Drzwi wewnętrzne i zewnętrzne Hörmann - ciepło i bezpieczeństwo w Twoim domu
Zaloguj się
Kalendarz zawodów
2
3
4
16
17
18
23
24
25
26
27
28
29
30
31
marzec 2020
Najbliższe zawody
kalendarz na przyszły sezon
nie został jeszcze zatwierdzony

W ostatnim czasie dużo mówiło się o możliwym przej¶ciu Niemca Alexandra Herra do polskiej reprezentacji. Były skoczek ekipy Petera Rohweina, który po odsunięciu go z olimpijskiej kadry zrezygnował ze współpracy z Niemieckim Zwi±zkiem Narciarskim, od nowego sezonu skakać będzie w barwach Szwecji.


Szwedzi wyrazili zgodę na to, by Alex skakał dla nich. Teraz potrzebne jest tylko zwolnienie Herra z DSV. Czas ucieka, a Niemiec musi być wolny do 30. maja, bowiem musi otrzymać nowy kod FIS.
Zakłady bukmacherskie przez internet | Fortuna - Legalny Bukmacher
Szwedów zasili także Sebastian Ortner - 19-letni skoczek, który dotychczas reprezentował barwy klubu w Garmisch-Partenkirchen. Powodem zmiany narodowo¶ci przez Niemca jest fakt, że nowym szkoleniowcem Szwedów jest Wolfgang Hartman. Ortnerowi bardzo dobrze się z nim współpracowało w Ga-Pa, dlatego postanowił nie kończyć współpracy z cenionym przez siebie trenerem.
Typuj wyniki i wygrywaj nagrody!
« maj 2006 - wszystkie artykuły
Komentarze
Parasolka
Co ten Herr wyprawia! Reprezentant Szwecji <lol2>
(09.06.2006, 16:28)
sabcia
@daf
hehe tez tak mysle:)
chociaz u nas tez pewnie nie mialby zbyt duzych problemow:)
(29.05.2006, 22:26)
daf
Hehe
Wybrał Szwecję, bo tam będzie miał gwarancjęstartów w zawodach w kadrze A... W Polsce mógłby się nie przebić do podstawowego składu :))). Wie co robi, skubaniec ... :).
No to niedługo pewnie Szwedzi będ± mieli limit 3 skoczków w PS.
(29.05.2006, 05:57)
Milos
BRAWO ALEX !!!
No super , mój ulubiony skoczek wreszcie wróci do zawodów. Fantastycznie.
@Daria
Kto był lepszy od Herra poza Adamem Małyszem w ostatnich latach ? O ile pamiętam to w ci±gu ostatnich sezonów ( poza Adamem ) najwyżej był Robert Mateja - na 31 miejscu w sezonie 2000/01 . Herr za¶ w sezonie 2004/05 zaj±ł pozycje 24 , przy czym w wielu konkursach nie skakał przez kontuzję.
(28.05.2006, 10:58)
spiderman
Trochę dziwne, że Herr chce startować w barwach Szwecji... My¶lałem, że może przeniesie się do Czech albo na Słowację ;-) Ewentualnie do Szwajcarii ;] Ale niech mu będzie, przynajmniej będziemy mieli dobrze skacz±cego "Szweda" :D
(28.05.2006, 00:40)
Dziadek
Kto to jest, u Boga Ojca, Sebastian Ortner? Jaki¶ 19- latek, o którego nadzwyczajnych osi±gnięciach pies z kulaw± nog± nie słyszał. Natomiast o jego dziwnym upodobaniu do trenera Wolfganga Hartmana czytam już trzeci raz. Miło¶ć niejedno ma imię, Patrycjo, daj sobie już siana z tym tematem, proszę!
(27.05.2006, 22:02)
Daria
No czy was , pogięlo ??
Zastanówcie się , zalowac , ze Herra nie ma u ans ?? a czego ???

zobaczcie sobie jakie mila wyniki przez ostatnie 4 sezony , toż to MIZERIA , a co , my nie mamy swoich skoczków ??
pozatym to nie mlodzieniaszek już , ma swoje humory i z niejednym trenerem zadzieral ,
niech zadziera ze Szwedami :)))

My mamy wielu zawodników , którzy skakali lepiej niz Herr w ostatnich latach .
A jesli już ktos mialby dol±czyć do nas , to Kuba Janda .
(27.05.2006, 17:18)
Gimlet
Poza ty to zamieszanie wokół Herra i rozgłos zapewne napędzi odmienionej reprezentacji sponsorów i może co¶ się w ekipie Svenska ruszy :)
(27.05.2006, 10:59)
Naryayan
Jak się już kilka razy okazało Alex ma duże zapędy i potrzebę bycia numero uno (tudzież nummer eins) co w reprezentacji Szwecji z pewno¶ci± mu się uda osi±gn±ć. Nie piszę tego z braku symaptii czy w złej wierze tylko taki jest fakt. Zreszt± może to dobrze, że jaki¶ zawodnik postanowił w końcu powalczyć o swoje (widać w małym ciele wielki duch:). Myslę, że taki "transfer" bedzie korzystny dla obu stron - Herr będzie mógł startować w najważniejszych imprezach i, co ważne dla niego będzie sił± napędow± szweckiej reprezentacji, a młodzi Szwedzi być może czego¶ się od Herra naucz±. A ja w sumie sie cieszę, że reprezentacja Polski pozostanie polska.
W Szwecji jako¶ tak bardzo niemiecko się robi;)
(27.05.2006, 09:33)
Emu
Nie Alex, tylko Olek ;)
(26.05.2006, 23:55)
Kaczor
Wolał bum aby alexander skakał w polskich barwach ale szwedzi s± do¶ć słabi i przyda im sie skoczek na prawdziwym ¶wiaowym poziomie. Mam dziwne przeczucia do niemca moze skakać bardzo bardzo dobrze ...
(26.05.2006, 22:31)
finomanka
szkoda, ze nie poszedł Herr do nas, ale szwedzi byli na prawdę słabi, więc takie wzmocnienie może im się na prawdę przydac.
(26.05.2006, 21:25)
Szymek
Chodzi o PUCHAR NARODÓW psx:naprawde.
(26.05.2006, 21:12)
Szymek
SZWECJA może być w tabeli na 8-9-10 miejscu.
(26.05.2006, 21:11)
123
no coz...
(26.05.2006, 20:56)
Lucy
OMG Oooo! Tego to ja się nie spodziewałam... ech... Boże kochany czemu do Szwecji?!?! No czemu?!?!
(26.05.2006, 19:53)
Backstreet Girl
Ja się spodziewałam że nie przejdzie do polskiej. Jak± by mu tu przyszło¶ć zapewnili?? A dziękli niemu Szwedzi w nowym sezonie mog± namieszać w tabeli. powodzenia Herr!! Pochwalam wybór:)
(26.05.2006, 19:04)
Szymek
Szkoda,że Alex nie przejdzie do polskiej kadry.ECH ECH ECH