Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
4
6
8
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
październik 2021
Najbliższe zawody
13.11.2021, godz. 10:30
Falun HS-100
FIS Cup K

Jeszcze niedawno nasz najlepszy skoczek poważnie zastanawiał się nad swoją dalszą karierą, biorąc nawet pod uwagę możliwość zakończenia swojej przygody ze skokami po najbliższym sezonie. Wystarczyło jednak raptem kilka tygodni współpracy z nowym szkoleniowcem, Hannu Lepistoe, by motywacja w pełni powróciła, a sam Małysz zaczął wierzyć w możliwość powrotu na szczyt pucharowej stawki.

Jak powiedział dziennikarzom "Super Expressu": "Na pewno ważnym czynnikiem było moje zwycięstwo w Oslo. A poza tym po pierwszym zgrupowaniu z nowym trenerem, podchodzę bardzo optymistycznie do przyszłości". Małysz zdradził również, iż Lepistoe użył dość ciekawego porównania, oceniając możliwości naszego Mistrza: "Trener uznał, iż pod względem dynamiki, siły odbicia i nie tylko, jestem w swoich skokach podobny do jego byłego podopiecznego, Matti Nykaenena. Lepistoe powiedział, że wie, co trzeba ze mną zrobić".

Adam Małysz wraz z kolegami z drużyny, wystąpi prawdopodobnie we wszystkich konkursach cyklu LGP. Czy jego "motywacja" i "powracający głód sukcesu" przełożą się na konkretne wyniki w sezonie letnim, czy może pozostanie nam oczekiwać z niecierpliwością na zimę, przekonamy się już niebawem.
Typuj wyniki i wygrywaj nagrody!
« czerwiec 2006 - wszystkie artykuły
Komentarze
daf
Analizuje i sprawdza po słownikach...
(07.06.2006, 13:24)
Quavertone
@wujek dobra rada
Co tak zamilkłeś? :P
(07.06.2006, 11:44)
Daria
:))))))))))))))))))))

Poraz pierwszy zapomniałam co chciałam napisać.
Tak mnie rozśmieszyliście:))))
(07.06.2006, 09:53)
daf
@wujek...
I na deser - przecinki się stawia, a nie wstawia. Wstawić to sobie możesz brakującą literkę. Albo zęba ;)
(07.06.2006, 03:25)
Jaro
@wujek
wykrzykniki stawia się BEZPOŚREDNIO po słowie. Dziwne, że TY tego nie wiesz : )
(06.06.2006, 21:35)
daf
@wujek...
A nie nauczyli Cię, że pisanie wielkimi literami w komentarzu to przejaw braku kultury?
(06.06.2006, 21:03)
Daria
@ Wujek dobra rada

:))))))))))))))))))))))))) )

Tylko tyle na temat LGP ?
i powyższego artykulu ?
Naprawdę bardzo dużo masz do powiedzenia.
Jeśli chcesz wziąc udział w konkursie na poprawną pisownię , to nie ten portal !
(06.06.2006, 16:52)
wujek dobra rada
@Daria
ŹLE WSTAWIASZ PRZECINKI ! NIE W TYM MIEJSCU CO POTRZEBA ! NAUCZ SIĘ TEGO !
(06.06.2006, 16:04)
Daria
Nie wiem skąd ta informacja , ze Adam Malysz , prawdopodobnie wystapi we wszystkich konkursach LGP ,

wedlug moich informacji , ADam napewno wystapi w Zakopanem , co do reszty startów w LGP ,
jesli ma myslec o nadchodzącym sezonie i MŚ ,
to najprawdopodobniej nie zobaczymy go we wszystkich konkursach .
Jak sam podkreślal , starty latem , juz teraz go nie interesują ,
w LGP wezma udzial wszyscy Polacy lecz bedą sie oni zmieniać , chodzi o nazwiska ,
natomiast Adam glównie bedzie się przygotowywal do startów w zimie.
(05.06.2006, 23:52)
daf
No proszę, jednak można. Dzięki ! :)))
(05.06.2006, 21:23)
spiderman
"Adam Małysz wraz z kolegami z drużyny, wystąpi prawdopodobnie we wszystkich konkursach cyklu LGP. "

Według mnie dobra decyzja. Dzięki temu, TVP może postara się o transmisję ze wszystkich konkursów LGP! :-) Bo nie od dziś wiadomo, że oni dają tylko takie letnie zawody, w których startuje Małysz...
(04.06.2006, 10:35)
Monika*
Trener wie co robi:D A Małysz też:)
(03.06.2006, 21:10)
uskotko
zwlasza z Finami... :>
(03.06.2006, 19:43)
123
nigdy nic nie wiadomo,nigdy nic nie wiadomo...
(03.06.2006, 17:26)
Quavertone
@Meg
Dobra robota, pozdrawiam również! :)
(03.06.2006, 15:20)
Meg
:) No cóż, Adam złotousty :D swoją drogą, nie mogłam się powstrzymać, stąd ten wiekopomny cytat..@ uskotkoW pełni się z Tobą zgadzam, "cel uświęca środki" ;))) pozdrawiam wszystkich :D
(03.06.2006, 14:24)
Alza
hehe a u nas jutro będzie Adaś, na dniu dziecka. Niejaki pan Ptak, jego były lekarz kupił u nas stadninę koni i Adaś ma jutro przyjechać ( od paru lat już bywa).
(03.06.2006, 13:13)
uskotko
Ale niech robi z nim, co chce - jesli to ma Adamowi pomoc :P