Drzwi wewnętrzne i zewnętrzne Hörmann - ciepło i bezpieczeństwo w Twoim domu
Zaloguj się
Kalendarz zawodów
3
4
5
6
7
10
11
12
13
14
17
18
19
20
24
25
26
27
luty 2020
Najbliższe zawody
28.02.2020, godz. 17:30
Lahti HS-130

Podczas kongresu FIS w Vilamoura podjęto decyzję, o przedłużeniu wieku juniorskiego z 18 do 20 lat.

Zakłady bukmacherskie przez internet | Fortuna - Legalny Bukmacher
Polacy w ostatnich mistrzostwach juniorów spisywali się dobrze. Dzięki zmianie przepisów szansę na udział w tych zawodach będ± mieli bardziej do¶wiadczeni zawodnicy. Przyszłoroczne zawody, które odbęd± się we włoskim Traviso będ± szans± dla Polaków, bowiem po zmianach FIS-u będzie mógł wzi±ć w nich udział m. in. Kamil Stoch, który jest polsk± nadziej± skoków narciarskich. Skoczek z Zębu bez zmiany przepisów nie miałby szans na występ, gdyż będzie miał wówczas 19 lat.
Typuj wyniki i wygrywaj nagrody!
« maj 2006 - wszystkie artykuły
Komentarze
mk
W takim razie może zobacze jeszcze Atle Ronsena i to w Szczyrku!-to chyba najlepsza wiadomo¶ć ze wszystkich,jakie ostatnio tu czytalam(może poza wyzdrowieniem Mazocha),dziękuje Ci redakcjo,dziękuje Ci FISie,Boże....można już kupic bilet?:)
(01.02.2007, 22:22)
Cindy
Super! Teraz będzie wiecej zawodnikow w MMS! <jupi>
(15.06.2006, 13:45)
Julka
@ciekawy:
Mateusz Rutkowski nie załapie się już na M¦J bo jest z rocznika 86. A poza tym my¶lę, że jeden tytuł mistrza ¶wiata juniorów już do¶ć namieszał mu w głowie, więc po co mu drugi?
(30.05.2006, 13:17)
daf
Sorry, Hula juz "za stary". Ale jest jeszcze Urbanski i Topor...
(30.05.2006, 10:54)
daf
Przede wszystkim bedziemy mieli naprawde silna druzyne! Stoch, Hula, Zyla, Rutkowski. A na "doczepke" Kowal... :). Toz to prawie nasza kadra A !
(30.05.2006, 10:52)
fan skoków
Liczę na to że zdobędzie to co nie udało się w Rovanerii. Będ± mogli startować: Ikonen, Chadaev. Z Polaków srebrna drużyna z Finlandii, Ł.Rutek. Może znów będzie medal.
pozdrowienia
(30.05.2006, 10:39)
daf
I przydaloby sie wprowadzic zakaz skakania dziecakom ponizej 18 roku zycia na skoczniach o HS wiekszych niz 120m. Jeszcze w zyciu zadza poskakac na duzych skoczniach, a szkoda ich mlodych stawow na takie przeciazenia...
(29.05.2006, 15:07)
daf
A wogole to powinno byc 21 lat, a nie 20.
(29.05.2006, 15:05)
andbal
Julka wytłumaczyła, że liczy się tylko rocznik urodzenia itd. Poza tym przed olimpiad± w M¦J brała udział niajaka Kowalczyk więc w innych dyscyplinach czyli biegach czy kombinacji 20 lat jako granica już była więc przeniesienie na skoki to ujednolicenie .(kropka)
(29.05.2006, 15:00)
ciekawy
A co z Mateuszem Rutkowskim, czy on może po raz drugi zostać M¦J?
(29.05.2006, 12:35)
Julka
Podczas Mistrzostw ¦wiata Juniorów w PRZYSZŁYM ROKU- Kamil Stoch będzie miał ROCZNIKOWO 20 lat (czyli się łapie, bo to rocznik 87), a Thomas Morgenstern będzie miał ROCZNIKOWO 21 lat (on jest z rocznika 86). LICZY SIĘ ROCZNIK a nie data urodzenia!
(28.05.2006, 18:21)
Daria
Tak żeczywi¶cie to nie wiem czy to dobrze , ze wydlużono ten wiek ,

zawodnik w tym wieku powinien i¶ć do przodu a nie cofać się ,
powinien startować już na M¦ ale seniorów , a o juniorach powinni zapomniec ,

moim zdaniem lepiej bylo tak jak bylo , czyli do 18-stego roku życia junior.
(28.05.2006, 15:22)
spiderman
No to Kamil staje się chyba głównym faworytem M¦J ;-) Oczywi¶cie je¶li zdecyduje się w nich wyst±pić... Może się okazać, że ważniejsze dla niego będ± zawody P¦ :D
(28.05.2006, 00:19)
:)))))))))
@Wer....
No weiesz, tweraz się młodzież wolniej rozwija :P
(27.05.2006, 20:00)
Moniuszko
Kamil na najbliższych M¦J będzie miał 20, a nie 19 lat.
(27.05.2006, 18:17)
Wehrmacht
Mianem juniorów to sie powinno okre¶lać tylko tych najmłodszych skoczków, a nie jak ktos ma 20 lat !!
Bo to wychodzi, że Morgenstern jest na dzień dzisiejszy juniorem, a to to juz bardzo dziwnie brzmi no nie ???
Może wkrótce juniorzy będ± mogli mieć nawet po 25 lat, a to już byłoby chore, gdyz dla mnie juniorem powinien być skoczek tak gdzie¶ do 18 lat.
(27.05.2006, 18:14)
Szymek
Kamil musi wygrać!!!
(27.05.2006, 17:53)
Liza Michelle
no Thomas będzie miał 21 lat... bo jest '86 rocznik, a Kamil '87... więc.. cóż. niestety nie zobacyzmy go na arenach juniorskich skoczni.. a szkoda, szkoda,.. bo byłby chyba murowanym faworytem.... :) possderrko dla wszystkich jego fanów:* thomasa sie wie fanów :* aloha
(27.05.2006, 17:35)
Aneta
To bardzo dobzre , ze wydlużono wiek , mozemy wystawić większ± ilosc zawodników w tym wypadku ,
Kamil to bardzo zdolny i utalentowany zawodnik , moze do niego dol±czyć Piotrek Żyla , Lukasz Rutkowski , zobaczymy ,

Powodzenia chlopaki.
(27.05.2006, 17:09)
Gał±Ľ
Wesołego Stocha!
(27.05.2006, 15:25)
Ushuaia
Morgi będzie miał 21 !!!
M¦J sa w następnym roku kalendarzowym. Liczy się rocznik a nie data urodzenia.
(27.05.2006, 14:13)
pelka
Skoro Kamil bedzie miał wtedy 19 lat, to Morgi bedzie miał 20 (już maj±). A je¶li juniorzy s± do wieku 20 lat, to Morgi także będzie mógł brać udział prawda? Je¶li tak, to wydaje mi się, że ma ogromn± szansę zostać dwukrotnym mistrzem juniorów...:):):)
(27.05.2006, 12:00)
Luk
Może lepiej niech Kamil popracuje nad technik± l±dowania.... pamiętam dwa upadki, na M¦J, gdzie był ósmy i w Lahti w drużynówce... Gdyby nie te upadki, miałby on złoto, i fantastyczny skok w Lahti.
(27.05.2006, 10:55)
Ana
Kamilek ja w Ciebie wierzę !!!
(27.05.2006, 10:01)
fredka
to mamy złoto w kieszeni!!!
(27.05.2006, 09:23)
Ushuaia
No jak zwykle o Piotrku ŻYLE zapomniano !!!
Ładnie to tak ?
(27.05.2006, 09:19)
123
no no...fajnie!
(27.05.2006, 08:18)