Zaloguj si
Kalendarz zawod闚
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
25
26
27
28
29
listopad 2019
Najbli窺ze zawody
23.11.2019, godz. 16:00
Wis豉 HS-134
P dru.

W豉dze Polskiego Zwi您ku Narciarskiego potwierdzi造 wcze郾iejsze informacje i oficjalnie og這si造, 瞠 nowym trenerem polskich skoczk闚 narciarskich, od przysz貫go sezonu b璠zie Hannu Lepistoe. Do鈍iadczony Fin zmieni na tym stanowisku Heinza Kuttina.

Zak豉dy bukmacherskie przez internet | Fortuna - Legalny Bukmacher
"Rozmawiali鄉y od dw鏂h tygodni. Doszli鄉y do porozumienia i Lepistoe przyleci do Polski we wtorek, by ustali szczeg馧y i podpisa kontrakt. Fin chce rozpocz望 prac w po這wie maja. Nie wiem, kiedy j sko鎍zy, ale planujemy najwy瞠j dwuletni umow" - powiedzia sekretarz generalny PZN Grzegorz Miku豉.

Lepistoe ma zarabia podobnie jak Kuttin – oko這 pi璚iu tysi璚y euro miesi璚znie.

Miejmy nadziej, 瞠 pod wodz Fina, poziom naszych skoczk闚 si wyr闚na, a do Adama Ma造sza do陰cz Hula, Stoch czy 砰豉.
Typuj wyniki i wygrywaj nagrody!
« kwiecie 2006 - wszystkie artyku造
Komentarze
sabcia
@szpileczka
hehe..to chyba nie jest dobry pomysl...:))
(10.04.2006, 11:40)
szpileczka
@sabcia. Ciekawe dlaczego do鈍iadczeni nauczyciele w wieku 60 lat nie ucz w szko豉ch :)))
Tyle "sukces闚" by mieli :)
(09.04.2006, 14:50)
sabcia
heh..kogo by nie wybrali i tak beda narzekania...
ja tam sie ciesze ze wybrali lepistoe..
to ze jest doswiadzczonym trenerem
to chyba wszyscy wiedza..ale zobaczymy co uda mu sie osiagnac z polska ekipa..
(09.04.2006, 14:41)
Hanibal
Quavertone- spolszczy貫m 瞠by tacy jak ty mogli to przeczyta
(09.04.2006, 12:53)
Quavertone
"Alchajmer" - hohohohohohoho, nowa choroba? :P
(08.04.2006, 14:47)
hanibal
staruch... byle by go alchajmer nie z瘸r podczas pracy z polakami
(08.04.2006, 14:31)
MINI
BEDZIE DOBRZE LEPIOSTE TO WYKWALIFIKOWANY TARENER
(08.04.2006, 13:27)
spiderman
Dobrze, 瞠 umowa zostanie podpisana na dwa lat, cho wcze郾iej m闚i這 si o tym, 瞠 kontrakt b璠zie obowi您ywa tylko przez rok... :)
(08.04.2006, 11:23)
Naryayan
@ada

Jak Ty jeste taka szybka dziewczyna, to przy陰cz si do powolnej Redakcji i szybko wrzucaj "niusy" na stron. B康 co b康, SNC to serwis tworzony przez kibic闚 i jak na tak stron jest bardzo profesjonalny!!!
Nie ma to jak narzekalstwo.
(07.04.2006, 15:38)
mmm_krakow
A Redakcji podzi瘯owanko specjalne za dopisanie zdania do 篡ciorysu Lepistoe w "Sylwetkach trener闚" ;)
(07.04.2006, 15:23)
Quavertone
@mmm_krakow
No c騜, teraz jest posucha, bo przerwa w sezonie i jedyne, o czym mo積a gada, to nowy trener Polak闚 ;) I to nie byle jaki, bo sam Hannu Lepistoe ;)
(07.04.2006, 15:23)
mmm_krakow
@Quavertone
Nie zawsze mam czas na wyprodukowanie czego d逝窺zego :)
Poza tym, w pewnym momencie temat "Nowy trener" sprowadzi sie do paplaniny w k馧ko o tym samym i powtarzania tych samych argument闚.

@indor
:))))))
Ale nie mam a tak feministycznych pogl康闚 jak Szczuka :) Facet闚 nie gryz :)))
(07.04.2006, 15:21)
Quavertone
@mmm_krakow
Co tak d逝go nie pisa豉? ;) Z Tob si fajnie dyskutuje :]
(07.04.2006, 15:16)
Camila
G這sowa豉m na Bajca, ale skoro PZN wybra w豉郾ie jego to mia jakie powody. Mo瞠 faktycznie to by這 najlepsze rozwi您anie???
(06.04.2006, 21:05)
ㄆkasz
Morze byc ale szczeze obstawialem kogo innego.
(06.04.2006, 21:05)
thstrhytrsuhtrs
Nie, tylko nie on ...
(06.04.2006, 20:56)
Jaro
i dobrze... najgorsze s spekulacje
(06.04.2006, 20:29)
fmsf;dg
To bardzo dobrze !!!
(06.04.2006, 20:15)
Quavertone
Hmmmm, g這sowa貫m za Bajcem, ale w sumie wyb鏎 PZN-u nie jest z造 ostatecznie.
zgadzam sie w 100% z wypowiedzi @Milosa
@D篡mek
Bardzo dobrze odpowiedzia貫 Adzie. Niestety wi瘯szo嗆 potrafi krytykowa tylko...
@indor
疾nuj帷e to s Twoje komentarze... :P
A dziwi si, 瞠 ci庵le pisujesz na tej stronie, skoro ona taka beznadziejna.
A strona prze篡wa pewne k這poty - i pozostaje si cieszy, 瞠 nast徙i這 to poza sezonem, a nie w jego 鈔odku i mie nadziej, 瞠 problemy szybko zostan rozwi您ane... :]
(06.04.2006, 18:32)
Dingo
Do Milosa.
Skoro uda這 mu si zmieni beznadziejnych W這ch闚 na 鈔edniak闚,to i polak闚 na pewno popchnie do przodu.
(06.04.2006, 17:34)
Milos
Ja wam nie radz ani wychwala , ani krytykowa. Prawda , Lepistoe pchn掖 w這skie skoki do przodu. Nie mo瞠my by jednak pewni czy z polsk kadr b璠zie tak samo. O to mo瞠my mie tylko nadziej.
(06.04.2006, 17:16)
Dingo
Ja chcia貫m Pekkale ale Lepisto jest te good.
(06.04.2006, 17:09)
Marciatko
No i dobrze:Pchcociaz moim zdaniem lepszy bylby Vasja Bajc ale Lepistoe tez good:)pzdr
(06.04.2006, 17:00)
basiek
teraz b璠zie wielkie halo ko這 nowego trenera! trzeba dzac jemu i skoczkom spok鎩 瞠by mogli trenowac:)
(06.04.2006, 16:23)
Daria
Oby軼ie si nie przeliczyli z tymi zachwytami ,
owsze to trener z do鈍iadczeniami , mial bardzo du瞠 osi庵ni璚ia w tym zakresie ,
ale powtarzam MIAL ,
teraz czas poka瞠 czy bedzie je nadal MIAL ,
natomiast kadra "B" zostala oddana Fijasowi , powim tylko , ze to skandal , 瞠 na trenera dobrej klasy zabraklo juz kasy dla chlopak闚 mlodych z talentem ,
ale poczekamy zobaczymy , oby mu si udalo zrealizowac wszystkie cele.
Najbardziej niepokoj帷e jest , to , ze Lepistoe b璠zie trenerem tzw.dochodz帷ym , nie zamieszka tu na ten czas ,
chcialabym widziec te wyniki ju po pierwszym sezonie , czyz nie mo積a tego oczekiwa?
(06.04.2006, 15:46)
Rafa Hejnik
A'propos szybko軼i pojawiania si news闚.
Ceni ta stron jak 瘸dn inn. Tu pojawiaj sie_sprawdzone_ informacje, a nie plotki, pog這ski, prowokacje, domys造 i m皻ne wydumki. Tu poza tym w komentarzach pojawia si rzeczowa polemika, a nie "Kto jest za Hannu Lepisto niech sie wpisz na liste". Nie wspomne ju o dobrych wywiadach z czo這wymi postaciami tej dyscypliny. Pozdrawiam redakcj "Skok闚 narciarskich".
(06.04.2006, 15:14)
finomanka
hm........ja tam wiedzia豉m,瞠 Lepistoe b璠zie trenerem,ale zastanawiam si nad tym (nie znam sie wi璚 moge nie mie racji) czemu "najwy瞠j na dwa lata" b璠zie ta umowa?
(06.04.2006, 15:11)
indor
Info o nowym trenerze to news pierwsza klasa - jako konkurencja nie 酥i, nawet onet zd捫y przepisa..
To kiedy by豉 najlepsza strona o skokach, niestety by豉..
(06.04.2006, 15:10)
fanka skok闚-Morgiego
dobrze ,瞠 trenerem b璠zie normalny cz這wiek
(06.04.2006, 15:03)
Pawel-Mikul
Aha jeszcze jedno,ta strona jest dla kibic闚 skok闚,wypowiedzi s r霩ne..wiec jak kto ma je ignorowac niech wog鏊e nie wchodzi na t stronke..Pozdro dla fan闚 skok闚..
(06.04.2006, 14:55)
Pawe-Mikul
Extraa,na to w豉郾ie czeka貫m,mam nadzieje ze poziom w Polskich skokach bedzie lepszy..hannu Lepistoe to trener z do鈍iadczeniami..
(06.04.2006, 14:53)
Raff
@ada
@indor
To nie jest wina redaktorstwa strony, w sezonie newsy s szybsze ni moja 鈍inka jak biegnie po og鏎asa :D
poza sezonem pa雟two redaktorstwo te ma prawo do odpoczynku.
(06.04.2006, 14:50)
Raff
Trzeba by tu powiedzie, 瞠 Polacy poza Adamem Ma造szem nie zas逝guj na takiego trenera. Jeno Ada co zrobi, pchn掖 rywalizacj w skokach do przodu, i to nie na poziomie krajowym, bo nie spowodowa這 to sukces闚 Polski, o ile na mi璠zynarodowym, gdy w sezonie 2000/2001 stworzy now klas narciarstwa. Reszty osi庵ni璚ia tylko w 1 przypadku si璕aj 1 dziesi徠ki pucharu 鈍iata
(06.04.2006, 14:48)
ggfgf
No to fajowo.Mo瞠 ten trener co w ko鎍u poka瞠. Byleby nie *****.A tak pozatym,瞠by wytrenowa Matej.
(06.04.2006, 14:19)
pawel z jg
SUPERRRRRRRRRR!!!
TO JUZ ZA ROK MOZE I STOCH BEDZIE WYGRYWAL ALE NA NAJBLIZSZY SEZON NIECH SKACZE NA CZOLOWA 30 TO BEDZIE DOBRZE
(06.04.2006, 14:04)
indor
Szybko嗆, z jaka pojawiaj si newsy na tej stronie, jest po prostu 瞠nuj帷a :(
(06.04.2006, 13:55)
KItex
I BARDZO DOBRZE
(06.04.2006, 13:19)
fan skok闚
Jak to by powiedzia nasz premier: "yes, yes, yes". Ostatnia nadzieja dla polskich skok闚. Jak on czego nie zrobi to w najbli窺zym czasie chyba ju nikt.
pozdrowienia
(06.04.2006, 13:19)
Czang
Ja mysle o tym wszystkim ze lepiej sie zrobilo jak Kuttina wyrzucili. Przynajmniej zrobi sie wiecej dyscypliny. Miejmy wiec nadzieje ze w kolejnym sezonie Adam Malysz poprawi o wiele swoja forme. Bedzie mogl wypr鏏owa trenera podczas LGP.
(06.04.2006, 13:18)
D篡mek
@ada
Jak ci si ta strona nie podoba to na ni nie wchod.
(06.04.2006, 12:44)
ada
coraz mniej mi sie zaczyna podobac ta strona... wszystkie informacje sa podawane z duzym opoznieniem... :/
(06.04.2006, 12:25)
FAN
I BARDZO DOBRZE!!! chocia i tak by這 by lepiej gdyby na stanowisko trenera powr鏂i Tajner, ale Lepistoe
to te dobry wyb鏎 my郵e, 瞠 z nim poziom polskich skok闚 sie poprawi wystarczy popatrze na w這ch闚 - Sebastian Colloredo to samo za sob przemawia.
(06.04.2006, 11:42)