Zaloguj się
Kalendarz zawodów
2
3
4
5
6
9
10
11
12
16
17
18
19
20
23
24
25
26
30
31
grudzień 2019
Najbliższe zawody
07.12.2019, godz. 15:30
Niżny Tagił HS-134

Corby Fischer w miniony pi±tek ogłosił koniec swojej współpracy z drużyn± skoczków Stanów Zjednoczonych. Decyzja według Amerykanina jest konsekwencj± trwaj±cych od wielu tygodni kłótni i dyskusji z Amerykańskim Zwi±zkiem Narciarskim na temat budżetu dla skoczków. Nie został również przyjęty plan wypracowany przez Fischera.

Zakłady bukmacherskie przez internet | Fortuna - Legalny Bukmacher
"Strasznie mi przykro i żal mi chłopaków. Chętnie dalej bym z nimi pracował, ale pod takimi warunkami jakakolwiek praca jest po prostu niemożliwa!" - powiedział były już trener ekipy Stanów Zjednoczonych. Sam Fischer nie zdecydował jeszcze, czym będzie zajmował się w przyszło¶ci.

W ci±gu następnych kilki dni Zwi±zek Narciarski zadecyduje o dalszych losach amerykańskich skoków narciarskich.
Typuj wyniki i wygrywaj nagrody!
« kwiecień 2006 - wszystkie artykuły
Komentarze
Marciatko
szkoda:(bo fajny byl:P zwlaszcza z tym kapeluszem i jak z gwizdnieciem puszczal swoich zawodnikow:P moze amerykanie beda teraz skakac w barwach innego kraju???
(10.04.2006, 17:12)
max
Przeciez Ameryka to kraj hamburgerow, golfa i baseballu, objedzeni w mcdonaldach big maci wola sie gapic na pole golfowe i kije od palanta, na to zawsze sie kasa znajdzie.A bajki o miernym budzecie sa rowne z naprawde niklym zainteresowaniem tam tego sportu.
(10.04.2006, 10:12)
Colloredo
eeeee...to lipa teraz amerykanie beda tak slabo skakac jak bulgarzy czy nawet ukraincy
(09.04.2006, 09:58)
kola
szkoda, tak lubiłam ten kapelusz i gwizdnięcie ;P hih
(08.04.2006, 18:39)
Walther
Trudno powiedzieć, czy jest to trener tak dobry, aby jego podopieczni mogli dzięki niemu odnosić wielkie sukcesy, ale człowiek z tak± charyzm±, wiecznym optymistycznym nastawieniem i wielk± nadziej± w sobie mógłby zawojować ¶wiat skoków. W USA było mu jednak niestety ciężko... Może niech przyjdzie do Polski? ;)
(08.04.2006, 16:03)
Naryayan
Mała poprawka - może nie tyle nie ma pieni±żków, ile nie chce ich dać.
(08.04.2006, 14:26)
Naryayan
Swoj± drog± to faktycznie dziwne, że taki bogaty naród nie ma forsy na wypromowanie i rozpropagowanie (wsród kibiców) nowej dyscypliny sportowej. Poza tym o ambitny naród - po takich słabych wynikach ta potęga powinna sama chcieć pokazać i udowodnić na co j± stać. No ale najwyrażniej ich skoki nie kręc± - wol± pogapić się na naparzanie "spasionych" rugbystów.
(08.04.2006, 14:25)
Quavertone
(Proszę się nie ¶miać) - proszę, proszę - taki bogaty kraj i ma problemy z budżetem dla skoczków narciarskich... No tak, ale Amerykanie wol± ogl±dać tych swoich osiłków naparzaj±cych w futbol amerykański i na to kasa na pewno się znajdzie. Ciekawe też, jakiż to plan przygotowywał Fischer, że się szanowny zwi±zek nie chciał z nim zgodzić... Może się bali, że skoczkowie narciarscy z USA zaczn± co¶ osi±gać? :P
(08.04.2006, 14:13)
Naryayan
Proszę, proszę - konkurencja zaglada na SNC i wytyka błędy!!! Poprawcie lepiej literówki w Waszym niusie (od kiedy to dziewczyny z Norwegii s± facetami??). I napiszcie o skokach w Japonii pod wodz± Finów. A jeszcze lepiej - nie czepiajcie się!!! Odrobina profesjonalizmu, szacunku i klasy nie zaszkodzi.
(08.04.2006, 13:58)
Bys.
MIALO BYC 20 LETNIA
(08.04.2006, 13:33)
Bystoelka
A MOZE BYSCIE NAPISALI ZE LARSIO URATOWAL @) LETNIA KOBIETE???
(08.04.2006, 13:33)
edith
co się dzieje z tym forum??? zaczyna to być irytuj±ce
(08.04.2006, 13:25)
Naryayan
Chociaż, tak prawdę mówi±c Amerykanom raczej nie szło ostatnimi czasy (pytanie, czy kiedykolwiek im szło?), to może lepiej, że poszukaj± nowego trenera. Nie zmienia to jednak faktu, że Corby to fajny chłop :)
(08.04.2006, 13:10)
Naryayan
I już nie będzie tego kowbojskiego kapelusza:( Nie tak dawno gdzie¶ pojawiło się info, że razem z Amerykanami ma trenować Andreas Kuittel - może Berni zostanie trenerem USA???
(08.04.2006, 12:58)
Diler
Szkoda lubialem patrzec jak puszczal swoich zawodnikow z charakterystycznym gwizdnieciem :).
(08.04.2006, 12:50)