Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
25
26
27
28
29
listopad 2019
Najbliższe zawody
23.11.2019, godz. 16:00
Wisła HS-134
P¦ druż.

18. marca ogłosili¶my na łamach naszego serwisu, przy współudziale Kimmo Yliriesto oraz firmy Qual, konkurs, w którym nagrod± miała być czapeczka firmy Qual wraz z autografem fińskiego skoczka. Warunkiem udziału była poprawna odpowiedĽ na wszystkie z przygotowanych przez Yliriesto i nasz± redaktorkę pytań lub zaprojektowanie logo specjalnie dla fińskiego zawodnika.

Zakłady bukmacherskie przez internet | Fortuna - Legalny Bukmacher
O ile czę¶ć testowa cieszyła się sporym powodzeniem, do czę¶ci artystyczno-graficznej przyst±piły tylko dwie osoby. Wobec tej sytuacji oraz słabej przejrzysto¶ci proponowanych "znaczków", Kimmo Yliriesto zrezygnował z przyznania nagrody w tej kategorii.

Na drodze losowania, wyłoniono natomiast jednego zwycięzcę całego konkursu (dwie osoby, które przesłały swoje propozycje na logo, zostały oczywi¶cie doł±czone do losowania). Konkurs wygrała Klaudia Ferus. Szczę¶liw± zwyciężczynię prosimy o bezpo¶redni kontakt z Magdalen± Kobus, w celu ustalenia szczegółów wręczenia nagrody.

Dziękujemy wszystkim za udział w konkursie i zapraszamy już niebawem do kolejnej zabawy.

Typuj wyniki i wygrywaj nagrody!
« kwiecień 2006 - wszystkie artykuły
Komentarze
=>justi<=
thanx Meg
(08.04.2006, 10:54)
gadzet
Do Meg: Pragnę sprostować jedn± rzecz - jestem dziewczyn± :), ale wybaczam Ci :-) Szkoda z tym logiem, no cóż... (bo nie pisało, że ma być "KY"). A będzie w najbliższym czasie jaki¶ konkurs, może by spróbować namówić Janne Ahonena :) do współpracy w organizacji jakiego¶ :-) Fajnie by było. I na pewno wzięłabym udział! Pozdrowienia dla Ciebie i Redakcji! :)
(05.04.2006, 20:51)
LGP
@redakcja
co z LGP (kalendarzem)
(05.04.2006, 19:33)
eily
Co jest znowu z forum ?
(05.04.2006, 18:46)
you_see
ja również poproszę o odpowiedĽ na moje pytanie :) skoro nie było wyników 31 marca, może jednak moje logo było jednym z tych dwóch (je¶li tak to ten projekt dla firmy Qual ;D)
(05.04.2006, 11:54)
Meg
@justi
oczywi¶cie, że był... przecież jest aktualizacja SPROSTOWANIA od 2 dni już, opatrzona komentarzem Bjoerna :)

@popex
nie mam pojęcia czy będziemy dodawać cokolwiek, w tym momencie nie mamy redaktora, który mógłby się tym zaj±ć, ale pewnie w najbliższych miesi±cach się to zmieni

@gadzet
naprawdę bardzo mi przykro, ja byłam za tym, żeby jednak z tych dwóch zgłoszeń wylosować jedno i przyznać czapeczkę, ostatecznie to nie fortuna, ale Kimmo posk±pił heheh (poza tym tylko jedno logo z tych 2 było znaczkiem Kimmo czyli o sygnaturze KY, drugie logo było projektem dla firmy Qual, która przecież swoje logo już ma;)), w każdym b±dĽ razie obie propozycje były ładne i na pewno sporo pracy włożyłe¶ w jego przygotowanie... zabrakło szczę¶cia w losowaniu, przykro mi...
(05.04.2006, 10:26)
popex
PONOWNIE zwracam się do redakcji o udzielenie mi odpoweidzi na temat czy będ± jeszcze dodawane filmy ze skokami w dziale DOWNLOAD. Tym razem naprawdę proszę o udzielenie mi odpowiedzi, w innym wypadku uznam że jeste¶cie niekompetentni i nie przegl±dacie skrupulatnie komentarzy, które pojawiaj± się przy artykułach, umiecie tylko usuwać te, które s± niewygodne lub niekulturalne
(05.04.2006, 09:47)
=>justi<=
DO REDAKCJI:
Czy news że Romoeren zagra w filmie był żartem primaaprilisowym???
bo nigdzie nie zauważyłam sprostowania..
(05.04.2006, 08:20)
gadzet
Ale mój znaczek był naprawdęczytelny:(
(04.04.2006, 22:31)
you_see
logo można było wysłać do 30 marca - a je¶li kto¶ wysłał je 31 marca o godz 00:30, to brało udział w konkursie? :)
(04.04.2006, 22:10)