Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
lipiec 2020
Najbliższe zawody
15.08.2020
Frenstat HS-106
LGP-k

Reprezentacja czeskich skoczków narciarskich rozpoczyna przygotowania do sezonu. Nasi południowi s±siedzi trenować będ± już w maju.



Kadra Czechów ma nowego trenera. Vasję Bajca zast±pił Richard Schallert. Dla tego szkoleniowca to pierwsza praca na stanowisku pierwszego trenera kadry narodowej.
Tegoroczny zdobywca kryształowej kuli – Jakub Janda nie ma większych problemów z porozumiewaniem się z nowym trenerem. Czech mówi po angielsku i trochę po niemiecku. Nie wiadomo jednak, jak dalej będzie wygl±dała kariera najlepszego skoczka ubiegłego sezonu, bowiem Janda ma umowę ze zwi±zkiem do końca maja 2006 roku. Skoczek nie podj±ł jeszcze decyzji w tej kwestii. Janda rozważał przej¶cie na indywidualne treningi. Schallert, jak i koledzy z drużyny chcieliby aby zwycięzca Pucharu ¦wiata został z zespołem.
Typuj wyniki i wygrywaj nagrody!
« maj 2006 - wszystkie artykuły
Komentarze
Daria
:)))
(15.05.2006, 14:08)
daf
@Daria, fan skokow
Tez o tym pisalem pod inna wiadomoscia - szkoda, ze wczesniej nie zajrzalem pod tego newsa, bo nie dublowalbym watku.
(15.05.2006, 11:31)
Daria
@ fan skoków

To prawda :)))
A naj¶mieszniejsze jest to , ze kibice glosuj± na tych zawodników ,
np: Janne już od dawna wiadomo , ze letnie skakanie go zupelnie nie interesuje i nie bierze w nim udzialu ,

trochę mnie to roz¶mieszylo , bo to oznacza , o ogólnym rozeznaniu kibiców s kokach.
My¶lalam , ze jest poprostu większe ! :))))))
(15.05.2006, 09:58)
fan skoków
@Daria
Małysz to pół biedy, ale co tam robi Ahonen? Przecież niemal na 100% jest pewny że wystartuje w 1 góra 2 konkursach. Co robi± tam Norwegowie którzy pewnie znów łagodniej potraktuj± LGP. Do Widhoelzla i Jandy też nie jestem przekonany. Praktycznie pozostaj±: Kuettel, Morgenstern i inny skoczek. A można by było dać np. Kofflera, Kranjca i kilku innych.
pozdrowienia
(15.05.2006, 09:33)
Daria
Ja może troszke nie na temat , ale obok jest sonda , kto wygra LGP w tym roku ?

Jak można typowac ADama Malysza , ze wygra ,
Adam , nie będzie startowal we wszystkich konkursach , napewno wystartuje w Zakopanem , jak co roku dla kibiców ,
letnie skakanie nie interesuje już go tak bardzo ,

skupia się pzred wszystkim , na PS zimowy i M¦ , w lutym. To jest glówny cel i bardzo dobrze.

(14.05.2006, 18:57)
spiderman
"Nie wiadomo jednak, jak dalej będzie wygl±dała kariera najlepszego skoczka ubiegłego sezonu, bowiem Janda ma umowę ze zwi±zkiem do końca maja 2006 roku."

Jak można mieć umowę ze zwi±zkiem? Nie rozumiem tego. Chyba tylko w Czechach jest taka sytuacja...
(14.05.2006, 09:19)
123
mam nadzieje ze janda jednak zostaje
(13.05.2006, 08:48)
fan skoków
Umowę? To skoczkowie podpisuj± umowę? Do czego to doszło. Tzn że skoczek nie może tak sobie nagle skończyć karierę bo ma umowę. ¦mieszne.Goldi to chyba tak jak Janda wolał trenować indywidualnie.
pozdrowienia
(13.05.2006, 08:07)