Zaloguj się
Kalendarz zawodów
3
4
5
6
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
październik 2022
Najbliższe zawody
02.10.2022, godz. 16:10
Klingenthal HS-140
LGP

Niemiecki Związek Narciarski ogłosił skład kadr skoczków narciarskich. Liczna grupa zawodników została podzielona na dwie ekipy.

Pierwszą z nich prowadzić będzie, tak jak w poprzednim sezonie, Peter Rohwein. W jej składzie znajdują się: Michael Uhrmann, Georg Späth, Martin Schmitt, Michael Neumayer oraz Jörg Ritzerfeld. Rohweinowi w prowadzeniu kadry pomagać będzie Henry Glass.

Drugą grupę skoczków poprowadzi były trener reprezentacji Polski – Austriak Heinz Kuttin. Pod jego okiem znajdą się: Julian Musiol, Nico Faller, Severin Freund, Stephan Hocke, Marc Krauspenhaar, Maximilian Mechler, Erik Simon, Andreas Wank, Mario Kürschner, Christian Bruder oraz Christian Ulmer.

W składzie nie ma Alexandra Herra. 27-letni Niemiec zdecydował, że nie będzie już skakał dla Niemieckiego Związku Narciarskiego. Herr podjął decyzję o zakończeniu współpracy z DSV po tym, jak w Turynie został odsunięty z kadry olimpijskiej.
Typuj wyniki i wygrywaj nagrody!
« maj 2006 - wszystkie artykuły
Komentarze
anne-marie-tore-dossa
Nie no, Wank i Hocke dopiero w II kadreze! To fatalniee!
(14.06.2006, 13:11)
daf
@andbal
Zdazy czy nie zdazy - jak nie bedzie formy to i tak guzik z tego...
(23.05.2006, 14:57)
andbal
@daf
Coprawda po wykasowaniu I periodu 2005 Długopolski jest w 50tce CRLu to jednak bez startów będzie mu trudno się utrzymać. Patrząc na terminarz letniego PK (jest na FISie) i czytając wypowiedź Fijasa "Przykładowo Krystian Długopolski prawdopodobnie rozpocznie treningi dopiero w sierpniu, więc do tej pory jedno miejsce będzie wolne i jeden z rezerwowych będzie mógł wskoczyć w jego miejsce." to raczej nie zdąży. Jedyne zawody letnie CoCu w sierpniu to 19-20 Lillehammer.
(23.05.2006, 14:04)
Jaro
@spiderman
coś Ty, z choinki się urwałeś? Tu zawsze jest taki poziom : )
(22.05.2006, 22:36)
spiderman
poziom komentarzy pod tym newsem jest niesamowicie wysoki ;-) Róbcie tak dalej ludzie! :)))

Albo mi się wydaje albo kiedyś Christian Ulmer startował w zawodach kombinacji norweskiej?! Coś mi się kojarzy jego nazwisko, kiedyś podczas oglądania konkursu kombinacji (parę lat temu, 3-4?) chyba widziałem jego nazwisko wśród startujących zawodników. Mogę prosić o sprostowanie?
(22.05.2006, 20:28)
Dingo
@Tomek Wisła
Masz rację ztymi sylwetkami!
Kto to uzupełnia!?
(22.05.2006, 20:13)
Robin Hood
Christian Ulmer na kadre A
(22.05.2006, 16:09)
Batman
Hanawald Zakończył kariere !!!
(22.05.2006, 16:06)
Tomasz Wisła
ADA i Batman........ ani jeden ani drógi nie zasłóżył PS sorry za błendy ortograficzne
(22.05.2006, 16:04)
Batman
A Ritzerfield zasłózył
(22.05.2006, 16:01)
daf
@andbal
PK jeszcze sie nie zaczal... Moze Dlugopolski zdazy.
(22.05.2006, 15:05)
andbal
PK
Z tym laniem w PK to przesada. Przez cały rok Niemcy mieli większy limit od nas. Na sam koniec udało nam się wywalczyć limit 6 na lato 2006. Lecz czy uda nam się utrzymać ? Z tego co słyszałem Długopolski jeszcze leczy, więc trzeba innych coby mogli wkoczyć do 50 CRLu. Najlepiej by był to Ł. Rutkowski i D. Kowal.
(22.05.2006, 14:53)
daf
Co wiecej, "Fakt" podal, ze spodziewaja sie potomka...
(22.05.2006, 14:09)
Jaro
@jagna
wzięli ślub i pojechali na dłuuugi miesiąc miodowy. Raczej nie zdążą przygotować się do sezonu...
(22.05.2006, 12:40)
jagna
A co z Hannim i Smithem
(22.05.2006, 09:24)
***
no tak tyle ze potem byście zaś narzekali ze wiadomości są za późno poane i ze na innych stronach juz od dawna są...
(22.05.2006, 09:10)
spiderman
@Redakcja
W ostatnim czasie wiele związków podało oficjalne składy kadr skoczków. Czy nie możnaby zrobić jednego newsa wraz ze składami kadr, które zostały już ogłoszone? Myślę, że to jest dobry pomysł, mielibyśmy wszystko zawarte w jednym newsie, a nie porozrzucane w kilku... Proszę o odp.
(21.05.2006, 20:41)
Ushuaia
Dotąd to my laliśmy Niemców na PK :))))
Teraz to oni zaczną lać naszych :(((
Chyba, że w PK będą startować zawodnicy polskiej kadry A ...........
(21.05.2006, 18:58)
Aduśka
No więc co się stanie z Herrem??
(21.05.2006, 16:20)
ada
@Batman
moim zdaniem Musiol nie powinien byc w kadrze A... nie skakal dobrze podczas sezonu i nie zasluzyl sobie na kadre A...
(21.05.2006, 16:12)
123
dziwne ze tu brak ferdinanda badera,ktory dzis obchodzi urodziny.
(21.05.2006, 15:41)
Batman
wiem