Zaloguj się
Kalendarz zawodów
2
3
5
9
10
11
12
17
19
24
26
30
31
styczeń 2023
Najbliższe zawody
02.02.2023, godz. 21:30
Whistler HS-104
MŚJ ind. K

Gwiazda Andreasa Goldbergera świeci wciąż jasno - były skoczek zajął wraz ze swoją partnerką, Julią Polai, drugie miejsce w austriackiej edycji "Tańca z Gwiazdami". W finałowym odcinku serii, Andi wzbudził zachwyt publiczności swoim "moonwalkiem" tańcząc Medley Michaela Jacksona. Tytuł zwycięzcy przypadł jednak innej parze tanecznej, która ostatecznie wygrała z ex-skoczkiem i jego partnerką o 10 punktów.

"W ogóle nie jestem zawiedzony, że nie wygraliśmy tej edycji wręcz przeciwnie, cieszę się, że tak daleko zaszliśmy i że mogliśmy publiczności zaprezentować nasze różne choreografie! Czuję się znakomicie, mimo iż, rzecz jasna najchętniej bym wygrał" - powiedział Goldi po programie austriackiej telewizji ORF.
Typuj wyniki i wygrywaj nagrody!
« maj 2006 - wszystkie artykuły
Komentarze
fan skoków
@Jaro
Rydzyk mi jest obojętny, a LPR nie lubię.
@Daria
Podam mniej więcej przykład jednego z głosowań który mi narzuca takie wnioski: Palowicz- 8, Wodecki- 10, Tyszkiewicz- 9, Garliński- 10. Tyszkiewicz i Wodecki niemal zawsze dają najwyższe noty, a Garliński zaniża, a tu zawyżył. Ostatni taniec Mroczka (jeśli dobrze pamiętam), Pawlowicz wychwalała ich a i tak dała 9. Słyszałem że tylko Pawlowicz i Garliński są fachowcami, a pozostała 2 jest żeby dać wyższe noty- nie dam głowy że tak jest. Ja od pierwszego tańca jestem za Mroczkiem, i mam nadzieje że wygra. A żal mi było że odpadła Joanna w półfinale, jeszcze Kochanek walczył u publiczności przy ocenach sędziów. Osobiście kibicuje Mroczkowi.
pozdrowienia
PS
Przyznaje się bez bicia że nie lubię Aleksandra Kwaśnieskiego.
(11.05.2006, 22:37)
Daria
No wlasnie .
Dwa tygodnie temu odpadla para , której bym się nie spodziewala , ze odpadnie ,

zapomnialam nazwiska , owej amatorki a aktorki , wedlug mnie tańczyla doskonale ,
od sedziów byly nawet 10-tki , a jednak !

A jednak to w dużej mierze widzowie decuduja , jaka parę chcą nadal oglądac , komisja w zasadzie ma tu niewiele do powiedzienia.

Natomiast Ola , wykonala swój taniec , prawie idealnie, zważając na to , iż jest to jej piewrsze spotkanie wogole z telewizją , robi ogromne postepy.
Moim zdanie, . ona i jej partner wygrają w niedziele i wcale mnie to nie zdziwi .
(10.05.2006, 15:30)
_An_
A ja przyznam szczerze, że rumba Oli po prostu powaliła mnie na kolana. Zwłaszcza ten młynek na sam koniec. Widziałam co prawda taką samą figurę wykonaną przez zwyciężczynię wersji amerykańskiej, z tym, że ona wykonała to niepoprawnie i podczas jednego z obrotów przejechała partnerowi obcasem po stopie. Tymczasem Ola nie dość, że wykonała to poprawnie, to jeszcze zaprezentowała szereg innych figur typowych dla rumby. Poza tym z tańców Oli podobało mi się jeszcze paso, jive i po części również walc. Uważam, że robi ogromne postępy, a przy tym jest zdecydowanie sympatyczniejsza od Mroczka. Ja w finale głosować nie zamierzam, bo totalnie mnie nie obchodzi, która z tych par sięgnie po kryształową kulę, ale w kilku ostatnich odcinkach występy Oli podobają mi się bardziej niż Rafała.

Ja w wykonaniu Goldiego widziałam tylko jive i ciężko się rozczarowałam. Byłam pewna, że akurat ten taniec będzie dla niego okazją do popisu, ale okazało się inaczej. A i partnerkę coś miał kiepskawą.
(09.05.2006, 20:40)
Daria
@ fan skoków

Niestety , nie moge podzielić twojego poglądu ,

od początku oglądam taniec z gwazdami , w TVN i zdecydowanie twierdze , ze Panna Ola , nie jest faworyzowana ,
zauwaz , ze w tej komisji siedzą dwoje profesjolalistów , którzy suchej nitki nie zostawiaja na tancerzach , którzy na to zaslugują , oni znaja się na tym poprostu ,

z programu na program , Panna Ola , tańczy zdecydowanie , najlepiej , zważając na to , ze do tej pory nikt nie slyszal ani nic nie wiedzial o córce Prezydenta ,
ona sama przeżywa , coś takiego , jak wstyd :) taki osobisty , od początku miala problemy z przelamaniem sie , zeby wreszcie poczuć , się prawdziwą tancerką ,
w tej chwili , zdecydowanie zaslużyla na final , tańczy doskonale ,
popatrz sobie w niedziele jak ona tańczy , a potem oceń , choc fachowcem chyba nie jesteś ,
ale golym okiem widac , kto sobie radzil a kto nie ,
ona tańczy prawie idealnie , a nie latwo jest się w tydzień nauczyć jakiego tańca ,

natomiast co do Goldiego , być moze tam byl faworyzowany , gdyż nie jest dobrym tancerzem , skoczkiem byl fantastycznym ,
myślę , ze sportowcy z takimi osoągnięciami , chyba raczej nie powinni zajmowac się jakimś show , to nie pasuje ,
co do Adama , mial już wiele propozycji wystąpienia w przeróżnych programach TV , lecz zdecydowanie odmawia, twierdząc , ze jest sportowcem i to chce robić .

Ja się z tym zgadzam.
(09.05.2006, 17:28)
Jaro
@fan skoków
tylko nie mów, że jesteś kolejnym moherem, który wszędzie układy widzi : ) Dziewczyna nieźle tańczy, ale fanatycy pewnej partii jakoś nie potrafią tego dostrzec.
(09.05.2006, 15:04)
fan skoków
Ciekaw jestem czy Goldi tak dobrze tańczył czy to jego popularność dała jemu drugie miejsce. U nas do finału weszła córka prezydenta faworyzowana przez jury. Mam nadzieję że nie wygra.
pozdrowienia
(09.05.2006, 01:56)
finomanka
no prosze....jak goldi się łądnie roziwja....jaki sport będzie następny??? :D:D gdzie zwnowu Andi odniesie sukces??? gratulacje :D żeby tak wszyscy skoczkowie aktywnie działali po zakończeniu kariery :D
(08.05.2006, 21:15)
uskotko
i tu przypomina sie Janne Ahonen i jego balet na wiosne 2004... :PPP a niby on i Adam obaj mistrze swiata...
Troche humoru nikomu nie zaszkodzi - ale macie racje: Adam nie bedzie sie wydurnial...
(08.05.2006, 20:04)
Dżymek
Wyobraźcie sobie Adama Małysza albo Kamila Stocha tańczących z Katarzyną Cichopek. HAHAHA
(08.05.2006, 17:21)
Maciej Matejko
to może Stocha :)
(08.05.2006, 14:37)
Harkonnen
Małysz nie jest z tych, co lubią wydurniać się na scenie. Na pewno nigdy nie weźmie udziału w takim show.
(08.05.2006, 14:26)
Daria
No , ja , nie moge sobie wyobrazić jakos , kiedys , w tańcu z gwiazdami Adama Malysza :)))

o matko jedyna , mam nadzieję , ze nigdy go nie zobaczę w jakimś schow , uwazam , ze to nie miejsce dla tak wybitnego sportowca , nawet jak kiedyś zakończy karierę ,

ale myśle , ze każdy ma iine poglądy na ten temat , to zależy do sportowca , co chce dalej robić i gdzie wystepowac ,

ale co do Goldiego , to mialam okazje zobaczyć kilka próbek jego tańca i zdecydowanie uważam , ze byl o niebo lepszym skoczkiem i sportowcem.
(08.05.2006, 09:46)
Jarek Gracka
Mówiąc oględnie nie jestem fanem tego typu show, ale widzę, że o ile w Polsce zatrudniają przede wszystkim podrzędne gwiazdki podrzędnych telenowel a potem tabloidy i brukowce podniecają się ich romansami z tancerzami, tak w Austrii jest to zrobione z większym "jajem". I u nas mogliby zaprosić jakąś ex gwiazdę sportową - proponuję rednacza redakcji sportowej TV, albo Artura Partykę - wtedy może bym z matką i siostrą zaczął to śledzić :p
(08.05.2006, 08:26)
Laura
Brawo Goldi!
(07.05.2006, 21:06)
W(e)RRR...
Brawo Goldi :)!! A tak z innej beczki to wszystkiego najlepszego z okazji urodzin dla Tomka Pochwały :):):)
(07.05.2006, 19:52)
uskotko
brawo brawo brawo!!!
:)))
(07.05.2006, 19:03)
Z
Brawo!
(07.05.2006, 18:23)
123
bravo goldi!
(07.05.2006, 16:31)
Martin'ka!!!
Gratulacje Goldi. Był skoczkiem:wygrywał-uśmiech, przegrywał-uśmiech, skończył kariere-uśmiech, wystąpił w tańcu-uśmiech, przegrał-uśmiech!!! Ja też bym się chciała tak ciągle śmiać!!! B.R.A.V.O Goldi!!! (ale ty i tak tego nie przeczytasz;-)))) (chyba ;-)))))))))))))))
(07.05.2006, 16:16)