnej z kadr nie ma nazwiska Henniga Stensruda oraz Daniela Forfanga. Obaj skoczkowie jednak maj± szanse, lecz to gdzie trafi± okaże się dopiero po treningach w Trondheim.
Typuj wyniki i wygrywaj nagrody!
« czerwiec 2006 - wszystkie artykuły
Komentarze
martini
huhu ondersz ;]
(11.06.2006, 21:17)
Fanka
@ finomanka
Jeżeli zajęcie 4 miejsca podczas M¦ w lotach (Henning), albo 3 miejsca w LGP przy startach zaledwie w połowie konkursów cyklu (Daniel), że o letnim rekordzie Wielkiej Krokwi (gorszym od zimowego tylko o 0,5 m.) nie wspomnę, a oni obaj zwycięstwo w konkursie drużynowym w Lahti (co było przedostatnim zwycięstwem Norwegów w konkursie drużynowym, bo niestety ostatnie - M¦ w Lotach dostali niemalże w prezencie od Austriaków - po nieudanym skoku A. Koflera) to ja chciałabym być takim "beztalenciem"
@ Who cares
Tak, w tej kadrze wyraĽnie widać, że s± równi i równiejsi,. Można "w stanie wskazuj±cym" k±pać się w fiordzie (zreszt± nie wiem, czy tam przypadkiem nie ma zakazu k±pieli); spadać na bulę w Oberstdorfie lub być dyskwalifikowanym za długo¶ć nart, ale wystaczy, że ma się inicjały LB lub SP - i wszystkie skocznie ¶wiata stoj± przed tob± otworem. A może chłopaki pójd± w ¶lady A. Herra ?
(09.06.2006, 08:14)
ola
a Solem? o nim też ani słowa.....
(08.06.2006, 22:52)
123
ciekawe czemu tak nie szanuja stensruda...
(08.06.2006, 20:24)
mika
Nie wie kto¶ gdzie będzie kadra A(i B też ew.) 12 i 13 czerwca i co będzie robić w tych dniach?
(08.06.2006, 18:50)
Who cares
Jak Mika będzie miał dobry humor, to może trafi± do kadry C. Musz± chłopaki kochać ten sport i mieć nerwy ze stali, żeby tyle czasu znosić tak± niepewno¶ć i jawn± niesprawiedliwo¶ć. I kto ich na to wystawia - sam mistrz trenerów i psychologii sportu wielki, nieomylny Mika. Niech im powie prosto w twarz, że nia maja na co liczyć, a nie ci±gle daje im nadzieję.
Przerzućcie się chłopaki na golfa.
(08.06.2006, 18:28)
norge
ahahaha zastanow sie nad tym co piszesz kobieto!!
(08.06.2006, 18:01)
finomanka
No własnie....czemu ci dwaj sa jakby wydziedziczeni???hm....może z nich Kojo zrobi swego rodzaju specjaln± extrakadrę :D:D hihi. ciekawe...a moze wypluł im w twarz to,że s± beztalenciami i że zastanawia się jeszcze co oni tu robi±. Hm...wszystko jest możliwe.
(08.06.2006, 17:40)