Drzwi wewnętrzne i zewnętrzne Hörmann - ciepło i bezpieczeństwo w Twoim domu
Zaloguj się
Kalendarz zawodów
3
4
5
6
7
10
11
12
13
14
17
18
19
20
24
25
26
27
luty 2020
Najbliższe zawody
21.02.2020, godz. 14:00
Rasnov HS-97

Mamy nie lada przyjemno¶ć zaprosić wszystkich fanów, nie tylko fińskich skoczków, na czat naszego serwisu! Już dzisiaj o godzinie 20:00 go¶cić u nas będ± dwaj niezwykle popularni fińscy zawodnicy: Kimmo Yliriesto i Veli-Matti Lindstroem. Finowie rozpoczęli już pełn± par± przygotowania do nowego sezonu, będzie więc okazja dowiedzieć się co w "fińskiej" trawie piszczy oraz co porabiaj± i jakie plany na przyszło¶ć maj± słynni Vellu i Kipru.

Zakłady bukmacherskie przez internet | Fortuna - Legalny Bukmacher
Pytania można zadawać po polsku i angielsku, jako że będ± one automatycznie tłumaczone, tak aby cały czat mógł być przeprowadzony w języku polskim. Wszystkich, którzy nie będ± mogli uczestniczyć w dzisiejszej rozmowie, a chcieliby zadać pytanie Vellu i/lub Kimmo, prosimy o wpisanie go w komentarzach poniżej.

Czat z Finami będzie już naszym szóstym przedsięwzięciem tego rodzaju. Pierwsz± rozmowę skoczka z kibicami przeprowadzili¶my 11 grudnia 2004 w Harrachovie, a naszym go¶ciem był Bjoern-Einar Romoeren. Następnie na naszym czacie go¶cili: Akseli Kokkonen (15 maja 2005), Matti Hautamaeki (29 stycznia 2006), drużyna szwedzkich skoczków w składzie: Erikson, Grimholm, Aren, Gashi (12 lutego 2006) oraz Pekka Salminen (20 lutego 2006). Poniżej zamieszczamy linki do zapisów z tychże rozmów.


14 grudnia 2004 >>


15 maja 2005 >>


30 stycznia 2006 >>


14 lutego 2006 >>


21 lutego 2006 >>


SERDECZNIE ZAPRASZAMY!!!

Typuj wyniki i wygrywaj nagrody!
« maj 2006 - wszystkie artykuły
Komentarze
Szymek
Przeprowadzicie czat z Kamilem Stochem
(09.05.2006, 17:41)
Lola
my¶leli¶cie o tym aby przyjechać do Polski tak zupełnie prywatnie po za zawodami???
(08.05.2006, 22:09)
Lola
jak reagujecie na fanki piszcz±ce na wasz widok???
(08.05.2006, 22:07)
uskotko
pytanie z dziedziny psychologii - może nawet psychologii emocji - do obu chłopaków. Jestem ciekawa, jak zareagowaliby¶cie - jako normalni ludzie - w sytuacji, gdyby chłopak/mężczyzna/fan? wyznał Wam (platoniczn±?) miło¶ć. Czy byliby¶cie zbulwersowani, kazaliby¶cie mu i¶ć do psychiatry? Czy może poczuliby¶cie się w jaki¶ sposób zagrożeni? Czy zaczęliby¶cie sobie żartować z tego? Czy może wreszcie uznaliby¶cie, że uczucie pozytywne jest uczuciem pozytywnym i bez znaczenia notabene, z której strony pochodzi - i po prostu poczuliby¶cie się... dobrze?
Niczego nie sugeruję, jestem po prostu ciekawa, a interesuje mnie taka kwestia - i nie bierzcie tego do siebie, zadałam pytanie, bo wpadło mi do głowy... a miałam możliwo¶ć :)
No chyba że wolicie pytania "czy masz dziewczynę?" i "czy podobaj± Ci się Polki?" - w takim razie przepraszam... :/
(08.05.2006, 21:33)
finomanka
oo.....a kiedy można się spodziewać zapisu z czatu....bo oczywi¶cie jak zwykle... nie mogłam być na czacie :/:/:/:/ więc kiedy?
(08.05.2006, 21:12)
sami
zawsze mnie to zastanawiało ,czy maj± wyrzuty sumienia skoczkowie ,bawi±c się na imprezach ,gdy ich dziewczyny w tym czasie s± w domu???
(08.05.2006, 21:04)
Jensine
Czy nie przeszkadzaj± Wam czasami te wszystkie fanki, które nie daj± Wam żyć na zawodach w Zakopanem?
(08.05.2006, 18:10)
uskotko
zapomniałe¶ o Kokkonenie, tak przy okazji.
Swoj± drog± Redakcja chyba dobrze ulokowała swoje uczucia, skoro wła¶nie ci chłopacy godz± się na czata - a inne narodowo¶ci jako¶ mniej chętne. To może ¶wiadczyć o sympatii.
Czekam na wywiad z Janne Ahonenem... :DDD
(08.05.2006, 18:07)
uskotko
podobno.
Było super i przezabawnie :) Czekam na zapis czata! :)
(08.05.2006, 17:02)
key
i ta strona podobno nie jest profinska.....yliriesto, lindstroem, hautamaeki, salminen.....
(08.05.2006, 16:39)
giem
No hej, ale info takie ogromniaste niebieskie było od czwartku co najmniej, a może dłużej... trzeba ogl±dać stronę uważniej heheh
(08.05.2006, 13:53)
lza aniola
ehh szkoda ze nie daliscie znac wczesniej ze beda na czacie!!! w weekendy pracuje i nie odwiedzilam strony SNC i nie wiedzialam ze bedzie czat :((( informujcie o tym wczesniej w przyszlosci prosze!!!
(08.05.2006, 13:26)
alza
je¶li przyjedziecie na LGP do Polski to czy macie zamiar długo zostać?
(08.05.2006, 10:49)
Martu$$ka
Yeah!! Było super! Nigdy się tak nie u¶miałam na chacie xP
A co do pytań to zastanowię się po szkole ;)
(08.05.2006, 10:00)
Meg
Zapis czata opublikujemy jutro w godzinach wieczornych;

Zachęcam wszystkich do zadawania pytań Vellu i Kimmo tu w komentarzach, chłopcy dostan± cały pakiet i odpowiedz±, możecie "szaleć", pytajcie o wszystko co uważacie za istotne, albo co wam przyjdzie do głowy :D Stworzymy WIELKI INTERNETOWY WYWIAD: Kibice vs Kimmo&Vellu :D tak więc odwołuję się do Waszej kreatywno¶ci!

Pozdrawiam :D
(07.05.2006, 22:16)
Lola
macie zamiar przyjechać na LGP do Zakopanego???
(07.05.2006, 22:07)
Kasia
znacie polskich sportowców którzy nie s± skoczkami je¶li tak to kogo???
(07.05.2006, 22:06)
żabcia
Veli, Kimmo jak spędzili¶cie czas po zakończeniu sezonu?? Pozdrawiam!!!
(07.05.2006, 20:19)
alza
hm...mam nadzieję byc lae czy będę jeszcze nie wiem. Pozdrawiam Redakcję!!
(07.05.2006, 19:58)
motylek
czy dobrze wam sie pracuje z Tommi Nikunenem i czy jest bardziej wymagajacy od Miki Kojonkoskiego?
(07.05.2006, 19:44)
sabcia
o jejqu..a ja nie moge byc :((
(07.05.2006, 19:39)
olli
super będę !!
(07.05.2006, 19:22)
Fan skok
Cze¶ć Veli!Jak przygotowujesz się do sezonu?Czy uważasz że w następnym sezonie wyst±pisz w Pucharze ¦wiata?
(07.05.2006, 18:59)
Martu$$ka
Ja powinnam być na chacie, ale nie jestem pewna...
Byłabym bardzo wdzięczna gdyby zostało zadane pytanie: "Czy kiedy¶ latem zdarzyło się, że po skoku mieli¶cie muchę w ustach?"
Będę bardzo wdzięczna. Od ponad miesi±ca mam jak±¶ manie z tymi muchami i każdego o to pytam ;)
(07.05.2006, 18:34)
Szymek
a ja będę
(07.05.2006, 18:10)
123
mnie tez nie bedzie.
(07.05.2006, 16:30)
Bystoelka
a mnie nie będzie...:(
ale chciałabym im zadać:
Czy zdarzyło im się kiedy¶, że jaka¶ fanka czekała na nich pod drzwiami ich domu?? :D:D:D:D heh...
(07.05.2006, 15:27)
Zossia
Veli-Matti..... aż tęskno, bo na skoczni go nie było widać ;-/ ;(
(07.05.2006, 14:34)
@nu$ka
Matti gdzie zgubiłe¶ swoj± dawn± forme ?
(07.05.2006, 13:12)
Kasia :-)
Czy Veli-Matti Lindstroem lubi przyjeżdać do Polski i ile razy zwiedził nasz kraj ?pozdrawiam <buziak>