Zaloguj się
Kalendarz zawodów
2
3
4
5
6
9
10
11
12
16
17
18
19
20
23
24
25
26
30
31
grudzień 2019
Najbliższe zawody
08.12.2019, godz. 15:30
Niżny Tagił HS-134

Po rezygnacji z pracy z kadr± austriack± Richarda "Ritchiego" Schallerta, nowym zastępc± Alexandra Pointnera został ogłoszony Niemiec - Marc Noelke. Ten "emerytowany" skoczek zakończył karierę sportow± w 1995 roku, po tym jak podczas Igrzysk Olimpijskich nabawił się kontuzji, której nie zdołał wyleczyć. Po zakończeniu kariery Niemiec zdobył licencje trenersk± i zbierał w tej dziedzinie do¶wiadczenie: ostatnio pracował jako opiekun kadry młodzieżowej Zachodnioniemieckiego Zwi±zku Narciarskiego w Meinerzhagen.

Zakłady bukmacherskie przez internet | Fortuna - Legalny Bukmacher
Marc Noelke brał również aktywny udział za kulisami skoków narciarskich m.in. jako asystent Toma Bartelsa, komentatora sportowego niemieckiej stacji telewizyjnej RTL.

O swoim nowym zadaniu były niemiecki skoczek wypowiada się z entuzjazmem: "Praca z Austriackim Zw±zkiem Narciarskim to wyzwanie, na które już się bardzo cieszę. Po udanym ostatnim sezonie kadry OSV, poprzeczka będzie postawiona bardzo wysoko. My¶lę jednak, że do¶wiadczenie, które zdobyłem będzie przydatne w pracy z kadr± i zdołam zmobilizować nowe rezerwy u skoczków. Znam dobrze ludzi pracuj±cych dla OSV i jestem pewiem, że nasze wysiłki w przyszłym sezonie będ± uwieńczone sukcesem".
Typuj wyniki i wygrywaj nagrody!
« kwiecień 2006 - wszystkie artykuły
Komentarze
j_4 u
do xxx:
Pointnera nie wywalili...
Ja pytalem co z Beismannem?on byl do tej pory 2 trenerem kadry A.czy nadal zostaje?
i kim jest ten caly florian bo jego nie ma w spisie trenerow ani nigdzie...
(05.04.2006, 22:48)
Gugula
@Adu¶ka
Ja zawsze mam do tego chumorek!!!
(04.04.2006, 15:16)
Adu¶ka
no co¶ Gogula ma humorek do żartów!!
(03.04.2006, 22:24)
misia
- oj - no zastepca pointnera byl schallert- a tera jest nim Nolke- czy tam Noelke ! tak
(03.04.2006, 21:37)
Walther
A co ma rezygnacja Richarda Schallerta wspólnego do tego, że Pointner zostanie zast±piony przez Marca Noelke? Zupełnie nie rozumiem pierwszego zdania.
(03.04.2006, 17:32)
MW
Nie dałem sie nabrać!!!
(03.04.2006, 12:29)
xxx
pewnie o flo kotlabe ci chodzi taki blondasek z broda,a tego nikt ne wie jak poincia wywalili:P
(03.04.2006, 12:03)
j_4 u
a co z Michaelem Beismannem?
on chyba zostaje prawda?
a ten gosciu co sie zwie Florian-ale nie wiem jak ma na nazwisko?
wiecie cos o nich?czy oni nadal beda wspolpracowac z OSV?
(02.04.2006, 22:45)
Gugula
Neymayer(spoko go¶ć) my¶li nad popraw± stylu w następnym sezonie
Hocke(słodziaczek) teraz telewizorek ogl±da!!!
(02.04.2006, 16:39)
Gugula
@Martink'a
Je¶li chodzi o Niemców to tak:
Martin(zawsze piękny i m±dry) siedzi se w domku i sama wiesz co można robić w Łuszku!!!
Alex(fajny bidulek) Płacze niestety maluszek i nie ma kto go pocieszyć
Uhrmann(lubiem go nawet) oczekuje na dziecko!!!
Spaeth(on jest spox) siedzi u rodziców i musi zje¶ć słodziutki ochydn± zupkę
(02.04.2006, 16:36)
Martin'ka
A co robi± Niemcy??? ;-)))))))) Drogi Gagulo???
(02.04.2006, 16:25)
popex
@MW
Dałe¶ się nabrać na ten żart TVP??? Hehe... To tak jak moj kumpel. Zaraz do mnie zadzwonil i nawija ze Kojonkoski treneremn naszej kadry. Ale byl biedak smutny jak mu powiedzialem ze to prima aprilis
(02.04.2006, 16:05)
Lala
@MW to jest żart, jaki zrobiła sobie wczoraj TVP ;P
A Bjoern na pewno nie zostanie gwiazd± kina, a Aho kombinatorem.
(02.04.2006, 15:20)
Gugula
@stokrotka
Ale to były ¶wierze informacje!!!
(02.04.2006, 14:24)
stokrotka
@Gugula
Nie powiedziałabym żeby to było zabawne.
(02.04.2006, 14:13)
MW
Wiem że to nie na temat, ale chciałem powiedziec, że trenerem Polskiej kadry Skoczków, będzie Mika Kojonkoski.Nie żartuję. To Tyle
(02.04.2006, 13:37)
Gugula
@Jaro
Ja tylko chcialam wytlumaczyc stokrotce co robia Austriaki!!!
(02.04.2006, 13:28)
Jaro
@Gugula
ojej, jakie to było ¶mieszne... naprawdę boki zrywać...
(02.04.2006, 13:25)
Gugula
@stokrotka
Chcesz więcej?
(02.04.2006, 13:17)
Gugula
@stokrotka
Widelczyk() gra w grę
Morgi () umarł
Hoellwarth () jest na operacj plastycznej nosa
Kofler () jest w klinice psychiatrycznej
Koch () jeszcze ¶pi
(02.04.2006, 13:15)
stokrotka
Ja byłabym wdzięczna, gdyby redakcja zamie¶ciła informacje o tym, co robi± austriaccy skoczkowie obecnie.
(02.04.2006, 13:07)
Fanka Stocha
I ja:)
(02.04.2006, 12:58)
Martin'ka!!!
JA też ;-)))))
(02.04.2006, 12:53)
Gugula
@Redakcjo
Ja nie chcę informacji na temat nowego zastępcy trenera Austriaków tylko chcę sprostowania żartów o Ahonenie i Romoerenie!!!
(02.04.2006, 12:42)