Drzwi i bramy garażowe Hörmann - od lat najwyższe noty za jakość i styl
Zaloguj się
Kalendarz zawodów
2
5
7
8
9
13
14
15
16
20
21
22
23
24
27
28
29
30
31
styczeń 2020
Najbliższe zawody
25.01.2020, godz. 03:00
Sapporo HS-137
CoC

Najbardziej charyzmatyczny szkoleniowiec w ¶rodowisku skoków narciarskich, Mika Kojonkoski, od przyszłego sezonu będzie odgrywał w Norwegii jeszcze większ± rolę niż dotychczas. Przez ostatnie cztery lata popularny "Kojo" był trenerem reprezentacji narodowej Kraju Wikingów, teraz Norweski Zwi±zek Narciarski zdecydował się zawierzyć mu jeszcze więcej: pozostałe dwie kadry!

Zakłady bukmacherskie przez internet | Fortuna - Legalny Bukmacher
"Kojonkoski będze odpowiadał za szkolenie także młodzieżowej reprezentacji oraz reprezentacji Pucharu Kontynentalnego" - poinformował Steinar Johannsen z Norweskiej Komisji Skoków. "Innymi słowy, jest teraz główn± osob±, je¶li chodzi o trenowanie naszych najlepszych skoczków."

Czy i jak sympatyczny Fin poradzi sobie z odpowiedzialno¶ci±, któr± złożyli na jego barki norwescy działacze? Dotychczasowe wyniki pokazuj±, że Kojonkoski zawsze lubił nowe wyzwania, a takim niew±tpliwie będzie tak znaczne powiększenie strefy wpływów.
Typuj wyniki i wygrywaj nagrody!
« kwiecień 2006 - wszystkie artykuły
Komentarze
daf
@Ushuaia
A czy to znaczy, ze mam chciec, dla Twojej wygody?
W mojej pracy serwisem komputerow zajmuje sie profesjonalna firma i moje chciejstwo nie zawsze idzie w parze z ich chciejstwem.
(30.04.2006, 12:08)
Daria
@ daf

Wiem , wszystko rozumiem , chcialam jej tylko pokazac , ze sama piszę zblędami , zanim zacznie komu¶ zwracac uwagę , niech sama się poprawia , nic więcej ,

mnie to osobi¶cie nie przeszkadza i nie zwracam uwagi na to jak ludzie piz± , tylko co pisz± , wazna jest tre¶ć.

(29.04.2006, 15:29)
Ushuaia
@daf
Znam wielu mieszkaj±cych poza granicami kraju i pisz±cych z "ogonkami". Podobno to zaden problem zamontować. Trzeba tylko chcieć.
(29.04.2006, 10:32)
daf
@Daria
W moich wpisach tez nie ma "ogonkow" ale to nie skutek ortograficznej ignorancji, tylko braku mozliwosci korzystania z polskich czcionek. Przypuszczam, ze @sabcia ma podobna "przypadlosc".
(28.04.2006, 16:10)
Bł±dzik
dziwna decyzja, mnie się wydaje że lepiej prowadzić jedn± a dobrze, a nie rozmywać na trzech :P No chyba że Kojo jest jakim¶ supermanem i podoła, to wtedy chylę czoła przed nim :D
(28.04.2006, 13:11)
Daria
@ sabcia

Można się nie zgadzać :)))) a nawet trzeba ,
bo cóż by to bylo , gdyby wszyscy mieli takie same zdania ?

nie byloby o czym dyskutować :))))

A tak , nawiasem mówi±c w twoich wyrazach brakuje zwyczajnych haczyków :))) jak "± " lub "ę "
ale dla mnie to nie ma znaczenia :)))
(28.04.2006, 12:41)
sabcia
@Daria
nie zgadzam sie z toba.......no i
cudotworca sie pisze przez ,,u":-D..:)))))
(28.04.2006, 09:55)
Daria
Haa , a ja bym tak chciala , zey Lepistoe zaj±l się u nas szkoleniem mlodziezy , skoro juz tutaj będzie u nas ,

wtedy wyszla by wlasnie jego klasa , jakim to jest códotwórc± :)
bo teraz , to w kadrze będa chlopaki , którzy praktycznie już sa wyszkoleni technicznie i tacy , ktorzy już maja starty w PS za sob± ,
praktycznie podstawy szkolenia maja już ,
bo jak dot±d to odwalali robotę za niego inni .
(28.04.2006, 09:27)
sabcia
no tak ale chodzilo mi raczej o kadre:))
(27.04.2006, 21:19)
daf
Nie bardzo wiem, jak sobie wyobraża prowadzenie trzech kadr naraz (w okresie przygotowawczym jeszcze pewnie jako tako będzie, ale w sezonie, to juz kadra B i juniorska i tak będzie pod opiek± asystentów - Kojonkoski pewnie tylko nakre¶li plany treningowe). Moim zdaniem co¶ tu ucierpi - albo reputacja Kojonkoskiego, albo dobre samopoczucie pozostałych trenerów z tzw. I ligi (jak inne federacje zobacz±, że można mieć 3 w 1, to liczba miejsc pracy na tych najbardziej eksponowanych stanowiskach znacz±co się zmniejszy) :)))
(27.04.2006, 10:28)
finomanka
czy kojo przypadkiem nie za wiele wzi±ł...on nie będzie miał kiedy do kibla i¶ć za przeproszeniem. zobaczymy, zobaczymy....może mu sie uda, chcoiarz ja w to nie wierze. odbije się to na norweskich skokach. skupiłby się konkretnie na jednej, no ewentualnie dwóch kadrach, ale trzy to samobójstwo. przynajmniej tak mi się zdaje. hehehe...może zakupi sobie prywatnego toi toia :D
(26.04.2006, 23:34)
spiderman
My¶lę, że jest to ¶mieszna i głupia decyzja. Jak Kojonkoski ma prowadzić trzy kadry? To s± chyba jakie¶ jaja ;))) To nie wyjdzie na dobre dla norweskich skoków...
(26.04.2006, 18:44)
uskotko
no wła¶nie.
(26.04.2006, 18:37)
Elken
nie do końca Sabcia. w końcu kojo to też fin hehe
(26.04.2006, 13:28)
sabcia
heh co to sie porobilo..<lol> clio nie pisze o finach:)))
(26.04.2006, 13:17)
sabcia
chociaz z drugiej strony mysle ze sobie poradzi:)))
(26.04.2006, 13:15)
sabcia
zeby sie nie przeliczyl z 3 kadrami...niech sie lepiej skupi na jednej...ale pożadnie:PP:))))
(26.04.2006, 13:14)
mmm_krakow
@daf
Dowiedział, sie że u nas Lepistoe będzie miał 2 kadry, to nie chce być gorszy :)))))
Wła¶nie o to mi chodziło, żeby wreszcie zaj±l sie szkoleniem :))) A nie inni odwalali za niego robotę...
Teraz wyjdzie klasa Miki, zwłaszcza jak Strandbratena rzekomo "spu¶cili" do kombi :)
(26.04.2006, 12:25)
daf
No mmm_krakow, co Wacpanna na to? Wreszcie bedzie okazja do weryfikacji opinii o klasie trenerskiej Kojonkoskiego, bo trzy kadry to juz nie tylko selekcja, motywacja i zarcie.
(26.04.2006, 11:35)