Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
25
26
27
28
29
listopad 2019
Najbliższe zawody
23.11.2019, godz. 16:00
Wisła HS-134
PŚ druż.

Adam Małysz, najlepszy i najdrożej wyceniany marketingowo polski skoczek narciarski otrzymał od Polskiego Związku Narciarskiego prawo do sprzedaży części powierzchni swojego kombinezonu. Jej wartość to 1,5 miliona złotych.

Zakłady bukmacherskie przez internet | Fortuna - Legalny Bukmacher
To ma być prezent dla Małysza od Polskiego Związku Narciarskiego.

- Uchwałą zarządu postanowiliśmy nagrodzić Małysza, dając mu gratis prawa do 100 centymetrów kwadratowych powierzchni reklamowej na kombinezonie. Sam się do nas zwrócił z taką propozycją i od niego teraz zależy, co z tym zrobi. Uważamy, że zasłużył na to. To forma podziękowania za wszystkie piękne lata, kiedy dostarczał nam tylu wzruszeń – powiedział Apoloniusz Tajner – prezes PZN.

Adam Małysz przekaże najprawdopodobniej ten prezent swemu menedżerowi – Ediemu Federerowi. Powierzchnia, którą skoczek otrzymał do dyspozycji od związku ma zostać sprzedana firmie Generali. Pieniędzmi z jej sprzedaży Małysz podzieli się z Federerem.

Okazuje się jednak, że oddanie części powierzchni kombinezonu do dyspozycji skoczka jest sprzeczne z przepisami FIS-u, które mówią że „związek narciarski może zawierać umowę z firmą, jeśli jest ona uznawana za generalnego dostawcę sprzętu lub sponsora związku”.

Po przekazaniu Małyszowi powierzchni kombinezonu Polski Związek Narciarski nie dostanie żadnych pieniędzy z tego tytułu.

W Polsce to pierwszy przypadek, że zawodnik dysponuje powierzchnią swego kombinezonu, która należy do PZN. Skoczkowie mają do własnej dyspozycji kask i tam mogą umieszczać logotypy sponsorów, których sami zdobędą.
Typuj wyniki i wygrywaj nagrody!
« kwiecień 2006 - wszystkie artykuły
Komentarze
Raff
Acha, dzięki.
(17.04.2006, 18:12)
Daria
@ Raff

Karolinka chodzi juz do drugiej klasy ,

w tym roku skończy , 9 lat , kończy drugą klasę w czerwcu.
(17.04.2006, 17:29)
Raff
czyli jeszcze przedszkole? czy już I klasa? no cóż, takie postąpienie byłoby zgodne z przepisami i na pewno efektowne
(17.04.2006, 17:03)
Daria
@ Ralf

Nawet dobry pomysl , a córeczke ma bardzo fajną ,
to juz dziewczynka , która ma 8 lat ,
taki mlody tata z niego :)))

(17.04.2006, 10:26)
Raff
@Daria
Pewnie Małysz poprosił o to żeby umieścić zdjęcie córeczki :P. Zresztą fajnie by wtedy było.
(16.04.2006, 09:14)
Daria
Jesli byloby to niezgodne z przepisami , ADam napewno nie otrzymal by tej powierzchni.

W PZN napewno maja swojego prawnika , który konsultowal to czy jest to zgodne czy tez nie ,
nie narazili by swojej reputacji lub reputacji Malysza , zawodnika , ktory jest dla nich bardzo dochodowy.
Takze , zanim cos mówic , ze jest cos niezgodne z przepisami warto się upewnić jak to jest naprawdę.
A pozatym cóż to jest 100 cm kw. to zaledwie 10cm ,
równie dobrze te 10cm moze umieścić sobie na kasku , nie koniecznie na kombinezonie,
ważne , ze on to dostal a nie kto inny , komu jak komu ale Malyszwoi należy się to , po tylu latach sukcesów w tym sporcie.
Jak dla mnie pieniądze nie sa dla mnie wazne , niech ADam sporzytkuje je tak jak uzna za stosowne , ma cóke , którą zamirza krztalcić w przyszlości , odkladanie teraz na takie cele , jak najbardziej jest sluszne to jego przyszla tez emerytura.
Jesli żwiązek się zgodzil a okaże się to nie zgodne z przepisami , to konsekwencje poniesie Związek , a nie Adam , to PZN wydal zgodę.
(15.04.2006, 16:13)
Raff
aha, to rzeczywiście źle cie na początku zrozumiałem. Sorry za zamęt.
(14.04.2006, 15:20)
Ogarek
I jeszcze raz powtórzę... "I wilk syty i owca cała"...
Pozdrawiam.

(14.04.2006, 09:03)
Ogarek
@Raff
Nie zrozum mnie źle. Nie twierdzę, że to nie prawda. Uważam, że zamierzenia PZN-u były inne i nie wypada o tym pisać, kto zrozumiał, będzie wiedział co mam na myśli.
Pozdrawiam.
(14.04.2006, 09:00)
Ogarek
@Raff
Ty i twój poziom intelektualny... Stałeś obok Adama jak "tego chciał, a PZN poprostu spełnił jego życzenie"??? Papier wszystko przyjmie, pamiętaj na przyszłość...
(14.04.2006, 06:55)
bzykóś
ale to Małyszowi nie przyprawi żadnych kłopotów i bedzie mógł normal;nie skakac
(13.04.2006, 20:56)
stokrotka
ale fajnie. Nareszcie. Myślałam, że Flo nigdy nie wróci do skakania. Skąd bierzecie takie info? Pozdrowienia.
(13.04.2006, 20:17)
W(e)RRR...
Rez to przeczytalam :):):)!! Ale sie ciesze ze Flo powraca :):):)
(13.04.2006, 18:47)
Bartosz
Sorry, że nie na temat, ale Liegl wraca do skakania !!!

Taką informację podali na ***** ale się ucieszyłem hehe.

Niech tutaj się wpisują kibice popularnego Flo.
(13.04.2006, 17:48)
stokrotka
Tak przyłączam się do życzeń. A czy redakcja nie mogłaby zamieścić jakiegoś artykułu o dziejszych solenizantach, proszę? (szczególnie o Hoellwarcie).
(13.04.2006, 16:28)
Raff
@Ogarek
A przepraszam, 3-ci akapit.... :P
(13.04.2006, 16:00)
Raff
@Ogarek
Wcale nie sprytne, zdanie które wypowiedziałeś świadczy jedynie o twoim poziomie intelektualbnym. Przeczytaj uważnie pierwszy akapit. To Małysz tego chciał, a PZN po prostu spełnił jego życzenie. Świadczy to z kolei o drobnej nieznajomości przepisów. No ale cóż....
(13.04.2006, 15:59)
pulincia
ale prezent...
(13.04.2006, 15:20)
dzikens
bez sensu
(13.04.2006, 14:34)
Henio
A Wojkowi Skupniowi o drobiazg krwi napsuli?
Czy to w porządku?
(13.04.2006, 13:26)
W(e)RRR...
Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin dla Hoelliego :)
(13.04.2006, 13:12)
Ogarek
Niewiedzieć czemu nasuwa mi się na myśl jedno powiedzenie: "I wilk syty i owca cała"...
(13.04.2006, 11:34)
Marciatko
aha i wszystkiego najlepszego dla steinauera,hoelwartha i tiana:PPPP
(13.04.2006, 11:31)
Marciatko
hmmm dziwne to troche......
(13.04.2006, 11:29)
Ogarek
"To ma być prezent dla Małysza od Polskiego Związku Narciarskiego" - sprytne, nieprawdaż?
(13.04.2006, 10:13)