BetX - z kodem SKOKINARCIARSKIEPL darmowy zakład 20 PLN od partnera strony BetX. BetX Polska Legalny bukmacher nr licencji PS4.6831.30.2017 wydanej przez Ministra Finansów na okres 6 lat. Zakaz uczestnictwa w grze hazardowej dla osób poniżej 18 roku życia. Hazard stwarza wysokie ryzyko straty finansowej. Nadmierna gra niesie ze sob± potencjalne zagrożenie dla zdrowia. Strona przeznaczona tylko dla osób pełnoletnich.
Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
7
8
9
10
14
15
16
17
21
22
23
24
25
26
30
31
grudzień 2020
Najbliższe zawody
06.12.2020, godz. 15:00
Lillehammer HS-140
P¦-k

Niemiecki Zwi±zek Narciarski ogłosił skład kadr skoczków narciarskich. Liczna grupa zawodników została podzielona na dwie ekipy.

BetX - z kodem SKOKINARCIARSKIEPL darmowy zakład 20 PLN od partnera strony BetX. BetX Polska Legalny bukmacher nr licencji PS4.6831.30.2017 wydanej przez Ministra Finansów na okres 6 lat. Zakaz uczestnictwa w grze hazardowej dla osób poniżej 18 roku życia. Hazard stwarza wysokie ryzyko straty finansowej. Nadmierna gra niesie ze sob± potencjalne zagrożenie dla zdrowia. Strona przeznaczona tylko dla osób pełnoletnich.
Pierwsz± z nich prowadzić będzie, tak jak w poprzednim sezonie, Peter Rohwein. W jej składzie znajduj± się: Michael Uhrmann, Georg Späth, Martin Schmitt, Michael Neumayer oraz Jörg Ritzerfeld. Rohweinowi w prowadzeniu kadry pomagać będzie Henry Glass.

Drug± grupę skoczków poprowadzi były trener reprezentacji Polski – Austriak Heinz Kuttin. Pod jego okiem znajd± się: Julian Musiol, Nico Faller, Severin Freund, Stephan Hocke, Marc Krauspenhaar, Maximilian Mechler, Erik Simon, Andreas Wank, Mario Kürschner, Christian Bruder oraz Christian Ulmer.

W składzie nie ma Alexandra Herra. 27-letni Niemiec zdecydował, że nie będzie już skakał dla Niemieckiego Zwi±zku Narciarskiego. Herr podj±ł decyzję o zakończeniu współpracy z DSV po tym, jak w Turynie został odsunięty z kadry olimpijskiej.
Typuj wyniki i wygrywaj nagrody!
« maj 2006 - wszystkie artykuły
Komentarze
anne-marie-tore-dossa
Nie no, Wank i Hocke dopiero w II kadreze! To fatalniee!
(14.06.2006, 13:11)
daf
@andbal
Zdazy czy nie zdazy - jak nie bedzie formy to i tak guzik z tego...
(23.05.2006, 14:57)
andbal
@daf
Coprawda po wykasowaniu I periodu 2005 Długopolski jest w 50tce CRLu to jednak bez startów będzie mu trudno się utrzymać. Patrz±c na terminarz letniego PK (jest na FISie) i czytaj±c wypowiedĽ Fijasa "Przykładowo Krystian Długopolski prawdopodobnie rozpocznie treningi dopiero w sierpniu, więc do tej pory jedno miejsce będzie wolne i jeden z rezerwowych będzie mógł wskoczyć w jego miejsce." to raczej nie zd±ży. Jedyne zawody letnie CoCu w sierpniu to 19-20 Lillehammer.
(23.05.2006, 14:04)
Jaro
@spiderman
co¶ Ty, z choinki się urwałe¶? Tu zawsze jest taki poziom : )
(22.05.2006, 22:36)
spiderman
poziom komentarzy pod tym newsem jest niesamowicie wysoki ;-) Róbcie tak dalej ludzie! :)))

Albo mi się wydaje albo kiedy¶ Christian Ulmer startował w zawodach kombinacji norweskiej?! Co¶ mi się kojarzy jego nazwisko, kiedy¶ podczas ogl±dania konkursu kombinacji (parę lat temu, 3-4?) chyba widziałem jego nazwisko w¶ród startuj±cych zawodników. Mogę prosić o sprostowanie?
(22.05.2006, 20:28)
Dingo
@Tomek Wisła
Masz rację ztymi sylwetkami!
Kto to uzupełnia!?
(22.05.2006, 20:13)
Robin Hood
Christian Ulmer na kadre A
(22.05.2006, 16:09)
Batman
Hanawald Zakończył kariere !!!
(22.05.2006, 16:06)
Tomasz Wisła
ADA i Batman........ ani jeden ani drógi nie zasłóżył PS sorry za błendy ortograficzne
(22.05.2006, 16:04)
Batman
A Ritzerfield zasłózył
(22.05.2006, 16:01)
daf
@andbal
PK jeszcze sie nie zaczal... Moze Dlugopolski zdazy.
(22.05.2006, 15:05)
andbal
PK
Z tym laniem w PK to przesada. Przez cały rok Niemcy mieli większy limit od nas. Na sam koniec udało nam się wywalczyć limit 6 na lato 2006. Lecz czy uda nam się utrzymać ? Z tego co słyszałem Długopolski jeszcze leczy, więc trzeba innych coby mogli wkoczyć do 50 CRLu. Najlepiej by był to Ł. Rutkowski i D. Kowal.
(22.05.2006, 14:53)
daf
Co wiecej, "Fakt" podal, ze spodziewaja sie potomka...
(22.05.2006, 14:09)
Jaro
@jagna
wzięli ¶lub i pojechali na dłuuugi miesi±c miodowy. Raczej nie zd±ż± przygotować się do sezonu...
(22.05.2006, 12:40)
jagna
A co z Hannim i Smithem
(22.05.2006, 09:24)
***
no tak tyle ze potem by¶cie za¶ narzekali ze wiadomo¶ci s± za póĽno poane i ze na innych stronach juz od dawna s±...
(22.05.2006, 09:10)
spiderman
@Redakcja
W ostatnim czasie wiele zwi±zków podało oficjalne składy kadr skoczków. Czy nie możnaby zrobić jednego newsa wraz ze składami kadr, które zostały już ogłoszone? My¶lę, że to jest dobry pomysł, mieliby¶my wszystko zawarte w jednym newsie, a nie porozrzucane w kilku... Proszę o odp.
(21.05.2006, 20:41)
Ushuaia
Dot±d to my lali¶my Niemców na PK :))))
Teraz to oni zaczn± lać naszych :(((
Chyba, że w PK będ± startować zawodnicy polskiej kadry A ...........
(21.05.2006, 18:58)
Adu¶ka
No więc co się stanie z Herrem??
(21.05.2006, 16:20)
ada
@Batman
moim zdaniem Musiol nie powinien byc w kadrze A... nie skakal dobrze podczas sezonu i nie zasluzyl sobie na kadre A...
(21.05.2006, 16:12)
123
dziwne ze tu brak ferdinanda badera,ktory dzis obchodzi urodziny.
(21.05.2006, 15:41)
Batman
wiem