Drzwi wewnętrzne i zewnętrzne Hörmann - ciepło i bezpieczeństwo w Twoim domu
Zaloguj się
Kalendarz zawodów
3
4
5
6
7
10
11
12
13
14
17
18
19
20
24
25
26
27
luty 2020
Najbliższe zawody
28.02.2020, godz. 17:30
Lahti HS-130

Po Igrzyskach Olimpijskich i krajowych mistrzostwach pora na kolejne konkursy Pucharu ¦wiata. Skoczkowie po blisko miesięcznej przerwie wracaj± w najbliższy weekend do walki o Kryształow± Kulę

Zakłady bukmacherskie przez internet | Fortuna - Legalny Bukmacher
Znamy już skład reprezentacji Polski, która wyst±pi w Finlandii. Barw naszego kraju na skoczni K-116 (HS-130) w Lahti bronić będ± Stefan Hula, Kamil Stoch, oraz dwaj ¶wieżo upieczeni Mistrzowie Polski - Adam Małysz (ze skoczni normalnej) i Robert Mateja (skocznia duża).

Na najbliższ± sobotę, 4 marca, zaplanowano konkurs drużynowy, dzień póĽniej ę odbędzie się konkurs indywidualny. Przypomnijmy, iż w klasyfikacji P¦ przewodzi Jakub Janda, przed Janne Ahonenem. Najlepszy z Polaków, Adam Małysz, plasuje się na 13. miejscu.
Typuj wyniki i wygrywaj nagrody!
« luty 2006 - wszystkie artykuły
Komentarze
bob
Moim zdaniem Robert Mateja powinien już skończyć skakanie. Teraz jest dory moment, bo nieżle spisał się w drużynówce na Igrzyskach, no i został mistrzem Polski na Wielkiej Krokwii. Czas godnie odej¶ć...
(02.03.2006, 17:09)
anya_15
moim zdaniem wyniki konkursu w Lahti będ± takie :
1.Hautamaeki
2Ljoekelsoey
3.Ahonen
4Morgenstern
5.Bystoel
6.Kofler
7.Małysz
8.Kuettel
15.Stoch
25.Mateja
32.Hula
(28.02.2006, 16:14)
ierzycie nie będzie to nic złego
Muszę przyznać , że wyniki które wcze¶niej podałem byłyby dla nas raczej satsfakcjonuj±ce i na pewno nie ekstraordynaryjne. Do boju Orły Nieoskrzydlone ......... tfu.......Nieopierzone
(28.02.2006, 12:10)
Człowiek , o który m mówia , że ma IQ 145. Możecie w to wier
Jedziemy do Lahti w zdecydowanie najlepszym składzie. S±dzę , że wyniki konkursu w Lahti będ± takie :

1.Ljoekelsoej
2.Hautamaeki
3.Morgenstern
4.Kofler
5.Bystoel
6.Spaeth
7.Happonen
8.Małysz
9.Damjan
10.Jussilainen
11.Vassiliev
12.Ahonen
13.Ammann
14.Kuettel
15.Stoch
16.Benković
17.Janda
18.Uhrmann
19.Neumayer
20.Ipatov


27.Mateja
42.Hula
(28.02.2006, 12:04)
piotr
W Niemczech Herr zarabia ¶rednio około 10 tys. EUR miesięcznie, a ile zarabiałby w Polsce? Ani cwierci z tego. Kto¶ robi sobie żarty z kibiców. Herr do tego jeszcze zapewne nie wie, jaka jest u nas walka w zarz±dzie o kasę na zawody. Poza tym jest jeszcze pewien problem. Zazwyczaj w sporcie, jeżeli zawodnik zamierza zmienic kraj, który reprezentuje, to musi odczekac rok albo nawet 2 lata, więc szansę że ujrzymy Herra w reprezentacji Polski oceniam na 1%. Oczywi¶cie nie mam nic przeciwko temu.
(28.02.2006, 11:49)
kibic z Augustowa
@Redakcja
Troche zaspali¶cie... Na innych portalach dowiedziałem sie ze Herr przeprosil juz trenera i nadal chce reprezentowac Polske, na niektorych portalach jest takze wywiad z Kruczkiem. Troche te wasze newsy s± spóĽnione ale pretensji nie mam
(28.02.2006, 07:16)
daf
Ok, już sobie sam potrafię odpowiedzieć :). Nie wykorzystywali, bo to jedyne konkursy zimowego PK w Norwegii... Na pociechę pozostaje, że maj± w zasadzie 9-10 dobrych skoczków, a dalej... długo nic.
(27.02.2006, 23:10)
daf
Dla uzupełnienia informacji - na PK w Vikersund jad±:
Marcin Bachleda
Piotr Żyła
Tomasz Pochwała
Łukasz Rutkowski
Rafał ¦liż

Czyli w zasadzie najmocniejszy na ten moment skład. Ciekawe, czy Norowie wykorzystywali już dodatkowy limit krajowy? Wie kto¶?
(27.02.2006, 23:07)