Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
25
26
27
28
29
listopad 2019
Najbliższe zawody
23.11.2019, godz. 16:00
Wisła HS-134
P¦ druż.

Niedługo Hannu Lepistoe zacznie pracę z nasz± reprezentacj±. Do dyspozycji Fina będzie siedmiu zawodników. Do kadry A z zeszłego sezonu czyli Adama Małysza, Roberta Mateji, Kamila Stocha, Stefana Huli i Rafała ¦liża najprawdopodobniej doł±cz± Marcin Bachleda i Piotr Żyła. Nie oznacza to jednak koniec selekcji. Hannu nie skre¶la żadnego z zawodników. Je¶li wyniki skoczków z niższych kadr będ± zadawalaj±ce, maj± oni szansę występu w najwyższej klasie rozgrywek.

Zakłady bukmacherskie przez internet | Fortuna - Legalny Bukmacher
W kadrze B znajd± się z pewno¶ci± coraz lepsi Łukasz Rutkowski i Dawid Kowal. Reszte składu ustal± trenerzy przed rozpoczęciem letnich zgrupowań. Najprawdopodobniej znajd± się w niej Wojciech Skupień, Krystian Długopolski, Tomasz Pochwała oraz Tomisław i Wojciech Tajnerowie. Nie wiadomo czy nie wejdzie do niej także Mateusz Rutkowski. Wszystko zależy od postawy samego zawodnika.

Asystentami Lepistoe zostali Łukasz Kruczek i Zbigniew Klimowski. Kadrę B poprowadz± Piotr Fijas i Jakub Michalczuk.
Typuj wyniki i wygrywaj nagrody!
« kwiecień 2006 - wszystkie artykuły
Komentarze
mateo
.....Kadra .....z..... przyszło¶ci± ...... mam nadzieje
(11.05.2006, 08:40)
fan Rutkowskiego
Polscy trenerzy powinni stawiec na mlodziez,dlatego uwazam ze Mateusz Rutkowski i jego brat powinni byc w kadrze A.Mysle ze Mateusz juz sie obudzil i w koncu pokaze na co go tak na prawde stac....Mati trzymaj sie!!!
(04.05.2006, 14:01)
Daria
Zupelnie nie pojmuję co Bchleda mialby robić w kadrze "A" ??

juz udowodnil , ze nadaje się tylko na PK , natomiast w PS , dopoki , jego ambicja bedzie dostanie sie do 50-tki , tak dlugo , nic nie osi±gnie .

Awans do kadry "A" powinien być zaslug± za wyniki , i chęc do ciężkiej pracy , tam powinni znależć się zawodnicy , którzy naprawdę pracuj± cięzko i nie obijaj± się.
Mam nadzieję , ze Bachledę , Lepi usunie .
(26.04.2006, 10:08)
jozek_sibek
Pomyłka.
Zgadza się co pisze @Walther.
Redaktor wymieniaj±c 5 zawodników - powinien napisać,ze to byli nasi reprezentanci,którzy startowali na ZIO,a nie kadra A.
(23.04.2006, 14:42)
jozek_sibek
kadry A i B będa wygl±dały tak, jak wygl±da ,,Ranking polskich skoczków" za miniony sezon,który prowadzi redakcja.
Kadra A - pierwszych 7 zawodników:

1. A.Małysz
2. K.Stoch
3. R.¦liż
4. P.Żyła
5. R.Mateja
6. S.Hula
7. M.Bachleda

Kadra B - 7 kolejnych

8. Tomasz Pochwała (AZS AWF Katowice)
9. Łukasz Rutkowski (TS Wisła Zakopane)
10.Krystian Długopolski (AZS AWF Katowice)
11.Wojciech Skupień (TS Wisła Zakopane)
12.Dawid Kowal (Start Krokiew Zakopane)
13.Tomisław Tajner (AZS AWF Katowice)
14.Wojciech Tajner (KS Wisła Ustronianka)

Ciekawe czy się sprawdzi???

(23.04.2006, 14:37)
fan skoków
@Walther
Masz rację
@Henio
I ¦liż.
Do kadry A może zamiast Bachledę dałbym jakiego¶ młodego. Poza tym składy takie jak powinny być. Niestety bez Skupnia w kadrze A, ale to jest niestety zrozumiełe.
pozdrowienia.
(22.04.2006, 16:49)
super fan skoków
Bardzo dobrze, że w kadrze B będzie Dawid Kowal! Ten zawodnik powoli rozwija swoje umiejętno¶ći. Mati Rutkowski, powinien się poprawić, w formie- przestać chlać :-]
(22.04.2006, 11:54)
Roberto CECON
A kto trenerem kadry C? Może Maciek Maciusiak, bo on był asystentem Fijasa.
(21.04.2006, 18:03)
sabcia
no to mamy konkurencje....slowencow oczywiscie:))
(20.04.2006, 22:35)
sabcia
bajc trenerem slowencow....hm..ciekawe:))

nie no dlaczego i za co bachlede do kadry A...???
(20.04.2006, 22:33)
Arkas
Sory, że nie na temat ale mam informacje dla fanów Bajca. Vasja Bajc został nowym trenerem SŁOWEŃCÓW.

Co o tym s±dzicie ?
(20.04.2006, 15:05)
max
Rutki i Kowal niech narazie pozostana w kadrze B, tylko zastanawiajace jest co tam robi malowany talent Pochwala i W.Tajner (T.Tajnera sie spodziewalem) widze ze uklady rodzinne wciaz robia swoje.Zeby nie bylo znow ze Pochwala bedzie jezdzil na wycieczki w PK i lizal tam bule a mlodzi zawodnicy znacznie bardziej utalentowani typu Kowal czy Toczek beda siedziec w domu albo skakac jedynie w pucharach burmistrza Szczyrku czy Wisly.
(20.04.2006, 13:41)
Daria
Jeszcze 4 następne lata do IO ,

Hannu ma być dwa lata u nas , a wiec nastepne dwa lata naszych zawodników poprowadzi inny trener ,

to za te dwa lata , powinno pomyslec sie o tworzeniu kadry na IO , teraz to zbyt wcze¶nie ,

a Mateusz , najpierw niech zdecyduje , co chce w końcu w zyciu robić , dopóki nie będzie mial wyników , nie znajdzie się w kadrze ani "A" ani "B" ,
awans do kadry "A" , powinien być nagroda , za dobre wyniki i postawę.
Powinni trafiac tam tylko najlepsi.
(20.04.2006, 10:05)
Henio
Oba Rutki i D.Kowal powinni zostać wł±czeni do kadry "A". To s± przecież jedyni kandydaci obok Stocha,Żyły i Huli do startu w I.O. w 2010r.!!!
(20.04.2006, 08:31)
Ushuaia
A Wojciech Tajner to za jakie zasługi wejdzie do kadry B, bo nie rozumiem ?
(20.04.2006, 00:07)
Walther
W zeszłym sezonie w kadrze A byli Małysz, Mateja, Stoch, ¦liż, Żyła, Długopolski. A Hula to był w kadrze B.
(19.04.2006, 21:29)