Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
5
6
7
8
9
12
13
14
15
16
19
20
21
22
23
26
27
28
29
30
wrzesień 2022
Najbliższe zawody
01.10.2022, godz. 16:05
Klingenthal HS-140
LGP mix

Na pocz±tku tego roku Akseli Kokkonen zdecydował się przerwać swoj± karierę sportow± i poleciał do Egiptu, aby wyrobić sobie licencję instruktora nurkowania. Nikt nie był w stanie przewidzieć, jak się dalej potoczy kariera młodego Fina. Spekulacji było wiele, tymczasem Akseli wrócił do ojczyzny i to w znakomitej dyspozycji fizycznej, jak wykazały niedawno przeprowadzone testy sprawno¶ciowe. W ubiegły weekend Kokkonen rozpocz±ł na nowo treningi pod okiem trenera.

Również reszta skoczków fińskich zaczęła już na poważnie przygotowania do następnego sezonu. W czwartek czekaj± wszystkich testy w Jyväskylä .
Typuj wyniki i wygrywaj nagrody!
« maj 2006 - wszystkie artykuły
Komentarze
happonen
YEAH! Mój kumpel z kadry wraca! xDD Może w następnym sezonie, albo nawet w LGP pokaże co to znaczy FINLANDIA!!! wow~~~~!!! <<<>>>
(15.06.2006, 13:47)
DeCo
Czepiacie się chłopaka najważniejsze że wrócił !!
(14.06.2006, 13:16)
spiderman
Co z tego, że Kokkonen wraca do skoków? Pamiętacie jak± kompromituj±c± formę pokazywał jeszcze na pocz±tku sezonu 2005/2006? W Kuusamo skakał jako przedskoczek i nie przeskakiwał buli... Wy my¶licie, że będ±c w takiej formie dostanie szansę występu w jakich¶ zawodach? Mylicie się ;] Z tak± form± to sobie może startować w zawodach krajowych...
(02.06.2006, 21:26)
Raff
Co za go¶c. Nienawidze takich looli, najpierw rzuca wszystko aby uczyc sie pływac, a póĽniej wraca ku uciesze fanek. To chyba specjalny zabieg imidzowy

(\_/)
(O.o)
_____
(02.06.2006, 13:19)
A
@ Dingo
popieram :) dobrze napisane :)
(01.06.2006, 23:07)
Dingo
Extraaaaa!!!Niech zajmie w pucharze ¶wiata pi±te miejsce!
(01.06.2006, 17:50)
ada
@Otto Wesit
jakbys chcial/a wiedziec to on nie mowil ze tam wyjezdza na stale czy cos tylko mial wrocic w lipcu a miesiac czasu to juz wcale nie tak duzo... i nie wrocil wcale tak szybko jednak troche tam siedzial... wyrobil sobie licencje i wrocil w czym problem?

PS: superrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr rrrrrrr jeeeeeeeeeeeeeee <jupi>
(01.06.2006, 10:36)
Otto Wesit
Jaki¶ dziwny ten Kokonen
Pierw mówi że wyjezdza do Egiptu i tak szybko wraca
(01.06.2006, 09:24)
Basienka
<jupi> <jupi> <jupi> :D:D:D moze jednak Axu wybierze sie w ramach treningowna LGP :> :)
(31.05.2006, 16:00)
sabcia
no ja tez nie wierzylam ze z powodu wyjazdu do egiptu przerwie kariere:)
(31.05.2006, 11:09)
A¶ka
Fajnie! Teraz niech tylko buduje formę na sezon :]
(31.05.2006, 10:45)
Ahwel
Oj, przepraszam, kto mówił, że Kokko kończy? było tylko mówione, że robi sobie przerwę, a np. taki Hautala twierdził, iż Axu pewnie będzie ciężko wrócić, no więc najwyraĽniej się Matti przeliczył =)
(30.05.2006, 20:17)
A
ehhhh ludzie troche zrozumienia gdybyscie wiedzieli o nim cos wiecej zrozumielibyscie Jego wczesniejsza decyzje!

PS: bardzo sie ciesze ze Axu nie zrezygnował całkowicie ze skoków :]
(30.05.2006, 19:45)
Colloredo
o to njapierw mowicie ze Kokkonen zakonczyl kariere a teraz powraca?? dziwne naprawde
(30.05.2006, 18:10)
123
ps:kto na tych skoczkow stawia?jesli chcecie to piszcie.
(30.05.2006, 17:50)
123
ciekawe jak liegl i kokkonen beda sie teraz prezentowac.
(30.05.2006, 17:46)
NaTusia
JEE!!! Axu wraca :D... Miłoby było jakby na LGP się zjawił .. w±tpliwe ,ale zawsze można mieć nadzieje :
(30.05.2006, 17:23)
Lavu¶
JJJEEEEEEEEEEEE BBBEEEEJJJBBBBIIII!!! :D:D:D:D:D:D JUUUUPPPPIIIIII!!! :D:D:D:D:D:D
(30.05.2006, 17:18)
Adu¶ka
W końcu było wiadomo, że nie kończy całkowicie kariery, ale tymczasowo z powodu wyjazdu do Egiptu :o)))
(30.05.2006, 16:16)
daf
Ciekawe czego bardziej im (Kokkonen, iegl) brakuje - skoków czy popularno¶ci i fanek...
(30.05.2006, 16:03)
deshawn
No taaa ja iedziałem że tak będzie. Liegl tez zazczyna od nowa skoki
(30.05.2006, 15:57)
Ja
Fajnie, że Akseli wrócił - widać ciężko żyć bez skoków. Przyda się młoda krew w P¦ jakkolwiek ciężko będzie wywalczyć miejsce w tych rozgrywkach. Mimo wszystko powodzenia. Młodzi Finowie atakuj± ;)
(30.05.2006, 15:56)