Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
lipiec 2020
Najbliższe zawody
15.08.2020, godz. 10:30
Frenstat HS-106
LGP-k

W dniu wczorajszym miejsce miało miłe zdarzenie. Najlepszy niemiecki skoczek narciarski minionego sezonu w Pucharze ¦wiata - Michael Uhrmann został ojcem.

Jest to pierwsze dziecko Uhrmanna i jego partnerki Heidi. Leni Viktoria, bo tak ma na imię noworodek, jest zdrowa i czuje się dobrze, podobnie jej mama. Miejmy nadzieję, że "Uhri" spełni się w roli ¶wieżo upieczonego tatusia. Gratulujemy i życzymy wszystkiego najlepszego!
Typuj wyniki i wygrywaj nagrody!
« kwiecień 2006 - wszystkie artykuły
Komentarze
a@a
to nie jest Uhrmana dziecko bo jak Heidi zaszła w ci±żę to on był na skokach.ona sobia tylko wymy¶liła że to on jest ojcem
(21.11.2006, 14:16)
Wehrmacht
Hoelli ma syne i corke.
(08.04.2006, 14:33)
uskotko
@Kaska.
Nie przepraszaj!!!
Jest ubaw :)
Przynajmniej ja sie nie czepiam zlosliwie - jak co poniektorzy...
Im wiecej kobiet, tym oczywiscie lepiej - Andi Widelec tez ma corke, prawda? Odnosnie Primoza nie jestem pewna, tak samo i Hölliego. Natomiast w Skandynawii silne geny meskie, ech...
(07.04.2006, 13:54)
Ka¶ka
MIalam na my¶li że rodz± się dziewczynki,przeciez Nicole też ma córeczkę.Może rzeczywi¶cie nie wyrazilam sie zbyt jasno. sorki za to i pozdrawiam!
(07.04.2006, 08:16)
uskotko
@Kaska.
eee...Michael nie jest kobieta... :|
Chyba ze o czyms nie wiemy :PPP
Pozdrawiam!
(07.04.2006, 07:17)
Kaska
Rzeczywi¶cie miłe zdarzenie. Wszystkiego naj dla Michiego Heidi i malej Leni.To super sympatyczny go¶ć.Teraz będzie miał dopiero powera. Czekać tylko kiedy Martin oznajmi że zostanie tatusiem.Mam± oczywi¶cie zostanie urocza Pati.Widzę że kobiety gór± najpierw Nicole teraz Michael.Tak trzymać!!!
(06.04.2006, 22:27)
winna
Gratulacje dla Uhrmanna :) Może teraz zacznie jeszcze lepiej skakać wkońcu trzeba zarobić na pieluchy :P
@daf Pewnie masz rację a jak tam Twój Adam ? ;)
(06.04.2006, 21:34)
ok
Uhrmann jest moim ulubionym skoczkiem i bardzo mu gratuluje
(06.04.2006, 20:50)
mina
ten to zawsze;) ;)
(06.04.2006, 20:41)
stokrotka
a Shimttiemu kiedy się urodzi ten dzieciak>???Czy Szaranowicz waln±ł kolejn± ¶cieme???>P
(06.04.2006, 20:23)
moi
po niemiecku: Gratulation!!!albo: Ich gratuliere;))
(06.04.2006, 19:38)
uskotko
ja?? Pewnie kijem by mnie nie dotkn±ł... :/
(06.04.2006, 19:00)
Dingo
Gratulacje Uhri.Może kto¶ wie jak jest po niemiecku "gratulacje"?
(06.04.2006, 17:17)
auenland
Gratulacje!!!

(06.04.2006, 17:17)
fanka skoków-Morgiego
gratulacje dla Michaela
(06.04.2006, 14:59)
Paweł-Mikul
Gratulacje dla Michaela...
(06.04.2006, 14:51)
Lia
gratulacje ;* i powodzenia ;)
(06.04.2006, 14:32)
romoerenka
gratulacje kto wie może córeczka pójdzie w ¶lady tatusia i będzie ¶migać na skoczniach
(06.04.2006, 14:27)
malgoshatka
Garatulacje dla ¶wieżoupieczonych rodziców :-)
(06.04.2006, 11:06)
Emi
Uhri gratulacje i życzę wszytkiego najlepszego twojej rodzinie!!!
(06.04.2006, 09:17)
daf
Gratulacje. Dzieciak to niesamowita frajda dla rodziców (ale i odpowiedzialnosc).
(06.04.2006, 08:56)
fan skoków
@uskotko
Dobre. Tak Peterka ma, co było widać po wygraniu przez niego konkursu w Ga-Pa 2003. Nie zapominaj o rekordzi¶cie nad rekordzistami pod względem kawalerze Clincie Jonesie: 235.
Gratulacje dla nowych rodziców, i życzę wielkiej pociechy z córki. Swoj± drog± mam wrażenie że u gwiazd ¶lub to co¶ nie normalnego- Małysz ożenił się zanim był gwiazd±.
pozdrowienia
(06.04.2006, 08:56)
Andrzej
Dużo szczę¶cia Michael Uhrmann i ciesz się dzieckiem. GRATULUJCIE NOWEMU UPIECZONCH RODZICÓW!
(06.04.2006, 08:54)
uskotko
gratulacje!!! Szczesliwego ojcostwa!
A tak na marginesie - ciekawe, czy skoczkowie rozmawiaja miedzy soba o dzieciach. Na przyklad...

<budka zawodnikow, czekaja na pierwsza serie>
Roar L.: Zamowilem kask na 80 cm i wybudowalem za domem mala skocznie. Sokrates co prawda dopiero zaczyna chodzic, ale przeciez w Skandynawii dzieci szybciej ucza sie biegac na nartach...
Adam M.: Karolinke trzeba sila sciagac ze skoczni. Wszyscy wiedza, ze skoki to nie sport dla dziewczyn!!
Janne A.: Mico nie moze zdecydowac, czy chce byc mistrzem swiata w skokach czy w wyscigach. No coz, niedaleko pada jablko od jabloni...
<buahahaha>

O ile dobrze pamietam, Andi Widelec i Hölli tez maja pociechy. Primoz Peterka takoz. Heh...
(06.04.2006, 08:12)
Colloredo
Congratulations
(06.04.2006, 06:59)
_An_
Również gratuluję :) Niech córeczka dobrze się chowa i niech przyniesie Uhriemu duuuużo szczę¶cia na skoczniach ;)
(06.04.2006, 06:42)
adlerin
Ode mnie tez gratulacje dla nowo upieczonych rodzicow!!!;)
(06.04.2006, 01:34)
golda
Uhri. jedno słowo.GRATULACJE